PDA

View Full Version : МноГо Го искам



Blo0dG1rl
08-02-2007, 19:46
Ох.. Много харесвам едно момче.. вече нз колко време.. но.. той си има приятелка.. Правихме секс гушкахме се.. спахме на едно легло и цяла вечер той ме целуваше.. Беше Много хубаво няма да я забравя тази вечер.
Говорехме си много за неговата приятелка но аз не проявявах ревност отговарях му и му давах съвети както на мойте приятели.
Казах му че в една връзка понякога се правят компромиси а той ми отг. че края е близо .. Много искам да разбера.. имам ли шанс с него.. но без да му задавам въпроса директно защото съм срамежлива.СНощи пак си лафехме по тел. Моля..ви Дайте съветче

Boynce
08-02-2007, 19:51
тцтцтцт не те ли е срам!Изобщо ли не ти пукаще че тои си има приятелка когато си спала с него....изобщо ли не ти трепна че ти може да си виновна за раздялата им и че това ще я нарани ......вии днешните сте е****и глупавите момиченца ...не не ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

После като ти каже че е бил с тебе само за секса и че изобщо няма чувства към теб пиши пка тука!Които се смее последен се смее наи добре!!!!

Blo0dG1rl
08-02-2007, 19:57
на мен не ми трепна нищо аз го попитах дали нещу му е кофти и той каза че тя така си го е направила. Пък ми се е случвало и преди..

Boynce
08-02-2007, 20:01
OMG предполагам знаеш това какво говори за теб
Я се замисли малко ти как би се чувствала на мястото на аверката му!
И само за твое инфо повечето мъже говорят така,че тя не го обичла,че не му обръщала внимание,и тн....всичко това е интервенция за такива "умнички и скро0мни " като ТЕБ за да налапат патито
#-o #-o

08-02-2007, 20:02
mi edin i men me svalq6e i ima6e priqtelka i kazva6e 4e tq e nz si kva 4e tq e vinovna za tva 4e toi tarsi drugi momi4eta ama ni6to ne napraih 6toto mi be6e kofti ti savest ima6 li???????

Blo0dG1rl
08-02-2007, 20:04
той каза че тя си го обича не го отрича тва. Била съм и на нейното място.. само дето тя няма да разбере.. Да се научи да говори а не само да мълчи и сичко което той кажа тя да е съгласна.. ТТ..

roskbbb
08-02-2007, 20:07
stiga ste uprekvali momicheto be ! Shto pyk tqraa da i puka za nqkoi koito ne poznava !?
A kolkoto do temata edva li si tolkova sramejliva ...vse pak si spala s nego po hubavo mu kaji sichko :P

08-03-2007, 05:42
Аз не намирам нищо лошо в случая. Харесали се, правили секс, полафили си... Е кво толкова? Кво като си има приятелка? Изпуснала си една мъъъничка подробност обаче. След неопределен срок от време на мястото на настоящата му приятелка може би ще си ти. И докато ти си мислиш, че любимия ти е с мама и тати на село да помагат да берат доматите ( много се отплеснах :-D ) през това време той буквално ще масажира доматите на някоя като теб, която си мисли, че живота е розов.
Подкреям мнението, че мъжете са свине, но и пояснявам, че не всички.
:lol: :lol: :lol:

saskou
08-03-2007, 05:44
Аз не намирам нищо лошо в случая. Харесали се, правили секс, полафили си... Е кво толкова? Кво като си има приятелка? Изпуснала си една мъъъничка подробност обаче. След неопределен срок от време на мястото на настоящата му приятелка може би ще си ти. И докато ти си мислиш, че любимия ти е с мама и тати на село да помагат да берат доматите ( много се отплеснах :-D ) през това време той буквално ще масажира доматите на някоя като теб, която си мисли, че живота е розов.
Подкреям мнението, че мъжете са свине, но и пояснявам, че не всички.
:lol: :lol: :lol:
Опаля.. Забравих да се логна :)))

RoSsY88
08-03-2007, 06:59
Дай му време..изчакай не пришпорвай нещата...ако се разделят и иска да е с теб ще те потърси :) усмихни се всичко ще се опрваи и нареди просто малко време трябва

08-03-2007, 07:01
Аз не намирам нищо лошо в случая. Харесали се, правили секс, полафили си... Е кво толкова? Кво като си има приятелка? Изпуснала си една мъъъничка подробност обаче. След неопределен срок от време на мястото на настоящата му приятелка може би ще си ти. И докато ти си мислиш, че любимия ти е с мама и тати на село да помагат да берат доматите ( много се отплеснах :-D ) през това време той буквално ще масажира доматите на някоя като теб, която си мисли, че живота е розов.
Подкреям мнението, че мъжете са свине, но и пояснявам, че не всички.
:lol: :lol: :lol:

а пък жените са курви ! :evil:

tuka6na
08-03-2007, 07:21
:lol: боже ...имах приятел,който не беше редовен,същата история.Но в същото време беше така обсебен от мен,че побъркваше хората около него.Винаги са ми казвали ,че спира да говори за мен ,само когато говори с мен :lol: Все едно тва е моята история,но приятелката бях аз.Виждаше му се края,то и ти да разбереш ,че приятелят ти прави такива отклонения,няма да си във възторг.Таа беше намерил някакво момиче,с което ме беше запознал докато бяхме заедно.Когато се карахме ходеше у тях,при най-малкото нещо и звънеше.Стана ми ясно че няма да го бъде,и такам...Но след известно време видях отново това момиче, тя едва ме позна,но не пропусна да ми каже ,че се чувства гадно,не заради мен ,а защото разбрала ,че момчето го прави за да 'забрави' нещо минало....
Та ,няма да ти казвам ,че си курва,нещо от сорта,ще кажа само,че така мислех за онова момиче когато разбрах за съществуването и.Няма да ти кажа и да се бориш за него,защото едно такова 'отклонение' често може да не значи нищо ; ) Явно това е просто защитна реакция на момчето,дали защото не иска да се привързва толкова много към приятелката си(което ,разбирам по думите ти,вече е станало...)или нещо необмислено,нз....трябва да си сигурна че обича теб.Защото ако изпитва това към приятелката си,и да не обръща внимание на фактите,това не ги променя ; )))

pavkata91
08-03-2007, 07:25
:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k
нищо не мога да се сетя :D не знам как да ти помогна... :? :? :? :? :?

1
08-03-2007, 14:34
като го искаш налапай го ма путко

BaD_GiRl_mL2
08-03-2007, 14:46
Da be, davai kato ti e tolkova zor..no sled mesec, shte pravi sashtiq nomer, no tozi pyt na teb..da te vidim togava kak shte se chuvstvash i s koi shte spish tozi pyt..

radito
08-03-2007, 15:09
stiga ste uprekvali momicheto be ! Shto pyk tqraa da i puka za nqkoi koito ne poznava !?
A kolkoto do temata edva li si tolkova sramejliva ...vse pak si spala s nego po hubavo mu kaji sichko :P
:wink:

TreeHill
08-03-2007, 15:52
то нее хубаво...

GaNgStAz
08-03-2007, 16:31
stiga ste uprekvali momicheto be ! Shto pyk tqraa da i puka za nqkoi koito ne poznava !?
A kolkoto do temata edva li si tolkova sramejliva ...vse pak si spala s nego po hubavo mu kaji sichko :P
:wink:

neam mnenie po vyprosa, no tfa mi dopadna ;)

08-03-2007, 16:45
[bТи си много тъпа и нахална[/b]. 8) На теб няма да ти е приятно ако ти направят този номер. :roll:

08-03-2007, 16:46
На колко години си? :roll:

alkobalko
08-03-2007, 16:49
Гадничко си постъпила като си спала с него, не че той е по-малко виновен. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между него и приятелката му и тогава действай. Ако наистина се разделят, тогава вече можеш да се опиташ да се сближите.

koalka
08-03-2007, 18:19
Според мен трябва да поговориш с него и да го питаш, все пак е хубаво нещата да са ясни, за да не си ти после наранената и разочарованата.Така ти дава някакви надежди и изведнъж нещата могят да се обърнат в съвсем различна посока. :wink:
Явно има някакви чувства към теб.

teenage_drama_queen
08-03-2007, 19:03
Аз не намирам нищо лошо в случая. Харесали се, правили секс, полафили си... Е кво толкова? Кво като си има приятелка? Изпуснала си една мъъъничка подробност обаче. След неопределен срок от време на мястото на настоящата му приятелка може би ще си ти. И докато ти си мислиш, че любимия ти е с мама и тати на село да помагат да берат доматите ( много се отплеснах :-D ) през това време той буквално ще масажира доматите на някоя като теб, която си мисли, че живота е розов.
Подкреям мнението, че мъжете са свине, но и пояснявам, че не всички.
:lol: :lol: :lol:

:wink: