PDA

View Full Version : lugat mackite



08-01-2007, 06:04
iskate da mi kagete 4e si4ki deto trenirat dori malko sa nekvi kompleksari i sa nekvi vsi4ki tupi i 4e samo izlizate s umni hora i ne vi pukalo tolkova kak izglegdat.

mi dobre be are 6to ne izlizete s nekoi zubar deto vi psuva i e kato kle4ka za zubi be posle da vidime kolko ot tva det kazvate e istina

LGPz
08-01-2007, 07:12
Лъжат бе,човек.И да се ядосваш и да не се ядосваш...
Някои казват,че е само до излъчване,но кой биха предпочели?
а) Готино момче,което тренира и се държи добре с тях?
б) Прилично хубавото момче,което е като "клечка за зъби" и се държи добре с тях?

:?:

sasha_90
08-01-2007, 07:14
По-спокойно,не се ядосвай....

BunnYY_f
08-01-2007, 08:25
Само спокойно и без нерви! Сега теб ако са те отрязали ние не сме виновни да ни се караш!

loshokote
08-01-2007, 08:59
Лъжат бе,човек.И да се ядосваш и да не се ядосваш...
Някои казват,че е само до излъчване,но кой биха предпочели?
а) Готино момче,което тренира и се държи добре с тях?
б) Прилично хубавото момче,което е като "клечка за зъби" и се държи добре с тях?

:?:

Аз лично предпочитам и двата типа. Сегашния ми приятел тренира, ама е доста глупавичък, а предишното момче, дето харесвах, беше доста умно, е нямаше хубава визия и беше много спарен, ама пак си ми харесваше. Така че не всички са еднакви :wink:

sweety_blondy
08-01-2007, 09:28
Ne se qdosvai .. I az mn se qdosfam za gluposti.. No ne si zaslujaava! :evil:

djuki
08-01-2007, 09:55
Лъжат бе,човек.И да се ядосваш и да не се ядосваш...
Някои казват,че е само до излъчване,но кой биха предпочели?
а) Готино момче,което тренира и се държи добре с тях?
б) Прилично хубавото момче,което е като "клечка за зъби" и се държи добре с тях?

:?:Била съм и с двата типа ! И двамата ми харесват ...

IKisseDAGirL
08-01-2007, 10:02
Винаги съм си "признавала" (:lol:), че в първо време външният вид и физическото привличане за мен са повече от определящи. :idea: