PDA

View Full Version : Кампания: Спрете еднотипните идиоти!



LGPz
08-01-2007, 10:31
Сега е времето,момчета и момичета.Нека кажем на надутите и "по-умни" "поробители",че и ние можем да мислим и то много по-добре от тях!Нека защитим форумът от еднотипни идиоти.Ще кажете
"-Но могат да ни унижат."
Е,да ...могат,но умирайки в леглото си след много години ще ви се иска да размените всичко за една единствена възможност да се върнете тук и да им заевите,че
МОЖЕ ДА НИ ВЗЕМАТ УМЪТ,НО НИКОГА НЕ МОГАТ ДА ПРЕВЗЕМАТ НАШИЯ ФОРРРРУУУУМ!!!

http://39escalones.files.wordpress.com/2007/05/braveheart.jpg


пс. Ето и черния списък:


Мухлясъл_Търлък ... така де ... чорап.
Хихи1.9
Жилав Сътър

Списъка се обновява постоянно!

Сложете линк към темата в подписа си,ако подкрепяте каузата!/не искам да ми слагате ника... не го правя,за да се прочуя./

hforce
08-01-2007, 10:44
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
(i se vturva napred kum надутите и "по-умни" "поробители"... spira... zamislq se kak podqvolite 6te gi spre i se obru6ta kum negoviq lider da go pita)
-Ъъъъ, Брато, как предлагаш да ги спреме, ако не е тайна?


.... ebati filma.....

edit:


едит: Затапвайте ги колкото можете. :)
koi?

edit: URAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
.... Ok, kakto kaje6
sloji 4erniq spisuk v purviq si post i go obnovqvai po-4esti4ko

sloji v podpisa si linka kum temata, i kaji na potrebitelite ot na6iq otbor da slojat [LGPz] v podpisa si :)

ne mi stiga mqstoto za tova 6te sloja samo LGPz bez skobite

LGPz
08-01-2007, 10:46
:) Ами затапвате ги постоянно.Те като кажат нещо на някой потребител,вие го защитавате. ;)

НАПРЕЕЕД! :)

edit: hforce,добра идея!

Sunny_stz
08-01-2007, 12:26
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ЛГПЗ спри ги!!!! :Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д::Д:д :P :P :P :P :P :P :P :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

LGPz
08-01-2007, 12:29
Ето ги и шпионите.Неоригинални,какт о винаги.На кладата!

T-Rex
08-01-2007, 12:30
LGPz абе момче ти имаш ли си пенис (пишок,пишка,пишле,патка) както му викаш да си играеш? Ами си седнал да се занимаваш с глупости.... Боже на тая тема се спуках щях да се задавя докато закусвам.....
Яначко ти си тъпо парче.......... Много си прост и вземи ти да си играеш с пениса (пишката,пишока,пишлето пъпката) или там както си го наричаш. Кво обиждаш френдовете ми ? Ти се невиди и у келемето...

Яначко
08-01-2007, 12:33
LGPz абе момче ти имаш ли си пенис (пишок,пишка,пишле,патка) както му викаш да си играеш? Ами си седнал да се занимаваш с глупости.... Боже на тая тема се спуках щях да се задавя докато закусвам.....
Яначко ти си тъпо парче.......... Много си прост и вземи ти да си играеш с пениса (пишката,пишока,пишлето пъпката) или там както си го наричаш. Кво обиждаш френдовете ми ? Ти се невиди и у келемето...
хъхъхъхъ смешку земи се скри некаде и не загрозявай чата
Иди да си ](*,) главата някаде

Th3MaN
08-01-2007, 12:33
Според мене по добре е не да ги затапваме а изобщо да не им отговаряме. Ако им отговаряме тех ще им е интерено и ще продължават. Просто никой да не им пише в темите и те ще спрът да ги прават.

LGPz
08-01-2007, 12:34
LGPz абе момче ти имаш ли си пенис (пишок,пишка,пишле,патка) както му викаш да си играеш? Ами си седнал да се занимаваш с глупости.... Боже на тая тема се спуках щях да се задавя докато закусвам.....
Яначко ти си тъпо парче.......... Много си прост и вземи ти да си играеш с пениса (пишката,пишока,пишлето пъпката) или там както си го наричаш. Кво обиждаш френдовете ми ? Ти се невиди и у келемето...
хъхъхъхъ смешку земи се скри некаде и не загрозявай чата
Иди да си ](*,) главата някаде

Умен си като на агнето майка му... :smt012

AFT
08-01-2007, 12:35
:smt005 :smt005 :smt005 Предпочитам Жилав Сатър да ме разсмива с темите му за таратора, отколкото няква 12-13 годишна пикла да пуска теми в "Секс" и "Любов" като:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=100148 OMFG!
когa почнахте със свирките?
12 15% [ 16 ]
13 7% [ 8 ]
14 32% [ 34 ]
15 44% [ 47 ]

Общо гласове : 105

:-s [-( #-o

Или:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=118092 :smt011

GaNgStAz
08-01-2007, 12:36
Според мене по добре е не да ги затапваме а изобщо да не им отговаряме. Ако им отговаряме тех ще им е интерено и ще продължават. Просто никой да не им пише в темите и те ще спрът да ги прават.

super si praf.. =D>

08-01-2007, 12:37
LGPz абе момче ти имаш ли си пенис (пишок,пишка,пишле,патка) както му викаш да си играеш? Ами си седнал да се занимаваш с глупости.... Боже на тая тема се спуках щях да се задавя докато закусвам.....
Яначко ти си тъпо парче.......... Много си прост и вземи ти да си играеш с пениса (пишката,пишока,пишлето пъпката) или там както си го наричаш. Кво обиждаш френдовете ми ? Ти се невиди и у келемето...
хъхъхъхъ смешку земи се скри некаде и не загрозявай чата
Иди да си ](*,) главата някаде
Кучето си лае... T-Rex си върви напред... Да не мислиш че си много умен бре? Такива простаци като теб бол. Няма да ти обръщам повече внимание, че ставам по прост от теб вече. Ае живей в лайна. Бог да те пази слон да те згази. Ти го надене слон в пъпа. Ти се изпикае краставо куче в устата. Ако наште ме бяха родили изрод като теб щях да ги застрелям..... Баща ти ако знаеше къв щеше да се родиш щеше да предпочете да се изцфъка в мивката. Тапак грозен... Мри!!!!

LGPz
08-01-2007, 12:37
Ами на мене не ми се смешно само да се правят на умни там и моите съфорумници да страдат и да бъдат наричани идиоти... Тежко ми е да гледам тъгата в очите им. :-k

08-01-2007, 12:38
E,bravo we.Nai-posle nqkoi da se seti da kaje na onezi tupaci pulneshti foruma s absoliutni idiotshtini.Za sujalenie mislq che tazi tema shte bude iztrita tui kato podbujda radori ili tam,kakto behse pisano v pravilata na foruma.

Th3MaN
08-01-2007, 12:42
Ами на мене не ми се смешно само да се правят на умни там и моите съфорумници да страдат и да бъдат наричани идиоти... Тежко ми е да гледам тъгата в очите им. :-k


Ми мене все още никой от изброените в черния списък по горе не ме е нарекъл "идиот" и знаеш ли защо? Защото не им пиша в глупавите теми и не им обръщам внимание на простите коментари. Смятам че така най лесно можем да ги победим. Както се казва "Надвий глупака съм мълчание". Който иска да му викат идиот да пише там. Но който има самочувствие може да си мълчи и да им се смее на простотията!

LGPz
08-01-2007, 12:50
Др-ят начин е да ги обиждаме и те ще спрат.
Както се вижда на снимката в 1-я пост,аз съм ВАРВАРИН и избирам този начин. ;)

Th3MaN
08-01-2007, 12:52
Др-ят начин е да ги обиждаме и те ще спрат.
Както се вижда на снимката в 1-я пост,аз съм ВАРВАРИН и избирам този начин. ;)

Окс дано имаш успех ;)

Phenomenon
08-01-2007, 13:15
Хихи и Сатъра да останат...поне ме разведряват(въпреки че Хихи напорследък е супер банален..)...а за чорапа доживотен бан,опитва се да имитира горните два индивида ама определено не му се отдава,само лази по нервите..

ПП:Все пак ще ти дам едно стимулиращо 'Да' :)

koalka
08-01-2007, 13:31
Казваш, че искаш да спреш безмислените теми, а ти сам пишеш такава.Много "умен" потребител си, няма що...
Вместо да помогнеш за справянето с тях, а именно и ти да не усложняваш работата, точно сега правиш.Не мога да изтрия и заключвам темата, но скоро ще го направя.

LGPz
08-01-2007, 13:38
След като те чух мога да кажа само:


ОЛИ - НЕ

teen4e
08-01-2007, 13:47
Сега е времето,момчета и момичета.Нека кажем на надутите и "по-умни" "поробители",че и ние можем да мислим и то много по-добре от тях!Нека защитим форумът от еднотипни идиоти.Ще кажете
"-Но могат да ни унижат."
Е,да ...могат,но умирайки в леглото си след много години ще ви се иска да размените всичко за една единствена възможност да се върнете тук и да им заевите,че
МОЖЕ ДА НИ ВЗЕМАТ УМЪТ,НО НИКОГА НЕ МОГАТ ДА ПРЕВЗЕМАТ НАШИЯ ФОРРРРУУУУМ!!!

http://39escalones.files.wordpress.com/2007/05/braveheart.jpg


пс. Ето и черния списък:


Мухлясъл_Търлък ... така де ... чорап.
Хихи1.9
Жилав Сътър

Списъка се обновява постоянно!

Сложете линк към темата в подписа си,ако подкрепяте каузата!/не искам да ми слагате ника... не го правя,за да се прочуя./

браво браво :smt058

LGPz
08-01-2007, 15:04
Птичи грип,ти разнообразяваш. :) Ама да те включа ли?

`Death`Whore``
08-01-2007, 15:05
Ти тъп ли си? Хихи се гаври с вас...и вие се връзвате. И е доста по-интелигентен от теб...поне не мисли, че темите му са смислени и полезни. И прави истински спам...а твоето е спам с идеята за гениалност...зле си. Точка по въпроса.

LGPz
08-01-2007, 15:06
Чувствам се поласкан,но не виждам защо да ти се обиждам.Запетайка по въпроса!
едит: ДО сега не помня да се е гаврил с мен...

`Death`Whore``
08-01-2007, 15:07
Не се стремя да те обидя. Пиша това, което мисля. А ти продължавай да флуудиш, пусни още няколко теми за спамърите...сигурно си пускал и за това, че не трябва гости да посещават форума...

LGPz
08-01-2007, 15:11
За мен ще бъде чест, да бъда провъзгласен за еднотипен идиот!

П.П. Навремето аз и хихи се регистрирахме в този форум едновременно, но славата ми увяхна... Мъчно е на стари години да те забравят.
Аз те помня от някога /когато аз се регистрирах/.

Няма да ти окажа честта. :)

Th3MaN
08-01-2007, 20:38
Ми мене все още никой от изброените в черния списък по горе не ме е нарекъл "идиот" и знаеш ли защо? Защото не им пиша в глупавите теми и не им обръщам внимание на простите коментари.

Ти си идиот.

За пореден път се опитвам да докажа, че не е нужно да пишете в нашите глупави теми и да отговаряте на просташките ни коментари, за да бъдете наречен идиот.


И ти си идиот!

Dark_Angel_F
08-01-2007, 20:44
Нека не има обръщаме внимание,защото ако го правим те ще продължават с простотиите........

hforce
08-02-2007, 06:49
:smt017

... ebati idiotite

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:10
Да умират еднотипните идиоти.Аз нямам конкуренция...

08-02-2007, 07:12
Да умират еднотипните идиоти.Аз нямам конкуренция...

попе,дай си расото,че тука стана течение,ше ма фани ишиаса \:D/

Quasar
08-02-2007, 08:17
Хвърлете ги във цистерна със сярна киселина \:D/ \:D/ \:D/

slam
08-02-2007, 08:42
Ти у ред ли си? =; Не ви писна от маймунджилъци, начи.. :-k

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 08:46
Поне да не са еднотипни ...
Когато е оригинална,шегата е адската. ^_^

daya
08-02-2007, 09:44
:smt005 :smt005 :smt005 тая тема е страшно смешна, по- смешна от сички измислени теми зети заедно. скъсах се да се хиля. иначе идеята не е лоша :-)

LGPz
08-02-2007, 09:46
Виждаш ли какво е да си оригинален? :-({|= Преди хихи ,доколкото помня, беше такъв ама сега се изтърка... Имаше още един Seize_of_Power или нещо такова... и той беше пич,но и той се изтърка...

AFT
08-02-2007, 09:48
Виждаш ли какво е да си оригинален? :-({|= Преди хихи ,доколкото помня, беше такъв ама сега се изтърка... Имаше още един Seize_of_Power или нещо такова... и той беше пич,но и той се изтърка...

Ааа, той още е забавен. А подписът му е ... :smt005 :smt005 :smt005

muhlqsal_4orap
08-02-2007, 11:09
Бълбълбълбълбъл

П.П. минавам само за да предизвикам трета световна.

koli_nikoli
08-02-2007, 11:24
Сега е времето,момчета и момичета.Нека кажем на надутите и "по-умни" "поробители",че и ние можем да мислим и то много по-добре от тях!Нека защитим форумът от еднотипни идиоти.Ще кажете
"-Но могат да ни унижат."
Е,да ...могат,но умирайки в леглото си след много години ще ви се иска да размените всичко за една единствена възможност да се върнете тук и да им заевите,че
МОЖЕ ДА НИ ВЗЕМАТ УМЪТ,НО НИКОГА НЕ МОГАТ ДА ПРЕВЗЕМАТ НАШИЯ ФОРРРРУУУУМ!!!

http://39escalones.files.wordpress.com/2007/05/braveheart.jpg



пс. Ето и черния списък:


Мухлясъл_Търлък ... така де ... чорап.
Хихи1.9
Жилав Сътър

Списъка се обновява постоянно!

Сложете линк към темата в подписа си,ако подкрепяте каузата!/не искам да ми слагате ника... не го правя,за да се прочуя./

DIE MOTHERFUCKER DIE :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013

koli_nikoli
08-02-2007, 11:25
Ако не бяха тея тримата тоя форум щеше да е тъп кат тебе :smt011

koli_nikoli
08-02-2007, 11:26
АНАРХИЯЯЯ :mrgreen:

LGPz
08-02-2007, 11:29
Да ми го поразходиш искаш ли? А може и да ми го изпикаеш...

koli_nikoli
08-02-2007, 11:36
сори 4е те излагам така пред си4ки ама ти нямаш :|

LGPz
08-02-2007, 11:40
Така е ... кучето ми умря... :( Ех...нали съм щедър... ще те КУРонясам с ГОЛЕМИЯ САНЧО.

koli_nikoli
08-02-2007, 11:41
шпеки леки фор юю :mrgreen:

08-02-2007, 12:50
ai kistir we ako ne beshe xixi koi shteshe da ni zabavlqva!
kreteni ste

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 12:51
А ти пък си безочлив бъбрек.

g071na7a
08-02-2007, 17:22
AbEe EiiI .. Az iskam da vi kaja che Nqkoi AkO ne Se gavRi s toQ forum nqq da e hich interesno i plius tfa poveche ot polovinata na tozi forum sa ebavat .. tai che ne nie sme idiotite ..

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 17:37
Да,но да е нещо различно от "Вие сте идиоти!" и тн. Затова се борим ние!!!

ихааа
08-02-2007, 18:09
Не можете да ги спрете.
Мои жалки подражатели са, така че по-добре мои жалки подражатели идиоти, отколкото идиоти като вас.

Елизабет
08-02-2007, 18:37
Колкото е забавна темата, според мен е толкова и сериозна [-X Форума е много повече от едно свърталище на хора без работа, които няма къде да избиват комплексите си, освен в подигравки. Ако бяхте на нашето място, щяхте да разберете колко е трудно да намерите място, където някой да ви разбира или утеши. До гуша ми дойде от глупаци, които обръщат всичко на шега. Ако не вземете някой ден живота насериозно, ще останете чистачи и продавачи! Ще ви останат само козите за оправяне, защото качествените жени като мен търсят истински мъже!!!

AFT
08-02-2007, 18:49
g071na7a, говориш за българската държава и азбука, а дори не пишеш на кирилица и дори е с правописни грешки?! :-s И да, вижда се кой е тъп и кой умен. Спокойно, ти не си от вторите. :wink: Затова ли се мислиш за готина?!

Едит: О, ти си си изтрила поста, жалко ... :::

ПутИнКа
08-02-2007, 20:30
Ако не вземете някой ден живота насериозно, ще останете чистачи и продавачи! Ще ви останат само козите за оправяне, защото качествените жени като мен търсят истински мъже!!!
Абе не си особено права, хората просто се забавляват, както и аз..
Не можеш да им лепнеш етикет "смотани мъже", само защото една вечер са решили да поспамят във форум, където и без това, както някой подчерта по-горе, 1/3 или половината се ебават..
При тва ти сериозно ли мислиш, че онова с козата е истина?
Сигурна съм, че всичките дет се ебават си имат приятелки и не се налага да оправят кози, маймуни, патици и котки.
А ти, си търси истинския мъж в някой друг форум..че тука като гледам...не е баш мястото....

Жилав Сатър
08-02-2007, 20:33
Ако не вземете някой ден живота насериозно, ще останете чистачи и продавачи! Ще ви останат само козите за оправяне, защото качествените жени като мен търсят истински мъже!!!
Абе не си особено права, хората просто се забавляват, както и аз..
Не можеш да им лепнеш етикет "смотани мъже", само защото една вечер са решили да поспамят във форум, където и без това, както някой подчерта по-горе, 1/3 или половината се ебават..
При тва ти сериозно ли мислиш, че онова с козата е истина?
Сигурна съм, че всичките дет се ебават си имат приятелки и не се налага да оправят кози, маймуни, патици и котки.
А ти, си търси истинския мъж в някой друг форум..че тука като гледам...не е баш мястото....

Кви мъже ба? :shock:
Та аз съм просто един невинен сатър...

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 20:36
Сатъре,спокойно.ЩЕ я опеем и тази...

Актрис х.Х
08-02-2007, 21:27
Бълбълбълбълбъл

П.П. минавам само за да предизвикам трета световна.

*бърка си в носа и вади нещо оттам, предизвиквайки трета световна*

Юпиий!

А после ще си взема и камиончето. *бръъъм бръм*

Актрис х.Х
08-02-2007, 21:40
DIE MOTHERFUCKER DIE :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013

Ooo, nice. I like fucking mothers... but I haven't fucked a mother yet. TT.TT

[TNT]
08-02-2007, 23:39
Хихи1.9 e nai-golemiq pi4 we ;) samo toi redovno vkarva zabava vuv foruma :lol:

pathetic
08-03-2007, 01:06
Бах тая работа.

С никого не съм.
Аз ще ви превзема всите.
Не се (б)лъскайте срещу мен само.


А тая кола направо ми разкашка органите. :-D

hforce
08-03-2007, 06:53
linka kum temata ne moga da go sloja 6tot nqmam mqsto v podpisa, no 6tom iska6 6te mahna nika ti

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 07:48
]Хихи1.9 e nai-golemiq pi4 we ;) samo toi redovno vkarva zabava vuv foruma :lol:
И каква е забавата бе,едноклетъчно? "Вие сте идиоти хихи " Иди се размножавай,щот за това живееш и тихо...Писна ми... :smt013

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 09:13
PaCuCT ,толкова си ограничен,че чак ти не се траеш...

08-03-2007, 09:39
98% от младото поколение харесва чалгата!
Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
А ако си от тези, които нито я обичат толкова много, нито я мразят? Абе, хора вие сте напълно луди - за вас само бяло и черно ли има, няма ли средно положение?

Disrespect
08-03-2007, 10:40
чудно ми е...как тези хора които са писали тук никога не съм ги виждал да пишат в сериозни теми...и изобщо във "всичко тийн накуп"

magesniko
08-03-2007, 19:37
Напред орки мои,към нов световен ред!! :smt027

GaBiTyYy
08-07-2007, 21:29
Ae Lazka s tebe sme \:D/

Psychoalgie
08-07-2007, 22:48

muhlqsal_4orap
08-10-2007, 19:57
Ми спрете ги бе. Спрете ги, давайте. И аз тва викам.. T_T :|
*размахва ластиче за коса и заплашва, че знае как да го използва*
*гледа озадачено*
Аре де, нали щяхте да ме спирате...?!
Аматьори :smt019

Decu
08-11-2007, 09:39
Ми спрете ги бе. Спрете ги, давайте. И аз тва викам.. T_T :|
*размахва ластиче за коса и заплашва, че знае как да го използва*
*гледа озадачено*
Аре де, нали щяхте да ме спирате...?!
Аматьори :smt019

Еми използвай си ластичето както знаеш-вържи си косичката и пак си гледай тъпо-кво ще спирам :lol:

`Death`Whore``
08-11-2007, 09:40
*размахва ластиче за коса и заплашва, че знае как да го използва*
*гледа озадачено*
Аре де, нали щяхте да ме спирате...?!
Аматьори :smt019

Еми използвай си ластичето както знаеш-вържи си косичката и пак си гледай тъпо-кво ще спирам :lol: [/quote]Това беше много тъпа реакция на предишния пост.

find_m3
08-11-2007, 11:32
Ъ?

Жилав Сатър
08-25-2007, 14:21
Ъ?

Да! Толкова си прав! Господи колко си прав...възбудих се...

#Gravity Of Love#
08-25-2007, 15:58
Тая тема няма особен смисъл.. и като ги наредим кво???
сякаш някой ще ги спре да си пускат глупавите теми.. и да задръстват.. форума с глупости..
когато видя поне малка промяна... и малко повече внимание от страна на модовете... ще си променя мнението.. за сега.. и да се нареждаме и да не се нареждаме.. файда няма! :wink:

08-25-2007, 16:43
Сега е времето,момчета и момичета.Нека кажем на надутите и "по-умни" "поробители",че и ние можем да мислим и то много по-добре от тях!Нека защитим форумът от еднотипни идиоти.Ще кажете
"-Но могат да ни унижат."
Е,да ...могат,но умирайки в леглото си след много години ще ви се иска да размените всичко за една единствена възможност да се върнете тук и да им заевите,че
МОЖЕ ДА НИ ВЗЕМАТ УМЪТ,НО НИКОГА НЕ МОГАТ ДА ПРЕВЗЕМАТ НАШИЯ ФОРРРРУУУУМ!!!

http://39escalones.files.wordpress.com/2007/05/braveheart.jpg


пс. Ето и черния списък:


Мухлясъл_Търлък ... така де ... чорап.
Хихи1.9
Жилав Сътър

Списъка се обновява постоянно!

Сложете линк към темата в подписа си,ако подкрепяте каузата!/не искам да ми слагате ника... не го правя,за да се прочуя./
Точно така...Не трябва да се предавате. Предлагам да вземаш благородния меч и вековния щит , пазител на доброто и мрака, и да постигнеш уединение сред потребителите. Да ги поведеш в една последна битка , на война и смърт юнашка. Но внимавай да не Допуснеш поражение , защото народът разчита на теб и на твоят орден храбър. Нека магическият пръстен бди над теб докато си на бойното поле ! Напред ! :-({|= :-({|= :-({|= И не забравяй , че имаш до теб верни другари - вълшебници , с книги магически , те ще теб закрилят с молитви ще те пазят [-o<