PDA

View Full Version : Клизма - изпускане... ?



malkoto_momichence_16
08-02-2007, 07:44
1. hora kolko ot vas sa se izpuskali po vreme na analen sex ?
2. ako si napravq klizma 100% sigurno li e che nqma da se izpusna?
3.zaduljitelno li e kato te otvarqt analno partniora mi da e s prezervativ ?
NE MI SE SMEITE :(
:smt013

hforce
08-02-2007, 07:48
ne sum imal slu4ai nqkoq da se ispusne, su6tnost samo s 1 sum pravil analen sex, no v produljenie na godina i polovina 4e i pove4e, no tq si prave6e klizma v tqh i ne sme imali nikakvi problemi
za tova dali da e s prezervativ ili ne, nie go pravehme bez, rqdko sus i to ako me murzi da go svalqm, sus go pravehme samo sled vaginalen sex kato smenqhme dupkite za da ispolzvam neinite sokove kato smazka, posle ve4e kato se e raz6iril otvora i kato e dostatu4no vlajen, svalqm gumata za da moga da svur6a v neq

tova be6e predi, sega ve4e ne go praktikuvam... za sega... ne se znae po-natam, ako ima6 nqkvi dr vuprosi - pitai ama na li4no 6tot moje i da ne q vida temata posle

malkoto_momichence_16
08-02-2007, 07:50
kolko chesto trqbva da si pravq klizma ???

hforce
08-02-2007, 08:32
... ti me razbi s toq vupros... ba li go, nqmam spomen tq kolko 4esto si prave6e, a i ne seki put mi e kazvala ili sum prisustval ili sum i pomagal
no po edno vreme go prevehme predi da se po4neme i be6e zabavno da i pomagam
demek predi akta primerno

50cent
08-02-2007, 08:37
bahti i klizmite az imam vapros az ne sum go pravil analno zatva da te pitam po qko li e ili da ne napuvam na moita da go pravim otzad

hforce
08-02-2007, 08:40
po qko e, a i e gotino 4e moje6 da si svur6i6 tam bez da ti puka vuob6te, a i e po-tesno i to4no tva mu e po-gotinoto, samo 4e trqbva da e super dobre ovlajnena... za predpo4itane e vaginalni sokove + sliunka ako ne sa dostatu4ni, e ako nqmade ne6to drugo de, nqkuf gel primerno su6te bi svur6il rabota, a i ne nastoqvai, samo i go predloji kato ideq, kaji i 4e 6te si vnimatelen i 4e ako ne i haresa nqma da go pravite pove4e, i i kaji ako po4ne da q boli da ti kaje a ne da turpi

... awe kvo li se zanimavam da obqsnqvam
eto vi edin link pro4etete i togava pitaite, ili na icq ili li4no
linka sled malko, edin moment
... eto go http://www.teenproblem.net/s/1243.html

a i o6te ne6to zabravih da vi kaja, mislq 4e tam ne go pi6e6e, kato mom4eto go vadi da go vadi mn bavno i vnimatelno, ina4e moje da se polu4i vakum i togava se se6tate kakuv 6te e rezultata

08-02-2007, 09:10
Ami napravi si klizma da.No kakto kaza Milena vajnoe kolko dalboko e pronikvaneto.Zna4i moqta frendka q 4ukam otzad 4esti4ko i vinagi kogato i go vkaram celiq v zadnika sled tva ili se nasira ili mi e opleskan celiq.No vse pak 6te e gadno da re4eme da kaje6 dnes 6te pravq analen sex q dai si napravq klizma.Nqkak si...tapo mi se struva no ot druga strana e 4isto.Da znae6 4e i klizmata ne e mnogo prijatna.Palnqt te s voda nakratko kazano.

p.s.Pi6a kato gost 6toto sam registriran potrebitel i me poznavat nqkoi hora ot tuka kakto mene taka i frendkata mi!

hforce
08-02-2007, 09:35
Milena e prava za tva koeto kaza
a kum gosta: ne e zaduljitelno da hodi da i q pravat, a i ti ot kade znae6 4e ne e priqtna, moje puk da i haresa na momi4eto
ina4e ne e zaduljitelno da si pravi6 klizma no e preporu4itelno, ili pone da otide6 do kenefa predi tva i da se postarae6 da se izmie6 hubavo i otvutre (s du6a i s prus4e stava do kolkoto znam)

hforce
08-02-2007, 09:47
mi ne znam s prast4e dali 6te ima takav efekt.Te se prodavat ina4e v aptekite ne6tat z aklizmite...pravila sam si oba4e naistina ne e mnogo prijatno....use6tanoto e mnogo stranno
znam 4e se prodavat, i 6tqh da go kaja ama mai sum go propusnal, a za tva dali e priqtno ili ne - pri vseki si e razli4no taka 4e moje da i haresa primerno, a za prus4eto - pak e po-dobre ot ni6to

brutal_baby
08-04-2007, 21:06
нито веднъж не съм се изпускала , не си правя клизми - имам си мой личен метод , който може би е вариант на клизмата и до сега не съм имала абсолютно никакъв проблем!приятеля ми не ползва презерватив по време на аналния

08-04-2007, 21:11
az puk sum ama az ot kade da znam 4e 6a ma ebe v guza 4e da si napravq klizma,baxti.i mnogo nadalboko kato mi go i vkara do duno i az my vikam maxni si pra4kata ot dypeto mi 6toto 6te e naseraaa i toi vika nqma be nqma i ko stana postrada my priatel4eto ama toi e vinoven az da ne sum iskala kato iska6 otzad na ti otzad :evil:

KimBerLy1912
08-05-2007, 11:04
нито веднъж не съм се изпускала , не си правя клизми - имам си мой личен метод , който може би е вариант на клизмата и до сега не съм имала абсолютно никакъв проблем!приятеля ми не ползва презерватив по време на аналния
Може ли да споделиш метода? :roll: [-o< Не че практикувам анален секс просто от любопитство :wink: Пък и може да се наложи кой знае :roll:

08-05-2007, 11:10
4estno kazano mi se e slu4valo da se izpusna pri analen sex.Klizma moje da si napravi6 ,oba4e e gadno kogato pravi6 ne6to po grafik...kato sexa dare4em.I naistina tam e gotino 4e mom4eto moje da svar6i spokoino v tebe.Izpitvala sam sa6to unikalen orgazam ot analniq sex,jalko e samo 4e ne e seiki pat.Dori i da ne si napravi6 klizma ne e zadaljitelno da se izpusne6...vsi4ko zavisi ot pronikvaneto i ot tova kade ti e razpolojenrektuma.Dano sam ti bila polezna.Да бе! Не се била изпускала! Само дето на оня купон се насра като за последно! Борката ти пръсна анала и направо те оля със семе!

08-05-2007, 11:24
kvo sa podigrava6 we tapako,da ne e iskala,na teb ti trqva edin konski xyi s bradavici da ti go nababni v tlastiq zadnik i 6a vidi6 6a far4i ne samo laina ami i kruv.ne6tasnici,iskate ni zadnicite posle se podigravate 6a tarpiteeee :evil: :smt019

08-05-2007, 11:32
kvo sa podigrava6 we tapako,da ne e iskala,na teb ti trqva edin konski xyi s bradavici da ti go nababni v tlastiq zadnik i 6a vidi6 6a far4i ne samo laina ami i kruv.ne6tasnici,iskate ni zadnicite posle se podigravate 6a tarpiteeee :evil: :smt019Лапай папура!

08-05-2007, 11:34
pfff mi kvo we ne e li taka?6tom iska6 otzad na ti otzad...jensko da ne vidi6 dano gyrllio mrasen

08-05-2007, 11:59
serli :-D

08-06-2007, 13:46
4estno kazano mi se e slu4valo da se izpusna pri analen sex.Klizma moje da si napravi6 ,oba4e e gadno kogato pravi6 ne6to po grafik...kato sexa dare4em.I naistina tam e gotino 4e mom4eto moje da svar6i spokoino v tebe.Izpitvala sam sa6to unikalen orgazam ot analniq sex,jalko e samo 4e ne e seiki pat.Dori i da ne si napravi6 klizma ne e zadaljitelno da se izpusne6...vsi4ko zavisi ot pronikvaneto i ot tova kade ti e razpolojenrektuma.Dano sam ti bila polezna.Да бе! Не се била изпускала! Само дето на оня купон се насра като за последно! Борката ти пръсна анала и направо те оля със семе!

haha

Renate_Feliqr
08-06-2007, 13:49
mi po princip dobre e da mine6 prez WC predi analen sex.Za klizma ne sam si pravila ne znam.Ne moga da dam kompetenten otgovor.

naMy4Ho_KoTe
08-07-2007, 00:41
Аз съм правила анален секс доста пъти с бившия. Тогава бях по метода "пръстче в банята" и наистина помагаше страшно много. За мен аналните оргазми си остават най-приятни. Даже се заформи тенденцията да свършвам 3 пъти по-бързо сама, ако просто отделя време на дупето :D