PDA

View Full Version : za SVIRKITE BREMENEN LI SUM ???



miri6a gadno i gospoda
08-02-2007, 02:48
bqhme s gospoda v tqh sno6ti az toi i edno momi4e i gospoda lapa6e na miri6a gadno... posle miri6a gadno lapa6e na gospoda i posle 69! tq sede6e otstrani i ni gledashe i posle tq ni lapa ... gospoda mi se izprazni na nosa ! iskam da pitam dali moje da sum bremenen ima li opasnost?? mn me e strah neznam kakvo da pravq... sopola mi zakusnqq s 2 sedmici ebalo si e mamata ](*,) ](*,) ](*,)

Zapek
08-02-2007, 03:04
znachi i na men mi se sluchi vednuj ... i zabremenqh razlikata pri men beshe che ne mi se izprazniha na nosa a mi se izsraha v ustata , po dobre si napravi test za bremennost da si siguren

08-02-2007, 04:38
лапай х*я животнооооооооооо :twisted: :---)

cristiqn
08-02-2007, 06:24
bqhme s gospoda v tqh sno6ti az toi i edno momi4e i gospoda lapa6e na miri6a gadno... posle miri6a gadno lapa6e na gospoda i posle 69! tq sede6e otstrani i ni gledashe i posle tq ni lapa ... gospoda mi se izprazni na nosa ! iskam da pitam dali moje da sum bremenen ima li opasnost?? mn me e strah neznam kakvo da pravq... sopola mi zakusnqq s 2 sedmici ebalo si e mamata ](*,) ](*,) ](*,)

забавни сте :smt067 :smt065

д-р Посмъртов
08-02-2007, 06:40
bqhme s gospoda v tqh sno6ti az toi i edno momi4e i gospoda lapa6e na miri6a gadno... posle miri6a gadno lapa6e na gospoda i posle 69! tq sede6e otstrani i ni gledashe i posle tq ni lapa ... gospoda mi se izprazni na nosa ! iskam da pitam dali moje da sum bremenen ima li opasnost?? mn me e strah neznam kakvo da pravq... sopola mi zakusnqq s 2 sedmici ebalo si e mamata ](*,) ](*,) ](*,)

Дали пък господа не е мириша гадно,а мириша гадно не е господа?
И колко затлъстяли индивиди трябват,за да се сложи ел. крушка?
Смятате ли,че парите са най-важното в обществените тоалетни?
А и къде ми е нашийника? Боже,колко много въпроси,колко малко време. =P~

08-02-2007, 06:41
Смятате ли,че парите са най-важното в обществените тоалетни?


ДА !

cristiqn
08-02-2007, 06:53
Смятате ли,че парите са най-важното в обществените тоалетни?


ДА !

ДА