PDA

View Full Version : Той си има любовница!



Boynce
08-01-2007, 16:47
Еми да...
Една моя приятелка ми каза че го е видяла с друго момиче(не каза че са целували или прегръщали)да си говорят и да се смеят и тн....
След няколко дена един мои мн добър френд(и на двамата) ми каза същото само дето ги е видял на кафе с въпросната,а моя се е опитал да се скрие ...сещате се защо!
Когато го питах (все пак така е разумно д апитам него не сао да вярвам на хората)тои отрече каза че са го припознали и че не е бил тои че си е бил в тях и сякви такива.Крещтях молих му се по сякъв начин се опитах да го накарам да ми каже истината но.....
Смятам че не е просто приятелка с която си пие кафето иначе не виждам какво му пречи да ми каже.Кгато поисках да му разгледам тела не ми го даде :!: Казах му че ако не иска да е с мен просто да ми каже не да ме върти и да ме праи смешна.а тои каза че нямало такова нещо че мноо ме обичал .Не знам да са правили секс,но въпроса е че ме лъже !
Как да го накарам да си признае!
Как да разбера коя е тя !
И как и защо се е случило така!
Инфо:ходим от 2 години и половина,и двамата сме на 19

_[LiFe-StiLe]_F
08-01-2007, 16:57
ми явно наистина има друга. но защо не ми е ясно искаш да разбереш коя е тя?! за какво ти е да знаеш?! само още повече да се ядосваш, особено ако се окаже, че и я познаваш! факта, че не ти е дал телефона си е доста красноречив сам по себе си! пък и ти си права, че ако бяха просто приятели той със сигурност не само, че щеше да ти каже, че ходят на кафе заедно, но дори и да ви запознае.

съвета ми е да му теглиш чертата и да погледнеш напред! на 19 си! не си престаряла! той не е първия, няма да е и последния! странно защо толкова много ви е страх да прекратявате дълги връзки! та ти и сама виждаш, че не върви... бий му дузпата и си гледай живота ;)

Boynce
08-01-2007, 17:11
Там е работат че нищо м/у нас не се е променило.Нито е станал по студен,нито ме пренебрегва,постоянно ми звъни и тн..Държи се с мен както преди все едно нищо не е станало
И когато за поред път зачекна темата ми почва да ми приказва че само съм си втълпявала глупости ,4е сам търсела причина да се скаране
Общо взето нищо не се е променило,ко не ми бяха казали вроятно нищо нямаще да разбера ....

Disrespect
08-01-2007, 17:26
ти си луда бе :shock:

Boynce
08-01-2007, 17:32
ти си луда бе :shock:
Нищо ново не ми казваш!
Въпроса е как го установи?

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 17:39
Mnogo kofti,no vse pak ot kyde si sigurna,4e ne sa go pripoznali?Vsichko e vyzmojno,no ako e bil naistina toi opredeleno ima neshto stranno,zashtoto ako onova momiche mu beshe prosto priqtelka shteshe da ti kaje za neq,a ne da te lyje,4e ne e bil toi.Imash osnovanie da se samnqvash,no ne razbiram zashto ostavqsh neshtata taka.Qvno s razgovor nqma da stane...neznam kak da go pritisnesh za da priznae sled kato ne iska.
Tova che ne ti dava telefona si sashto e znak,4e te lyje..Prosto mu kaji,che iskash istinata,zashtoto pone tova ti dalji i che ako ne ti q kaje shte go ostavish i nikoga nqma da go poglednesh...Prosto trqbva da ima nachin da priznae..i ako dyrji na teb trqbva da ti kaje,a ne da te naranqva.

I vse pak se uveri,che naistina e bil toi! Uspeh!

koalka
08-01-2007, 19:04
Ако няма какво да крие, тогава защо го крие и не иска да ти каже?Значи, има нещо...

hoseto_
08-01-2007, 19:07
а ако не е бил той???

Boynce
08-01-2007, 19:49
Е кой е бил?Не е възможно 3-ма души да се препознаят 2ма от тях го познват мн добре...няма как да стане .Въпреки че и аз имам съмнения от време на време...той е толкова убедителен,или просто ми се иска да му вярвам...

Mimka_sweet
08-01-2007, 20:24
Дейм бич,зарязвай гу :-D

"любовница" ухаухауахаухаухаухауахаух аухауахаухауахуахаухауаха ухауахаухаауахауахаухауах аухаухауахаухаухауахаухау ахуахаухауахауха ауимбауе ауимбауеееееее

g071na7a
08-02-2007, 09:50
еми явно вече не те обича просто му кажи щом ще се лъжим по добре да не сме заедно .. остави го да си гледа живота и неговата любовница .. тъй като вече не те обича и ти го знаеш няма смисъл да го притискаш .. и да ти каже и да не ти каже нещата ще са по същия начин

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 09:53
Ами зарежи го...

08-02-2007, 10:12
аве следващия път като ги видят твойте хора ги предупреди да ти звъннат веднага - отиваш ти на място, правиш се на света вода ненапита, запознаваш се евнтуално с момичето и ако все пак той се обръне към теб с "гаджето ми", допълни "бившето" и му гледай сеира. :lol: така де, поне смях да стане, защото ако го приемеш на сериозно...ще тие кофти, а не си струва.

sasha_90
08-02-2007, 10:17
Знаеш,че те лъже. :-D Лесно можеш да го разкриеш-без да го караш да си признава.Нужно е просто да го следиш.Но му направи снимки с другата,за да имаш доказателство,че те лъже.А после го зарежи.

08-02-2007, 10:27
а ако го обърнеш на бъзик, ще можеш да го унижиш, без да правиш сцени и да си съсипваш своя имидж..ако наистина си му мн ядосана, де.

Quasar
08-02-2007, 11:44
Може да я навива за тройка :-D :-D :-D :-D

Th3MaN
08-02-2007, 11:47
Може да я навива за тройка :-D :-D :-D :-D

Прав си :arrow:

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 11:48
Ами ако има още 2? TheMan,предлагам да дойдат вЪВ "влакчето".

Th3MaN
08-02-2007, 12:10
Ами ако има още 2? TheMan,предлагам да дойдат вЪВ "влакчето".

Дам няма да е лошо.

Boynce
08-02-2007, 19:45
И все пак го обичам!!Добре ми е с него....ако наистина го е направил явно е било само моментно увлечение и докато не го видя с очите си няма да предприема по сериозна крачка.Ако не ме обичаше нямаше да прави/м планове за напред (да живеем заедно \:D/ ) ,нямаще да е мил и да изпитва такава страст към........ :smt008
Може да ви звучи тъпо и да мислите че съм няква глупачка....но за мен той е най-важен ........



А пък малката пикла ако я пипна....... ](*,) ](*,) ](*,)
хихихи

muhlqsal_4orap
08-02-2007, 20:56
Може да я навива за тройка :-D :-D :-D :-D

Прав си :arrow:
Всъщност най-вероятно е седнал...