PDA

View Full Version : -= Раздяла =-



sladkoto_mime_
08-01-2007, 22:52
Живота ми с теб беше един а сега без теб всичко се промени ежедневието е сиво , усмивките не са толкова колкото когато и ти беше тук ... болката е голяма , и остана само спомена и всичките онези твои неща, които са все още в мен .. сълзитее .. те са много и незнам с каква сила да се преборя за да намалее болката и сърцето отново да се отвори за теб или дори за някой друг ... Липсват ми разговорите с теб , всички мили думи , които изричаше , усмивката ти , начина по който ме гледаше всеки път щом се събуждах до теб .. толкова много ми липсваш,толкова много те обичам , загубих частица от мен от както те няма .. не съм същата човекът който познаваше си замина заедно с теб , а сега остана само тялото .. и мисълкта за теб ... оо защо боли толкова много ?!
Господи , избави ме от тази непоносима болка искам пак да си тук , всичко да е по старо му , нищо не е същото ... не мога да живея без теб .. дните са дълги и непоносими , копнея отново да те видя и да бъдем заедно за да се възвърне смисъла на моя живот и за да има за какво да съм тук , защото в този ден ти ще бъдеш отново до мен ... Обичам те!!! По-добре да си го осъзнал до сега ,защото в противен случей дори смисъла на болката ще си замине ...
Замина си ти , неизвесноста ме побърква , а сърцето ми при всеки звън на телефона подскача и вдигам с мисълта ,че ще чуя твоя глас и ще ми кажеш : “Миличко,здравей” .. но не измина месец от последния ни разговор дали вече не си ме разбравил или пък всеки ден си мислиш за мен и се сещаш за прекрасните мигове , които сме имали двамата .. копнея да те видя , за да чуя гласа ти ,защото вече не мога да живея .. искам да съм при теб , да съм до теб ... но дали това отново ще се случи .. нима някога ще мога да доближа устните си до твоите .. да плъзна нежно език в устата ти .. нима ще мога отново да те целувам на онези места .. и щом те докосна да подтръпваш .. нима някога ще мога да викам отново от любов .. нима някога ще мога отново да бъда задушена от прегръдките ти .. нима някога ще мога да почувствам устните ти по тялото си .. нима?!
Времето минава толкова бавно без теб ,спасяват ме само онези моменти , когато говорим по телефона , а за изминалото време това е било само два пъти .. дали това е достатъчно?! Свиквам , че те няма , но сърцето ми те обича повече от всякога и копнее за теб ... а разума мълчи .. незнам какво да кажа , чувствата ти са изстинали , само по гласа ти го разбирам нима това остана от нашата луда , изпепеляваща любов ? Нима за това ни завиждаха всички .. нали любовта ни шеще да бъде вечна а какво остана от нея?! А аз всяка нощ,въпреки всичко заспивам с мисълта за теб ... А дали някога ще те видя отново?!
Ето мина повече от година от както не съм те виждала .. разговорите ни са кратки , през голям период от време ... дали нашите отношения в момента могат да се нарекат приятелство ?! Ти си там с друга ... аз съм тук с друг , но въпреки това винаги ще мисля за теб , никога няма да мога да те забравя и огъня в моето сърце винаги ще бъде запален – никога няма да огасне , защото ти си моята единстевна и първа любов ...





п.п:почувствах го и го написах .. писала съм още няколко такива ,но мисля че това е най - сполучливо .. моля ако някой е имал нерви да го прочете до края да даде мнение .. :-)

Lullaby
08-01-2007, 23:06
аз го прочетох и ми хареса... :cry: мн е тъжно

mechtaq_za_teb
08-02-2007, 07:29
Haresa mi,zashtoto izrazqva mnogo chuvstva.A tova sluchilo li ti se e ili prosto si reshila da go napishesh? ;)

sladkoto_mime_
08-02-2007, 10:24
не ми се е случило .. само мисалта каква може да бъде болката ме накара да го напиша .. и се надявам ,че на никой не му се е случвало и няма да му се случи .. :smt009

daya
08-02-2007, 10:31
да... хубаво е... реално... на мен ми се случи нещо подобно и си описала добре чувстватаи състоянието на душата :cry:

mechtaq_za_teb
08-02-2007, 11:51
не ми се е случило .. само мисалта каква може да бъде болката ме накара да го напиша .. и се надявам ,че на никой не му се е случвало и няма да му се случи .. :smt009Na men mi se sluchi.Prosto si go opisala mnogo mnogo dobre.Bravo naistina !

sladkoto_mime_
08-02-2007, 14:03
mechtaq_za_teb радвам се ,че ти харесва .. ако наистина всичките тези чувства си ги изпитала и си минала през това .. просто незнам как си издържала .. надявам се , че вече всичко е отминало :/