PDA

View Full Version : За чувствата



kit
08-01-2007, 07:41
Здравейте, много съм притеснен. На скоро тръгнах с едно момиче и нещата тръгнаха чудесно. За съжаление обаче, малко след това тя замина и няма да я виджам 2 месеца. Страх ме е, че въпреки всичко което имаше между нас (мисля, че споделя чувствата ми) когато се върне може да няма чувства към мен. Много ми липсва и съм хлътнал до уши. Кажете ми мнението си.

BaD_GiRl_mL2
08-01-2007, 08:03
tova si zavisi samo ot neq...pyk i dori malko da se otdalechi ako chuvstvata sa i istinski, kato te vidi i pak shte i se raztupti sarceto..no dokato q nqma, q tarsi i i pokkaji che ima chovek koito darji na neq i koito shte chaka kolkoto e nujno, za da se vyrne pri nego.. :-)

xSaShEtOx
08-01-2007, 08:04
Pi4, znam, mn e precakano, i az sum taka samo che revnostta mi e v malko poveche. KAto mi zamine gadjeto dori samo za nqkolko dni, az pochvam da si mislq, "ami ako trugne s drug" , "ako ne misli za men" "ako me luje", spox, prosto se opitaj se da ne mislish za neq, i se zanimavaj s neshto smisleno, cheti kniga ili gledaj hubavi filmi, redi puzeli, no se opitaj da izolirash vs ostanalo. Malko e trudno, ama shte se spravish. :::

MajeStic
08-01-2007, 08:06
Ми значи зависи от нея :) И на мен гаджето ми вече е в Русия от месец и нещо ама като се върне се надявам да си е с мен :) Стискам палци да и лишсваш много :P

BaD_GiRl_mL2
08-01-2007, 08:07
Pi4, znam, mn e precakano, i az sum taka samo che revnostta mi e v malko poveche. KAto mi zamine gadjeto dori samo za nqkolko dni, az pochvam da si mislq, "ami ako trugne s drug" , "ako ne misli za men" "ako me luje :::

e,ako si misli taka i ako i go pokaje, tq she se otdalechi poveche, zashtoto shte si kaje, che toi ne e ocenil tova koeto tq mu e dala <primerno> i shte se pochuvstva, se 1 e v..nzm..kapan ili nzm kak da go kaja..

BunnYY_f
08-01-2007, 08:08
Недей да се страхуваш предварително! Щом си сигурен че и тя има чувства към теб, по-добре и имай и малко доверие! Времето ще покаже дали ще е с теб или не!

kit
08-01-2007, 08:11
Благодаря за бързите мнения, дано наистина като се върне всичко да си е наред. BaD_GiRl_mL2, ще направя всичко възможно да и покажа че държа на нея. Лошото е че не е чуваме много често :(

sasha_90
08-01-2007, 08:39
Ако чувствата и са били истински няма да те забрави толкова лесно(за 2 месеца).Не се притеснявай толкоз.

08-01-2007, 08:44
nqma znachenie..i rqdko da e,ako iskash shte namerish nachin da i go pokajesh..dori i edin mil i istinski sms za leka nosht,moje da e poveche ot govorene vseki den po 3 chasa... :-)

kit
08-01-2007, 10:05
Ако чувствата и са били истински няма да те забрави толкова лесно(за 2 месеца).Не се притеснявай толкоз.

Искрено се надявам да си прав/а :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-01-2007, 12:37
"О4и, които не се виждат, се забравят"...., но не и ако си 4атят 8)

kit
08-01-2007, 13:28
офф, въпреки всичко все още не мога да се отпусна и да спра да мисля за това. Не знам защо, докато бяхме заедно не ми е давала повод да си мисля че няма да бъде с мен след като се върне, просто толкова държа на нея че не искам да я загубя.
А колкото до това да и покажа че ми липсва и я чакам няма ли да е досадно да и го повтарям. Не казвам да не го споменавам въобще, тогава може би ще се замисли дали имам интерес към нея, просто не знам дали момичетата обичате да го чувате често или може да стане досадно?

sasha_90
08-01-2007, 13:30
Ако чувствата и са били истински няма да те забрави толкова лесно(за 2 месеца).Не се притеснявай толкоз.

Искрено се надявам да си прав/а :)
Надявам се да съм права.

kobrichka
08-01-2007, 13:33
Всичко си зависи от нея,ако и тя споделя чувствата ти и след тези 2 месеца когато си доиде пак ще сте заедно.Но никои не може да ти каже на 100% дали ще сте заедно или не това ще се разбере след 2 месеца.

koalka
08-01-2007, 13:38
Ами, чакай я.Два месеца не са чак толкова време и се надявам чувствата й да са същите.Това обаче си зависи и от това колко силни са били те.

kit
08-02-2007, 03:47
Най-лошото е, че не съм сигурен в чувствата и към мен. Струва ми се, че такива имаше, съдя по начина по който се държеше с мен, обаче не съм сигурен. Сигурен съм само в моите чувства. Страх ме е ако я чуя да и кажа че ми липсва и мисля за нея - не знам да не и подейства задушаващо. Имам чувството че ще полудея. Помогнете плс :smt010

Presley
08-02-2007, 04:10
Нищо не можеш да направиш.Това е едно добро иэпитание эа връэката ви.Ако успеете да я съхраните-добре,но ако нещата се променят след като тя се върне-эначи просто чувствата и не са били истински.А има и друга страна...два месеца са доста време и много неща могат да се променят-както эа нея,така и эа теб...

alkobalko
08-02-2007, 05:10
Зависи от това, дали чувствата и наистина са били силни. Ако е така, след като се върне отново ще е с теб. Успех!

TEMANLI
08-02-2007, 06:45
Аве луд слушай ся моя случай.Аз трябваше да замина за 3 седмици в др. град и като се върнах аи лапай тъпак.Жените са страни животни :smt011

kit
08-02-2007, 07:45
Дано всичко е наред, понякога направо мисля че ще полудея. Между нас наистина имаше нещо, по това което беше съдя, че имаше чувства към мен. Иначе не ми се вярва да се държи по този начин с мен. А и не сме такива хора и двамата, които да се впуснат във връзка за няколко дни. Поне така мисля. Дай боже всичко да е на ред и да се притеснявам на празно. Поздрави на всички, бих се радвал да чуя още мнения.

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:51
Здравейте, много съм притеснен. На скоро тръгнах с едно момиче и нещата тръгнаха чудесно. За съжаление обаче, малко след това тя замина и няма да я виджам 2 месеца. Страх ме е, че въпреки всичко което имаше между нас (мисля, че споделя чувствата ми) когато се върне може да няма чувства към мен. Много ми липсва и съм хлътнал до уши. Кажете ми мнението си.

Първият ми сериозен пост: Пич,аз стоях без нищо да правя и ми я взеха,затова й се обаждай всяка вечер,за да знае,че мислиш за нея.

kit
08-02-2007, 07:58
Здравейте, много съм притеснен. На скоро тръгнах с едно момиче и нещата тръгнаха чудесно. За съжаление обаче, малко след това тя замина и няма да я виджам 2 месеца. Страх ме е, че въпреки всичко което имаше между нас (мисля, че споделя чувствата ми) когато се върне може да няма чувства към мен. Много ми липсва и съм хлътнал до уши. Кажете ми мнението си.

Първият ми сериозен пост: Пич,аз стоях без нищо да правя и ми я взеха,затова й се обаждай всяка вечер,за да знае,че мислиш за нея.

За съжаление не мога. Имам само скайп и тя влиза много рядко.

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 08:02
И телефон ли няма?Да не си измислил машина на времето и да си я измъкнал от ПРА-ИСТОРИЯТА?

08-02-2007, 08:22
Mi vish sega ako e v drug grad v BG kakvo ti prechi da q navestish.
A ako e v druga strana tova s navestqvaneto veche e seriozno :P po trudno osobenno ako nqma GSM :lol: vupreki che az sum go pravil.
Mi moita be zaminala za edna izlojba ot daskaloto si vuv franciq i to tochno v parish ama tq si ima GSM i be lesno zahtto i bqh vakanciq i prosto si subrah pari ot rabota i na zaplata litnah i otidoh da q vidq i ostanah s neq do kraq na izlojbata :D no za da napravish takova neshto se iskat pone 17-18 godinki 8) zashtoto vashte edvali shte te pusnat.No se pak moje da probvash.