PDA

View Full Version : Какво да направя/кажа



</3
08-02-2007, 11:51
Хай!
Ами вижте...не се пиша за никаква метълка,нито съм казвала на някого някога че съм метълка нито претендирам за такава.(слушам Менсън,Корн,Лп,Рамщайн,Слип нот,Еванесънс и такива по-леки групички или по-комерс ако мога да кажа)

И всички като ме питат какво слушам и като им кажа.Веднага се блещят "А,метълка!" И аз викам,че не се имам за такава,като ясно виждам,че има много по тру от мен и ,че тези групи не са чак толкова метъл(някои де). Но те продължават.Дори в училище като минаваме по коридорите и една групичка типична с метъли се е събрала и точно като минаваме покрай тях и с когото съм ми викат "о,метълке,що не се запознаеш с другите метъли.Подхождате си" (и те го чуват) И направо потъвам в земята от срам. Или пак са ми казвали,че като се запозная с някого(имам предвид едни момичета дето няма начин да ги знете кои са) и после като съм тръгнела и казали,че съм била ненормална,пропаднала тъпа метълка и някви физиономии правели все едно че ще се изповръщат.И даже питали френдките ми дали съм се дупчела,дали съм ходела по гробищата и т.н.
Абе на кого друг му се е случвало тва,аз не познавам?!
Все им повтарям,че не съм тру и т.н. ама те вече нарочно го правят...
Аз ли съм ненормална или вече който слуша ЛП е "егати пропадналия наркоман-метъл".

Какво да им кажа да спрат с това(имам предвид да ме бутат при тея дето мисля,че не съм за тях).Слушам ги тези групи за удоволствие, не да бъда 'метълка' или 'пропаднала' или т.н. 8-|

OtherDimension
08-02-2007, 11:54
дали съм ходела по гробищата и т.н.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
..
отстоявай позицията си и не се увличай по "трутата" , да не заприличаш на тоя в подписа ми :smt005

machoka
08-02-2007, 12:24
В този сайте няма метъли, не можем да ти помогнем 8)