PDA

View Full Version : майка ми е негодница



ядосано
08-01-2007, 12:10
Майка ми е безсрамница. Има си любовник от чата, но са се виждали и да излизали заедно и дори съм почти сигурна че са се е*али. Баща ми разбра, но тя му каза че те са си били смао приятели и така майка и баща ми се сдобриха. Но днеска разбрах(майак ми ензнае че зн), че майка ми всъщност не обича баща ми и че само го лъже и продължава връзката си с ония. Не мога вече да я погледна. Та аз имам и малка сестричка. Тя не си ли дава на представа, че по този начин може и нас да ни нарани, а лично мен вече ме наранява и то мн. А баща ми й вярва.... КАК МОЖЕ ТЯ ДА Е ТАКАВА. Да - майка ми е, но не мога да я обичам като такава, защото просто като се сетя как лъже баща ми....

Ryan_105
08-01-2007, 12:16
Според мен трябва майка ти и баща ти да седнат и да паднат всички граници между тях - да си кажат всичко и ако преценат че съжителството им се е изчерпало... начинът е само един. Така ще е най-добре за всички :wink: :roll:

sexa_na_kompleksa
08-01-2007, 12:22
Поговори с майка си.Кажи й,че знаеш какво прави и че не ти е приятно това.И нека или се разведе с баща ти,или да напсуне любовника си.

Novkov
08-01-2007, 12:33
Welcome to my club, на хората с майки мръсници :evil:

:)....
08-01-2007, 13:12
Допляскало и се на майката нещо чуждо и голяма работа, та кой в днешно време е верен, всички се .... като невидели и хич не и пука.
Кви са тия савети за развод, да не мислите че па бащата ен удря по нещо ...

sladku_bebzi
08-01-2007, 13:21
Почакайте още време преди да правиш квото и да било, все пак тя може да се откаже от любовника...

Novkov
08-01-2007, 14:45
Почакайте още време преди да правиш квото и да било, все пак тя може да се откаже от любовника...

Дето е текло веднъж пак ще тече... ако се откаже от този друг ще се появи не се притеснявай

Alex_89
08-01-2007, 15:45
До авторката:не се бъркай във взаимоотношенията между майка ти и баща ти. Казвам ти го от личен опит.

Seducti0n
08-01-2007, 16:02
Здравей.Само мога да предлогам през какво преминаваш,но въпреки това искрено ти съчувствам.Колкото и да ти е неприятно,че майка ти лъже баща ти,най-добре е за сега да не се месиш пряко във взаимоотношенията им.Съветвам те да поговориш с майка си на 4 очи и да разбереш какви са намеренията и.Поне като е съгрешила да не бъде двулична.Един ден,истината ще излезе наяве тогава,ще не ще майка ти ще трябва да отговаря за постъпката си.Баща ти ще разбере,че я излъгал и,че въпросния мъж не и е само,,приятел,,а нещо много повече.Дано майка ти да се осъзнае,преди да е твърде късно да поправи грешката си.А ти вместо да се вайкаш,че е безсрамница,а поговори с нея,дано да спасиш брака им.Силно се надявам на това,въпреки,че щом е потърсила обятията на друг мъж,явно нещо във взаимоотношенията на родителите ти е куцало.

theEXPLOITED
08-01-2007, 17:25
КАЖИ НА БА6ТА ТИ ВСИ4КО

ядосано
08-01-2007, 18:38
КАЖИ НА БА6ТА ТИ ВСИ4КО

Ми и аз така мислих, ама не искам да се карам с майка ми.

shadow4e
08-01-2007, 20:14
А не мислиш ли, че баща ти може би си дава сметка за това, но иска просто да си запазят брака. Майка ти може и да не обича баща ти както го е обичала някога, но сега има привързаност и най-вече към семейството и точно за да не ви наранява са се сдобрили. Тя и да прекъсне връзката с този мъж, явно баща ти вече не може да й даде нещата, от които тя има нужда и ако питаш мен, ще е най-добре да продължи връзката и до 1-2 месеца, ще й писне и от този и ще се върне при баща ти без да търси други. Но ако прекъсне връзката, тя постоянно ще има нужда от нещо ново, което няма да й дава мира и ще се карат с баща ти...
Разбира се, че може и да не стане така, но ги остави майка ти и баща ти да си се разберат. Седни и поговори с нея и ти, за да ти олекне, но не я упреквай толкова много, а просто я питай дали нещо в брака й й липсва и дали това не есамо временно увлечение. Кажи й, че искаш да сте едно семейство и че не искаш този мъж да е част от живота ти. Питай я дали има веротност скоро да й писне с него и я посъветвай да каже всичко на баща ти.

Ситуацията е гадна наистина, но ако кажеш на баща ти, ще стане още по-лошо, защото може й да се разделят окончателно. Затова й кажи на майка ти, тя да му разкаже всичко, да си признае, че има нужда от кратка "почивка" и че иска после всичко да е наред.

Jaden
08-04-2007, 09:41
Ами кажи й на курвата ,че знаеш= и й налей малко акъл в тъпата кратуна!!!

Spork
08-04-2007, 09:55
познато ми е.....и при м ен нещата да нещо подобно...само детоне е от чата ами от работата на майка ми.....апфъ.....нямам отговор по темата..шот и аз съм зациклила по същия начин