PDA

View Full Version : Моля помогнете!!



Елка
08-02-2007, 19:00
Значи много ще се радвам ако ми помогнете!!! С мъжа ми сме женени от 2 години, но секса вече не е толкова интересен!! Пробвахме със всякакви играчки и начини за разнообразяване, както и малко садо-мазо, но проблема е там, че когато пробвахме веднъж (малко ме е срам) се оказа, че на него му харесва да вкарвам езика си в ануса му... Виждала съм го в Секса и града като идея, но как да му обесня, че не ми е приятно??? Или да се жертвам и да премълчавам.. Все пак много го обичам и искам всичко в интимния живот да е наред, но това е малко прекалено!!!

1
08-02-2007, 19:02
ПРЕДЛАГАМ ДА РАЗНООБРАЗИТЕ КАТО ТИ МУ БРЪКНЕШ В ЗАДНИКА ЗЕМЕШ МУ ЛАЙНО И ГО НАКАРАШ ДА ГО ИЗЯДЕ

BaByCaT
08-02-2007, 19:05
Значи много ще се радвам ако ми помогнете!!! С мъжа ми сме женени от 2 години, но секса вече не е толкова интересен!! Пробвахме със всякакви играчки и начини за разнообразяване, както и малко садо-мазо, но проблема е там, че когато пробвахме веднъж (малко ме е срам) се оказа, че на него му харесва да вкарвам езика си в ануса му... Виждала съм го в Секса и града като идея, но как да му обесня, че не ми е приятно??? Или да се жертвам и да премълчавам.. Все пак много го обичам и искам всичко в интимния живот да е наред, но това е малко прекалено!!!

Probvaite razli4ni pozi ima mnogo! Uspeh!

koalka
08-02-2007, 19:06
Доста тъпо си го измислила...

08-02-2007, 19:07
Позите не вършат работа!! Няма нищо еротично в това да се чекнем всякак... А и нямаме толкова пари за глезотии, проблема е само това малко нещо, което му стана навик.

1
08-02-2007, 19:10
лапни една клечка за зъби и му я изплюй в члена, после нема да иска да припарва до миризливата ти уста

BaByCaT
08-02-2007, 19:14
Значи много ще се радвам ако ми помогнете!!! С мъжа ми сме женени от 2 години, но секса вече не е толкова интересен!! Пробвахме със всякакви играчки и начини за разнообразяване, както и малко садо-мазо, но проблема е там, че когато пробвахме веднъж (малко ме е срам) се оказа, че на него му харесва да вкарвам езика си в ануса му... Виждала съм го в Секса и града като идея, но как да му обесня, че не ми е приятно??? Или да се жертвам и да премълчавам.. Все пак много го обичам и искам всичко в интимния живот да е наред, но това е малко прекалено!!!

http://www.dimulka.aha.ru/sex/

http://kamasutrabg.hit.bg/poses.htm

Kaji mu 4e ne ti e priqtno.6te te razbere!

palomaaa
08-03-2007, 09:48
ааа недей го прави,като не ти е приятно....все пак секса е да си създадете взаимно удоволствие,а не на него да му е :smt007 а на теб :smt078

50cent
08-03-2007, 09:57
abe ti ne mu burkai v nosa oba4e dosta e vazbujda6to pone za men dokuto go pravq moita da mi murka edno takova strastno i e mnogo got probvai

Quasar
08-03-2007, 10:10
КАжи му бе ще те разбере

PrI$Tra$TeNa
08-03-2007, 10:16
Значи много ще се радвам ако ми помогнете!!! С мъжа ми сме женени от 2 години, но секса вече не е толкова интересен!! Пробвахме със всякакви играчки и начини за разнообразяване, както и малко садо-мазо, но проблема е там, че когато пробвахме веднъж (малко ме е срам) се оказа, че на него му харесва да вкарвам езика си в ануса му... Виждала съм го в Секса и града като идея, но как да му обесня, че не ми е приятно??? Или да се жертвам и да премълчавам.. Все пак много го обичам и искам всичко в интимния живот да е наред, но това е малко прекалено!!!

абе кажи си му направо....ебаси ако толко те обича ще те разбере....само като се сетя и настръхвам !!! :-& :smt011 :evil:

InLovE_91_f
08-03-2007, 10:25
кажи му че не ти е приятно и намерете заедно решение на проблема :-s ...и ако те обича наистина трябжа да те разбере. аз не виждам на него как ще му е хубаво при положение, че знае че на теб не ти е приятно. успех все пак :!:

slavito007
08-03-2007, 10:46
Т'ва с езика е обяснимо да ти е неприятно да го правиш.Кажи му , че не ти допада много,все някак ще те разбере.И има 100 хиляди начина да събудиш пламъка у партньора.Не прави чак такива жертви :wink:

sasha_90
08-03-2007, 11:53
Нали сте женени.Говори и кажи ,че не ти е приятно.