PDA

View Full Version : Най - странното нещо...



SeXy_NePrILIchNa
08-02-2007, 11:45
Iskam da vi popitam,koe e nai-strannoto ne6to koeto ste pravili za lubimiq 4ovek!Mnogo mi e interesno da razbera!

Th3MaN
08-02-2007, 11:45
Ми най-странното ли? =P~ Ми целунах я :D

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 11:46
Закуска ... а тя не хареса палачинките ... били "като джапанки" ... :smt011

Blo0dG1rl
08-02-2007, 19:48
аз пък ходих в неговото училище звънях на директорката секретарката за да му дадът трета сесия за изпитите.. Много се излагах тогава.. и накрая скъсахме и за щастие му дадоха ама той не искаше глупчото хихи..

Жилав Сатър
08-02-2007, 19:54
Iskam da vi popitam,koe e nai-strannoto ne6to koeto ste pravili za lubimiq 4ovek!Mnogo mi e interesno da razbera!

Ходих на състезание по математика и пих оцет в знак на протест. Това второто ми е наследство от баща ми, само че той пие олио.

08-02-2007, 20:28
podstrigah go dokato spe6e a si paze6e kosata ot 3 godini :D . ama se bqhme skarali ujasno mnogo i mu bqh bqsna :)

bloodranger
08-03-2007, 00:00
Закуска ... а тя не хареса палачинките ... били "като джапанки" ... :smt011
koi ta e karal da parji6 4ehli a

LP_girl_14
08-03-2007, 00:11
Странно не бих казала..по-скоро го изненадвах доста често :-D
Да кажем има волейболен мач,на който той ще играе и аз 2 дни преди мача почвам да разправям колко ме боли корема и как няма да мога да отида и 5 минути след началото на мача съм цъфнала на най-предните седалки :D Изненади мога да разправям с часове,но чак за странни случки не се сещам :?

young_rich_famous
08-03-2007, 06:09
Ми най-странното ли? =P~ Ми целунах я :D


:smt005 :smt005 :smt005 Яко странно :smt005

Най-странното ли ... купих и обици на Шваровски ... никога вече няма да го правя ако знам, че момичето не го заслужава ... :roll:

rakiQ
08-03-2007, 06:56
аз ще кажа за най странното нещо което му правя :P
като откачим почваме да се щтипем ,капем яко чак до синки и тн...
обичам да праа този номер :arrow: когато се целуваме да му захапя силно езика,долната устна или да му засмуча езика :twisted: или да му дърпам бузките и да му ги хапя...мн се дразни той :twisted:

sasha_90
08-03-2007, 11:47
Не е чак "странно",но го мисля за шантаво. :-D Има 1 предаване(няма значение кое :-D )обадих се и поздравих любимия.Обещах си,че само 1 път,но....В следващото издание на предаването пак го поздравих.Но наистина това беше 2-рия и последен път.А той глупака разбра и се ядоса :-D или така каза.... :-s

FirsT_LadY
08-03-2007, 14:08
ххихихи аз съм правила много неща ,за моят приятел. Оствяла съм му мнооого бележчици с разни послания , който обаче леля му е намирала (някой де) , но друго по хубаво нещо ,което се сещам в момента е,че на Свети Валентин , си купих дантелено червено боди и бях взела панделка и бях се направла,като подарък .... под дрехите ми .... и когато настъпи момента да ме съблече се изненада много приятно като видя как съм вързана с панделки и как... сам ме разопакова :):):) беше ми много сладко , много странно гледаше :D

BrokenInnocence
08-03-2007, 14:23
Дадох й част от кръвта си, както и тя на мен от нейната- всяка резна с бръснарско ножче безименния пръст на лявата си ръка и напълни по един малък стъклен медалион с кръвта, после си ги разменихме. Имам си и белег.

FirsT_LadY
08-03-2007, 14:31
Е, мога да ви споделя неща,който той правил за мен .....
Тази случка става в началото на връската ни. Седя си аз в класната стая и си говоря с приятелките ми ... бие вече званеца и си сядам ,да си вадя учебниците... тогава се почуква на вратата и влиза той :)))))) с мноого голям букет ,ама огромен , не ми се побра в вазите в къщи :) и г-на ми по Математика,каза.че такъв букет би подарил само ако се жени. Беше много хубаво , един от съучениците ми започна да видя море от любов и да се смее :)) и всички ме гледаха :))) беше много хубаво,никоа няма да го забравя.
Другата случка се случи онзи ден (когато и направихме 1 година и 3 месеца) преди няколко дни му бях споменала,че ми се яде пилешка панирана пържола и ми се пие биричка :) (понеже аз не обичам месо и ям само такава пържола ) И онзи ден се разбираме да ходим на кафе... но той ми звъни и казва,че ще закъснее ... когато дойде и аз го питам къде ще ходим той ми каза,че било тайна .... закара ме в тях ... когато влязох в хола ,там беше запалена една свещичка,която огряваше храната....беше пуснал и една много хубава песен :) аз седях усмихната и просто не знаех какво да кажа :))))) :smt008 :smt007 беше много хубаво .....
Пожелавам ви на всички много любов ,а на себе си никога да не губя ,тази,която имам :)

Bubu
08-03-2007, 14:51
Ми обичам да го хапя за езика. Дори един път, когато се целувахме толкова силно го заравах, че езикът му пусна кръв. Също така се щипем. Хм.. няма много странни неща. Повечето пъти съм го изненадвала и шашкала. :-)