PDA

View Full Version : За бръснатите крака на мъжете - много важно



xSaShEtOx
08-01-2007, 10:44
Az sum muj no ne si brusna krakata, zashtoto namiram za pederasko da si brusnesh krakata. Vie kak mislite. Trqbva li mujete da se brusnat i kude?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица! :wink:

MajeStic
08-01-2007, 10:50
Az sum muj no ne si brusna krakata, zashtoto namiram za pederasko da si brusnesh krakata. Vie kak mislite. Trqbva li mujete da se brusnat i kude?

Гейско е да !ОСВЕН!, ако не са спортисти! Аз си бръсна подмишниците и интимните части( упф бая хладничко става ) и от време на време си скъсявам космите по гърдите ^_^ Това да се правиш на манекен, а всъщност да не си е гейско :) Когато професията го изисква нямам нищо против, но някакъв пишльо на 16 години си бръсне краката и после се хвали на всички... умриииии!!!!! :)))

08-01-2007, 10:55
ZABELQZVATE LI GI? TE SA NAVSQKUDE OKOLO VAS?
Nqkvi tupi gejove sus obrusnati RUCE KRAKA ebati tva e super nenormalno.

08-01-2007, 10:58
:lol: Не бе , да имаш широколистна гора по краката е по-яко да знаеш . Ти си некаф комплексар бе . Избиваш комплекси , че по онова време не са ви давали в казармата да се бръснете . СЪБУДИ СЕ . ЖИВЕЕШ В 21 Век :wink:
По темата : Пич обръсни си ги , аз тфа ще направя , даже съм пуснал тема - Кола маска :)

08-01-2007, 11:00
ZABELQZVATE LI GI? TE SA NAVSQKUDE OKOLO VAS?
Nqkvi tupi gejove sus obrusnati RUCE KRAKA ebati tva e super nenormalno.
И с това , вече ти ставаш ненормален мой приятелю :)

sexa_na_kompleksa
08-01-2007, 11:03
Аз съм против това мъжете да се обезкосмяват.Това е присъщо на жените.

tocata
08-01-2007, 11:05
Я вижте тази тема ПЛС :) - Тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=118170)

sexa_na_kompleksa
08-01-2007, 11:23
tocata , според мен не трябва да се обезкосмяваш.Ти си само на 15,сигурно имаш пет косъма на кръст.Пък и както казах - това е присъщо за жените да се обезкосмяват.А и ти най-вероятно искаш да си махнеш космите,само защото е модерно.Повярвай ми не ти трябва да си махаш космите.

Reed
08-01-2007, 11:25
На мен пък ми харесва.По-добре е,че ги махаш :)
Гейско е,ако спиш с мъж,не,ако си бръснеш краката...поне според мен.

Ryan_105
08-01-2007, 11:27
Не смятам, че е педераско или нещо подобно! Напоследък все повече мъже го правят и това е нормално. Много по-гадно ми става, когато видя на улицата някакъв космат отколкото обезкосмен... :wink:

MajeStic
08-01-2007, 11:33
На мен пък ми хареса.По-добре е,че ги махаш :)
Гейско е,ако спиш с мъж,не,ако си бръснеш краката...поне според мен.

АХХАхаАХАХА

Майка ти пипа крака и се комплексира, че твойте крака са по-гладки от нейните... :smt005 :smt005 :smt005
гей си, ако се опитваш да приличаш на жена... това е мойто разбиране освен това, че да спиш с мъж... пак подчертавам само ако професията го изисква или това с което се занимава един човек сериозно... фитнес, спорт, работа...

Reed
08-01-2007, 11:53
щом казваш...
въпрос на вкус
:lol:

Gothique♫
08-01-2007, 11:57
хъх ако ства дума за такива косми че с косачка за трева да ги махаш няям против да се отиде 1,2 пъти на кола маска за да станат по рядки,но на интимните части е добре иначе навсякъде другаде е супер гейско един господин по физкултура си ги бръсне и направо е ужасен :smt011

Sunny_stz
08-01-2007, 12:08
Не смятам, че е педераско или нещо подобно! Напоследък все повече мъже го правят и това е нормално. Много по-гадно ми става, когато видя на улицата някакъв космат отколкото обезкосмен... :wink:

дам,определено!

MajeStic
08-01-2007, 12:08
щом казваш...
въпрос на вкус
:lol:

Мдам, от въпрос на професия се е обърнало на въпрос на вкус. Егати вкуса имате... аз мъж ли съм или жена? Искам да се различавам по нещо от гаджето си. И да като се замисля има и жени, които обичат обескосмени, има и такива, които ги възбуждат космати мъже.

xSaShEtOx
08-01-2007, 15:26
E suglsasen sum s tva, che krakata ti ne tr da sa kato nqkvi hrasti otdolu ama vse pak da ima neshto, taka che da se razlichavash ot drugiq pol...vse pak. :-s

xSaShEtOx
08-01-2007, 15:27
Не смятам, че е педераско или нещо подобно! Напоследък все повече мъже го правят и това е нормално. Много по-гадно ми става, когато видя на улицата някакъв космат отколкото обезкосмен... :wink: Normalno e zashtoto vse poveche muje go pravqt ili zashtoto ti taka mislish? :-D

08-01-2007, 15:39
Или понеже модната индустрия намери още едно място от където да цоца парички?
Човешкото тяло е много по-умно от милион козметици. Космите са там с някакво предназначение, което "цивилизацията" тотално е извратила.

N0_feAR
08-01-2007, 15:42
Лично на мен не ми пречат едни мъжки крака да си стоят с космите или пък да са обръснати. Зависи как човек се харесва и възприема. Решил е да си обръсне краката....ехми хубу, но лично за мен нормалните места за обезкосмяване на мъжете са лицето, генеталите и подмишниците, от там на татък на който както му е удобно.

rali4ka91
08-01-2007, 15:42
Гейско е да !ОСВЕН!, ако не са спортисти!
=D> :-)

CuRly_Doll
08-01-2007, 17:31
ne mislq 4e e pederasko [-X .....mi nz...krakata,gardite i mi6nicite trqq da sa 4isti spored men(za intimnite zoni nqq da kazvam,tam sa znai :wink: ).....ot higieni4na gledna to4ka za men e vajno....
aa da i mustaka trqq da sa maha zadaljitelno,4e imam edin poznat deto ima i....NO COMMENT :-&

`Death`Whore``
08-01-2007, 17:41
E suglsasen sum s tva, che krakata ti ne tr da sa kato nqkvi hrasti otdolu ama vse pak da ima neshto, taka che da se razlichavash ot drugiq pol...vse pak. :-s
Разбира се. Писна ми да повтарям, че ако човек иска да пипа гладки крака, да си хване жена. Тъкмо ще е гладка навсякъде.

radito
08-01-2007, 17:54
Абе гейско било.....дечурлига :smt017

!!!!
08-01-2007, 19:37
ne mislq 4e e pederasko [-X .....mi nz...krakata,gardite i mi6nicite trqq da sa 4isti spored men(za intimnite zoni nqq da kazvam,tam sa znai :wink: ).....ot higieni4na gledna to4ka za men e vajno....
aa da i mustaka trqq da sa maha zadaljitelno,4e imam edin poznat deto ima i....NO COMMENT :-&
абе, шъ мъ извиняаш, ма що па да е нехигиенично, ако едно момче си ходи с космите по краката ? :-k кво, той тряа да се къпе примерно по 2 пъти на ден, шот е нехигиеничен с космите си по краката, докато едно момченце с блестящи (буквално) краченца може да си се къпе и по 1 път на ден, защото пък няма косми ? :-k абе, аз ли съм кьорава или логиката се изгуби някъде по пътя.. :-k добре, харесва ти момчето до теб да няма и 1 косъмче по себе си, кат изключим косата и веждите.. ма не се обосновавай по тоя тъп начин, че не е хигиенично, след като тва е просто абсурдно :-s
:arrow: по темата - както на момчето му е по-комфортно, ма лично аз предпочитам краката му да не блестят на слънцето :-s

An4eSsS__
08-01-2007, 20:06
Obr1sni se :wink:
naposled1k vse pove4e mom4eta go pravqt i na mene mi haresva

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-23-2007, 08:13
задължително трябва да ги маха под мишниците и там отдолу.. та то иначе е ебати гнусното :smt078

Persie
08-23-2007, 10:37
Според мен това си е въпрос на вкус, на мен лично не ми прави кой знае какво впечатление.Наскоро по улицата мернах един, беше си ги махало момчето, но вече му бяха попораснали - много е грозно.
Пък в квартала ни има един пич 14/15-годишен - е няма такъв, кожата му е по-гладка отколкото на тюлен.Това също не мисля, че е присъщо на мъж, но всеки с вкуса и разбиранията си.

mademoiselle_de_Soleil
08-23-2007, 11:41
[-X [-X [-X blqh! povdiga mi se kato vidq mom4e s BRYSNATI KRAKA

CuRly_Doll
08-23-2007, 12:22
ne mislq 4e e pederasko [-X .....mi nz...krakata,gardite i mi6nicite trqq da sa 4isti spored men(za intimnite zoni nqq da kazvam,tam sa znai :wink: ).....ot higieni4na gledna to4ka za men e vajno....
aa da i mustaka trqq da sa maha zadaljitelno,4e imam edin poznat deto ima i....NO COMMENT :-&
абе, шъ мъ извиняаш, ма що па да е нехигиенично, ако едно момче си ходи с космите по краката ? :-k кво, той тряа да се къпе примерно по 2 пъти на ден, шот е нехигиеничен с космите си по краката, докато едно момченце с блестящи (буквално) краченца може да си се къпе и по 1 път на ден, защото пък няма косми ? :-k абе, аз ли съм кьорава или логиката се изгуби някъде по пътя.. :-k добре, харесва ти момчето до теб да няма и 1 косъмче по себе си, кат изключим косата и веждите.. ма не се обосновавай по тоя тъп начин, че не е хигиенично, след като тва е просто абсурдно :-s
:arrow: по темата - както на момчето му е по-комфортно, ма лично аз предпочитам краката му да не блестят на слънцето :-s
ne,ne e absurdno,za6toto kosmite zadarjat potta i tq zapo4va da voni o6te pove4e.....mai na tebe ti se gubi logikata :smt019

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 12:26
ne mislq 4e e pederasko [-X .....mi nz...krakata,gardite i mi6nicite trqq da sa 4isti spored men(za intimnite zoni nqq da kazvam,tam sa znai :wink: ).....ot higieni4na gledna to4ka za men e vajno....
aa da i mustaka trqq da sa maha zadaljitelno,4e imam edin poznat deto ima i....NO COMMENT :-&
абе, шъ мъ извиняаш, ма що па да е нехигиенично, ако едно момче си ходи с космите по краката ? :-k кво, той тряа да се къпе примерно по 2 пъти на ден, шот е нехигиеничен с космите си по краката, докато едно момченце с блестящи (буквално) краченца може да си се къпе и по 1 път на ден, защото пък няма косми ? :-k абе, аз ли съм кьорава или логиката се изгуби някъде по пътя.. :-k добре, харесва ти момчето до теб да няма и 1 косъмче по себе си, кат изключим косата и веждите.. ма не се обосновавай по тоя тъп начин, че не е хигиенично, след като тва е просто абсурдно :-s
:arrow: по темата - както на момчето му е по-комфортно, ма лично аз предпочитам краката му да не блестят на слънцето :-s
ne,ne e absurdno,za6toto kosmite zadarjat potta i tq zapo4va da voni o6te pove4e.....mai na tebe ti se gubi logikata :smt019

Каква пот по краката ? :smt017

CuRly_Doll
08-23-2007, 12:33
az govorq zaq mi6nicite....pak za krakata....nqma pot mn qsny....ama se pak da slojat3/4 pantaloni i otdolu kosmi...pfff ujas

monityY
08-23-2007, 13:38
смятаМ 4е най важното и задължително място където трябва да се бръснат е брадата :mrgreen: и подми6ниците... другото ве4е е въпрос за вкус.. аз ли4но предпо4итам мъзът да няма косми по краката както и на оная работа... па и да има 6е го преживея!