PDA

View Full Version : REVNOST



petroslava
08-01-2007, 18:10
REVNOST!
Ogromen problem koito me mu4i denono6tno!Strah ot zagybata na lubimiq mi 4ovek otnovo denono6tno!Normalno li e da go revnuvam ot vsqko ne6to?Normalno li e da izpadam v ujasno tujno sustoqnie kogato dori toi prosto pogledne nqkoe drugo momi4e na ulicata suvsem slu4aino,za6toto tq prosto mu e minala pred pogleda?Kakvo mi stava?Toi qsno pokazva 4uvstvata si kum men,i az znam 4e me obi4a i to stra6no mnogo!No revnosta me presledva navsqkude:(Vuv vsqko edno momi4e az vijdam eventualna zaplaha za vruzkata mi:(kakvo mi stava?kakvo da pravq?

GaNgStAz
08-01-2007, 18:22
spokoino.. dishai.. ne go revnuvai tolkoa mnoo.. ili pone ne mu pokazvai.. ponqkoga e dosta zadushavashto i se seshtash kfi posledici ima... :-$ po spokoino, shtom toi qsno si pokazva chufstfata kym teb, kyf e problema ? ne vijdam da ti e dal nekyf povod, za da go revnuvash.. spokoino, kato revnuvash si kaji "toi me obicha" i se uspokoqvai ;)

alkobalko
08-01-2007, 18:29
Ако не ти е давал повод, наистина е глупаво. Да, ревност в нормалните граници е нещо номално за една двойка. Но да го ревнуваш от съвсем непознато момиче, с което е възможно повече да не се видят е глупаво и доста параноично. Ако наистина му имаш доверие не би трябвало да се притесняваш толкова.

Dark_Angel_F
08-01-2007, 18:35
И аз бях така по едно време ... Ревнувах приятеля си от всичко със и без сутиен..... Но с времето престанах да го ревнувам и сега всичко е супер . Просто е се отпусни и му имаи доверие...

thefreak
08-01-2007, 18:48
REVNOST!
Ogromen problem koito me mu4i denono6tno!Strah ot zagybata na lubimiq mi 4ovek otnovo denono6tno!Normalno li e da go revnuvam ot vsqko ne6to?Normalno li e da izpadam v ujasno tujno sustoqnie kogato dori toi prosto pogledne nqkoe drugo momi4e na ulicata suvsem slu4aino,za6toto tq prosto mu e minala pred pogleda?Kakvo mi stava?Toi qsno pokazva 4uvstvata si kum men,i az znam 4e me obi4a i to stra6no mnogo!No revnosta me presledva navsqkude:(Vuv vsqko edno momi4e az vijdam eventualna zaplaha za vruzkata mi:(kakvo mi stava?kakvo da pravq?
А може и да си патка.
Размишлявай върху това.

LaDy_DaQnA
08-01-2007, 19:12
6tom si sigurna v 4ustvata vi prosto nqma smisylk ot revnost i vse pak ako ne si sig si pogovorete no .... ako si mu stanala sku4na i bezinteresna naistina trqbva da se pritesnqva6 no poneje ne si spomenala toakova ne6to di6ai(kakto pro4etoh v edno mnenie) ta bydi vseki den atraktivna za da ne gubi interes

experiment_m
08-01-2007, 19:25
Всеки в даден момент може да направи грешка.Но това не е причина да не спиш нощем. Изчакай по-добре да ти даде някакъв повод а до тогава дишай спокойно. :-D

TreeHill
08-01-2007, 22:39
еми...не е нещо невиждано

BaD_GiRl_mL2
08-02-2007, 06:09
I az mislq che nqma smisal, chak pyk tolkova..pone da ima osnovatelna prichina..i znam che go revnuvash, za da ne go zagubish, no ako prodaljish da se vkopchvash tolkova v vryzkata vi i taka da go pazish dori ot 1 pogled,mn po veroqtno e da go zagubish.kazvam go,zashtoto i az vinagi sam imala tozi problem..t.e..govorq, govorq, ama i az oshte sam taka :smt012

08-02-2007, 08:08
И аз бях така ама беше една голяма глупост
Щом ревнува значи те обича много...Ама ако ревнува много вече става досадно покажи му че му вярваш и ще се отпусне ;)

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 08:21
Jealousy ... sticks as mud.
It's in my vains ... it's in my blood. ...

BeBsItO
08-02-2007, 08:28
of i az sam mn revniva,no 4ak pak ot sqko ne6to ne. samo gokato ima pri4ina. i edin savet ot mene, ne mu digai ludi skandali za tva, mom4etata mn mrazqt taka!!! i 6te te namrazi...4ystvaata 6te ohladneqt

Котарана
08-02-2007, 09:14
Ако не престанеш с тази ревност нищо чудно да го отблъснеш от теб.Много е неприятно да си този който е ревнуван, ти създаваш у него несигурност и му показваш, че не му вярваш...Той ако иска да ти изневери или да бъде с някоя друга ти няма да можеш да го спреш дори да ревнуваш и да правиш сцени.Така, че опитай да се контролираш и му вярвай повече.Успех