PDA

View Full Version : какво е любовта



sweetteddy
08-01-2007, 20:15
edno mi e 4udno s16testvuva li lubovta,za6toto kato v edin moment se :smt008 s priqtelq mi na drugiq :smt010 pla4a za6toto sme se skarali i se 4udq v prod1ljennie na dni dali toi 6te se v1rne pri men i dali me obi4a istinski......moje li nqkoi da mi otgovori kakvo e lubovta?...s16testvuva li lubov ot pr1v pogled?...kakvo ti stava kato se vlubi6? ...za6toto az ve4e zeh da se s1mnqvam 4e s1m izpitvala tova 4uvstvo...6te 4akam otgovorite vi!

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
заглавието на темата трябва да е написано на килица!!

BebeTooOoo
08-01-2007, 20:25
Напоследък се съмнявам , че любовта съществува.Сигурно прекалено много съм се отчаяла (което не е на добре).Но и да има любов , немисля , че може да е от пръв поглед.Когато видиш човек за първи път...гледаш външността...а чак когато го опознаеш - разбираш какъв е от вътре.В живота на човек има моменти , в които незнае какво да прави и какво всъщност става.Но това време рано или късно отминава.

loshokote
08-01-2007, 20:31
Любовта е... :-k никой не знае. любов от пръв поглед- Твърдо няма(според мен)...Просто трябва да намериш "единствения", човека който ще те обича, ще те разбира и помага, тогава ще можеш да си отговориш на въпросите. Дай бойе по скоро да го намериш, щото чувството наистина е прекрасно [-o< :wink:

sweetteddy
08-01-2007, 20:34
ti lo6o`ko7e namerila li si lubovta ve4e?

loshokote
08-01-2007, 20:51
Еми след него ще има още много, но може да се каже, че сегашния ми приятел е първата ми и най-искрена любов :smt007

08-01-2007, 21:15
Питате какво е любовта ли ?
За мен лично такава дума не съществува ... не и в ист. смисъл на думата .

Любов = интереси , секс и развлечение

daya
08-01-2007, 21:20
аз не вярвам в любовта :-) четих че тя не е чувсвто, а нещо като физиологичен процес, като храненето. изпитваме нужда да обичаме, както да ядем.но нали не всеки обича да яде всичко, има си няква любимва храна и така подбира и любовта на своя живот :-D и все пак ако любовта я има, аз вярвам пък в любовта от пръв поглед :D досега почти сичките "любови" са били от пръв поглед. аможе би е просто чист късмет? :roll:

By_MaSTeR_
08-11-2007, 12:48
nz az ve4e ne vqrvam v1v ni6to.lubovta ve4e q ima samo v1v prikazkite..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2007, 13:39
мм какво е любовта нз.. не вярвам в нея .. веднъж обичах и то беше толкова оттдавна че вече не си спомням какво е :smt017 а това вашто любов ли е при положение че по някакъв начин те кара да страдаш?!

Dead`Paladin
08-11-2007, 14:43
Напоследьк често има самоубийствени случаи ....все повече хора в депресия....и още толкова много лоши неща се случват по света...млади хора искат да теглят острието през вените си......и това благодарение на любовта.... :smt009


за миг си представете , ако всички се обичат....живота на хората щеше да е по добьр и от приказките....

I'l never be broken again
08-11-2007, 16:50
Любов..Има нещо такова..Дали е чувство..Дали е навик или физиологична нужда..Никой неможе да го обяси..Аз вярвах в любовта..Вярвах, защото я притежавах..защото дадох всичко от себе си за човека до мен, а накрая нещата се развиха така,че мен сега ме боли, а другата страна не дава признаци на страдание..Е..имаш ли избор..Да вярваш или не..ефекта ще е същият и при 2-та случая..Колкото по-малко вярваш в любовта толкова по-малко даваш --> по-малко страдаш..След 1 или 2 разочарования човек спира да вярва в любовта..Колкото до тази от пръв поглед - това си е чисто физическо привличане..Истинското чувство идва след като опознаеш даден човек..

koalka
08-11-2007, 16:54
Караниците са нормални в една връзка, това трябва да си го разбрала.Не може всичко да е гладко, да няма спорове и т.н.Но това не означава, че не се обичате.Тъпо ще е, връзката ви да приключи, защото сте се скарали.Още по-малко да ставате несигурни в чувствата си, защото човек като е ядосан говори глупости. :wink:

JuS7^YourS
08-11-2007, 20:01
какво е любовта: светулки във очите... :smt007

MayKyTy
08-11-2007, 20:23
Любовта е .... амии ще кажа как аз го чувствам пък вие преценете дали е така ...
Любовта е силата която те тласка да направиш за обичания най-шантавите неща, нещото което те изгаря ако е несподелено или отхвърлено, истинското щастие когато е споделена. Любовта е блясъкът в очите иии топката в корема ... това е според мен ::: ::: :::

zmey
08-11-2007, 20:27
Незнам.

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 20:31
edno mi e 4udno s16testvuva li lubovta,za6toto kato v edin moment se :smt008 s priqtelq mi na drugiq :smt010 pla4a za6toto sme se skarali i se 4udq v prod1ljennie na dni dali toi 6te se v1rne pri men i dali me obi4a istinski......moje li nqkoi da mi otgovori kakvo e lubovta?...s16testvuva li lubov ot pr1v pogled?...kakvo ti stava kato se vlubi6? ...za6toto az ve4e zeh da se s1mnqvam 4e s1m izpitvala tova 4uvstvo...6te 4akam otgovorite vi!

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
заглавието на темата трябва да е написано на килица!!


Абе, ако няма любов от пръв поглед, то аз вярвам в любовта от втори поглед. Не зная какво е любовта, само знам какво не е - онези лигави истории в романтичните сълзливи филми.
Ще разбереш, че истински си влюбен/а в някои (не говорем за разни влечения и хлътвания, които всички обичат да наричат "любов"), когато изядете две торби сол заедно и още се обичате.

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 20:33
Караниците са нормални в една връзка, това трябва да си го разбрала.Не може всичко да е гладко, да няма спорове и т.н.Но това не означава, че не се обичате.Тъпо ще е, връзката ви да приключи, защото сте се скарали.Още по-малко да ставате несигурни в чувствата си, защото човек като е ядосан говори глупости. :wink:


Тъй тъй, подкрепям. Караниците са полезни за една връзка, стига сериозните неща да се дискутират и да се правят компромиси. Аз първият ми го зарязах точно защото за 7 месеца не успяхме да се скараме веднъж (а аз много се старах!)

ZaHaRcHe
08-11-2007, 21:48
Spored men liubovta e nai kasivoto 4uvstvo na sveta kara te da leti6 da se 4uvstva6 ne6to za nqkoi .Kara te da me4tae6 da ima6 celi v jivota si da jivee6 za nqkoi..Ima est liubov ot pryv pogled samo trqbvda da pogledne6 vytre v sebe si... Liubovta e i ne6to mn opasno ot neq se poqvqvat rani koito s godini ne zarastvat i ne se zabravqt .......No kakto se kazva vsqko zlo za dobro... kakto se kazva v edna prikazka "Да обичаш - това значи да бъдеш направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел."

Beyonce
08-12-2007, 12:20
Любов има...
Момчето, с което съм сега прави всичко за мен..промени се много към добро...израстна...и като 1 пример от доста такива ще ви кажа че се разделихме за 2 седмици на близо 400 км и още на 3 ден той не издържа и дойде там където бях, като нямаше пари а беше заложил разни работи из тях, които след това взехме 8)
Любовта е приказка с хубави и лоши преживявания между 2ма души.Любовта е приключение

08-12-2007, 13:23
Не мога да кажа дали я има любовта със сигурност аз лично не вярвам. Но знам, че има хора,които вярват. По света има прекалено много трагедии и затова всеки просто трябва да вярва в нещо независимо дали е вярно или не. Едни вярват в Господ, други в любовта та дори извънземните да вземем някои хора живеят за това. Но независимо дали вярваме в любов или в каквото и да е ... единственото, което искаме да постигнем е щастие. Независимо в какво вярваш, ако се чувстваш щастлив то тогава си постигнал много...и просто продължавай.. ако не опитай се да го откриеш. А в това дали има любов никой не може да ти отговори ти сама можеш да намериш отговорите и те са в теб !! :roll:

F___
08-12-2007, 17:10
.. е химия

LO6IQ
08-12-2007, 17:15
@daya ,защо вземеш да си намалиш аватара ,а ?
Чела ли си правилата на форума ? :?
По темата : 30 % смятам че има ,70%смятам ,че няма ,т.е. че е химия , само привличане външно и желание за секс . :wink: