PDA

View Full Version : Доволни ли сте от къната



RiCh_BiTcH^^
08-02-2007, 18:33
от както се помня съм с една и съща прическа и вече ми писна.и сега съм решила да изненадан гаджето като се върне от море с някоя нова фризура :twisted: прическата вече съм я избрала ама ми дойде една идея-да боядисам най-долния ми пласт коса някакъв друг цвят.първо мислех боя но ще ми увреди косата,тя мойта и каквато е тънка...ще стане на нищо.затова мисля дя използвам къна.нямам голям избор на цвета-черен и червен,но искам да разбера до каква степен ще ми се потъмни косата горе-долу ако изпорзвам черна и какво ще се получи горе-долу ако използвам червена къна :) а колко време ще се задържи получения цвят? естественият ми цвят на косата е светло руса :)

SunnyG
08-02-2007, 18:38
Щом е руса косата ти,значи ще хване всеки цвят,но не мога да ти гарантирам,че двата цвтя няма да се слеят,щом е кана...

maroon
08-02-2007, 18:47
dovolna li sym ot kynata? - ne, ne izpolzvam :P :P :P :P :P :P 6tom si rusa, edva li 6te ti otiva mn 4erno-4ervana, nz nz, ti re6ava6, ama az taka mislq :wink: :P :P :P :P :P

rali4ka91
08-03-2007, 09:09
Хах на твойто русо не слагай къна по-добре.След 3тото 4тото миене ще падне и няма да ти казвам какъв ще стане цвета, мисля че сама се сещаш...