PDA

View Full Version : Необичайно често ми идва....



az 2
08-02-2007, 08:52
:shock: hora posledno mi doide na 12 ti a eto sa na 2 ri pak :O tva nee normalno!!! na kvo moje se dlaji. predi6nite nqkolko meseca pak be6e ne6to podobno no pone 20 dena ima6emejdu otdelnite idvaniq... :roll: pobarka mi se organizma... i btw, nali v jenskorto tqlo ima opredelen broi qicekletki...mi az taka kat otdelqm po dve mese4no sled vreme....ko stvaa....

08-02-2007, 08:58
I pri men e taka poslednite 2 meseca idva mi na 14 dni.Ne sam hodila na lekar , no mislq che e ot vremeto - mn e toplo i tova si vliqe na organizma po edin ili drug na4in.

kalpazanka
08-02-2007, 09:04
:shock: hora posledno mi doide na 12 ti a eto sa na 2 ri pak :O tva nee normalno!!! na kvo moje se dlaji. predi6nite nqkolko meseca pak be6e ne6to podobno no pone 20 dena ima6emejdu otdelnite idvaniq... :roll: pobarka mi se organizma... i btw, nali v jenskorto tqlo ima opredelen broi qicekletki...mi az taka kat otdelqm po dve mese4no sled vreme....ko stvaa....
Яйцеклетките ти са хиляди, не се притеснявай, че ще свършат. Иди си направи изследвания и се прегледай, защото (не искам да те плаша) може да имаш кисти.

08-03-2007, 13:26
Значи имах подобен проблем- беше ми дошло, свършило, и след 7 дена пак прокървих, но си знаех, че не е цикъл. Беше по-оскъдно от цикъл и без болки, но пак не беше малко кървене. Отидох на лекар, конкретно обяснение не намери, каза че най-жероятно ми се е спукала яицеклетката и е текнало в повечко. Но ако при тебе със сиг е цикъл, и ако цикълът ти по принцип не е на 20 дена, а от скоро си така, иди на лекар, най- добре той да те прегледа и подъветва. Късмет и ни дръж в течение :)

kasiopea
08-03-2007, 19:06
Може да се консултираш с лекар,който да ти каже причината и ако се налага някакво лечение.

Fanatichka
08-04-2007, 00:23
:shock: hora posledno mi doide na 12 ti a eto sa na 2 ri pak :O tva nee normalno!!! na kvo moje se dlaji. predi6nite nqkolko meseca pak be6e ne6to podobno no pone 20 dena ima6emejdu otdelnite idvaniq... :roll: pobarka mi se organizma... i btw, nali v jenskorto tqlo ima opredelen broi qicekletki...mi az taka kat otdelqm po dve mese4no sled vreme....ko stvaa....
Яйцеклетките ти са хиляди, не се притеснявай, че ще свършат. Иди си направи изследвания и се прегледай, защото (не искам да те плаша) може да имаш кисти.
Подкрепям.Моя приятелка беше така, само дето и тече към 20 дена.Върви на лекар докато е време, защото може да се стигне до операция! /ако е киста/ :?

`Death`Whore``
08-04-2007, 05:09
I pri men e taka poslednite 2 meseca idva mi na 14 dni.Ne sam hodila na lekar , no mislq che e ot vremeto - mn e toplo i tova si vliqe na organizma po edin ili drug na4in.
Мда...малоумни деца. Колко пъти да обяснявам, че на мен веднъж ми закъсня така...и се оказа, че е от проблеми с яйчниците. Нищо не се дължи на времето. 20 дни цикъл не е нормално...ако е 25-26, окей, но 2 пъти на месец... [-X