PDA

View Full Version : Моля, помогнете ми



Александра
08-02-2007, 18:45
Здравеите аз съм на 16 години и имах гадже от около 5/6 месеца и ние мн добре се разбирахме но миналата седмица се случи нещо което ме накара да се разделя със него...
Всичко се случи докато аз и една приятелка се прибирахме от един упон беше нпкъде към 11 часа и беше тъмно... и по пътя срешнах гаджето и нали поздравихмесе и тн. и ни попита дали искаме да ни изпрати и ние се съгласихме но ако знаехме какво яе стане никога не бихме го направили... и нали си лафехме 9вече не помня за кво) и тои ме попита дали искам да отида у тях и аз му казах че немога щото наще ще се разтревожат че не съм се прибрала а и че см изморена от купонаи ои се съгласи но като тръгнахме тои ми каза не ще правиш каквото ти казвам... но аз не му отговорих и тои ми каза да не се правя че не съм го чула и аз го попитах "кво ти става?" и тои каза кво ми става ли кво ми става ли сега ще видиш кво ми става и тръгна да ме удари а приятелката му каза стига ве кво ти е направила и тои и се развика и на нея и и каза да стои далеч от това ако не иска и тя да пострада но тя не се предаде и пак му каза да престане но тои я блъсна силно и тя падна на земяата... и аз си извадих телефона щях да звънна но незнаех на кои тои ме видя взе ми телефона и го метна със всичка сила в земята и аз тръгах да бягам но тои ме хвана и извади колана от панталоните си и ме удари с него няколко пъти по гъза докато повтаряше ще звъниш за помощ така ли... ни после видп нпкъкви хора че минават и побягна... после ние на които и да кажем какво се е случило ни изкарват че лъжем и че тои никога не би направил това и че го правим защото съм си счупила GSM-a а нямам пари за нов.. а тои вчера ми звънна и ми каза че се е бил напил и че не е знаел какво прави и че ме обича... и че му се е е*е и когато аз съм му отказала тои е направил тези глупости о аз не му вярвам както родителите му и приятелите му не вярват на нас но белезите от колана още си седят дори едно момче ме видя как плача на земята онази вечер...
дпоред вас какво трпва да направя?

roskbbb
08-02-2007, 19:03
миличка ще си най-глупавото момиче ако някога решиш да се върнеш при него ....няма значение да ли е бил пиян или не ...тои ти го е казал ебало му се е ... осъзнай се малко пък и ти! Аз на твое място не бих си и помислила да се върна при него дори да е последния на земята..Как ще смее да те удря и после на всичкото отгоре да ти казва че те обича.Ракарай го ти не си длъжна да му търпиш простотиите ! Пък и какво ...представи си го направи пак !? Могъл е веднъж значи може и пак !? Помисли си и сама си отговори .. .. Моя съвет е да забравиш за него дори и да го обичаш има 100000 пъти по нормални момчета които не биха ударили момиче и на пияна глава дори.. [-X

didka_d3
08-02-2007, 19:05
vij mili4ka toq ne e za teb tva dano ve4e ti e qsno no moga da ti kaja samo 1 ti i priqtelkata ti trqq da namerite na4in da ne vijdate tozi tvoi"priqtel"pove4ee 6tot tva s opravdanieto 4e se e napil n e mu dava nikvo pravo da te ydrq ili da nalita na priqtelkata ti za tva 1 savet ot men kaji na nqkoi golqm na maj kvo e stanalo s teb tozi 4ovek koito i da e 6te vidi 4e si v beda i gadjeto ti 6te strada ne ostavqi ne6tata taka za6toto az li4no sam patila i znam kvo e

LP_girl_14
08-02-2007, 19:09
Ако темата все пак не е ебавка- Заеби го и да не ти е минало през ума да се връщаш при него :!:

CvEtI`KiSs
08-02-2007, 19:10
Въобще не си и помисляй да се връщащ при него...това не е момче...а кретен !
Щом сяга на момиче значи е п*тка и не заслужава да си с него :)

A_JoLiE
08-02-2007, 19:13
АКо едно момче ме удари няма да се видим изобщо ... как не го е срам. Той за къф се мисли??? Аз да съм ще го зарежа ... АКо някой те оби4а не мисля 4е 6те ти при4ини тва .... тъпо е ...

alkobalko
08-02-2007, 19:16
Въобще не се занимавай с тази измет. Просто забрави за него. Ако отново ти посегне или се опита да те заплаши, кажи на родителите си.

Елизабет
08-02-2007, 19:16
Имам 2 неща които много силно ме изненадаха..
Твоята възможност да пишеш толкова много без нито един препинателен знак, както и факта, че съществуват толкова глупави хора като теб и приятеля ти.

tonev
08-02-2007, 19:18
Хм само да те питам алекс ти в квартал борово ли живееш? защотото ако живееш там тази случка съм я видял със собствените си очи как те бие с колана :cry:

1
08-02-2007, 19:20
заври му колана и бързо го извади, кото почне да сере му го изяш

08-02-2007, 19:25
заври му колана и бързо го извади, кото почне да сере му го изяш :-& :-& :-&


Хм само да те питам алекс ти в квартал борово ли живееш? защотото ако живееш там тази случка съм я видял със собствените си очи как те бие с колана :cry:
Хм да от борово съм но не съм сигурна че си я видяал но щом казваш че си къде беше?

tonev
08-02-2007, 19:31
При 36 даскало там дето е двора на даскалото... където ходехте по улицата... ама на този дето те би маи е некъв луд щото и мене щеше да ме бие ама нещо... и то щотот съм му се бил изпречил та аз само пресичах булеварда...

08-02-2007, 19:35
Хвани му колана и БОЙ С НЕГО! И ЦИИЦИИИИ МЪЖЕТЕ ОБИЧАТ ЦИЦИИИ!ПОКАЖИ ЦИИЦИИ!

аве кво само глупости ръсите...


Въобще не се занимавай с тази измет. Просто забрави за него. Ако отново ти посегне или се опита да те заплаши, кажи на родителите си.
Страх ме е че ако наще разберат ще ми забраняат да излизам с фр

При 36 даскало там дето е двора на даскалото... където ходехте по улицата... ама на този дето те би маи е некъв луд щото и мене щеше да ме бие ама нещо... и то щотот съм му се бил изпречил та аз само пресичах булеварда...
:shock: ти маи верно си бил там или си дочул от някои... като си бил там аз със панталон ли бях или с пола?

A_JoLiE
08-05-2007, 11:05
Хвани му колана и БОЙ С НЕГО! И ЦИИЦИИИИ МЪЖЕТЕ ОБИЧАТ ЦИЦИИИ!ПОКАЖИ ЦИИЦИИ!

аве кво само глупости ръсите...


Въобще не се занимавай с тази измет. Просто забрави за него. Ако отново ти посегне или се опита да те заплаши, кажи на родителите си.
Страх ме е че ако наще разберат ще ми забраняат да излизам с фр

При 36 даскало там дето е двора на даскалото... където ходехте по улицата... ама на този дето те би маи е некъв луд щото и мене щеше да ме бие ама нещо... и то щотот съм му се бил изпречил та аз само пресичах булеварда...
:shock: ти маи верно си бил там или си дочул от някои... като си бил там аз със панталон ли бях или с пола?

Да бе сигурно в 11 ве4ерта преди време е гледал/а дали си с пола или панталон. А какъв цвят бе6е блузката??? Или беше потни4е???

Nobody
08-05-2007, 11:15
Винаги съм се радвал на факта, че мога да кажа всичко на нашите :) Спомням си, когато бяхме тръгнали за пловдив за една вечер, всички обясняваха, че отиват в СГ... Ако на родителите си не можеш да каже нещо, в някой тъп форум ли можеш да го споделиш... Stupid...

acidburn1
08-05-2007, 11:32
Въобще не се занимавай с тази измет. Просто забрави за него. Ако отново ти посегне или се опита да те заплаши, кажи на родителите си.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LGPz
08-05-2007, 11:46
Комплексар...

zmey
08-05-2007, 11:48
Здравеите аз съм на 16 години и имах гадже от около 5/6 месеца и ние мн добре се разбирахме но миналата седмица се случи нещо което ме накара да се разделя със него...
Всичко се случи докато аз и една приятелка се прибирахме от един упон беше нпкъде към 11 часа и беше тъмно... и по пътя срешнах гаджето и нали поздравихмесе и тн. и ни попита дали искаме да ни изпрати и ние се съгласихме но ако знаехме какво яе стане никога не бихме го направили... и нали си лафехме 9вече не помня за кво) и тои ме попита дали искам да отида у тях и аз му казах че немога щото наще ще се разтревожат че не съм се прибрала а и че см изморена от купонаи ои се съгласи но като тръгнахме тои ми каза не ще правиш каквото ти казвам... но аз не му отговорих и тои ми каза да не се правя че не съм го чула и аз го попитах "кво ти става?" и тои каза кво ми става ли кво ми става ли сега ще видиш кво ми става и тръгна да ме удари а приятелката му каза стига ве кво ти е направила и тои и се развика и на нея и и каза да стои далеч от това ако не иска и тя да пострада но тя не се предаде и пак му каза да престане но тои я блъсна силно и тя падна на земяата... и аз си извадих телефона щях да звънна но незнаех на кои тои ме видя взе ми телефона и го метна със всичка сила в земята и аз тръгах да бягам но тои ме хвана и извади колана от панталоните си и ме удари с него няколко пъти по гъза докато повтаряше ще звъниш за помощ така ли... ни после видп нпкъкви хора че минават и побягна... после ние на които и да кажем какво се е случило ни изкарват че лъжем и че тои никога не би направил това и че го правим защото съм си счупила GSM-a а нямам пари за нов.. а тои вчера ми звънна и ми каза че се е бил напил и че не е знаел какво прави и че ме обича... и че му се е е*е и когато аз съм му отказала тои е направил тези глупости о аз не му вярвам както родителите му и приятелите му не вярват на нас но белезите от колана още си седят дори едно момче ме видя как плача на земята онази вечер...
дпоред вас какво трпва да направя?

:idea: Трябва да ти купи нов телефон !! :::