PDA

View Full Version : The Crow



DarkAngelOfHope
07-31-2007, 22:50
Здравейте :)

Преди няколко седмици се сетих за този филм The Crow (Гарванът) - та реших да видя какви са вашите мнения относно филма, актьора играещ главната роля (Брендън Лий), който така и не успява да види завършен филма защото го убиват по време на снимки ... филма за мен си е култов

е да видим вашите мнения :)

ПП: А знаете ли че следващата роля на Брендън е щяла да бъде Нео - Матрицата ...

07-31-2007, 23:42
filmut be6e jestok!!!!!!!!!Obojavah go napravo......no be6e mn odavna i sum go pozabravila ve4e :((((( Ima li ot kude da si go drupna?????

Boot
07-31-2007, 23:48
Филмът... е велик. Не, не велик, ами ВЕЛИК. ВЕЛИК.
Най-любимият за всички времена.

А за Брендън Лий мога да кажа само нещо, което едни далеч по-гениални от мен хора вече са казали:

What would there be as the river of sadness turns into sea
Could there be another thousand stories like you and me
Wanted a heart, wanted a soul
More than anything else in this world
But we are doomed our flesh in wounds
I would never give in

Just like the moon does
We rise'n'shine'n'fall
Over you that I rise'n'shine'n'crawl
Victims aren't we all

What would there be beyond the eyes of Brandon Lee
Could there be a revenging angel left to bleed
Wanted the truth, wanted the faith
More than anything else in this world
But we are doomed body and soul marooned
I would never give in

Just like the moon does
We rise'n'shine'n'fall
Over you that I rise'n'shine'n'crawl
Victims aren't we all

Juicy_Lucy
08-01-2007, 03:58
е както го казваш това за Матрицата,все едно Киану Рийвс не си свърщи достатъчно добре работата и е провалил филма ...

Няма 2 мнения,че Гарванът е невероятен филм и че Брендън си пасва точно на ролята.

Музиката към филма също е страхотна.Не само към първата,но и към втората част.



Поздрав с The Crow II - City of Angels - Believe In Angels

Violenza
08-01-2007, 07:21
Страхотен филм.
Обожавам го. Един от любимите ми е.
Брендън играе много добре...нявсякъде. Ии направо ме е яд, че умира по такъв нелеп начин...

DarkAngelOfHope
08-01-2007, 08:09
е както го казваш това за Матрицата,все едно Киану Рийвс не си свърщи достатъчно добре работата и е провалил филма ...


не ... не че Киану не си върши работата ... но малко ме е яд ... иска ми се да видя Брендън в тази роля, много ми харесват филмите му ... но ... гадна история




filmut be6e jestok!!!!!!!!!Obojavah go napravo......no be6e mn odavna i sum go pozabravila ve4e (((( Ima li ot kude da si go drupna?????

ами има да :) в zamuda има торент с четирите части ...

ама незнаино защо на мен 3 и 4 са ми само по 20-ина минутки и не мога да ги гледам ...

Boot
08-01-2007, 09:39
3 и 4 са абсолютни бози и не ти и трябва да ги гледаш. Дори любопитството не задоволяват. В смисъл... ужасни са. Не си прави труда и не хаби време. Първата, а и втората са прекрасни и наистина си заслужават.

DarkAngelOfHope
08-01-2007, 10:40
3 и 4 са абсолютни бози и не ти и трябва да ги гледаш. Дори любопитството не задоволяват. В смисъл... ужасни са. Не си прави труда и не хаби време. Първата, а и втората са прекрасни и наистина си заслужават.

:) :) :)

ами аз исках да ги гледам само заради поредицата ... 3 пъти ги смъквах вече и все не става ... както и да е :)
btw сериала също не е лош а и Марк Дакаскос се справя доста добре ... поне според мен :)

Juicy_Lucy
08-01-2007, 11:52
ъъ всъщност на мен ми хареса само първата част на филма.останалите ми дойдоха като ненужно допълнение на 1 и без друго завършен по перфектен начин филм.иначе саундтрака и на втората бива (както споменах май

8-[ )


Верно,че имаше и сериал.И той беше много интересен.Знаете ли дали го дават по някоя телевизия в момента(дори да не е българска)??

Boot
08-01-2007, 11:56
Не знам дали го дават, обаче мисля че имам 5-6-7-8 серии някъде по дисковете. Ще потърся като имам време, някои ако се интересува...

Марк Дакаскос... добър беше, доста!

DarkAngelOfHope
08-01-2007, 14:29
ъъ всъщност на мен ми хареса само първата част на филма.останалите ми дойдоха като ненужно допълнение на 1 и без друго завършен по перфектен начин филм.иначе саундтрака и на втората бива (както споменах май

8-[ )


Верно,че имаше и сериал.И той беше много интересен.Знаете ли дали го дават по някоя телевизия в момента(дори да не е българска)??


ами аз по принцип темата я направих само за 1-ва част ... и мене тя най ми харесва ...

иначе дали дават сериала ... незнам ... аз не гледам много ТВ може би го има от някъде да се смъкне .... ама да гледам сериал на компа ... хах ... едва ли :)

Nafarforiii
08-01-2007, 15:17
филма е невероятен просто страшно много ме кефи и втората 4аст не е лоша последните две оба4е са мноо зле

`Death`Whore``
08-01-2007, 15:20
1 е велик, 2 също е много як...преди няколко месеца го гледах отново и ми се стори много як...и пичът е много як :lol:

08-02-2007, 13:44
tva mi e liubimiq film nqma raven naskoro pak go gledah

Brandon Lee Rest In Pease :smt090

zloto
08-02-2007, 13:57
Филма е просто страхотен! Гледала съм обаче само 1-вата част...