PDA

View Full Version : ZaViNaGi v SyRceTo {izpoved}



Za_TeB_DaVaM_vS
08-01-2007, 07:16
Bqh sas nego 3 meseca.Shte vi se stori ne koi znae kakvo...moje bi poredniq problem na edno ot4aqno momiche.I moje bi ste pravi.Razdelqiki se s nego se razplakah,zashtoto znaeh 4e go gubq. :smt010 Sledvashtite dni bqha samo salzi,priqtelite mi se opitvaha da me uspokoqt,no prosto ne stavashe.Ottogava mina mnogo vreme.Vreme prez koeto se opitvah da go zabravq,povtarqh si s dni,4e shtom e svyrshilo znachi ne e bil pravilniq chovek..i sled mig v uma mi iznikvat hubavite ni momenti. :smt010 Opitvah se da go namrazq,koeto beshe greshno,no ne.Ne uspqh...Opitvah se d go zamenq,no ne.Ne chuvstvam nishto kam drug. :cry:
Otkakto se razdelihme imah i drugi prelojeniq i to ne kakvi da e,a ot hora koito ne vednyj sa mi dokazvali kakvo znacha za tqh.I sega me boli,zashtoto ne moga da se otdam na drug,prosto ne moga.Kogato v4era otnovo drug mi kaza kolko me ceni i 4e iska da me napravi shtastliva...razplakah se(glupavo nali..koe momi4e ne bi se zaradvalo)i si pomislih:Zashto mom4eto,koeto iskam me ceneshe...zashto bqh s nego?A sega ne me ceni?Zashto ne moga da byda s drug?
I taka jiveq veche ot dosta vreme.I znaete li kakvo?Ako edin den uspeq da go zabravq,to shte e zavinagi.I togava ne iskam otnovo da se vlubvam,zashtoto lubovta e sladka,no samo otnachalo,a posle...cenata da si shtastliv e da stradash...Zashto ako si 6tastliv malko posle stradash mnogo?E az zagubih choveka,v koito se vlubih za pryv pyt...zashtoto vsichki drugi bqha samo uvlechenie. :smt010 :smt010 :smt010
Ne iskam da obcham veche!I ne me ubejdavaite che ne e pravilno...!Zashtoto bolkata e golqma...praznotata sashto.

LGPz
08-01-2007, 07:19
Ще го забравиш.Само не разбрах кой е скъсал с др-я?

Za_TeB_DaVaM_vS
08-01-2007, 07:24
Ще го забравиш.Само не разбрах кой е скъсал с др-я?Neznam.I az i toi...govorihme,no ne stignahme do nikyde...skarahme se.No kakvo znachenie ima?Svyrshi i nqma da se vyrne... :smt010

MajeStic
08-01-2007, 07:24
Това, че си го забравила явно не си. Аз имам спомени със всичките ми гаджета. Не мога да забравя никоя. И аз плаках преди време за едно момиче, но уви разбрах, че мога да започна ново, чисто начало с някоя друга. И така аз гоня усъвършенстването. Всяко ново начало е поредната възможност да се докажа като по-добър пред себе си. Трябва да мислиш по-обширно. Пилееш си супер много времето... и аз бях така и се отчайвах прекалено дълго... след няколко години няма да мислиш така( това което написа ). А може ли да попитам ти на колко години си и той също?

LuCky You
08-01-2007, 07:44
Znae6 li?Neznam dali vse o6te 4uvstvata vi sa vzaimni,no znam 4e nqkoi den 6te te pomoli za pro6ka(pone taka be6e pri men)sled dalga razdqla i az poznai -vednaga prieh otnovo da sme zaedno i sgre6ih!Slu6ai sarceto si :wink:

BaD_GiRl_mL2
08-01-2007, 07:57
Moito mnenie e che trqbva da go zabravish..ne samo da se opitvash a da si go nalojish i da go napravish..kak shte jiveesh samo s misalta za nego?ne mojesh da se otdadesh na druga lubov?ne che ne mojesh,ne iskash.Ne iskash da priemesh che vs e svarshilo no trqbva da go napravish..ne si provalqi jivota zaradi chovek na koito ne mu puka i koito ne bi napravil sashtoto za teb.sigurno se nadqvash pak da se sdobrite?nadqvai se, no znai che nishto nqma da e kakto predi i nqma da si shastliva..edno vaje kato se skysa,moje da go zavyrjesh,no vyzela ostava zavinagi..

hforce
08-01-2007, 08:36
vremeto lekuva vsi4ko, moga da te razbera kakvo ti e, priqtelkata mi naskoro me skusa za 1 den, no taka ili ina4e tq ne be6e v sf togava ta ne go usetih mnogo, no vupreki tova me bole6e stra6no mnogo dokato pak ne se subrahme. Tq e purvoto momi4e koeto obi4am, purvoto momi4e na koeto sum padal na kolene (predlojih i brak, i ve4e sme sgodeni), purvoto momi4e koeto razbi leda okolo surceto mi (predi nqma absoliutno nikakvi 4ustva... osven omraza ama tva sa podrobnosti, neq si q imam otkakto se pomna) i purvoto momi4e zaradi koeto sum plakal (bilo to ot 6tastie ili ot tuga)(predi vuob6te ne sum plakal, e osven kato bebe ama to se podrazbira). Ne znam kakvo bih pravil bez neq, no znam 4e ako edin den se razdelime posle pak 6te se subereme nqkoi den, bilo to sled sedmica, mesec ili godina, no pak 6te sme zaedno... taka 4e za momenta se opitai da go zabravi6, no vupreki tova moje da suhrani6 nadejdata 4e nqkoi den pak 6te ste zaedno, a moje i da pogovori6 s nego puk tuko vij ste se subrali

sweety_blondy
08-01-2007, 09:26
hforce
МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2007 11:36 am Заглавие:
vremeto lekuva vsi4ko,

Da..No Se iska mnogo vreme dokato Se zalichi bolkata..

MajeStic
08-01-2007, 09:28
hforce
МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2007 11:36 am Заглавие:
vremeto lekuva vsi4ko,

Da..No Se iska mnogo vreme dokato Se zalichi bolkata..

Според мен не времето, а хората или по-точно определен човек ти помага:)