PDA

View Full Version : Ще може ли съветче?



chipi_kaoo
08-02-2007, 07:16
С приателката ми ходим от 2 седмици.Не искам да изглеждам ревнив.Работи сервитьорка и доста пъти се е случвало някои да си я хареса, но тя не му обръща внимание.Примерно снощи аз си седях на терасата а тя се прибираше от работа.Някакви и викат"Г..... искаш ли секс" тя изобщо на им обърна внимание,което ме кара да мисля че държи на мен, но (тук идва НО) с едно момче са си чатили още реди да се запознаем с нея.Това не ми пречи нека да си има приатели момчета.Но когато прочетох един смс от въпросното момче със текст"добре СЛЪНЦЕ" ми доидоха две мисли: или е гей, или има нещо между тях.Тя ми каза за него още като тръгнахме но сега се чуствам на сигурен.Затова Ви моля за съвет:):):):)

sexa_na_kompleksa
08-02-2007, 07:20
Не е задължително да е гей.На някои момчета им е като навик да казват на момичетата слънце,коте,мацко,мило и т.н. Не се притеснявай.Все пак тя е избрала теб,а не него.

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:22
Със сигурност не е гей,амбреаж е !!!

пс. амбреаж = долен ляв педал!

chipi_kaoo
08-02-2007, 07:28
Бе назнам дали е гей или не е, ама ако не е нещата не отиват на добре.

08-02-2007, 07:29
Със сигурност не е гей,амбреаж е !!!

пс. амбреаж = долен ляв педал!

натисни педала куме !

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:30
Поне не е емо
Е,браво! /ръкостис/

MostHated
08-02-2007, 07:51
Гей е ама и прави шпакли :smt005

young_rich_famous
08-02-2007, 08:05
Гей е ама и прави шпакли :smt005

:smt005 :smt005 :smt005 exactly :smt005 =D> :smt023

08-02-2007, 08:13
Бе назнам дали е гей или не е, ама ако не е нещата не отиват на добре.
A be vie revnivite ste mnogo prosti maleeee.Gadjeto na sestra mi predi da razbere che sum i brat q revnuvashe ot men.Zashtoto hodim v edna kompaniq a toi beshe nov vuv neq i neznaeshe kak sedqt neshtata :lol:
I az shtoto i vikam dushko milo sladurche i kvito se setish prostotii (na ebavka zaradi edin nein bivsh priqtel i mi stana navik :P )
I toi samo nekuv pred vsichki ti da ne mi svalqsh priqtelkata znam che q poznavash ot davna zashtoto si lichi che ste taka po blizki.TOlkova ne sum se smql i tq i sichki mu se smqha i tq go zarqza zashtoto se okaza i kreten na vsichkoto otgore :P.
Ta kakwo kato priqtelkata ti sedi i si chati s momche i kakwo dori da se vijdat na kafe kvo tova ne znachi che ima neshto a be vie revnivite ste mnoo prosti.
Nauchi se da mislish trezvo.

LP_girl_14
08-02-2007, 09:40
Ревността ти е безпочвена според мен.Голяма работа,едно обръщение..Пък и тя е избрала да бъде с теб,предпочела те е предполагам пред няколко други!Няма накакъв смисъл да ревнуваш!Сам казваш че няма нищо лошо в това да има познати момчета.МОже би просто по този начин й говори на галено.АКо е искала да те мами,до сега щеше да го направи.Пък и е била искрена с теб от самото анчало и ти е казала за тва момче.Затва си успокой емоциите и не се впягай за глупости :wink:

iLoveChocolate
08-02-2007, 10:26
еми и приятелят ми ме ревнуваше заради подобна история,пазеше ме повече и прекарвахме повече време заедно, но като спрях вече сичко се оправи. ако искаш нещо по-конкретно да разбереш пиши на лично

GaNgStAz
08-02-2007, 14:46
Ревността ти е безпочвена според мен.Голяма работа,едно обръщение..Пък и тя е избрала да бъде с теб,предпочела те е предполагам пред няколко други!Няма накакъв смисъл да ревнуваш!Сам казваш че няма нищо лошо в това да има познати момчета.МОже би просто по този начин й говори на галено.АКо е искала да те мами,до сега щеше да го направи.Пък и е била искрена с теб от самото анчало и ти е казала за тва момче.Затва си успокой емоциите и не се впягай за глупости :wink:

dam.. shtom ti e spodelila, nea ot kfo da se pritesnqvash.. ;)

sasha_90
08-02-2007, 14:53
Бе назнам дали е гей или не е, ама ако не е нещата не отиват на добре.
A be vie revnivite ste mnogo prosti maleeee.Gadjeto na sestra mi predi da razbere che sum i brat q revnuvashe ot men.Zashtoto hodim v edna kompaniq a toi beshe nov vuv neq i neznaeshe kak sedqt neshtata :lol:
I az shtoto i vikam dushko milo sladurche i kvito se setish prostotii (na ebavka zaradi edin nein bivsh priqtel i mi stana navik :P )
I toi samo nekuv pred vsichki ti da ne mi svalqsh priqtelkata znam che q poznavash ot davna zashtoto si lichi che ste taka po blizki.TOlkova ne sum se smql i tq i sichki mu se smqha i tq go zarqza zashtoto se okaza i kreten na vsichkoto otgore :P.
Ta kakwo kato priqtelkata ti sedi i si chati s momche i kakwo dori da se vijdat na kafe kvo tova ne znachi che ima neshto a be vie revnivite ste mnoo prosti.
Nauchi se da mislish trezvo.
"Ревнивите" са тъпи? :-s Що говориш под общ знаменател?

IKisseDAGirL
08-02-2007, 14:59
По някой път с тая ревност направо се оливате..

sherry
08-02-2007, 17:11
Като е сервитьорка е нормално да има и такива моменти, все пак не може да спре контактите си с всички хора. Даже и тоя да я харесва(което е възможно), това не гарантира, че и твоята приятелка му отвръща със същото. Не се тревожи.

koalka
08-02-2007, 18:50
Няма смисъл да се тормозиш, тя ясно ти е показала, че се интересува само от теб.А и него не мисля, че сега го харесва, това е било преди да тръгнете, нали?Тогава защо се притесняваш за глупости?

CvEtI`KiSs
08-02-2007, 18:59
Не е задължително да е гей.На някои момчета им е като навик да казват на момичетата слънце,коте,мацко,мило и т.н. Не се притеснявай.Все пак тя е избрала теб,а не него.

напълно правилно :) и аз имам един приятел който винаги ме е наричал "мацко" на гажето ми не му е прятно...но това е положението... :) просто така я нарича :) не се безпокой :)
а и + това..тя ако е имала нещо с него...нямаше да ти каже , че се познават и че си чатят :)

1
08-02-2007, 19:37
ако е курва ще си покаже, ще спи с него още преди да спи с този с когото ще спи утре

Erica
08-04-2007, 08:07
С приателката ми ходим от 2 седмици.Не искам да изглеждам ревнив.Работи сервитьорка и доста пъти се е случвало някои да си я хареса, но тя не му обръща внимание.Примерно снощи аз си седях на терасата а тя се прибираше от работа.Някакви и викат"Г..... искаш ли секс" тя изобщо на им обърна внимание,което ме кара да мисля че държи на мен, но (тук идва НО) с едно момче са си чатили още реди да се запознаем с нея.Това не ми пречи нека да си има приатели момчета.Но когато прочетох един смс от въпросното момче със текст"добре СЛЪНЦЕ" ми доидоха две мисли: или е гей, или има нещо между тях.Тя ми каза за него още като тръгнахме но сега се чуствам на сигурен.Затова Ви моля за съвет:):):):)

Ei tova kolkoto i pyti da go cheta mi e mnogo smeshno vinagi . Osobeno ei tova izrechenie e prosto...nemam dymi : "Примерно снощи аз си седях на терасата а тя се прибираше от работа.Някакви и викат"Г..... искаш ли секс" тя изобщо на им обърна внимание,което ме кара да мисля че държи на мен,"
Tyi che tq ne e otvyrnala na nqkvi ot pytq deto i podvikvat i ti si sigyren che tq darji na neq.Chestno kazano az ne mislq che ima jeni (osven prostitytkite),koito da se vryzvat na podvikvaniq i da si otvarqt krakata #-o

I drugoto koeto e ,sigyrno imala neshto s vyprosnoto momche deto si chati s nego ot predi.I kak go reshi tova,shtoto imalo slynce... :-k
Ami az lichno sus povecheto mi poznati i priqteli si govorim na dyshko,slynce,zlato i prochie i kakvo nii sichkite imame neshto obshto :)

Chestno ti kazvam mnogo qka logika imash... =D>