PDA

View Full Version : За тези които искат да отслабнат....



08-01-2007, 18:51
abe hora pusnah taq tema za6toto naistina e mn glupavo seki den da se poqvqvat 153456789 temi-''kak da otslabna'' znam 4e naistina mn hora se pritesnqvat ot izli6nite si kilogrami i postoqnno tyrsqt nqkakvi dieti s koito da otslabnat vmesto da spazvat nai obiknoveni prosti i vseizvestni fakti:
1.Ograni4avaite testeni izdeli,bezalkoholnite i zaharta;
2.Qjte pove4e na zakuska/tva ne ozna4ava da nagyvate sandvi4i/za6toto tova e nai vajnoto qdene za denq a pove4eto go propuskame,i qjte mn malko na ve4erq/leka hrana/;
3.Ne stoite na edno mqsto-izlezte razhodete se,abe dvijete se;
Garantiram vi 4e ako spazvate tova 6te otslabnete i to traino-da rezultata nqma da e sled 1 sedmica no 6te e traen/kazvam go ot li4en opit/za6toto e bezmislino da tyrsite dieti ot sorta na ''sutrin qjte 25g obezmasleno sirene,30g siomga ...''i razni takiva ako spazvate nai prostite pravila 6te ima mn po golqm rezultat i to traen :wink:
Nadqvam se milionite temi po taq tema da sprat ili pone da namaleqt malko
P.S.nadqvam se da ne mi se nahvyrlite za tova koeto sym napisala

Slave4You
08-01-2007, 18:59
А може ли да пия Coca Cola Light :roll: :-D

08-01-2007, 19:02
ami ot teb zavisi mislq 4e ako q pie6 v ograni4eni koli4estva nqma da ti navredi mn makar 4e ne moga da ti kaja s to4nost za6toto az po princip bezalkoholni ne obi4am

Slave4You
08-01-2007, 19:03
Ок мерси. За всичко казано съм съгласна \:D/

BiBeRoN
08-01-2007, 19:07
А може ли да пия Coca Cola Light :roll: :-D

Попринцип в колата няма толкова много калории (около 40-50, което е нормално), но попринцип не е хубаво да се пие, понеже е газирана и от това се получава най-вече коремче.Затова аз съм отказала всичко газирано [-X

еооооооо
08-01-2007, 19:53
a az iskam da vi popitam - dokato ste na dieta qdete li ne6to sladi4ko (razbira se po malko) naprimer moje6 li da hapne6 edna 6okoladova bonbona prez dena ili edna vafli4ka ](*,)

08-01-2007, 20:10
ne ,ne moje nishto da qdesh. Daje hranata za tri dni trqbva da ti e edna kofichka kiselo mlqko v edin legen s voda razbita i po tri lyjichki da vzemash za zakuska,obqd i vecherq.
Sega seriozno - ti typa li si we? Faflichki ne e preporychitelno da si papkash,ama veche da pitash za po edin bonbon trqbva da si super zagubeno syshtestvo. Aide begai se depresirai,zaradi tova ,che se mislish za debela.

BabbyDoll
08-03-2007, 15:56
А може ли да пия Coca Cola Light :roll: :-D


Ot gaziranite napitki se polu4ava celulit [-X po dobre ne pii

08-03-2007, 16:39
Епа много се чудя на някой същества...
Искат да отслабнат,а все се оплакват-"офф яде ми се сладичко","може ли да си похапна шоколадче","не мога да изтърпя без сладко","чипсове" и т.н.,"направо ми текат лигите като видя някой като яде" соу он. :|
Абе тва тряя си ебати безмозъчното същество-не можел/а.Не,не можеш,а не искаш и нямаш воля..
Щото сигурно аз като не ям и съм умряла.
Затва зъбите са ми здрави и за тва нямам целулит.
И за тва боледувам 1 път в годината най-много.
И затва като разравят гробници от миналото от преди 2000 години им намират всички зъби в устата.Щото НЕ са пили и не са яли тия "сладки и вкусни 'храни' ".

08-03-2007, 16:40
Епа много се чудя на някой същества...
Искат да отслабнат,а все се оплакват-"офф яде ми се сладичко","може ли да си похапна шоколадче","не мога да изтърпя без сладко","чипсове" и т.н.,"направо ми текат лигите като видя някой като яде" соу он. :|
Абе тва тряя си ебати безмозъчното същество-не можел/а.Не,не можеш,а не искаш и нямаш воля..
Щото сигурно аз като не ям и съм умряла.
Затва зъбите са ми здрави и за тва нямам целулит.
И за тва боледувам 1 път в годината най-много.
И затва като разравят гробници от миналото от преди 2000 години им намират всички зъби в устата.Щото НЕ са пили и не са яли тия "сладки и вкусни 'храни' ".

Тва бях аз,забравих да се логна.

MistyMonster/LikeViolence
08-03-2007, 16:41
Епа много се чудя на някой същества...
Искат да отслабнат,а все се оплакват-"офф яде ми се сладичко","може ли да си похапна шоколадче","не мога да изтърпя без сладко","чипсове" и т.н.,"направо ми текат лигите като видя някой като яде" соу он. :|
Абе тва тряя си ебати безмозъчното същество-не можел/а.Не,не можеш,а не искаш и нямаш воля..
Щото сигурно аз като не ям и съм умряла.
Затва зъбите са ми здрави и за тва нямам целулит.
И за тва боледувам 1 път в годината най-много.
И затва като разравят гробници от миналото от преди 2000 години им намират всички зъби в устата.Щото НЕ са пили и не са яли тия "сладки и вкусни 'храни' ".

Тва бях аз,забравих да се логна.

:smt013 Шибан форум..

08-03-2007, 18:35
Епа много се чудя на някой същества...
Искат да отслабнат,а все се оплакват-"офф яде ми се сладичко","може ли да си похапна шоколадче","не мога да изтърпя без сладко","чипсове" и т.н.,"направо ми текат лигите като видя някой като яде" соу он. :|
Абе тва тряя си ебати безмозъчното същество-не можел/а.Не,не можеш,а не искаш и нямаш воля..
Щото сигурно аз като не ям и съм умряла.
Затва зъбите са ми здрави и за тва нямам целулит.
И за тва боледувам 1 път в годината най-много.
И затва като разравят гробници от миналото от преди 2000 години им намират всички зъби в устата.Щото НЕ са пили и не са яли тия "сладки и вкусни 'храни' ".

При положение, че не са били открити-как да са яли, кралице на правописа. Може да нямаш целулит и коремче, ама нямаш и много акъл май. :---)

MistyMonster/LikeViolence
08-04-2007, 13:10
О леле :roll:

magneziq
12-12-2007, 20:22
az ne qm sladko i hlqb no za razlika ot tova piq mnogo gazirani napitki -imam 1 vapros Pitt Bulla sa6to li spada kam tezi napitki i mnogo li e vreden v slu4ei 4e iskam da svalq 2/3 kilograma