PDA

View Full Version : Девственост-Пръсти



любопитката
08-02-2007, 05:31
Здравейте аз съм девствена но вчера приятелят ми ме задоволяваше с пръсти и въпросът ми е дали може да ме е отворил и ве4е да не съм девствена 6тото той си пъхна и трите пръста но не мн навътре и после ми каза 4е ве4е не съм девствена,питам ви дали е възможно или тои просто се е базикал.Благодаря ви предварително и моля ви отговорете ми :oops: [-o<

hforce
08-02-2007, 05:55
bazikal se e
s prusti ne moje da te otvori 6tot sa mn kusi, samo moje da stigne do cipata i da q pogadeli4ka ama ne moje da q skusa, a i s 3 prusta i da se ubie ne moje da stigne tolko na dulboko 4e da pipne cipata, stava samo s 2 prusta

edit: anonimko, kakvo iska6 da kaje6 s tova?

08-02-2007, 05:59
bazikal se e
s prusti ne moje da te otvori 6tot sa mn kusi, samo moje da stigne do cipata i da q pogadeli4ka ama ne moje da q skusa, a i s 3 prusta i da se ubie ne moje da stigne tolko na dulboko 4e da pipne cipata, stava samo s 2 prusta

глупости на търкалета :)

BaD_GiRl_mL2
08-02-2007, 06:15
zavisi ot tova kolko ti e debela cipata..ako e mnogo tynka moje, no ako se raztqga poveche, ne moje..a za tova, moje i da se e bazikal, no moje i ne..no i dori da te e otvoril,gor dolu pak si devstvena..nali ne ste imali polov kontakt..tova s prystite i sama mojesh da go napravish 8-[

cristiqn
08-02-2007, 06:17
Здравейте аз съм девствена но вчера приятелят ми ме задоволяваше с пръсти и въпросът ми е дали може да ме е отворил и ве4е да не съм девствена 6тото той си пъхна и трите пръста но не мн навътре и после ми каза 4е ве4е не съм девствена,питам ви дали е възможно или тои просто се е базикал.Благодаря ви предварително и моля ви отговорете ми :oops: [-o<
не може да те е отворил

gamercheto_
08-02-2007, 06:47
отиди питай майка си..тя по ще ги знае тези неща....има над милион подобни теми просто трябваше да потърсиш а не да задаваш тъпи въпроси

08-02-2007, 08:04
Пробвай с бухалка със сигурност ще отпушиш каналите

mi te i na maikati kanalite i bqha zapu6eni ama az i gi otpu6ih

iLoveChocolate
08-02-2007, 08:24
не вярвам да е успял да те отвори,споко по-скоро се е базикал

50cent
08-02-2007, 08:32
awe ako ti e bruknal dosta na dulboko moje i da q e skusal cipata ama ako ne te e zabolqlo mnogo zna4i samo e stignal do neq

hforce
08-02-2007, 09:57
50cent, ne si prav, s 2 prusta se stiga nai na dulboko, no kolkoto i na dulboko da brukne6 s prustite nai-mnogo da i pipne cipata, no ne moje da q skusa, a i ako q skusa e 6tqlo da ima pone malko kruv (kruvta se smesva sus sokovete koito sa bezcvetni i kato si iskara prustite posle celite trqbva da sa mu omazani v kruv, ako e teklo kruv de, ama pri pove4eto do kolkoto znam te4e malko) tq ne spomena da e imalo kruv
makar 4e ne znam dali pri razli4nite momi4eta sa na razli4no rastoqnie ot vhoda cipite, a i ne znam kolko sa mu dulgi prustite

BabbyDoll
08-02-2007, 10:12
ми 6то не пита6 него дали се е базикал ами пита6 нас...според мен ни6то не е направил почовъркал те е и толкова :lol:

malka_sladka i brutalna
08-02-2007, 10:16
pri vsi4ki slu4ai o6te si devstvena ama me sumnqva da te e otvoril s 3 prusta prosto e nevuzmojno

08-02-2007, 12:41
^^ единственото невъзможно нещо е да се върнеш оттам, откъдето си излязъл :-D

marina star
08-02-2007, 13:22
bazikal se e
s prusti ne moje da te otvori 6tot sa mn kusi, samo moje da stigne do cipata i da q pogadeli4ka ama ne moje da q skusa, a i s 3 prusta i da se ubie ne moje da stigne tolko na dulboko 4e da pipne cipata, stava samo s 2 prusta

глупости на търкалета :)

absolutni gluposti!!obqsni mi togava kak na nqkoi momi4eta im se kasa cipata ot karane na kolelo,raztqgane ili nqkakav vid sport :smt018

devstvena si dokato ne prespi6 s mom4e

08-02-2007, 15:13
50cent, ne si prav, s 2 prusta se stiga nai na dulboko, no kolkoto i na dulboko da brukne6 s prustite nai-mnogo da i pipne cipata, no ne moje da q skusa, a i ako q skusa e 6tqlo da ima pone malko kruv (kruvta se smesva sus sokovete koito sa bezcvetni i kato si iskara prustite posle celite trqbva da sa mu omazani v kruv, ako e teklo kruv de, ama pri pove4eto do kolkoto znam te4e malko) tq ne spomena da e imalo kruv
makar 4e ne znam dali pri razli4nite momi4eta sa na razli4no rastoqnie ot vhoda cipite, a i ne znam kolko sa mu dulgi prustite
pf prestani da govori6 gluposti, samo podvejda6 horata...

swords1010
08-02-2007, 15:16
Дори и да е разкъсал химена, ако не си правила секс си девствена.