PDA

View Full Version : БЕЛЯ



white_chik
08-02-2007, 17:33
По принцип не пиша тук за проблемите си,но явно много съм го закъсала.Значи вчера исках да изтрия едни снимки от фотоапарата ни и като го вадех от калъфчето го изпуснах на земята.Не е счупен,но му стана нещо,всичко си изглежда нормално,но като снимам и след това снимката излиза в некви странни цветове.Предишните снимки си се виждат,понякога прави нармални снимки,а и като прави клипче всичко е нормално.Носих го в едни сервиз,оттам ми казаха,че нямат части,за да го оправят.Не мога да кажа на наште,баща ми ще го приеме много лошо и няма вариант да им кажа,а не знам дали ще може да се оправи :smt010 Едва ли можете да ми помогнете много,но все пак приемам съвети

kristi_90
08-02-2007, 17:47
Съчувствам ти... :( И на мен ми се е случвало да счупя или да повредя нещо и после ми е било много кофти.Пък и баща ми е такъв,че понякога много ми се кара затова и ми става още по-зле и точно по тази причина,ако съм на твое място не бих му казала.Но все пак зависи от родителите...Моя съвет е да пробваш и в някой друг сервиз да видиш какво ще ти кажат и ако пак не могат да го оправят вече да им кажеш,като им обесниш,че е станало без да искаш и че се чувстваш виновна,но няма как да върнеш миналото и да поправиш станалото.Пък и като им обесниш всичко спокойно едва ли ще ти се карат толкова.Но все пак не познавам родителите ти така че-прецени си.Иначе аз така бих постъпила... :roll: Успех!Дано се оправи положението и апарата! :smt023

mechtaq_za_teb
08-02-2007, 18:13
Az predi nqkolko dni se skarah s maika mi mnogo losho i kogato tq izleze ot staqta az hvyrlih distancionnoto na televizora ot qd i nervi.Otdavna ne bqh se qdosvala taka.I to estestveno stana na parcheta.Vednaga gi sybrah i se opitah da go opravq...i sled 2-3 min maika mi vliza i gleda nqkakvo osobeno :-s I az samo sq se 4udq dali e razbrala ili ne e...i sled malko mi vika:Kyde e distancionnoto?
I az q pitam za kakvo i e i tq mi kaza da i go dam...dadoh i go veche zglobeno i tq go probva i za moq golqma ama golqma iznenada raboteshe :shock: Napravo gledah kato grymnata.Sled takyv udar beshe se razpadnalo i nakraq proraboti.
Taka de,tq qvno beshe 4ula 4e s4upih neshto i se 4udeshe kakvo..no az i kazah,4e ne e vqrno i tozi pyt mi se razmina :-D
Ta kakav syvet da ti dam?Ne mojesh li da go zanesesh na remont nqkyde na drugo mqsto...ili da razpitash kakvi chasti to4no sa neobhodimi i da se opitash da gi namerish?Znam kak se 4uvstvash,mnogo gadno.No ako vse pak ne uspeesh da namerish izhod kaji na vashite,che e stanalo sluchaino i naistina ne si iskala.Nadqvam se da te razberat. ;) Uspeh

08-02-2007, 18:35
Ооо,да много е лошо,знам!Когато с4упя нещо нямам друг избор и веднага им казвам - не ми се карат много,но при теб е мнооого по-сложно незнам как да ти помогна а вие стига с тези сервизи!Накарай някой познат който разбира от апарати апак и няма ли гаранция???Би трябвало да има...
Ама вси4ки знаем 4е едно моми4е нищо неможе да направи ,каквото и да било :-k все пак ние сме женския пол... пожелавам ти успех!!!

A_JoLiE
08-02-2007, 19:03
Ама вси4ки знаем 4е едно моми4е нищо неможе да направи ,каквото и да било :-k все пак ние сме женския пол...

Тва пък кфо трябва да значи???

По темата: Ами гадно. Потърси гаранцията и ако не е изтекла иди там от където си го купила ... Пожелавам ти успех, мила и дано се оправят нещата ... :)

ДжУдЖе_C_nPaШкИ_F
08-03-2007, 19:54
ami moqt syvet e kogato se usetqt 4e aparata prai nomera ti da se pravi6 na luda i da vika6 4e nqma6 ideq kvo mu ima... YcneX :-)

white_chik
08-04-2007, 07:54
Е,нещата се подредиха,но по възможно най-лошия за мен начин.Занесох фотоапарата в друг сервиз и ми казаха,че ще го оправят,но чак след две седмици,а нашите занимават в петък.Баща ми разбра и го понесе доста кофти,още не си знам наказанието,но сигурно ще е тежко.Все пак сега поне спя спокойно.Всичко ще мине рано или късно.Мерси много на всички за съветите