PDA

View Full Version : POBARKVAM SE



fargy
08-01-2007, 10:20
nejnam moz da vi se struva stranno no samosoben harakter.Imam si seriozen priqtel.dotuk dobre no vinagi me e pritesnqvala starata mu vrajka tq e bila adski silna predi vreme po sluchainost chuh se rajhozdahme i chuh 1 pesen okaja se che s neq toi se seshta za neq kogato sa bili zaedno tq e mn silna pesen i az go nakar i az nejnam zashto da mi q prati moje bi ot mazohizami li dr nejnam :| slusham q i si predstavqm kak sa se useshtali kak sa se obichali kolko chuvstva e imalo i tn i se pobarkvam kartinata neprekasnato ijliza pred ochite mi neznam kakvo da prava tozi spomen ot minalo me presledva s palna sila vapreki che jnam che me obicha taji pesen me skova kak da spra vsichko tova :smt010

cracken
08-01-2007, 10:27
Не я слушай повече и ше ти мине :wink:

sexa_na_kompleksa
08-01-2007, 10:28
Изтрий тази песен от компютъра си и се опитай да забравиш за това.Той никога няма да забрави спомените си старите си връзки,колкото и много да те обича.Това са неща,които просто не можеш да забравиш.Но ти не мисли за това.Ти трябва да се радваш ! Имаш сериозна връзка с момче,кеото по твоите думи те обича ! Какво повече искаш ?!

Presley
08-01-2007, 10:41
Еми спри да я слушаш тая песен.А и недей да мислиш эа миналата му връэка,каква е полэата?Все пак сега той е с теб,а не с нея-това е важното.А и както сама каэа-той те обича.Недей да се обременяваш с подобни глупости и се радвай на връэката си.Нормално е да има нещо (в случая песента),което да напомня на някой эа миналото,эа приключила връэка или някакво събитие.В това няма нищо лошо,може би дори и ти имаш песни ,които да ти напомнят това -онова.Абе недей да се мъчиш эа такива неща,смешно е.

LP_girl_14
08-01-2007, 11:38
Десен бутон-delete :!:
Пък колкото до мислите които нахлуват в главата ти :arrow: отърви се от тях.Няма човек без минало!Просто трябва да проумееш че в момента той обича теб и ако тя е миналото,ти си настоящето :wink:

fargy
08-01-2007, 11:42
Pravi ste da ot mazohizam nqma smisal prosto ponqkoga sam takava samoizmachvam se i az neznam zashto no da po dobre da ne gledam zatvoreni vrati a da si seda v otvorena zashtoto s gledane kam minaloto samo moga da se pobarkamn i da zatvora i da izguba 1 ot nai -skapite za men neshta ot glupost :) BLAGODARQ NA VSICHKI

GaNgStAz
08-01-2007, 11:44
Еми спри да я слушаш тая песен.А и недей да мислиш эа миналата му връэка,каква е полэата?Все пак сега той е с теб,а не с нея-това е важното.А и както сама каэа-той те обича.Недей да се обременяваш с подобни глупости и се радвай на връэката си.Нормално е да има нещо (в случая песента),което да напомня на някой эа миналото,эа приключила връэка или някакво събитие.В това няма нищо лошо,може би дори и ти имаш песни ,които да ти напомнят това -онова.Абе недей да се мъчиш эа такива неща,смешно е.

dam..

sasha_90
08-01-2007, 14:11
И аз съм съгласна с другите,че трябва да изтриеш тази песен.Тя ти навява гадни мисли.
П.П Да не ревнуваш от предишната?

den-kata
08-01-2007, 14:19
sega toi e s teb i obi4a teb,a nekfa si flurca pa ebamy,a tfa tvoito e nprmalno da revnuva6 koi ne bi ama ne go pokazvai pred nego !1 [-X za6toto tfa 6te bude na4aloto na edna sriva6ta se vrazka :smt014

Th3MaN
08-01-2007, 14:26
Потвърждаваш твърдението ми, че когато човек е влюбен е склонен да бъде голям мазохист. А иначе по темата
За да не се притесняваш за такива работи трябва да си убедена в чувствата му към теб. Ако не поговорете по въпроса и ще разбереш дали трябва да се съмняваш