PDA

View Full Version : Naranih go strashno mnogo..za koeto sajalqvam :(



mechtaq_za_teb
08-01-2007, 17:51
Imam edin mnogo dobyr priqtel momche(ako moga oshte da go nareka taka).Dosta neshta sam spodelila s nego,moje bi pochti vsichko,zashtoto mu imam ogromno doverie i ne vednyj mi e dokazal kolko darji na men.Az sashto darja na nego,no samo kato priqtel.
Predi vreme beshe mi priznal,che ne me chuvstva samo kato priqtelka...az ne otvyrnah na tova i se otchujdih ot nego za malko.Minaha nqkolko meseca i otnovo pochnahme da chatim i izlizame.Toi mi govoreshe za drugi momicheta i az pomislih,che nqma nishto kam men veche.No ne e bilo tochno taka... :smt010
Ot skoro beshe pochnal da se dyrji stranno...iskashe da izlizame vse po-chesto.Osymnih se,che moje otnovo da izpitva neshto i go popitah.Toi otvyrna,che nikoga ne e spiral da me obicha.. :cry: Stana mi mnogo gadno,zashtoto az obicham bivshiq si priqtel i ne moga da otvyrna na chuvstvata mu.Napravo mi se iskashe da potyna nqkyde..toi me pomoli da izlezem,za da pogovorim.Otkazah,zashtoto nqma smisal.Toi iska da sam s nego,a az ne.
I otkakto provedohme edin dalag razgovor sprq da mi pishe...v skype ima tajno poslanie,a az neznam kakvo da napravq,zashtoto mnogo go naranih :smt010 Ne iskam da go gubq...mnogo go cenq! :cry:
Kakvo da mu kaja...kakvo da napravq?Ne iskam da se chuvstva zle..

cracken
08-01-2007, 17:55
Остави го достатъчно си направила :!: =D>

^_crazy_^
08-01-2007, 18:05
az i edmo momi4e bqhme po sa6tiq na4in az mn q haresvah.no v nikakav slu4ai ne trea da ostavq6 ne6tata taka.opitai se da si go varne6 kato fr ,pone opitai

sega s neq sme best fr.i ne ni e trudno da govorim na taq tema

hoseto_
08-01-2007, 18:34
no v nikakav slu4ai ne trea da ostavq6 ne6tata taka.opitai se da si go varne6 kato fr ,pone opitai

alkobalko
08-01-2007, 18:35
Постъпила си добре като си му казала, че между вас не може да се получи нищо. Няма защо да се обвиняваш.

GaNgStAz
08-01-2007, 18:37
upitai se da si go vyrnesh kato fr.. obqsni mu, che ako go izgubish kato fr, she ti e gadno.. izlei si dushata pred nego.. spodeli mu kak tochno se chufstfash, pyk dano te razbere i dano se opravite [-o< uspeh !

koalka
08-01-2007, 18:54
Някои момчета и момичета просто не разбират, че колкото и да опитват няма да им отвърнат със същите чувства, няма нищо да се получи и трябва да се примирят, но надеждата умира последна...
Това, което може би трябва да направиш е да се държиш по-дистанцирано, докато това отмине, ако въобще отмине.Разбирам, че ти е много скъп като приятел, но фактите са на лице-той има чувства, а тогава приятелството е доста трудно.Може би не е зле да го обсъдиш с него.

BebeTooOoo
08-01-2007, 18:55
Постъпила си както трябва.Казала си му истината.Няма смисъл да губи напразни надежди.Нормално е да е наранен.Но надявам се скоро да му мине.Поговори с него , кажи му , че няма смисъл да се тормози и , че искаш да бъдете отново приятели.Той да е човека , на който да споделяш и обратното.Успех и дано нещата се оправят. :wink:

LaDy_DaQnA
08-01-2007, 19:09
mnogo mi e gadno kogato se polu4ava taka...no ti ne spomenava6 s kakvo tolkova si go naranila prosto si mu kazala istinata a ot tova po hubavo nqma obqsni go i na nego govorete pak i mu kaji 4e taka e nai dobre i 4e nqma smisyl da go zalugva6....

experiment_m
08-01-2007, 19:19
Постъпила си по-възможно най-добрия начин.Би било по-гадно ако го беше излъгало или да го оставиш в неведение. Остави го мъничко да преодолее болката и след около седмица пак го потърси. Нямаш причина да не излезеш с него и да разясните отношенията помежду си. А на него все някога ще му се наложи да приеме действителността.

white_chik
08-02-2007, 07:21
Според мен си постъплиа доста добре,казала си му директно каквомислиш и чувстваш,дай му малко време и след това го потърси.Може би с времето ще му мине,но ще е хубаво пак да сте приятели

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:38
[b][i]Imam edin mnogo dobyr priqtel momche(ako moga oshte da go nareka taka)
Да не е обърнал паржолата,та да не можеш да го наречеш момче? =P~

08-02-2007, 07:47
ne se pritesnqvai

toi trqbva da se stegne i da prestane da se ligavi ne si edinstvenata na sveta

HopeLesss
08-02-2007, 08:10
Не си го наранила! Той е този, който е допуснал да се влюби в теб, при положение, че ти е бил много добър приятел. Не можеш да се чувстваш виновна, че си избрала своите чувства пред неговите. Ако той наистина е държал на теб, ще превъзмогне обичта си и ще се опита да промени нещата. Но според мен, най-доброто решение е да се отдалечи от теб и да не поддържате повече връзка. Така ще е най-добре за него, поне няма да страда...

Казвам го от личен опит :?