PDA

View Full Version : Излъгахте ме (фимоза)



Пешо Ив.
08-02-2007, 12:40
Толкова много мнения прочетох тук за премахването на фимоза оперативно и се надъхах да отида. Е направих си операцията и беше най-ужасното нещо съществуващо в тази вселена... Едва не получих инфаркт на миокарда от болката :( Но се оказа че истинската болка идва след операцията. След като стоях 6 дена в болницата и едва се справях с кръвоизливите днес ме изписаха. Сега стоя сам и гол в стаята си и не мога да ходя никъде, защото страшно ме боли главичката. Смятам че никога няма да се оправи... Виня вас за абсолютно всичко, ако не бяхте вие нямаше да си правя това гестаповско мъчение. (например един луд каза че след 2 ден вече ходил с дънки :smt093 и нищо не чувствал)
Едва ли ще преживея още една смяна на превръзката, може повече да не влезна тук :smt010
Сбогом и ако някои иска да си оперира фимозата да знае да НЕ ГО ПРАВИ!!!

Пешо Ив.
08-02-2007, 12:47
О и ако питате - на 19 години съм :!:

Cherlotte
08-02-2007, 12:49
Не те знам какъв си, но след като лекари, учили за това около 10 години са решили, че имаш нужда от опреция и са те оперирали, откъде-накъде ще виниш 13 годишните деца, пишещи в този форум за сегашните си болки. :wink: Няма операция почти, която да не е съпроводена с болки и кръв, а когато се касае за нещо толкова чувствително, колкото в твоя случай, това е напълно нормално. Няма да умреш, след седмица ще мислиш по съвсем друг начин и предполагам дори ще се радваш, че всичко е минало и вече си наред. :wink:

08-02-2007, 13:09
Не те знам какъв си, но след като лекари, учили за това около 10 години са решили, че имаш нужда от опреция и са те оперирали, откъде-накъде ще виниш 13 годишните деца, пишещи в този форум за сегашните си болки. :wink: Няма операция почти, която да не е съпроводена с болки и кръв, а когато се касае за нещо толкова чувствително, колкото в твоя случай, това е напълно нормално. Няма да умреш, след седмица ще мислиш по съвсем друг начин и предполагам дори ще се радваш, че всичко е минало и вече си наред. :wink:


Аз съм напълно съгласна с шарлот, и все пак мисля, че темата не е истина
:smt019

08-02-2007, 13:13
Истина е... :smt010
Дайте поне някакви съвети как да си сложа пак слипове или боксерки. Главичката ми е хипер-чувствителна и не съм я докосвал с нищо от 1 седмица. Казах ви че стоя гол.

6tangist
08-02-2007, 15:50
Здравей Пешо Ив.
Аз също минах през тази операция, преди 1 седмица ми правиха обрязване след което ме държаха 3 дена в болницата . Болките наистина ги има но при мене бяха само в първите 2 дена след операцията(едвам ходех) но вече минаха кам 7 дена и въобще вече не чувствам нищо ,даже тренирам ,бягам ,колело карам .Днеска ми махаха конците и се чувствам добре,няма никаква болка.Промиваи се в смрадлика и се пръскай с Бивацин (мисля че това ще помогне).На 23 години съм ако това има значение.Как са ти правили операцията,след като казваш че е имало болка .При мене беще с пълна упойка и абсолютно нищо не се усеща! :)

Пешо Ив.
08-02-2007, 16:43
6tangist,
болките са ужасни при смяна на превръзката и при допира на главичката до всяко нещо... Ти как се справи с този проблем?
Досега не съм си промивал нищо със смрадлика, утре ще ходя при лекаря за преглед. Конците ти няма ли да паднат сами?
Операцията ми я правиха с местна упойка, забиха ми 2 игли в главичката на пениса, после към края на операцията упойката свърши, абе гадна работа...
Ти кога сложи по тесни гащи, или не си още?

6tangist
08-02-2007, 16:59
Здравей отново Пешо Ив.
При смяна на превръзките и мене доста ме болеше! Както вече писах първите 2 дена след операцията бяха истински кошмар,едвам ставах от леглото ,по цял ден лежах само . Обаче вече на третия ден самите болки се претъпиха ,по скоро вече бяха преминали в дразнене . А вмомента абсолютно нищо вече не усещам (болката изчезна) Сега главичката е постоянно в контакт с гащите и да ти кажа чувствителността доста намаля а съм на 1 седмица след обрязването.Явно твоята е била прекалено чувствителна .И един съвет: не дей стоя по цял ден на леглото гол ,слагай слипове и прави опити да се разкарваш,нямаш друг избор трябва да свикваш! Конците днеска ми ги махнаха като бях на преглед ,а по принцип уж сами трябваше да паднат .И при мене щеше да е с местна упойка но в последния момент лекарите решиха да е пълна което беше по добре за мене ,събудих се едва 30 мин след операцията .Упойката ми я биха венозно с две инжекции като момичето което ми слагаше абоката беше много внимателно и даже и него не усетих Тесни гащи въпреки болките сложих 3 часа след операцията .

Пешо Ив.
08-02-2007, 17:12
Здравей Щангист,
май ще трябва да сложа тесни гащи въпреки болката още тази вечер..
Ще умра но кво да се прави :smt010
Абе да те питам за един много наболял проблем...
ти... абе...имаш ли... ъъъ... ерекция през ноща?
Направо не мога да спя, събуждам се през 30мин. с еректирал пенис, стегнато ми е, конците едвам издържат и боли..
имаш ли този проблем? :?:

6tangist
08-02-2007, 18:03
Пешо Ив. имам го същия проблем с ерекцията през ноща ,наистина доста опъва конците и е доста гадно усещането ,едва вчера успях да се наспя ! :evil:

08-02-2007, 18:37
Добре, лека вечер ти желая и бързо оздравяване.
Аз не можах да сложа гащи, не ми стиска, 30 мин. ги държах и се навивах да ги пусна изведнъж, но просто не намерих сили дори да ги докосна, ядосвам се на себе си но... :(

6tangist
08-02-2007, 18:51
Пешо Ив. най-добре ги слагай да свикваш,защото в противен случай не те знам утре как ще ходиш при лекаря :!: Мерси ,аз също ти желая скорошно оздравяване :!: 8)

08-03-2007, 12:20
Споко момцхета и при ме бесхе същия зор особенно със съня но след 3-4 ден вече можех да се наспивам и конците при мене си паднаха сами е и с моя помош

Пешо Ив.
08-03-2007, 14:52
Оф всичко се влошава...
постоянно ми тече кръв...
трябва да си сменя превръзката, а не мога - БОЛИ.
Някакви идеи как да стане по-безболезнено?

Exoras
08-04-2007, 20:22
Здрасти, братле :) И азимах същите проблеми като тебе, и аз съм минал през т'фа. Имаше 1 кремче, с което мажех една марличка и си я слагах на главичката, когато си обувах слиповете през първите дни. Трябваше да търпя болката, която беше адски гадна. Няма да споменавам смените на превръзките, защото знаеш явно какво е. Не можех дори да си взема душ, защото ме болеше главичката дори от допира на водата до нея. В момента естествено нямам подобнип проблеми. Всичко си е нормално, само от време на врема ако съм с боксерки ме дразни търкането в плата, но само това. Друг мноооого кофти проблем обаче е прекалено намалената чувствителност, заради това изпитвам много малко удоволствие по време на секс и трудно се възбуждам, когато го правя.

Пешо Ив.
08-05-2007, 13:07
уффф
вече мина 1 седмица и все още е ужасна гледка. Нормално ли е да е издуто, увито в конци, кървящо на места, има някакви късчета месо все едно ](*,) :smt010
все още ме боли при допир...
Едва ходя...
Exoras колко време продължи всичко при теб? Кога беше напълно добре?

DjBaloon
08-05-2007, 14:02
Vuh praili sa vi q istinki konci :shock: ,na brat mi praiha takava operaciq,no s jivotinki i to qnam nujda da se mahat.. O-o.. a tva s itisnki i da mi mahat oleel

Пешо Ив.
08-16-2007, 21:23
Ох момчета искам да ви кажа, че всичко вече е по-добре...
конците паднаха и болката я няма. На 20 дни съм от операцията :)
Наистина вече мисля по различен начин.
Ако някой е минал през това искам да го попитам нормално ли е около пениса ми да има топченца кожа?
Ще се оправи ли?
Ето картинка на пейнт как изглежда:
img230. imageshack. us/ img230 /3797/ asdsahp0.png
махнете разтоянията :arrow: