PDA

View Full Version : Гинеколог-противозачатъчни



08-02-2007, 08:48
за да почна да взимам противозачатъчни трябва да отида на гинеколог но какво ще ми прави гинеколога?ще ме преглежда ли или?как разбира какви точно да ми предпише?и как се взимат?някой да ми обясни подробно всичко защото не съм наясно въобще.благодаря предварително

LiloTa
08-02-2007, 08:54
Като отидеш,ще те прегледа,за да види дали си здрава...След това ще ти пообесни малко неща и ще ти каже кои са най-добрите хапчета за твоя организъм..Ще ти обясни кога да ги зимаш,как и т.н... това е..Спокойно прегледа не е болезнен,само е леко неприятно...ако отиваш за 1ви път.. :-)

08-02-2007, 09:33
da za parvi pat 6te hodq i mi e mnogo kofti 4e 6te mi byrka otdolu.i vednaga li 6te mi kaje kakvi da piq ili na drugiq den trqbva da hodq pak?i moga da si vzema napravlenie ot li4en lekar kato sam na 18 nali?

krem4et0
08-02-2007, 09:37
За хапчета не е нужно да те преглежда. Ще те пита за ръст, тегло, може хормонални изследвания да ти пусне, ще те пита за алергии спрямо лекарства. Размерът на матката ти не влияе върху типа на хапчетата. А да дата на последната менструация пита и продължителност на цикъла.

krem4et0
08-02-2007, 09:47
След 4 години почти непрекъснато на противозачатъчни се чувствам чудесно. Нямам брада и мустаци, не съм 100 кила, а само 48, нямам окосмяване извън нормалното и пъпки.

kalpazanka
08-02-2007, 09:58
След 4 години почти непрекъснато на противозачатъчни се чувствам чудесно. Нямам брада и мустаци, не съм 100 кила, а само 48, нямам окосмяване извън нормалното и пъпки.
Кажи им го, Кремче! :D Като се скъса презерватива пият постинори и ескапели за спешна контрацепция, та им се разбъркват хормоните така, че няма накъде повече, а за противозачатъчни вдигат олелия до бога, при положение, че контрацептивите ще им спестят харчовете и нервите.
И още нещо- съвременните противозачатъчни не са като тези през 60-те години на миналия век. Фармацевтичните компании произвеждат все по-пречистени препарати със странични ефекти, сведени до минимум.

Megan7o7
09-28-2014, 15:41
3279600
28.09.2014 15:43

ЗДРАВЕИТЕ искам да попитам защото аз от скоро ползвам противозачатъчните Ясмин тай като трябва да ги пия препоръчани са ми от доктор обаче сега от няколко дни ми се появиха повече пъпки по лицето от колкото имам на някой дали му се е случвало или не ми понасят но ги пия от 5 дена или просто докато организма се приспособи

Slynchiicee
10-03-2014, 00:02
Специално за Ясмина съм чувала много добри коментари не мисля че е от хапчетата,може би скоро ще ти идва и затова пъпчасваш ;д иди на лекар.

CookieJoKey
10-03-2014, 18:26
Don't you see that the theme is from 2007-.-
*удря си главата в стената*