PDA

View Full Version : Някой ходил ли е на Приморско?



MajeStic
08-01-2007, 08:38
Тази година? Ако има някой да сподели своето мнение, че днес заминавам за там :)

HopeLesss
08-01-2007, 08:41
Миналата година ходих за малко. Не бях очарована. Имаше повече строежи, отколкото чайки. То вече навсякъде е едно и също #-o

MajeStic
08-01-2007, 08:46
Миналата година ходих за малко. Не бях очарована. Имаше повече строежи, отколкото чайки. То вече навсякъде е едно и също #-o

То на всякъде е така вече :cry: И тук в Младост в София имаше много полянки и малко места на които имаше чист въздух... сега няма зеленинка :(

Мен ме интересува плажа как е :Р Морето как е :Р Повечето време ще съм там.

Reed
08-01-2007, 09:11
Ходила съм преди...една година.Много ми хареса. :) Ако трябваше да избирам къде да ида,пак бих отишла там.

MajeStic
08-01-2007, 09:14
Ходила съм преди...една година.Много ми хареса. :) Ако трябваше да избирам къде да ида,пак бих отишла там.

Епа взимаш си 200 лева и идваш :Р

И аз се надявам да е хубаво... отивам с един приятел, а нищо не знаем за Приморско :)

оффтопик:
Поздравче:
http://www.data.bg/f.php?fid=27073754

HopeLesss
08-01-2007, 09:42
Ами те плажовете са два. Единия беше много тесен. Иначе ние ходихме на Перла - резиденцията на Тодор Живков и там беше много хубаво. То е малко по-отдалечено от Приморско, но може да се стигне с някакви автобусчета. То и аз трябва да мисля къде да ходим, защото са ми възложили аз да избирам. Чудя се между Приморско, Китен и Созопол. Вие къде ще спите, защото аз намерих доста приятни хотелчета за по 15-20 лв на вечер :wink:

08-01-2007, 09:58
mnoooo e qko male strahotno e tam jalko 4e taq god nqma da hodq

MajeStic
08-01-2007, 10:07
То е малко по-отдалечено от Приморско, но може да се стигне с някакви автобусчета. То и аз трябва да мисля къде да ходим, защото са ми възложили аз да избирам. Чудя се между Приморско, Китен и Созопол. Вие къде ще спите, защото аз намерих доста приятни хотелчета за по 15-20 лв на вечер :wink: [/b]

15-20 лева... аз няма да спя в този хотел бе... трябва ни място само да си оставим багажа :D Там ще бъде разбиване :D Важното е плажа и морето да са там и да са екстра :Р Другото е ... фърляй на боклука ^_^