PDA

View Full Version : Тъга



08-01-2007, 19:24
Zdraveite hora! Kazvam se Mitko.Skoro imam rojden den . Stavam na 17,a na6te nqmat pari da mi dadat da si otpraznyvam :(. Adski sduhano se 4yvstvam,celiq mi klas non stop me pita nqma li da praznyvam,kude 6te se subirame.A i ne samo te,te sa edno na ruka . Gadjeto mi pone da go zaveda nqkude :( . Kajete kakvo da napravq - 4yvstvam se bukluk..

Sam90
08-01-2007, 19:28
Zdraveite hora! Kazvam se Mitko.Skoro imam rojden den . Stavam na 17,a na6te nqmat pari da mi dadat da si otpraznyvam :(. Adski sduhano se 4yvstvam,celiq mi klas non stop me pita nqma li da praznyvam,kude 6te se subirame.A i ne samo te,te sa edno na ruka . Gadjeto mi pone da go zaveda nqkude :( . Kajete kakvo da napravq - 4yvstvam se bukluk..
И на мен ми се е случвало подобно нещо ... наистина мн неприятно, но това е живота. На гаджето си поне можеш да кажеш истинската причина, а за останалите винаги може да измислиш някоя фатална случка ;)

tuka6na
08-01-2007, 19:34
на мен също ми се е случвало...Но почти веднага след 17 си намерих постоянна работа и вече всичко зависи от мен.Казваш обаче че рожденният ден е скоро,значи няма вариант примерно да изработиш некви пари до тогава... :/ Просто измисляш причина за пред другите,какво да се прави.Пък ако по-нататък се оправят нещата винаги моеш да им организираш нещо ако толкова държиш ...

DjBaloon
08-01-2007, 19:37
Zdraveite hora! Kazvam se Mitko.Skoro imam rojden den . Stavam na 17,a na6te nqmat pari da mi dadat da si otpraznyvam :(. Adski sduhano se 4yvstvam,celiq mi klas non stop me pita nqma li da praznyvam,kude 6te se subirame.A i ne samo te,te sa edno na ruka . Gadjeto mi pone da go zaveda nqkude :( . Kajete kakvo da napravq - 4yvstvam se bukluk..
И на мен ми се е случвало подобно нещо ... наистина мн неприятно, но това е живота. На гаджето си поне можеш да кажеш истинската причина, а за останалите винаги може да измислиш някоя фатална случка ;)
PRAAAAAAAAAAAAV EEEEEEEEEEEEEEEEEEE :-D , :-D

08-01-2007, 19:43
Не се отчайвай.Може пък да получиш парти-изненада ;)

ScionOfStorm
08-01-2007, 19:55
Това ли е тъга?

Що за извратено мислене...изпитай някой път истинска тъга и тогава говори. Аз и да имам пари не го празнувам. С най-близките ти хора е най-добре. И разбери що е тъга, колкото и злобно да изглежда пожеланието ми. Тогава ще видиш...

08-01-2007, 19:56
nqma takava opciq kato iznenada :( ,a kak moga burzo da spe4elq pari ? :(

Индианка
08-01-2007, 20:00
Стани жиголо... примерно :lol:
Или на някой секс телефон :twisted:

Mimka_sweet
08-01-2007, 20:02
Човек,в този случай парите не са изобщо най-важното.Ако имаш добри приятели,купон може да става навсякъде....защо наистина не им споделиш,че нямаш достатъчно пари,или ако не на тях -поне на приятелката си.Сигурна съм,че тя ще измисли начин да ти помогне.

Апък в крайна сметка ,ако не стане нищо ,покани я у вас и си го отпразнувай със семейството O:)

Presley
08-03-2007, 14:10
Случва се..може би имате повече раэходи,а те са поважни от едно парти.Естествено ,че ти е кофти-все пак става дума эа рождения ти ден ,а той е веднъж в годината.Но все пак не се впрягай толкова и не мисли эа хорското мнение..бтв на 17 си..можел си да си эаработиш някой рев ,а ? :-D