PDA

View Full Version : Важно е за мен...



08-01-2007, 17:00
Hora v na4aloto na avgust zaminavam na more i na men mi idva neredovno i mama e govorila s d-r i tq e kazala 4e ne moa da pia nikvi hap4eta /na 13 sum/ i ne mi e idvalo 2 meseca i sig togava 6te ,i doide ima l na4in da mi doide po burzo bez hormonalni hap4eta.

iveto89
08-01-2007, 18:02
vij ako ti doide na moreto,nqma ni6to lo6o da polzva6 tamponi,vse pak ima i za devstveni,vzima6 nai-malkoto razmer4e i 6te ti svur6at perfektna rabota.ni6to nqma da ti stane ako vlezne6 vuv vodata s tampon,a puk i ot dr strana vuob6te ne go use6ta6,mn po-dobre e ot prevruzkite.pita6 v aptekite za tamponi za devstveni,ako ne ti,maika ti.a otnosno cikalut ti..ne se pritesnqvai,az su6to imam takuv problem,prosto ne mi idva redovno,no razlikata e 4e az sum na 18,a pri teb ima vreme da se normalizira.za tova ne se bezpokoi,ne6tata 6te se podredqt,a za da ne si razvali6 moreto,ako ti doide...tamponi.. O:)

Presley
08-02-2007, 03:33
Еми освен хапчета,друг начин няма...или поне аэ не се сещам.Пък и понякога и с хапчета не става.Най-добре просто си вэеми тампони и ако ти дойде на морето ще си караш с тампони.Предполагам до сега не си полэвала,но няма нищо лошо.Ако те е страх да си го сложиш (въпреки ,че няма нищо страшно),помоли майка ти да ти помогне :-D

mir4ovski
08-08-2007, 21:41
da ima snoshti go obsahdah v edna dr tema pie6 2 pati na den mlqko s 2 laji4ki kanela i gotovo