PDA

View Full Version : Ami sega na kyde?



Milenichka
08-01-2007, 13:21
Zdraveite!Znachi predi okolo mesec spazvah dieta i tichah.Uspqh da svalq celi 8 kg. za 7 sedmici,no sprqh diteta i dori ne ticham,zashtoto ne mi ostava vreme(hodq na rabota)Problema e tam che postoqnno se chuvstvam gladna i izpitvam nujda da qm neshto i to v golemi kolichestva prosto nemoga da se kontroliram.Strahuvam se che shte vyzvyrna predishnite si kilogrami ta dori i shte kacha dopylnitelni. [-o< Molq vi kajete mi kakvo da pravq ..kakvo da qm kakvo da piq za da ne se chuvstvam tolkova gladnaa ..Ako nqkoi ima ideq nqkakvi hapcheta... :( Molq vi pomognete mi ! :(

Wicked_Kid
08-01-2007, 13:50
Ами от личен опит мога да кажа, че като се нагълташ с 1 литър вода, глада отминава :wink:

certified
08-01-2007, 14:33
Пиенето на вода наистина помага много. Други съвети, които мога да ти дам - яж под режим. Най-добре е да се настроиш за определени часове за ядене и да не се изкушаваш в останалото време. Не яж след 6-7 часа. Изключи от менюто всичко на основата на захар, пакетирани храни тип солети, соленки, чипсове и тем подобни. Тестени неща, картофи, ориз и варива сведи до минимум и то на обяд. Внимавай с мазнините. Купувай си обезмаслени продукти. След обяд не яж плодове и други неща богати на въглехидрати. Перфектната вечеря е месо (печено) или най-добе риба и салата. Когато ядеш и се усетиш заситена по-добре спри. Ако ти се хапва по много наблягй на ниско калорични неща например салата от марула, краставици, цитроси. Ако спазваш такъв режим със сигурност няма да качиш отново. Спорта никога не е излишен :) Успех

certified
08-01-2007, 14:34
Алкохола - враг номер едно на всяка диета

Loshotia
08-01-2007, 16:15
Това за водата е вярно, аз в момента съм нещо като теб. Като огладнея ям салати в промишлени количества