PDA

View Full Version : Длъжни сте да го прочетете.



йейей
07-31-2007, 23:44
Хихи и Мухлясал чорап са идиоти.
Чули са някоя легенда за мен или са прочели книга (малко вероятно, те са идиоти) и се опитват да ме имитират и да станат велики. Неуспешно. Направо трагично неуспешно. Те са идиоти.

А вие какви сте? (тест за досетливост)

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 23:48
Не обръщайте внимание на детето, принципно не е лошо в нашта секта, жалко, че идиоти не приемаме.
Някои толкова се възмущават, че като кажат лека нощ и не могат да се стърпят да се пръкнат пак, но светът нямаше да е забавен.
Оу майти ГОСТ, тенк ю!

07-31-2007, 23:53
Казах лека нощ на теб с цел ти да се разкараш, защото си идиот. Но ти май не се досети.
Провали се и на теста за досетливост от тази тема. А някога си мислех, че ще станеш средностатистически идиот...уви. Ти си от низините.

Нали ви казах...идиот е.

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 23:55
Е защо ми казваш лека нощ, не искаш ли да си пишеме... Еее... са ше ми бъде скучно, но тъй като моята тема е по-готина, ако искаш да се убедиш, че си идиот, ще те чакам там.

08-01-2007, 00:08
След като вече не я удостоявам с присъствието си, твоята тема, Мухлясал чорап, мухляса. Моята е готина. Най-малкото защото аз я удостоявам с присъствието си.

А форумците все още са опиянени от появата ми и не искат да се включат. Разбирам ги.

LaDy_DaQnA
08-01-2007, 09:32
[quote="йейей"]Хихи и Мухлясал чорап са идиоти.


Tva e vqrno ama i ti sy6to 6tot pi6e6 op sy6tiq na4in

08-01-2007, 09:35
ДУХАЙТЕ ВСИЧКИТЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

ихааа
08-01-2007, 11:33
Tva e vqrno ama i ti sy6to 6tot pi6e6 op sy6tiq na4in
Ти си идиот, щом не можеш да различиш начина на изразяване на един гений от този на някакви идиоти. Единствената ми прилика с хихи и мухлясал чорап е фактът, че и тримата осъзнаваме какви идиоти сте вие.

Големите черни букви са гей.

ихааа
08-02-2007, 01:37
Ако имаш предвид мен, си идиот.
Ако имаш предвид някой друг и той наистина е плагиат на хихи, е идиот.
И хихи е идиот.
А "идиот" ми е паразитна думичка.

А ти идиот ли си?