PDA

View Full Version : Никой не е перфектен



08-01-2007, 06:55
razkagete tuk kakvi problemi imate s tqloto ta da vidqt horata deto smqtat 4e ima ne6to lo6o v tova malko da si po debel-slab i takvia raboti 4e e normalno i 4e vseki 4ovek ima nqkakvi nedostatuci.

naprimer lqvata mi gurda nqma muskul.

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е на кирилица!

^_crazy_^
08-01-2007, 07:02
az naprimer ot rajdaneto imam myni4yk otok na lqvoto oko koito vse pak se zabelqzva i e malko gadno nqkoi da te pita koi ti podu okoto :(

sexa_na_kompleksa
08-01-2007, 10:10
Имам малки гърди,но не се срамувам от това !

teen4e
08-01-2007, 10:35
имам голем белег на левия крак но вече сам свикнлала с него и не ми е неудобно ;-)

Seducti0n
08-01-2007, 11:05
Кожата ми на лицето е проблемна,въпреки старателните грижи,които полагам за нея.Също така имам късогледство и лек холмонален дисбаланс. :roll: Походката ми не е правилна,гърдите ми не са големи.Е,наистина има доста неща,които се водят за недостатъци,но човек винаги може да компенсира липсата на дадено нещо с присъствието на друго. :wink:

tocata
08-01-2007, 11:07
Походката ! Белези , шит съм 3 пъти в областта на главата :lol: Ама пак съм си много красив :) Искате ли моя снимка ? :lol:

`Death`Whore``
08-01-2007, 11:13
Лицето ми е кръгло...затова и ходя с пусната коса...носът ми е гърбавичък...ноктите ми са тънки...напоследък имам стрии по дупето...и целулит...но общо-взето се харесвам и съм приела недостатъците си. :)

Presley
08-01-2007, 11:28
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D

08-01-2007, 12:23
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.

Jamalska
08-01-2007, 12:25
Кожата ми на лицето е проблемна,въпреки старателните грижи,които полагам за нея.Също така имам късогледство
+носа ми е малко гърбав,ушите си тряа да ги крия под коса щото си стърчат..имам си паласки и малко коремче...абе има доста неща,които не си харесвам ама съм ги приела и не ми пречат за социалния живот обикновено:)

Manic_Panic
08-01-2007, 12:30
носа ми е малко гърбав,ушите си тряа да ги крия под коса щото си стърчат...
даааам... и тва важи за мен... наследствено от бащата...ама съм си чупила носа на всичкото отгоре :smt012
значи тва иии циците...по-точно тяхната липса :lol:

Slun4evko
08-01-2007, 12:54
Нослето ми е поизгърбено,зъбките не са перфектни/ще слагам брекети скоро/,имам стрии по дупето,адски съм кльощава/е,все още не ми се броят съвсем ребрата/,но за гаджето ми съм идеалното момиче,макар че не се приемам за такава.

08-01-2007, 13:27
знаете ли..ако не навирате недостатъците си в лицата на другите (не искам да прозвучи друго, но за по-точен израз не се сещам) вероятността въобще да ги забележат е ..минимална.

пък и въпреки и заради недостатъците си, всички сте уникални и красиви. без право на обжалване. :wink:

Jamalska
08-01-2007, 13:38
знаете ли..ако не навирате недостатъците си в лицата на другите (не искам да прозвучи друго, но за по-точен израз не се сещам) вероятността въобще да ги забележат е ..минимална.

пък и въпреки и заради недостатъците си, всички сте уникални и красиви. без право на обжалване. :wink:
така е:)в собствените очи недотатъците винаги ги има и са големи.гаджетата ни ни харесват ,дори боготворят такива,каквито сме,приятелите ни ни казват,че изглеждаме добре въпреки че си мислим че имаме няколко кила повече...:)

Wicked_Kid
08-01-2007, 14:02
Имам дебели крака :| От кръста нагоре съм добре, обаче надолу сякаш се издувам...И съм нисичка...Зъбите ми също не са много гот, ама... Майната му :-D

Presley
08-01-2007, 14:04
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.
Не ми се спори,но аэ по-добре энам откъде ми е белега,нали?
+ това има много подобни случаи,напълно въэможно е.Но не при всеки втори е така.Иначе-радвам се эа теб :-D :-D :-D

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 15:48
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.
Не ми се спори,но аэ по-добре энам откъде ми е белега,нали?
+ това има много подобни случаи,напълно въэможно е.Но не при всеки втори е така.Иначе-радвам се эа теб :-D :-D :-D Napylno vyzmojno e,da.Imam poznata s podobna situaciq.Kogato maika i e bila bremenna se e izplashila ot mishka i sega momi4eto ima fobiq ot mishki.

Po temata:Ne si haresvam kojata,v smisal mnogo e chuvstvitelna i trqbvat neprekysnati griji.Za drugo ne se seshtam,no trqbva da se priemame s nedostatycite si.Ako neprekysnato mislim za tqh,drugite shte gi zabelqzvat,no ako ne obryshtame vnimanie i drugite nqma da obryshtat ;)

^_crazy_^
08-01-2007, 16:50
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе

CuRly_Doll
08-01-2007, 17:23
Имам дебели крака :| От кръста нагоре съм добре, обаче надолу сякаш се издувам...И съм нисичка...Зъбите ми също не са много гот, ама... Майната му :-D
i moite kra4eta sa po debeli,ama sa stegnati i si gi haresvam....gen kvo da sa prai :D :wink:

08-01-2007, 21:56
Не си харесвам килограмите,тоест много са...и кожата на лицето понякога ми прави проблеми... :oops:

white_chik
08-02-2007, 07:04
Все не мога да си направя хубава прическа,може би защото косата ми не е от най-хубавите,ама се понасям все още :smt005

xSaShEtOx
08-02-2007, 08:01
Imam nqkvi torbichki pod ochite, minimalni, ama si me kefqt. I nosut mi e leko shtruknal, ama si pasva idealno na perfectnoto mi lice. :-D Az sum primer za podrajanie :wink:

Persie
08-02-2007, 10:29
Зъбите ми не са перфектни, но ще си слагам брекети, а и челото ми е доста (нз точно как се казва) ... голямо.Като бях по-малко много се срамувах от тези си недостатъци, но сега вече не се връзвам, а и свикнах.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-02-2007, 14:24
мии нямам плоско коремче и краката са ми .. по големи отколкото искам да са ;) иначе другото ми е наред имам си мускули 1 глава 10 пръста на ръцете и краката... :::

ani4ka_666
08-02-2007, 14:31
Ами аз пък от къде да започна .... 8-[ Родила съм се в 6 -тия месец и всички лекари са казвали на майка ми,че 100% нямам шанс.Но майка ми си е казала,че ще се родя жива и здрава.Имам белег на главата от спинцовка,защото нямаше да съм жива заради нея и мн не се вижда,ама все пак си е там. :smt012 Имам много недостатъци,но най-важното е да се приемаш такъв какъвто си.И никой не си избира тялото,което иска да бъде.

08-02-2007, 17:15
ne si haresvam nosa ujasen e i kojata mi ne e takava kakvato bih iskala.

Slun4evko
08-02-2007, 17:38
Okazva se 4e nikoq ot nas ne e perfektna-po to4no nikoi,da broim i mujkiq pol-na vseki ot nas ni se iska da sme malko po taka...da ama ne...bez 4udoto na plasti4nata xirurgiq sa malko tezi 'nedostataci' i 'defekti' koito mogat da se otstranqt..xubavo e vsi4ki da se priemame takiva kakvito sme,za6toto nikoi ot nas ne e savar6en,a tezi taka nare4eni nedostataci se nabivat v o4ite na drugite samo kogato nie im gi pokazvame..akose smqta6 e,ne za perfekten,no ako priemame van6niq si vid,nadali 6te ima nqkoi koito da go ospori..puk i da se poqvi takuv 4ovek,po vajnoto e 4e nie sami si se xaresvame takiva kakvito sme. OBI4AITE SE,NE SE OPITVAITE DA SE PROMENITE!

IdiOtKa
08-02-2007, 19:29
аз съм си за пълна промяна, но не ми пука ... :-D :-D такъв бил живота .. !

08-03-2007, 03:50
kakto vigdate mn drugi hora imat problemi taka 4e ne se pritesnqvaite, dori i nai gotinoto mom4e/momi4e koeto haresvate si ima nqkakvi nedostatuci. a i 4estno da si kaga hi4 ne sa problem za men mnogo ot nedostatucite kazani tuk.

ice_cream_f
08-03-2007, 13:58
Mnogo se draznq 4e kojata mi e suha i postoqnno prez zimata mi izlizat malki rani4ki,koito ujasno surbqt :? :( zubite mi ne sa mnogo pravi (nosq 6ini) :cry:

Jaffs
08-03-2007, 15:34
Имам голямо дупе :lol: Но съм доволна от това.
Ниска съм!!! Но се свиква :lol:
Имам един гаден белег от нож (сестра ми ме наряза като бях малка)

Ice_Queen_
08-03-2007, 16:53
Имам си едни 3 кг който ме мъчат от 3 години..
Имам белег от шарка м/у очите,като малка дупчица-ще ми се да изчезне по-бързо..
Искам да ми се заздравят ноктите..че лесно се чупят и не мога да ги пусна супер дълги както искам..
Тва основно

Mo6no3
08-03-2007, 17:27
Ми леко дебел съм, ама не смятам че външният вид е много важен за момче\мъж. Други са важните работи.


Иначе няма проблем човек да има недостатъци относно външният вид. Лошото е когато тези недостатъци станат много. Най-вече за момичетата... няма какво да съ лъжем. Истината е, че попринцип на едно красиво момиче животът му е по-лек отколкото на едно не особено красиво и с пъти по-лесен от този на грозно\дебело момиче.

RAWRRR
08-03-2007, 17:39
имам "бебешка коса"
много тънка и рядка и залепва за скалпа :roll:
освен това имам няколко вродени заболявания,хормонален дисбаланс,таласимия (анемия) и темподобни ..

08-03-2007, 17:43
pylna sym i ushichkite malko styrchat ina4e v lice sym krasiva..noo vse nqkoga shte uspeq a otslabna pyk ushichkite ne sa 4ak tolkoz zle.. :?

Backfire
08-03-2007, 20:05
:smt091

tuka6na
08-03-2007, 20:40
:shock: мхм...коато малка носих брекети.Тука добре.Проблема дойде след това.Когато ги махнах ,имах чувството че зъбите ми са по-увредени отколкото преди да сложа адската машинка.Стъргаха ми зъбите,'оправяха ' ги ама резултатът бяха зъбки на бели петна.Даже цвета ми не бяха нацелили..Почти незабележимо е вече уж,но толкова ме комплексираше на времето че нямам думи.Не съм грозна ,даже бих казала че съм от симпатичните,както и да прозвучи,но имах чувството че целия ми 'чар' там или квото може да види някой в мен се губи зад зъбите ми :lol: Друго нещо което ненавиждах беше косата ми.Е нямаше такава дива плет.Толкова суха и непрекъснато цъфтяща коса не бях виждала.Разбира се и с ресането не се оправях,но и на това намерих решение-сега съм на расти; ) Нататък-още от малка просто сякаш имам нужда да се движа.Точно защото непрекъснато извършвах някакво физическо упражнение,проблем с килограмите нямам.Но когато бях на 15 бях 'заякнала' до такава степен,че краката ми,и най-вече пръсците бяха станали като на борец :-s Ужасно грозно ми се вижда за някакво фино момиче ;/и оправяне в моя случей нямаше.За по-серизно нещо не се сещам...
И наистина-повечето 'недостатъци ' споманати в темата са просто поправими проблеми..; ) Но както има и недостатъци които да се опитваме да заличим...има и предимства ,които можем да подчертаем ; )

Briseis
08-03-2007, 21:09
Ниска съм. Имам стрии и целулит, ама малко. Краката са ми дебели. Част от ноктите на ръцете са ми деформирани, защото си смуках пръстите до 7 годишна. Имам много белези на краката. Имам много бенки. Имам проблемна кожа на ръцете, гърбът и лицето. Косата ми не е хубава. Тънка и лесно се омазнява. Нямам цици. Носът ми е леко гърбав. Прегърбена съм.
И си нямам приятел, който да ме боготвори, нито приятелите ми казват, че изглеждам добре.
Но се харесвам.

KaTinCeTy
08-04-2007, 09:03
Az si se haresvam! Samo me drazni tova, 4e postoqnno sam na dieti(dori i sega) za da si poddurjam tegloto si (zavetnite 53 kg. na 170 viso4ina), no sam sviknala i ne mi pre4i.

Axel_f
08-04-2007, 09:56
Добре че перфекните хора са много малко,или по-скоро изобщо ги няма :-D От тази тема се убедих,че всеки си има недостатъци,или по-скоро комплекси,защото само той/тя си ги забелязва :lol: И аз есествено не съм изключение - мразя си носа, устните ми са тънки, кожата ми е мазна и дебела, а косата ми е супер права и като я накъдря след 2-3 часа сякаш нищо не съм и правила :evil: А и пръстите на ръцете са ми дебели.... :oops:

fdream
08-04-2007, 10:42
zabite ne sa mi ot perfektnite i imam 4ustvoto 4e nosa mi e golqm ama drugite ne go zabelqzvat mai :roll:

08-04-2007, 13:00
Само не мога да рзабера защо някой ще седне да се оплаква, че косата му е прекалено права. Аз съм точно с обратния проблем. Значи принципно не съм къдрава, но напосаледък косата ми започна да извива от краищата навътре и е като няква камбана... Нося я само вързана...

08-04-2007, 13:25
emi murgava sym,imam 1 benka koqto ne haresvam i nosat mi kato go gledam ot nqkoi ygyl mi izglejda nqkaf mn 6tyknal na pred no vsi4ki kazvat 4e e normalen .ne si haresvam sy6to kosata 4e e rqdka,4e imam malku celulit po zadnika i belezi po krakata

ELiTyYy
08-04-2007, 17:01
аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе
олелеле и аз имам там... ама уж слива... същата ситуация хахахаха смятай... :oops: :shock:
иначеее...кожата ми (на лицето... :( ) е отвратителна..и да полагам грижи,ефект.. няма..апф :smt009 :oops: ... :smt010 ама дано се пооправя .. има и още 1 важно нещо...ноо не мисля,че тук е мястото да говоря за него(+ това никой нз за този мой дефект ;-) освен моята фр )

08-04-2007, 17:02
аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе
олелеле и аз имам там... ама уж слива... същата ситуация
И сега имаш две сливи - отпред и отзад. Тряя ми станеш гадже :)

ELiTyYy
08-04-2007, 17:04
хАхахаха дА точно хАхаха :lol: :lol: :lol: ..абе то на дупето ми е маничкъ сливката :mrgreen:

08-04-2007, 23:29
Имам голямо дупе :lol: Но съм доволна от това.
Ниска съм!!! Но се свиква :lol:
Имам един гаден белег от нож (сестра ми ме наряза като бях малка)

golemi dupeta sa super
niski momi4eta sa super za gu6kane
belezi nqkoi put sa mn gotini :D

eXtrem3-g1rl
08-05-2007, 07:19
Значи не си харесвам отвратителната коса - много е тънък косъма и не всяка прическа би ми отивала. Имам 2 белега по рождение - един на кръста и другия малко по-надолу, ама и двата са малки.. Леля ми вика, че имам компютърна походка #-o ..

An4eSsS__
08-05-2007, 19:02
аз пък нямам талия и това мн ме дразни щото е мн гозно.Напоследък (от както бях на диета) циците ми се стопиха ](*,) .Е не изчезнаха напълно де ама се забелязва отсъствието им :? .имам една бенка която мразя ии мисля че имам оште килца които да сваля.Е общо взето това е но НЕ се харесвам мн мн ама не мога да кажа че имам комплекси

XaMcTePKa
08-05-2007, 19:05
имам малък белег на дясната ръка трябва да се загредаш за да го забележиш представлява сърчице :)

08-07-2007, 14:56
imam belezi po krakata ot pypki..pyk i sym malko pylna..(za tova pyk sym visoka) ..ofF nZ vednyj se haresvam vednyj se mraZq.. :(

08-09-2007, 19:25
не си харесвам носа, косата ми е рядка но стават при4ески само дето по трудно се задържат :).. но нещото което наистина мразя, вбесява ме и ме побърква е бенките... имам на лицето 1 по голяма.. отпред на тялото, а на гърба са най-много които адски ме дразнят и ме е срам да се съблеча пред чужди хора, а имам прекрасно тяло.. и съм красив.. и най-лошото е че темата с бенките е опасна и постоянно се чудя какво да направя.. на всичкото отгоре съм и зодия лъв

I'm~peRfecT~F
08-09-2007, 19:40
az pyk ne si haresvam ustnite :smt010 kato na andjelina djoli sa {e ne tochno syshtite ama sa takiva ogromni} vsichkite mi priqteli vikat che e mn gotino da imash golemi i plytni ustni no na men ne mi haresva .. i mnogo sym niska ;( ima vreme da rasta ama se pak ;[;[ i malki gyrdi ama sym go preodolqla :smt005

09-17-2007, 21:07
Носът ми е малко дълъг и в профил не седи много добре.В момента имам и паласки,но това е поправимо,щото пролетта ще тичам няколко месеца и ще ги махна

GaNGsTa`Gi®l
09-18-2007, 13:52
о0о..ако почна край нямат нещата,които не си харесвам.. :lol: 1-во косата искам да е права.Веждите ми искам да са по-дълги , ръцете по-слаби в горната част , корема по-стегнат , краката по-дълги ,зъбите по-прави ,не че са някви да не мога да са ухиля от срам ,но долните ме дразнят яко ...друго май не са сеща, ся.. :lol:

iveto89
09-18-2007, 15:18
bqh 162 i kg 55 ,otslabnah i sega sum 48 s perfektno tqlo kato na maneken,no sum bolimi4ka ...

tainstvenata
09-18-2007, 19:24
ах килограми килограми :? трябва воля ама като я нямам такава ще бъда :roll:

09-18-2007, 19:28
имам мустаци #-o :smt010 :smt010

BlueAvalanche
09-18-2007, 19:51
Грозен съм, в лицето, в тялото - навсякъде
Ама не ми пука нали разбирате 8)

~ShaDoW~
09-18-2007, 20:52
hmmm ne si hareswam edna gadna benka ;( hm... ne hareswam towa 4e sam estestweno rusa (ne kat german4e ama se pak...) draznq se i 4e ot dalgite godini sport prekalih sas muskulite i sega kra4etata sa malko po obli... i dupeto mi styr4i kat na JLo (ma ne e tolkoz golqmo de ) mi mai sa tfa : D: D:D

Just hear me...
09-18-2007, 20:53
Хм..ми значи имам голямо чело което се опитвам да прикрия с бритон ама имам лизнато на косата и бритона се разделя и пак ми се вижда челото...зъбите ми са доста криви и затова сега ще слагам брекети...имам мн широки бедра ...и още мн малки недостатъци ама все пак се възприемам и не се комплексирам толкова... \:D/

sladko_f
09-18-2007, 22:32
Imam korem4e,nisi4ka sam i imam mn grozni belezi po krakata.

50cent
09-19-2007, 00:12
mi imam luni4ki na gornata 4ast na garba ama mi kazaha 4e sa sexy no az gi mraza

maini4ka_sladka
09-19-2007, 06:28
какво да ви кажа- всеки има своите недостатъци, но както казаха някои по-горе някои от тях само ние си ги забелязваме. примерно аз съм ниска 1.56 съм пълничка... имам разстояние между зъбите( казват, че носело щастие, дано да е така) иначе... прасците са ми много мускулести, косата ми расте бавно, къдрава е, но не така както искам... имам широки стъпала, ох, а иначе ако ме видите на снимка, съм симпатяга, а приятеля ми просто умира за мен вече близо около година :) за мен е важно какво мисли той :) и не се безпокойте- нашите недостатъци ни правят УНИКАЛНИ :)))

monityY
09-19-2007, 06:36
еми,кожата ми пълна с комедони,от време на време и акне,имам белези от комедоните по носа,имам голям гъз,или поне на мен не ми харесва мн,бедрата ми,корем4ето ми,абе цялото ми тяло,искам да сваля о6те 5кг,ама не мога,не мога да гладувам пове4е,не мога да пазя пове4е диета!омръзна ми :roll: имам къси пръсти,не ме кефат,не мога да се лакирам...косата ми е ужасна,мн бързо се омазнява,не полагам по4ти никакви грижи за нея,какт и за кожата си,не се мажа даже с някфо крем4е за хидратация! това е.. :smt006 :smt009

Swinkenhoffer
09-19-2007, 13:16
имам по-дебел глезен отколкото трябва, с левият крак ходя малко криво (навътре някак о.О), едното ми ухо е по-щръкнало от другото, имам малки цици, пръстите на ръцете са ми някви странни... криви с други думи. :lol:
и носът не си харесвам понякога, и разстоянието между него и горната устна е по-изпъкнало такова, косата ми се сплесква колкото и да се старая да прилича на гнездо. нещото, което ми е най-противни е, че имам кафяви очи и съм късогледа. :smt010

sexy_devil4e
09-19-2007, 14:56
ами ноктите ми са много чупливи и имам нещо като чертичка малко под пъпчето,ма не се вижда много,но го има все пак..не се сещам за друго..а,и аз не харесвам това ,че съм руса..хем съм тъмно руса,но все пак..още малко и ще се боядисам

VaNicHkaa
09-19-2007, 18:31
Мм никой не е перфектен това е ясно..хмм какво не си харесвам? Ами ноктите ..много са чупливи и малки и все ги гризам , един лилав кичур..тцт как се дразня заради това а също и една тръпчинка ..немога да се усмихна нормално ..винаги на едната буза е по-голяма отколкото на другата ..а да и малко лунички имам и не ги харесвам! Останалите неща са що годе добре

bqsna_teenagerka
09-19-2007, 18:36
недостатъци? :-k ми тва 4е нося о4ила с диоптър... :-D но на мен ми ходят така 4е не се брои...ми нз....сигорно има много но каквито и да са не ми правят впе4атление :roll:
имам си нужното само4увстввие :wink:

caRamelO_cHicA
09-20-2007, 20:48
Така е повочето хора който ме познават ме мислят за перефектна нямам никакви дефектни кой знае какви имам хубаво лице и готино тяло.Но имам дефект като всеки човек не съм някакво божество все пак-Мразя гадните лунички който отскоро ми се появиха по езика често имам афти или пъпки носа ми почти винаги е червен

gLoRiOuS_aNGeL
09-20-2007, 20:55
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 И с мене щеще да е така!

Barbie
09-21-2007, 09:07
Вътрешната страна на бедрата не си харесвам. :-D И имам твърде широк гръб - раменете ми са малко по-широки от ханша. Като цяло имам леко мъжка структура, въпреки големия бюст - нямам типичната тънка талия и широк ханш. От водата в Милано косата ми е станала ужасно твърда, а преди беше толкова хубава и мекичка... :smt009 Пак откакто съм в Милано получих някаква алергия и кожата ми се зачервява и подува от най-малкото докосване - мани, че като се пипна някъде ставам червена, ами ме и дразни и боли. :smt012
А освен това от време на време носът ми безпричинно почервенява... :-D

SINDEL
09-21-2007, 09:37
Имам малки цици. Тва е нещото, с което не мога и не мога да свикна ](*,)

IKisseDAGirL
09-21-2007, 11:37
Имам малки цици. Тва е нещото, с което не мога и не мога да свикна ](*,)
И мойте са малки.
Къде сме блеели ние, когато Господ е давал? :lol:

Sweetlove1990
09-21-2007, 13:19
Единственото нещо, което ме тормози страшно много е кожата ми. Адски чувствителна е и ми прави проблеми от най-малкото нещо. Плюс това за да изглежда добре трябва да полагам адски много грижи за нея...но какво да се прави...всеки си има по нещо... :roll:

Theoatguy
09-22-2007, 07:15
Аз съм перфектен - имам много яка коса, очи, нос, уши, имам яко трибойско твърдо дупе, чурката си ми е добре. Висок съм 188 и тежа 95 килограма, спортувам редовно, прередовно може би, храня се здравословно, пия зелен чай нон-стоп и нямам проблемите, които всички вие имате - висок холестерол, триглицериди, АСАТ, АЛАТ нанананананананан....

Друг е проблема, че съм шматка и много лудо пиче. Бате Вико от моя клас може да потвърди. Единственото, което ми пречи е под дясната мишница 1 топче, правя адските маневри докато се бръсна. Освен това, драги ми приятелчета, не мога да изкарам плочките все още. Ей ся мятам една схема и за 2 месеца съм 15 кила отдолу. Не ме питайте как ще стане, не ми се обяснява, четете малко.

Аз ви казах, че съм шматка, имам си дупе за ебане - 1 час секс - 1500 килокалории, 1 час фитнес - 1600 - 1 час кардио тренировка - 1340 горе долу.

ИМАМ Голям проблем, малка ми е пишката, но се справяме. Да живее Кама Сутра, че е измислила такива пози. Освен това не обичам да ми духат, страх ма е да не ми отхапят куро, 1 путка го захапа 1 път хич не е приятно, братя !!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013

Много поздрави на всички зачервени мадами от мен и малкия ми приятел \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ .

LovePoisoned
05-17-2008, 12:46
Оформят ми се стрии на коленете :shock: и между таза и бедрата. :? Другото... от малка имам едно белегче на едното око.. близо до веждата. Не си личи много, не е с различен цвят, просто е като вдлъбнато. :D Ама ме нерви.

SINDEL
05-17-2008, 13:02
Имам малки цици, ама ве4е не ми пука особено. Като бях по-малка това ми беше страхотен комплекс.

enola
05-17-2008, 13:28
Имам големи (но не много) уши,много косми,много бенки (за които казват,че са ми чар) ама аз не ги искаммм :)

plamka
05-17-2008, 14:17

UnaBletoLoVeU
05-17-2008, 14:24
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе

Аз имам светкавица на крака ;D Ама не съм се замисляла що я имам...явно мама се е уплашила при някоя буря...пък и без това нея бая я е страх от светкавици, гръмотевици и сяк'ви такива

donkihot
05-17-2008, 15:06
имам гадни бемки на подмишниците,но мисля скоро да ги махна...късогледа съм,гадно е....тва е май

buttertoast
05-17-2008, 15:11
Имам малки гърди и уст6ни и един израснал не на място зъб.Като изключим тези неща се харесвам ^^

o0ps
05-17-2008, 15:15
Имам малки цици. Тва е нещото, с което не мога и не мога да свикна ](*,)
И мойте са малки.
Къде сме блеели ние, когато Господ е давал? :lol:
Май сме били най-накрая на опашката. :D И моите са малки ама няма какво да се прави, трябва да се примирим. А и устничките ми са много тънки. :D

DarknessAngel
05-17-2008, 16:38
знаете ли..ако не навирате недостатъците си в лицата на другите (не искам да прозвучи друго, но за по-точен израз не се сещам) вероятността въобще да ги забележат е ..минимална.

пък и въпреки и заради недостатъците си, всички сте уникални и красиви. без право на обжалване. :wink:
Ti prosto mi nap1lni s1rceto! :-)
Az imam nqkoi nedostat1ci kato naprimer malkata izp1knala izvivka na nosa i korem4ity ama si se haresvam. :)

LuCiFersAngeL
05-17-2008, 17:18
Охх това ми е болна тема:
1. Имам ужасно суха коса
2. Кожата ми е много чувствителна и раздразнителна. Ако изляза без ФДТ в града сигурно ще се оприщя като гъба от мръсотиите във въздуха :o
3. имам малко коремче, което не мисля, че мога да премахна по някакъв начин. Просто такава ми е структурата на тялото.... майка ми е същата, значи вероятно е наследствено, но нали не е сланинесто шкембе... ще го преживея
4. И в гръдна обиколка има още какво да се желае, въпеки че всички казват, че съм си добре, ама аз искам още...

За сега за тези се сещам.

besnicataa
05-17-2008, 18:40
само стриите на някой места...другото се оправя лесно..то и стриите дее амааа.. се пак :)

KaSiDi
05-17-2008, 19:10
аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе
олелеле и аз имам там... ама уж слива... същата ситуация хахахаха смятай... :oops: :shock:
иначеее...кожата ми (на лицето... :( ) е отвратителна..и да полагам грижи,ефект.. няма..апф :smt009 :oops: ... :smt010 ама дано се пооправя .. има и още 1 важно нещо...ноо не мисля,че тук е мястото да говоря за него(+ това никой нз за този мой дефект ;-) освен моята фр )
Аз на кръста ябълка ,защото на маика и се е прияло :D

t!nchety
05-17-2008, 19:40
Хмм аз понякога се харесвам понякога се мразя :-D
Харесвам косата си ..руса е не много гъста но не е и рядка но пък лесно се омазнява и е чуплива а аз се харесвам с изправена и през ден си горя косата и скоро без коса ша остана... :(
Искам да отслабна..малко в краката.
Не харесвам това,че кожата ми е прекалено нежна и трябва да полагам много грижи за нея.Също не мога да се пека защото много бързо почервенявам и ставам на едни петна.
Май е тфа.. :) всичко друго си харесвам :P

t!nchety
05-17-2008, 19:46
Хмм аз понякога се харесвам понякога се мразя :-D
Харесвам косата си ..руса е не много гъста но не е и рядка но пък лесно се омазнява и е чуплива а аз се харесвам с изправена и през ден си горя косата и скоро без коса ша остана... :(
Искам да отслабна..малко в краката.
Не харесвам това,че кожата ми е прекалено нежна и трябва да полагам много грижи за нея.Също не мога да се пека защото много бързо почервенявам и ставам на едни петна.
Май е тфа.. :) всичко друго си харесвам :P
а и забравих да кажа нещото от което най-много страдам че от скоро имам стрии по дупето :-# :cry:

pIsaNkaTa_sTz
05-17-2008, 21:17
аМи иМаМ беЛеГ пО роЖдеНиЕ нА ляВатА рЪка и кОреМчеТо мИ сЕ нуЖдаЕ оТ пОопРавяНе :oops:

kuklichka_bg
05-18-2008, 07:42
mi az ne si haresvam dupeto mnogo xaxax sashto taka zveta na kosata 6tot pepelivo ruso li i az neznam kak mu se vika iskam drug i mai e tui :}}} i iskam ochite mi da sa po sini ot sq xaxa (: 6tot ponqkoga izglejdat zeleni pak drug pat sini :shock:

thecopstopped
05-18-2008, 08:08
MnogO hubAfi4kA tema..... Sega ima mnOgo krasIvi hora, no spored men tova koeto ne vijda6 tam mu e kusura na 4oveka. Az sam si dobre spored mene no za problem bih kazala 4e spadam kam grupata na birenite korem4eta 8-) :D nqma naistin nqqma perfektni hora, no ako se postaraem ili imame golqmo jelanie da postignem savar6enni rezultati, MOJEM!

GbSy
05-18-2008, 09:21
Имам големи бузки (е, не чак огромни, но все пак) и много често ме щипят... Също имам и коремче. Имам белези на десния крак от ухапване на куче и едни бактериални петна на корема, които са от мръсната вода в някои басеин. Също тена на лицето ми не е равномерен и колената не си ги харесвам... Има много неща, които човек не харесва в себе си, но трябва да се старае да се приема такъв, какъвто е. Всъщност, когато изброяваме недостатъците си, те ни се струват страшно много, а всъщност са незабележими за повечето хора!

Axel_f
05-18-2008, 10:35
Оффф чета и ви се чудя от какви неща се оплаквате :shock: Някой имал белег във формата на сърце, друг като праскова, не си харесвали колената..Това да са ви проблемите... :?

donkihot
05-18-2008, 10:44
аа и едното ми ухо е по-щръкнало от др

Evanescencefan
05-18-2008, 10:54
Imam celulit po han6a 6te si slagam breketi 4e zabite mi sa na nikade i mai tva e no ne me barka izob6to!Imam i mn belezi po krakata no kakto kazah-ne me barka!

Jaffs
05-18-2008, 10:58
Имам къси крачета и голямо дупе (страашна комбинация). Но в това ми е чара :-D

Pepincetyy
05-18-2008, 15:22
имам един белег точно до веждите и много ме дразни,но съм се примирила,също така и цвета на косата не си харесвам [рус] еми това е .

*...I Love You...*
05-18-2008, 15:32
Ноктите ми са много чупливи :(

^SeXyTo^^^
05-18-2008, 16:01
Имам бенка на дупето от ляво - по рождение :-P , но вече свикнах и не ми пука. Имам и стрий по бедрата от вътрешната страна :( , но като гледам доста хора имат такъв проблем.

Abigoria
05-18-2008, 20:39
Имам къси крачета и голямо дупе (страашна комбинация). Но в това ми е чара :-D
+ носа ми е чупен 3 пъти, имам белег от операция ... долу, проблеми с храненето, нося лещи иии имам 73% намаление на слуха на дясното ухо и 32% на лявото => нося слухово апаратче 8-) Др да ви интересува?

LP_GirL
05-18-2008, 21:07
малък бюст с който определено вече съм свикнала, но имаше период в който мн се комплексирах ...... за мое щастие вечене ми пука :) :grin: :-P

Blo0dyBitch
05-18-2008, 21:30
пхах,аз цялата съм дефектна,ама не ми пречи...свикнах със себе си и си се харесвам такава сбъркана 8-)

SexY_BiTcH
05-20-2008, 13:10
ushichkite mi sa malko shtruknali :-D i imam dosta golqmi kosam4eta na racete (no sa rusi, i ne se zabelqzvat mn mn) su6to imam dosta kosam4eta na korema i krusta (vsi4ki mi kazvat 4e izglejda sladku :P ) haresvam si tqloto, slabo i stegnato mi e , no imam palaski :( koito mn me draznqt no ob6to vseto moga da kaja 4e sam happy s vunshnosta si :-)

PinkFloydSound
05-20-2008, 13:35
Общо взето си харесвам адски много тялото, гърдите ми не са много големи, но аз и не искам да са такива...
Отскоро някои хора започнаха да ми правят забележка за стойката, че леко съм се прегърбила, но според мен това е преодолимо, и мисля, че вече свикнах да държа раменете си по-изправени...
Това беше за тялото, сега започвам с лицето. :lol: 8-)
Значи преди имах проблемна кожа, но слава Богу всичко се оправи и сега кожата ми е супер чиста и гладка, и то не благодарение на някакви си там мазила, а по естествен път...
Така, че мисълта ми е-недейте да се мажете с безброй мазила, защото освен, че не винаги те са ефикасни, може и да ви докарат някоя алергия /както стана с мен преди известно време/.
Харесвам много очите си-някакви такива пъстрички...
Другото нещо, което не харесвам в себе си е косата...
Рядка, къса...
Но, не знам...
Дано всичко се оправи с времето.

nefchi_bs
05-20-2008, 13:44
Незнам от къде да започна...краката ми по-скоро бедрата ми са прекалено големи по-дебели са от на негърка имам паласки зъбите ми са малко раздалечени,гъза ми е колкото динавката равнина...нося очила(само за четене са ми)и космите ми са си чрни по раождение :grin:

TopTa
05-20-2008, 14:23
imam strii po dupeto i nqkolko belega na liceto ot varicela i edin ot kotka! a i ne si haresvam nosa, mislq 4e e golqm za liceto mi!

NuggeT
08-04-2008, 22:14
Изчетох доста мнения и реших и аз да постна едно..

При мен нещата стоят така - от много малка 4-5 годишна нося очила и това винаги е подронвало самочувствието ми, защото в училище дечурлигата все ме взимаха за бъзик и ми сриваха самочувствието.Това вече не е така, по - голяма съм и нося лещи, и не мисля, че на хората НАЙСТИНА им прави чак толко голямо впечатление дали съм с очила или не.
Другото нещо е фигурата ми. Краката са ми що годе слаби, дотук добре, но изглеждам леко квадратана (или поне аз така си мисля), защото коремчето ми е широко и имам малка паласка под пъпчето :oops: . Срам ме е като ходя на басейн и е неприятно когато пробвам дрехи, особено лятото, защото повечето потници и блузки са прилепнали. Е не седя да се тъшкам - правя коремни преси, ходя на йога, ефект не виждам, но мисля есента да започна и плуване.
Стигнахме до най - болната тема - косата :-D . Не е кой знае колко гъста, имам бебешка коса покрай челото и е една такава хвърчаща... дори, когато я изправя пак има косми, които стърчът. От това продължавам да се комплексирам, защото братовчедка ми, с която съм израстнала, и с която прекарвам много време има страхотна гъста мека коса... точно каквато аз нямам. Правя си всякви маски и чета всякакви глупости, но явно което не е - не е!
Имам и доста бенки... най - много ме притесняват тези на лицето - от лявата страна, точно до ушите има 3 в триъгълник :-D , а от дясно пак до ухото, но две по - големички. Майка ми има МНОООГОО бенки... целия и гръб е в тях. Има и една огромна широка, колкото малкото ми пръстче. Притеснявам се, че и аз може да стана така. Замислям се за махане на бенките,... но ще видим.
След това е кожата. Поначало е по - светличка, и затова космите ми изпъкват повече. А кожата на лицето ми е мазна, имам синки под очите (прикривам ги с пудра или фон дьо тен, не е чак толко зле..). Тази година когаро бях на почивка си изпеках лицете супер, направо бронзов загар... вече няма и помен от него...:-D

Та .. искам да кажа на всички - никой не е префектен! Важно е да се обичаме такива, каквито сме, защото така и така ще прекараме живота си в това тяло, поне да се рабираме с него. Пък и както е казал Буда - "Душата избира тялото". :)

st1ka
08-04-2008, 22:29
Имам ужасна коса - всички много я харесват, но аз я ненавиждам, чуплива и гъста... пфф... Не съм и от най-слабите, но не чак дебела, имам стрии, които се опитвам да премахна и какво друго... Но въпреки недостатъците ми аз се харесвам, хората ме харесват и много много не ми пука!

TheNewReligion
08-04-2008, 22:39
знаете ли..ако не навирате недостатъците си в лицата на другите (не искам да прозвучи друго, но за по-точен израз не се сещам) вероятността въобще да ги забележат е ..минимална.

пък и въпреки и заради недостатъците си, всички сте уникални и красиви. без право на обжалване. :wink:
Така е . :) Аз всичко си харесвам , но отслабнах с четири килограма и вече имам стрии . :-| Освен това за момента не харесвам и това , че почернях прекалено много ... и приличам на малко циганенце ! 8-) Също така косата ми се омазнява малко по-често отколкото трябва . Това е , което не си харесвам .

InnchetO
08-04-2008, 22:44
такамзз .. ТОЧКА ПЪРВА . белези .. навсякъде .. краката ми са целите в белези .. имам белези по челото (от шарка) ..

ТОЧКА ВТОРА . зъби .. криви и жълти .. е не чак жълти но все пак .. така да кажа - НЕ БЕЛИ .. и са криви (долните) .. добре ,че не се виждат като се усмихвам или говоря ..

ТОЧКА ТРЕТА . коремче .. уж работя по въпроса ама .. до никъде не стигам .. не че имам шкембе , но областа на пъпа и под нея някак си разваля плоскоста която се спуска под гърдите ми ..

ТОЧКА ЧЕТВЪРТА . по дяволите ужасно е когато си обуя дънки с ниска талия от страни да щръкнат паласки ..

ТОЧКА ПЕТА . устните ми са ужасни .. тънки ии .. някак си изглеждам злобна .. (а не съъъъммм !! :( )

.. :(

stealthyGirl
08-04-2008, 23:00
Имам проблемна кожа, носа ми не е много хубав... Имам целулит, но от време на време изчезва като ям здравословно, нося очила, имам малко тъмни косъмчета над горната устна (на лицето), който направо ме изяждат отвътре, формата на зъбите ми хич не е идеална, но не мога да кажа ,че се оплаквам то тях...

Да почвам с "достатъците"?


8-)

DYNAMIC
08-04-2008, 23:19
Не си харесвам зъбките..просто щото са криви,не за друго :) .. мисля да сложа брекети след известно време (поне това се оправя,дори и по-стар да си )..тъпото е,че всички ми казват,че не са ми нали идеални,но са си хубавки,не страдам от липса на мъжко внимание,даже напротив,ма се 1 съм се вманиачила на тая тема..нз що (само тфа гледам ,некаф комплекс развивам )
Имам малко стрии по дупето заради бързиа растеж и малко целулит(ама тфа не ми пречи)
Гърдите ми са далече от големи (ама така много си ги харесвам,преди се сдухвах,но вече нямам такъв проблем,даже си се чувстам супер с тях :P :P )
Ноктите нещо мн ми се чупят,ама не ми пречи 8-)
Имам светла кожа и много лунички,осожено през лятото(ама тфа го обожавам в себе си,луничките :grin: ..някой хора мн си ги мразят,е аз не съм от тях :D кефя им се лудо )

та това общо взето,иначе си се храесвам,добре се чувствам в себе си,най-мн зъбките ме нерват ма това поне е поправимо

Karin_Vall_Gabbriel
08-04-2008, 23:22
az pak minalata godina pretarpqh 2 operacii na garba i sega po celiq grabnak imam edin daalak beleg. nadqvam se s vremeto postepenno da iz4ezne :)

pepitaaa
08-04-2008, 23:44
Проблемна кожа на лицето(пубертет, няма как), късогледа съм, тънка ми е косата, ноктите ми се делят, ама малко се е пооправиха :) не съм от най-некосматите(баща ми е виновен :D ) и имам голяма бенка на дупето, която вече не я смятам за недостатък :) . Айде и аз се оплаках :grin: хаха...

psychopath
08-05-2008, 02:48
аз имам 5 тестиса :-D

BigFakeSmile
08-05-2008, 07:33
vtoriq mi prast na krakata e po-dalag ot parviq 8-) ama hi4 ne mi puka i bez tudq samo s kecove :grin: 8) :razz:

sodomicdream
08-05-2008, 13:28
хъх, ако имаше идеални тела, то аз ще си резна главата :D
Та...:
1. имам дълбоки и стари стрии по дупето, които се мъуча сега да"лекувам"
2. имам малко останал целулит, с когото също сме с конфликт
3. едното ми око е по-малко от другото :shock: (не се забелязва много, но като се вгледа човек... )
4. краката са ми целите в белези от падания като малка и от неправилна грижа за кожата там
5. отглеждам си мустачки :razz:
6. имам толкова суха кожа, че ако не си сложа някакъв лосион започвам да се беля :x

май са това в общи линии работите

Ag
08-05-2008, 13:31
на моменти не отчайвате :-D

fenkatakrisi952
08-05-2008, 13:44
Походката ! Белези , шит съм 3 пъти в областта на главата :lol: Ама пак съм си много красив :) Искате ли моя снимка ? :lol:

аре от мен да мине :D
дай снимка

adizitk1
08-05-2008, 16:18
Единствения ми недостатък е,че имам белег от лявата страна на лицето.Той е тънък и е чак зад окото,но е неприятно да те питат ''от какво ти е този белег''. :?
пп.Имам го от две годишна.И разбира се,че няма перфектни хора. :D

Len4etyYyy
08-06-2008, 08:33
Imam shirok hansh i malki,no gadni palaski...Prednite mi 2 zyba sa po-golemi ot ostanalite...ama se ponasqm vse o6te... :)

tItEufFf
08-06-2008, 09:10
Pregyrbena sym, no se opitvam da se izpravq
Zybite mi sa malko krivi, no sym s breketi veche pochti godina
Imam malko celulit, no shte pochna da treniram tanci i nadqvam se da se postegna

Neshtata, za koito ne moga da napraaq nishto:

Nosyt mi e gyrbav
Kojata mi e vinagi kato nastryhnala, no vsyshtnost ne e - prosto e na tochki

I vse pak se priemama takava kakvato sym ...

Puky
08-06-2008, 09:18
Еми аз например .. краката ми бях чела че са нормалните крака .. нали имам предвит структурата им. Обче аз като съм слаба и те изглеждат като криви .. Винаги съм се комплексирала от това ама вече си свикнах. :( Имам е белег над пъпа който ми е по ройдение и се вижда много и над него има бенка :smt012 :smt012 :smt012 :smt012

Но това съм аз и приятелите ми си ме харесват такава..Също така и приятелят ми .. който много си обичам. :-) :-)

LaPeNcEto0o
08-06-2008, 09:30
Защо коментирате недостатъците си, а не хубавите си страни? Пък и мисля, че ще е по добре вместо някой да се оплакват "имам целулитттт :cry: :cry: " да вземете да направите нещо по въпроса, когато може да се поправи, защото не всеки има възможност да си поправи гърбицата на носа например, а и да има, не е сигурно, че няма да стане по-зле... :)

i_hate_you_but_i_love_you
08-06-2008, 09:57
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе

Аз имам светкавица на крака ;D Ама не съм се замисляла що я имам...явно мама се е уплашила при някоя буря...пък и без това нея бая я е страх от светкавици, гръмотевици и сяк'ви такива
Аз също имам белег на крака.. майка като е била бременна с мен й се яло много череши и сега на баджака си острани имам череша :-P :lol:

GetNasty
08-06-2008, 16:14
многооо малки гърди, слаби крака от коляното нагоре, мазна кожа, бенки по гърба, тънка коса....

S_L_A_D_U_R_K_A
08-06-2008, 16:20
Имам белег от апандисит

velma
08-06-2008, 16:33
Аз пък имам голям бюст,кръгли бедра и дупе,нямам плочки на корема(не е отпуснат,просто не е твърд като скала) и имам белег от стъкло на дясното коляно...и съм леко плоскостъпа.Те 70% от населението на България(и не само) са плоскостъпи,но само 30% от тях го знаят.На фона на съученичките си изглеждам по-закръглена.Може би защото те тежат по 35-40 кила ...повечето.Но иначе не съм толкоз зле,просто имам по-женствена фигура. :D И не ми пука какво мислят хората за мен ,а това не ми е недостатък. :grin:

kloshar
08-11-2008, 19:52
v momenta se se6tam samo za korema si koito izglejda o6te po-golqm vurhu slabite mi kraka..i vse edno sum pogulnala dinq ;d

TheNewReligion
08-11-2008, 19:58
Вчера си намерих още два недостатъка : кокалите (тези под корема , които са към бедрата , ако ме разбирате ) са прекалено изпъкнали и каквото и да обуя стоят много грозно . И кокалчетата от външните страни на двете ми китки също са очертани от кожата ми и "стърчат" много грозно . 8)

6emet4e
08-11-2008, 20:53
хм...малки цици,стърчащи уши и голям белег над лявото коляно :?

Isabelle
08-11-2008, 20:58
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


аз имам прасковка на дупето 6тото маика ми и се е прияло като е видяла на едно дарво ама било заградено и не могла да си вземе

Аз имам светкавица на крака ;D Ама не съм се замисляла що я имам...явно мама се е уплашила при някоя буря...пък и без това нея бая я е страх от светкавици, гръмотевици и сяк'ви такива
Аз също имам белег на крака.. майка като е била бременна с мен й се яло много череши и сега на баджака си острани имам череша :-P :lol:

да и аз имам една риба майка ми много риби яла :razz:

Punk_Princess9412
08-11-2008, 21:25
Имам стрии,гаден корем,широк ханш,ходя като изгърбена.

Pliok0019
08-11-2008, 23:13
Кожата на лицето ми е доста проблемна. Носът ми е най-ужасното нещо...крив е, е не точно...ама не е хубав. И бюста ми е малък. Трябва да се заминавам известно време с косата си, за да изглежда добре...

Amateur
08-11-2008, 23:20
На мен ми е малко отпуснат корема и се дразня,но няма как да стана едър без малко корем!

SabrinaAa
08-11-2008, 23:23
da az pak ne si haresvam krakata mislq 4e sa debeli :lol: :lol:

malka_diva4ka
08-11-2008, 23:39
аз имам доста проблеми :cry: като започнем от зъбите[жълти са и са доста криви,но нося апаратче]следва-носът ми който е гърбав[май е наследствено...нз]после са ушите ми който стърчат отвсекъде :D ....Още от 1-ви клас съм гърбава[щотуу никой не ми е казал,че ако чета отблизо ше имам такъв проблем]...Най-големия проблем е в тялото[не съм пълна],но просто имам доста косъмчета по-ръцете и други места :shock: :shock: :shock: [случвало ми се е да ме нарекът маймуна по улиците за този мой проблем]..Мисля,че са само тея...

Затова никога не се комплексирайте!Има по-зле и от вас[например мен] :-D :-D :-D :-D :-D
Сории ако има грешки в правописа.....

malka_diva4ka
08-11-2008, 23:58
sry забравих да ви кажа...еми имам нормални гърди за моята възраст[не мога да се оплача от тва де щот съм виждала и по малки от мойте]Имам големи бузи и като се ядосам почервеняват и приличам на светофар :D:D:D[ама понякога ги мраза,понякога им се кефя 8) ]...Имам един мадеш до устните[от лявата страна] и един който е....не моа баш да ви обесня..еми помежду очите :shock: на носа[тва доста ме дразни]

eми ако съм забравила нещо,пак ше пиша 8-) 8-) 8-) :D
Никога не забравяите,че няма перфектен човек на този свят-всеки си има дефекти :P :D
Няма грозни хора :-x просто всеки си има вкус[май не се изразих правилно...ама вие ше сванете..]

м!sS wendy
08-12-2008, 05:46
Косата ми е като на метла, кожата на лицето ми е отвратителна и за жалост няма да се оправи и имам бемка под брадичката която абсолютно всички си мислят че е черна точка :? .

YaNcHeToOo
08-12-2008, 05:48
Походката ! Белези , шит съм 3 пъти в областта на главата :lol: Ама пак съм си много красив :) Искате ли моя снимка ? :lol:

Да! :grin:

hgfh
08-12-2008, 09:12
това което не харесвам в себе си е : носа малко е голям ,циците са едни никви :D това са главните недостатъци :P

miss_nelly
01-03-2009, 19:20
Мразя си носа: гърбав е и това го прави голям.Иначе лицето си го харесвам,от шията до ханша всичко е наред,но надолу съм малко дебела,имам стъпала 40-41 номер,но гледах по TV-то,че Парис Хилтън носи 44 номер.Много си харесвам ушетата и пъпчето :D К'во да се прави - наследство. :-o

lisi4ety
01-03-2009, 19:26
..изгърбвам се.. походката ми също не е перфектна.. :o

hgfh
01-03-2009, 20:13
Имам голям нос :(

sladka__droga
01-03-2009, 20:33
Походката ! Белези , шит съм 3 пъти в областта на главата :lol: Ама пак съм си много красив :) Искате ли моя снимка ? :lol:

Еми айде да те видиме 8) ..

Иначе аз не си харесвам ушите .. направо ги мразя :?.

tonie__
01-03-2009, 22:55
оф момичета като чета постовете и ви се чуда откъде ги измъкнахте тея - " имам голямо чело " , " имам нз си къв нос " - за мен това е красотата , а не като по кориците на списанията - идеални момичета , с перфектна походка и т.н. - пълна измислица !
тва са толкова незначителни неща , повечето хора сиг не го забелязват , вие кво се вайкате :-D
пък и нали гаджетата ви харесват , кво по-важно :-D :-D

а по темата - имам на кръстчето белег по рождение - мен си ме кефи ддз и аз що :)
имам много бемки , ама такъв ми бил късмета :D
ии имам дебели бедра , ама тва вече е породено от мързела ми => нелечимо е :D :D

evi_vd
01-04-2009, 08:19
..изгърбвам се.. походката ми също не е перфектна.. :o
и аз така

myHeartIsOnlyForYou
01-04-2009, 09:04
Мразя си носа: гърбав е и това го прави голям.Иначе лицето си го харесвам,от шията до ханша всичко е наред,но надолу съм малко дебела,имам стъпала 40-41 номер,но гледах по TV-то,че Парис Хилтън носи 44 номер.Много си харесвам ушетата и пъпчето :D К'во да се прави - наследство. :-o
Мале Парис Хилтън носи 44 номер :shock:,а аз си мислех,че имам голям крак като нося 39 номер(случвало се е и 38 и 40 8-) ).Хората все ми казват че имам хубаво тяло-не съм била нито дебела нито слаба,ама аз искам да отслабна 2-3 кг,преди имах целулит по краката ама са е на изчезване :-D,дупето краката и кореа са ми добре само искам още малко да ги стегна..проблема ми е че имам стрии по циците и то на едната почти вече няма ама на др си има :D ..такам това е за тялото...а за главата просто ужас ..ушите ми са едни мънички и са ми казвали че са мънички и сладички,но са щръкнали бе хора,аз ги намирам за грозни :o .Кожата ми по принцип е мазна=> податлива на акне,но с малко повече грижи се справям...челото ми е голямо,но пък аз си го харесвам...абе остана единствено,че не си харесвам зъбите,а мн мразя да хода на зъболекар :o Но на кой му дреме за тея неща аз гледам да показвам хубавите си страни :P

Goddess
01-04-2009, 09:59
И аз нямам големи гърди, но това отдавна не го приемам като комплекс. :)

Иначе и аз понякога се изгърбвам, но като се усетя се изправям.
Не си харесвам носа - не е чак гърбав или крив, но...не го харесвам.
:-D
Ии покрай празниците се сдобих с шкембе и направо едва се гледам, ама айде, това ще го поправя в близките 1-2 седмици. :-D

cHooOpiHka___
01-04-2009, 12:13
ми аз имам клепнали уши4ки....... ма там и си ми е и 4ара така 4е ..... не ме интер. кой кфо ми говори .... кат0 малка мн ми бз .. сега ми е се таа 8)

sexy_sladuranka___
01-04-2009, 13:59
Имам голям белег на главата - шиха ме и няма да имам никога коса там :D . Имам си коремче и широки рамене :-D , но си ги харесвам
:grin:

t0nit0yy
01-04-2009, 14:27
аз пък не харесвам това че съм дебела! и то на всякаде! корем, крака, задник.....всичко!! :-x :-x от утре няма да ям! писна ми вече.."спри сладкото,спри хляба,спри газираното..." БЛЯ БЛЯ БЛЯ!! спрях ги отдавна!Тичам,правя упражнения..и НИЩО!! само дните в коите на хапвам нищо слабея ..после не качвам ..ама не мога все да съм гладна! А всичко ми се лепиииииии :-x :-x :-x :-x :-x :-x не мога да се гледам вече..от утре-ГЛАД!! АКО ЩЕ ДА УМРА..ПОНЕ ЩЕ СЪМ КРАСИВ ТРУП! ха..... :-x :-x :-x :-x ](*,)

breathless
01-04-2009, 14:52
Мм ушите ми стърчат, тосет едното .. 8-)
Кожата на лицето ми е гадна, и мазна .. но я оправям що годе
Предните ми 2 зъба са криви /горните/ .. единия всъщност .. 8-)
Стъпалата ми са малко широки /и двете :-D / и т'ва е, за което се сещам ..

malka_diva4ka
01-04-2009, 15:01
Това за мен е прекалено болна тема!?.. :o
1.кат започна с това че съм нисичка и гледам приятелите ми отдолу..
2.почнах да надебелявам!?.. Правя диети,но не ми помагат мн..
3.може да прозвучи малко гадно,ама..
окосмяването!?.. - имам косъмчета на места по които просто не трябва да имам!?.. - [ от това най-много се комплексирам ]
4.Вътрешната страна на бедрата не си харесвам. :lol: някак си са много дебели!?.. нз как да го обесня.. :?
5.похотката ми е ужасна.. ходя кат прегърбена котка!?.. fuck :booooomb:
6.зъбите са ми зле - имам неправилна захапка и също зъбите са ми криви.. [затова ше трябва да нося апаратче още поне 3-4 години.. :shock: ] също тка са жълти - имам добра хигиена,но някак си винаги си остават жълти.. пробвала съм с различни избелващи пасти но не става..
7.Както повечето момиче в този сайт казаха - имат малка гръзна обиколка.. - преди се комплексирах от това.. но сега разбрах че по хубаво е да са стегнати и малк.. отколкото големи и увиснали до пъпа :-D
8.имам мадеши по лицето.. и един е точно помежду очите - на носа.. мн ме дразни :booooomb: 8-)



има и още ама сега няма да пиша роман разбира се.. : ] :D
иначе обикновенно съм ugly.. :lol:
абе виждала съм и по зле ама сеа.. :razz:
нямам си приятел който да ми казва че съм перфектна..
Но сега не трябва да гледаш какво има отвън - външноста а да гледаш отвътре - сърцето!?.. 8)
Това е!? :)

Axel_f
01-04-2009, 16:36
Охх болна тема :D
Мразя си носа, ужасен е...голям и има гърбица :-x
Устните ми са тънки, устата ми е малка :-x
Кофти кожа - много черни точки,въпреки че ходя редовно на козметик и участъци, в които е сухааа :-x
Голям задник, имам и малко целулит :-x
Дебели пръсти на ръцете - не е кой знае какво, но аз се дразня!

mimsiii
01-04-2009, 16:48
1. неправилна походка ... имам чувството , че краката ми са криви :shock: :lol: и са лееко дебелички :oops:
2. бричове !!! мразяааа гиии :-x :x изглеждам като ... камбана :D хаха
3. паласки :( искам да се отърва от тях :(
4. проблемна кожа с която може да се каже , че започнах да се справям :D ....
мисля , че е това :)))

BloomF
01-04-2009, 16:51
Носа ми е някъв... абе ужасен. Казвали са ми, че нищо му няма, ама аз си знам моето :D

.. DeViL mAy CrY ..
01-04-2009, 16:56
гърдите ми са малки,но това не е толкова фатално.Имам много белези на кракатакато малка бях много буйно дете :-D Кожата ми изглезжа изморена.Както каза някой преди мен че има косъмчета където не иска и аз съм така и също бедтара ми са дебели и мойте от вътрешната част.

gabi_94
01-04-2009, 16:57
ами имах криви зъбки, но вече са прави :grin: , благодарение на брекетите, които за жалост още не съм свалила, малко съм прегърбена, но само малко и не е очевадно, за друго не се сещам, доволна съм от това как изглеждам :)

mynichka
01-04-2009, 17:05
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.
Не ми се спори,но аэ по-добре энам откъде ми е белега,нали?
+ това има много подобни случаи,напълно въэможно е.Но не при всеки втори е така.Иначе-радвам се эа теб :-D :-D :-D
аз познавам момче, което има белег от малинка :grin: (мн сладко седи)

LP_GirL
01-04-2009, 17:31
Ем малките гърди, които общо взето вече съм ги преодоляла ..... ниска съм, и това доста ме комплексира особено на моменти (а не може винаги на ток да съм) .....е нося очила, пак добре че хората са измислили лещите, пъпки по лицето понякога повече от необходимото, и пак добре че има коректори и Фон дьо тен ...... ам да ест разлика в гърдите едната по-голяма от другата ..... мал шанс ..... нонай-добре да свикнем и да го преодолеем и така ....

LP_GirL
01-04-2009, 17:33
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.
Не ми се спори,но аэ по-добре энам откъде ми е белега,нали?
+ това има много подобни случаи,напълно въэможно е.Но не при всеки втори е така.Иначе-радвам се эа теб :-D :-D :-D
аз познавам момче, което има белег от малинка :grin: (мн сладко седи)
аамммм и аз имам лапичка белег на крака на прасеца отзад .... :-o

roksana_1
01-04-2009, 17:53
лелел това ми е болна тема... ако почна няма да свърша блиските 3 дни

имам ужасно ГОЛЯМО чело :o , кръговете на очите ми направооо.... немога да се отърва от тях , походката ми не е кой знае какво , имам проблеми с очите ;(( ако нямах очила и кръгове под учите щях много повече да се харесвам ;s имам ужасно малки гърди :-# а съм на 15... повечето момичета на мойта възраст имат перф гърди (не говоря за тия с атомните бомби) и просто толкова се комплексирам , въпреки , че не трябва... ;s ;s ;s

Dark_Angel_F
01-04-2009, 19:13
Пфф имам малко коремче ... не е кой знае какво , но много му се дразя ! Съшщо н си харесвам и бедрата и дупето ... всички ми казват че съм била добре ама нз нещо не се харесвам ... Имам акне по гърба ... кофти работа е за щастие каот го мажа редовно се маха , а лятото от слънцето и солариумите съвсем изчезва ! И черните точки по лицето и тък таме някоя пъпчица , котио направо ме подлудяват , но за щастие си има козметици и фдт!

ne6tostranno
01-05-2009, 12:37
Имам малки гърди,но не се срамувам от това !

:D и аз

zai4ety13
01-05-2009, 16:25
аз пък имам УЖАСНИИИ бедра.вобще не си харесвам тялото.

kuklichka_bg
01-05-2009, 17:29
Имам малко целулит ама почти са е махнал щот ходя на фитнес
иначе имам едно много гадно кокалче на крака само на деснияя :x :( :( аа и съм малко височка 173
дефектна съм доста май 8-)

Sa6iTyYy
01-05-2009, 18:06
Аз съм адски дебела :D седя изгърбена което е ужасно и имам малки цици но по принцип съм красива :D

schizzy
01-05-2009, 18:17
Имам голем белег на гърба който е по светъл от кожата ми и изглежда все едно някой хубожник си изтръскал четката на гърба ми :D Но вече почнах да се свиквам с него ..и дори започвам да си го харесвам
:P

skrat4e
01-05-2009, 20:02
Гърдите ми не са особено големи,но това вече го преживях...
На моменти много се притеснявам от това,че съм ниска...
А и имам белег на единия крак от едно падане като малка.Дам май е това в общи линии

WomanInBlack
01-06-2009, 13:14
ми имам доста белези по краката и от апандисит имам гардите ми не са големи ама ко да са прай и така ставам 8-)

bestshoot
01-06-2009, 13:48
az naprimer ot rajdaneto imam myni4yk otok na lqvoto oko koito vse pak se zabelqzva i e malko gadno nqkoi da te pita koi ti podu okoto :(
И аз също имам този проблем

reltih
01-06-2009, 14:10
имам голем белег на левия крак но вече сам свикнлала с него и не ми е неудобно ;-)
и аз така :)

_mimi7y_
01-06-2009, 15:14
Имам си белег откакто съм се родила на коремчето,мялък е,но все пак не ми харесва особено :-D .наподобява мишка ,эащото когато майка ми е била бременна се е стреснала от някакво хамстерче и там се е хванала.Белега е доста малък и не ми прави впечетление ,но все пак го броя ,като дефект :-D


ти ме уби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

надали е, защото майка ти се е стреснала, мила :lol: то, ако ставаше така, с майка ми и нейните милион и една фобии, по тялото ми би следвало да е избразена половината фауна.
Не ми се спори,но аэ по-добре энам откъде ми е белега,нали?
+ това има много подобни случаи,напълно въэможно е.Но не при всеки втори е така.Иначе-радвам се эа теб :-D :-D :-D
това е вярно и аз наскоро чух няколко истории от близки относно това.. примерно една жена е крала пипери докато е била бременна и някой я е стреснал и сега детето и има един огромен тъмен пипер над гърдите :razz:
а по темата аз имам малки гърди е не са мн малки нормални но бих искала още малко да порастнат 8-) ... и имам бемки по цялото тяло и ме е срам когато съм на море защото са мн грозни :(

GeRRaRD_IsKo
01-06-2009, 18:10
На мен сичко ми добре имам хубаво тяло красив съм но пък съм нисак 17год 170см кво дасе прави толкоз дал господ.Важното е дасте доволни от себеси дане ви пуко кво мислят другите.
Със здраве ;) ;)

saromanwife
01-06-2009, 18:29
мии ниска съм, не съм сред баш фиданките :D и едното ми зъбче е малко криво :D важното е да не ти пука :)

saromanwife
01-06-2009, 18:29
мии ниска съм, не съм сред баш фиданките :D и едното ми зъбче е малко криво :D важното е да не ти пука :)

akinom
01-06-2009, 18:35
Имам 3та цица- съвсем незабележима- като маймунка съм. O:)
От съвсем малко гладуване- (3-4 дни) веднага започва едно окосмяване..... O:)
O:) O:)
O:) O:)
O:) O:)
O:) O:)
O:) O:)

rashito0o
01-06-2009, 19:45
аз пък имам паласчици и коремче ... имам и едно белегче на левия крак по дълйината от долу до горе,но то вече почти не се забелязва... инак сичко наред :-D :-D :-D

GeRRaRD_IsKo
01-06-2009, 20:18
мии ниска съм, не съм сред баш фиданките :D и едното ми зъбче е малко криво :D важното е да не ти пука :)
ше станемли гаджета и аз съм нисак и тиси ниска ? :D :D :D

stop_looking_at_me
01-06-2009, 20:41
Има две неща които не си харесвам, формата на лицето и 2 зъба :lol:

Но, като ви четях постовета и почнах да се замислям за някои неща, които по мои критерии са незначителни... но се смятат за "ужасни" от някои тук

- Имам белег откакто съм се родила на едното бедро и въпреки че доста се забелязва и ме питат какво е, не ме притеснява изобщо.
- Имам страшно много бемки по цялото тяло, особено на гърба, но това ми е от чувствителността към слънцето, дори уж алергия съм имала, но изобщо не ме притесняват.
- Пръсеца ми е спр голям от мускули, но вътрешната част на бедрата не са ми стегнати особено много... пак никога не ме е притеснявало
хммм какво друго...
- оооооо ВИСОКА СЪМ - 178 см. Пак никога не ме е притеснявало и дори нося високи обувки най-често. Особено сега през зимата. Всичките ми бутуши и боти са с високи токчета. Представете си колко висока ставам, пък вие сте тръгнали да се оплаквате за някакви си 173 см... смешно е. Как виждам аз нещата? Аз съм си супер, а всички други са ниски.

И въпреки това че по критериите на някои тук това е недостатък, за мен са си плюсове. Не бих могла да си се представя ниска и тн... това няма да съм аз. А тези бемки и един белег са си част от мен, като мой подпис... моята същност. На който не му изнася... :-P

sensationwhite
01-07-2009, 00:50
мн хубава тема :)
айде и аз да се впиша като един от малкото момчета отговорили ;)
първо зъбите ми не са мн подредени което малко ме дразни; също така съм малко нисък за възрастта си (170-18г) зърната на гърдите ми са почти незабележимо неравномерни, но все пак СА; имам големи вежди... за което вече полагам грижа като ги скубя.... иии като включим и татоса за който съжелявам, стига толко :)

uBeTy
01-07-2009, 12:08
Не си харесвам цвета на очите. :D 8-) Имам излишни 10-11 килца, но това вече не ме притеснява изобщо!Мисля ,че сам твърде висока за възрастта си.. 170-13 г. :(

katt
03-28-2009, 18:14
Хора благодаря ви че направихте тази тема.Имам чуството че съм супер грозна заради тъпите ми ЗЪБИ,двата ми предни зъби имат около 1милиметър "портичка" а от долу имам някакво многоо странно разместване което не мога да обесня но то не ми пречи.Също така имам разместване на някаква кост на краката и вървя на вътре(не ми пречи) и говоря бързо (не винаги(и това не ми пречи толкова много)).Макар че има неща който толкова много искам да променя в мен(зъбите ми:@)има неща който не давам за нищо на света:имам големи и сочни устни,очи който обожавам(зелени),висока съм(1.60см на 12год. ) и съм слаба(а ям каквото си искам и когато си искам),и много дълги крака.

katt
03-28-2009, 18:18
Хора благодаря ви че направихте тази тема.Имам чуството че съм супер грозна заради тъпите ми ЗЪБИ,двата ми предни зъби имат около 1милиметър "портичка" а от долу имам някакво многоо странно разместване което не мога да обесня но то не ми пречи.Също така имам разместване на някаква кост на краката и вървя на вътре(не ми пречи) и говоря бързо (не винаги(и това не ми пречи толкова много)).Макар че има неща който толкова много искам да променя в мен(зъбите ми:@)има неща който не давам за нищо на света:имам големи и сочни устни,очи който обожавам(зелени),висока съм(1.60см на 12год. ) и съм слаба(а ям каквото си искам и когато си искам),и много дълги крака.

colymoly
03-28-2009, 18:26
значи мисля, че аз съм най-зле като започнем от това, че имам стрии по пръсците, никак не си харесвам косата, защото нито е къдрва,нито права, нито начупена, имам 7/8 излишни килца които все още не мога да сваля, въпреки, че гладувам като куче :( :( :( :(

Sintya
03-28-2009, 18:28
Имам 3 - 4 килца в повече, не си харесвам лицето и ходя със спусната коса най често. Излизам гадно на снимки и не си харесвам коремчето.
Но не всеки е идеален... и точно тези малки недостатъци са чаровни и ни правят по различни в очите на другите - за добро или лошо.

Mihailova
03-28-2009, 18:30
Изчетох всички страници и единственото , което искам да кажа е , че се обожавам такава каквато съм. Да , може на моменти да качвам и свалям килограми , може да ми е чувствителна кожата , но това съм аз - няма да се променя и се обичам. Защото , ако искаме някой друг да е до нас и да ни обича , първо ние самите трябва да се обичаме.
За тези , които имат комплекси от килограмите - вместо да стоят тук на компютъра , да започнат да тренират някакъв спорт , да бягат , да скачат , коремни преси и тнт. Да минат на хранителен режим.
За тези , които имат комплекси от външността си - нос , устни и тнт - има пластични хирурзи.
За гърдите изобщо няма да коментирам - първото е , че аз нямам такъв проблем. Второто е , че не одобрявам пластики или уголемявания преди раждане.

viksun
03-28-2009, 18:37
az se chudq ot kude da zapo4na..da vidim mnogo sm visoka imam golemi kraka malki gurdi golqm kriv nos dosta belezi ot 6arka po liceto .imam ot kafe ot cigara vurhu rucete imam golqmo dupe..zubite ne sa mi hubawi kojata mi e ujasna ...kosata mi e kudrawa moga da pi6a o6te mnogo :) no neka i vie da se opla4ete :)

gia_sena_mono
03-28-2009, 18:37
Имам проблемна кожа, за която полагам какви ли не грижи. :o Имам стрии по гърдите.

Mihailova
03-28-2009, 18:39
Имам проблемна кожа, за която полагам какви ли не грижи. о: Имам стрии по гърдите.
Какъв цвят са ? Може би мога да ти помогна да ги премахнеш / не изцяло , но да станат почти незабележими/. Въпроса е да имаш търпение.

Crystaline
03-28-2009, 18:42
по-пълничка съм...имам големи цици(стига с тия малките) и тва е

Snuffles
03-28-2009, 19:21
Абе, аз горе-долу ставам, ама и аз си имам неща, които не харесвам. Ама кво да се прави - такава съм се родила и се примирявам. А и никой не е перфектен всъщност, всеки си има по нещичко, което не му допада, но какво да се прави - такъв е животът ;D

hardball
03-28-2009, 19:46
Хора благодаря ви че направихте тази тема.Имам чуството че съм супер грозна заради тъпите ми ЗЪБИ,двата ми предни зъби имат около 1милиметър "портичка" а от долу имам някакво многоо странно разместване което не мога да обесня но то не ми пречи.Също така имам разместване на някаква кост на краката и вървя на вътре(не ми пречи) и говоря бързо (не винаги(и това не ми пречи толкова много)).Макар че има неща който толкова много искам да променя в мен(зъбите ми:@)има неща който не давам за нищо на света:имам големи и сочни устни,очи който обожавам(зелени),висока съм(1.60см на 12год. ) и съм слаба(а ям каквото си искам и когато си искам),и много дълги крака.
Адски висока си , думи нямам... 165-170 ако чукнеш пак честито..