PDA

View Full Version : просто споделям



Анелияя
08-01-2007, 13:47
Е реших и аэ да споделя проблема си,които ме мъчи от много време.
Има ли начин да эабравим някого и да спрем да го обичаме,някого който е эавладял сърцето ни и просто не можем да го эабравим.Е кажете...эащото аэ вече години не мога да эабравя един човек.Много ми е тежко,эащото энам,че с него нищо не може да се получи вече...но какво да напавя?!?Просто не мога да го эабравя.
Например оня ден отидох в едно эаведение със сестра ми...там той ме беше водил и просто като се сетих цялата иэтръпнах ,стана ми тегаво и не можах да эдържа сълэите си....не энам какво да правя вече :cry: Явно няма начин да го эабравя...
Пиша тук ,просто эащото не искам да эанимавам приятелите си ,които си имат проблеми,а тук доста хора снподелят.Мерси эа вниманието

teen4e
08-01-2007, 13:51
ох горкото :smt085 знам какво е.но спри да мислиш за него изхвърли вси4ко което ти напомня за него и 4акаи съдбата да си каже думата.
мили4кото то :(

sasha_90
08-01-2007, 13:53
Обичала си го силно и си личи.Не се опитвай да го забравиш,защото няма да успееш!Просто трябва да продължиш живота си.

Th3MaN
08-01-2007, 13:56
Намери си някой който ще обичаш повече!

kobrichka
08-01-2007, 13:58
Не мисля че е възможно да спреш да обичаш човека които е завладял сърцето ти,както ти сама се изрази.За него винаги ще има място в сърцето ти.Единственото което може да ти помогне е времето,макар и банално,но факт.Също приятелите могат да ти помогнат,излизаи забавлявай се.

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 16:12
Naposledyk i az pochvam da se zamislqm dali e vyzmojno da zabravish nqkoi,koito si obichal istinski i stigam do izvoda,4e mai ne e.Moje bi nachina e da go zamenish s nqkoi,koito shte te pravi shtastliva.Dostaty4no si stradala,nali?Gledai napred i si tarsi nova lubov.

mademoiselle_de_Soleil
08-01-2007, 18:44
Find someone else who's worth your love ... ;)

GaNgStAz
08-01-2007, 19:01
Обичала си го силно и си личи.Не се опитвай да го забравиш,защото няма да успееш!Просто трябва да продължиш живота си.

podkrepqm napylno.. a i da.. vremeto lekuva, malko ili mnoo.. ;]

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-01-2007, 21:43
Istinata e che ne vremeto lekuva, a neshtata, koito mogat da se sluchat prez tova vreme.. Dokato se obrushtash kum minaloto nqma kak da vidish migut, koito shte mine pokrai teb, bez da si go usetila..Sigurna sum , che nqkude krai teb te chaka novata lubov..a ti prosto oshte ne si q otkrila..ogledai se naokolko..koi znae..tq moge i sama da te nameri O:) Ne se otchaivai, znai, che ako si zagubila tozi , koito obichash mnogo, shte namerish tozi, koito shte te obicha mn poveche - istinskata lubov se sustoi v tova nai-veche chuvstvata da sa spodeleni, taka che gore glavata, nikoga ne znaesh kakvo moge da ti podnese sudbata..Prosto pochakai.. Uspeh! O:)

TreeHill
08-01-2007, 22:08
познато