PDA

View Full Version : Ех плс съветче...;[



08-02-2007, 19:17
oh znam che ima mnogo takiva statii no mnogo shte mi pomognete ako otdelite malko vreme za da mi podskajete kakvo da pravq..
znachi,
mnogo haresvam edno momche!Ama nz kak da mu go kaja!mnogo razlichni sme i malko e trudno.Toi e Metal i postoqnno igrae igri.ako trugnesh da govorish s nego samo za igrite govori ili za lubimata si grupa!vsushnost e mnogo mil i dobar!nz dali da mu kaja che go haresvam zashtoto me e strah kak shte reagira...ami ako si razvalim i priqtelstvoto?ohh...kakvo da pravq i kak da mu kaja? ](*,) obiknovenno kogato haresvam nqkogo se placha che toi haresval druga ili ne mi obrushtal vnimanie....sega sam tolkova shtastlivaaa!!! :lol: no i obarkana :? haide veche mlakvam che shte stana za smqh!!!

pls kajete kakvo da pravq!

CvEtI`KiSs
08-02-2007, 19:20
ми според мен не му казвай...защото ако реагира по някав гаден начин...може да не сте фр.вече...това е мимолетно увлечение ... според мен не е нищо сериозно

sasha_90
08-02-2007, 19:22
Ако си напълно сиг. че го искаш действай.НО на твое място бих запазила приятелството си с това момче.

1
08-02-2007, 19:22
металите са добри хора особено ако играят много комп игри, гарантирам ти че няма да е лош с тебе, признай му преди да го е направила някоя друга

LP_girl_14
08-02-2007, 19:30
първо се изясни сама със себе си дали нещата от твоя страна са сериозни или е просто каприз.Ако наистина искаш да бъдеш с него му покажи по някакъв начин какво изпитваш към него.Не ми се вярва само игрите и метала да са темите на които може да се разговаря с него.Разберете се да излезнете някой път или пък ако сте в една компания му обръщай повече време,покажи му че той е специален за теб.В крайна сметка си струва да опиташ.НО ако си мислиш че не си толкова хлътнала и че след седмица ще ти мине увлечението,въобще не се впускай в това