PDA

View Full Version : Момичетата защото гледате толкоз височината на момчето



oziato
08-02-2007, 20:35
az da si priznaq ne sam mnoo visok .imah slu4ai v koito edno momi4e koeto e edna glava pod men vika 4e sam bil nisak.to si e taka ama zvu4i stranno ot 4ovek kat neq.v slu4aq viso4inata mi v sravneniq s neinata si e normalna.
momi4eta imate li nqkakva stranna mani mom4eto da e nqkvo visoko i zasto?

rakiQ
08-02-2007, 20:36
мен ме кефят по ниските момчета
маркучи не ми требат

08-02-2007, 20:36
ami kato se ima predvid che az sum 180 sm zashto li iskam visoki momcheta ..

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 20:38
Защото по-високите момчета са с малки пишлета?

oziato
08-02-2007, 20:40
Защото по-високите момчета са с малки пишлета?
_________________
У-ля-ля-ля АЗ СЪМ АРТИСТ!
.::InLoVe::.



to si e nau4no dokazano 4e niskite maze sa po dobri lubovnici :D :D :D :D

krisi_pisi
08-02-2007, 20:42
Акъл на високо не вирее :)

rubi
08-02-2007, 20:44
Еми в твоя случай тая е постъпила тъпо........на твоя въпрос ще ти отговоря така: аз съм 176....с момче 168(примерно) ........малко ще сме смешни като гаджета.....затова по-висок тряя.....пък и да си тежи на мястото :-D

LitLLe DeViL
08-02-2007, 20:45
mi spored men e sp sme6no primerno mom4eto da e po-nisko ot momi4eto pyk i men li4no pove4e me privli4at nz za6to.

vvs_go
08-02-2007, 21:43
мен ме кефят по ниските момчета
маркучи не ми требат - kaza nqkva niska nabita v gyza razvita

vvs_go
08-02-2007, 21:44
Защото по-високите момчета са с малки пишлета? 4e ti kolko si visok 10 metra?

Ice
08-02-2007, 21:47
Аз изобщо не гледам височината.Ходила съм и с високи и с ниски, стига да ми хареса момчето няма значение височината... :wink:

LP_girl_14
08-02-2007, 21:47
Ами аз съм си височка-173-4,и ако тръгна с некъв дето е 160-165 ще е просто смешно,пък и майната му кво говорят хората,на самата мен ще ми е неудобно.Не знам какво ще правя ако хлътна по някой по-нисък от мен,но засега не ми се е случвало :wink: Пък и все пак е важен човека,момчетата с които съм била не са минали през кастинг за височина :-D

Lestat357
08-02-2007, 22:11
az da si priznaq ne sam mnoo visok .imah slu4ai v koito edno momi4e koeto e edna glava pod men vika 4e sam bil nisak.to si e taka ama zvu4i stranno ot 4ovek kat neq.v slu4aq viso4inata mi v sravneniq s neinata si e normalna.
momi4eta imate li nqkakva stranna mani mom4eto da e nqkvo visoko i zasto?

Това просто не е така! Важи за малка част и то не за друго - просто се чувстват на подъзнателно ниво по-сигурни така. Така си го обяснявам аз, мога и по-подробно да се аргументирам, но смятам да пропусна да го правя точно тук. Това, че си малко повече неин тип или не на пръв поглед не значи нищо. Никак не е окончателно и подлежи на промяна. Нормално, ако тя е 175, а ти 172 (колкото съм аз, например) да й е малко трудно да си те представи като неин приятел, но това май повече ще важи за теб самият. Общувал си с някакви дечулига досега, там е проблемът! Има толкова други неща, които са от значение, че височината напълно избеднява пред тях. Какво като си висок, ако имаш по-тесни рамене от нейните или си видимо по-лек? Пак е без значение принципно, но според мен много повече се набива на очи. Комплекси за ръста си имах много отдавна - предполагам си на не повече от 17? Има начини леко да го коригираш дори (не само "класическият" - повече баскетбол) и мога да ти напиша за няколко от тях на лично. Аз лично не съм ги опитвал, но май на 2-3-ма приятели им помогнаха видимо. Да не ти пука! Не и за това. Най-малкото, защото въобще не зависи от теб, за разлика от доста други неща. Промени това, което можеш, а с останалото се примири. Леко перефразирам една философска мисъл с това. Иначе ясно - хора различни.



Ами аз съм си височка-173-4,и ако тръгна с некъв дето е 160-165 ще е просто смешно,пък и майната му кво говорят хората,на самата мен ще ми е неудобно.Не знам какво ще правя ако хлътна по някой по-нисък от мен,но засега не ми се е случвало :wink: Пък и все пак е важен човека,момчетата с които съм била не са минали през кастинг за височина :-D

Ако ти се случи, дано не е проблем и за него. Защото аз точно заради подобна глупост от доста хубаво нещо се отказах навремето.

П.С.: Болднах малко, за който не му се чете всичко. :smt004

pink_champagne
08-02-2007, 22:49
Аз не държа момчето да е особено високо,просто да не е по-ниско от мене..

fergiebaby
08-02-2007, 23:34
abe drygo si e s visoko mom4e :D

bloodranger
08-02-2007, 23:35
Защото по-високите момчета са с малки пишлета? 4e ti kolko si visok 10 metra?
spored mene e 11 i polvina ama nz moje i da e pove4e








<<<Do u Feel Lucky ,Punk>>> :smt005

08-02-2007, 23:40
Инстинкти пич...ще ти го обясна по научен път...момичетата са женски същества,и се очаква мъжкия да ги защитава и пази,ако е по нисък се чувстват беззащитни...като са с по високи се чувстват по спокойни и самоуверени активират им се хормоните и тралала идва любовта...(брей кви сме животни хората (o.O))тва е мн накратко обсянено...няма ти обяснявам законите на природата сега,стига ти толкова...

*~!-TIESTO-!~*
08-02-2007, 23:48
Инстинкти пич...ще ти го обясна по научен път...момичетата са женски същества,и се очаква мъжкия да ги защитава и пази,ако е по нисък се чувстват беззащитни...като са с по високи се чувстват по спокойни и самоуверени активират им се хормоните и тралала идва любовта...(брей кви сме животни хората (o.O))тва е мн накратко обсянено...няма ти обяснявам законите на природата сега,стига ти толкова...Вярно е това!
Според вас защо никога не съм имал гадже? Защото съм нисък (да му еба майката на майката природа) 160см...ко да са праи. Кофти тръпка. Почнах да ходя на фитнес и ставам горе долу здрав. А сега кой ще се чувства беззащитен...?!?!

А по темата... как да ти кажа... защото са комплексирани...нищо лично към момичетата във форума, но един приятел твърди, че т'ва жената не е човек. "Кърви пък няма рана, пуска мляко, но не пасе и само с х*й можеш да и затвориш устата" ... За около 90% от момичетата(яките к**ки както искат да ги наричат) са комплексирани. Трябва да е богат, красив, висок, манекен и да има мускули. Еми сори ама нито съм висок нито богат. Не твърдя, че съм красив, но не съм някакво плашило. Почнах да ходя на фитнес за да заякна малко, поне да има някакво впечатление. Това ми е мнението! :-({|=

bloodranger
08-02-2007, 23:59
Инстинкти пич...ще ти го обясна по научен път...момичетата са женски същества,и се очаква мъжкия да ги защитава и пази,ако е по нисък се чувстват беззащитни...като са с по високи се чувстват по спокойни и самоуверени активират им се хормоните и тралала идва любовта...(брей кви сме животни хората (o.O))тва е мн накратко обсянено...няма ти обяснявам законите на природата сега,стига ти толкова...Вярно е това!
Според вас защо никога не съм имал гадже? Защото съм нисък (да му е** майката на майката природа) 160см...ко да са праи. Кофти тръпка. Почнах да ходя на фитнес и ставам горе долу здрав. А сега кой ще се чувства беззащитен...?!?!

А по темата... как да ти кажа... защото са комплексирани...нищо лично към момичетата във форума, но един приятел твърди, че т'ва жената не е човек. "Кърви пък няма рана, пуска мляко, но не пасе и само с х*й можеш да и затвориш устата" ... За около 90% от момичетата(яките к**ки както искат да ги наричат) са комплексирани. Трябва да е богат, красив, висок, манекен и да има мускули. Еми сори ама нито съм висок нито богат. Не твърдя, че съм красив, но не съм някакво плашило. Почнах да ходя на фитнес за да заякна малко, поне да има някакво впечатление. Това ми е мнението! :-({|=
Vij sia tuka si v gre6ka ne sa 90 a 100%.Vednaga sa obuslavqm sas slednoto mi izkazvane:nito edno ama absolutno nito edno momi4e nqma da otkaje da spi ili kvoto i da e na gotin visok muskulest paraliqkoito 6e q 4uka qko na 2 viagri i 6e i kupuva si4ko .Tai 4e tva e jivota pak tva 4e si nisi4ak hi4 da ne ta ibe(ima vreme 6e raste6 :wink: ) az kat sam 185 redovno si razbivam glavata po avtobusite tai 4e si4ko si ima plusove i minusi :-D

pathetic
08-03-2007, 00:43
1

Дай да ти видя косата бе,сладурковец.


Охаа.
И аз преди мънинко на един му разправях,че е нисък.
Просто обожавам младежи с огромни ръце,които те мачкат и като те гушнат и се губиш някъде там..и въобще са огромни целите.
Едни такива силни изглеждат хаха.

А това,че на високите са им били малки патките..е не е точно така.
:-D

08-03-2007, 01:19
Vij sia tuka si v gre6ka ne sa 90 a 100%.Vednaga sa obuslavqm sas slednoto mi izkazvane:nito edno ama absolutno nito edno momi4e nqma da otkaje da spi ili kvoto i da e na gotin visok muskulest paraliqkoito 6e q 4uka qko na 2 viagri i 6e i kupuva si4ko .Tai 4e tva e jivota pak tva 4e si nisi4ak hi4 da ne ta ibe(ima vreme 6e raste6 :wink: ) az kat sam 185 redovno si razbivam glavata po avtobusite tai 4e si4ko si ima plusove i minusi :-D
Установявам че на такива като тебе трябва да им се забранява да влизат в квито и да е форуми че само пречат... o.O
Относно това че всяко момиче ще си легне с некой висок мускулест пич..в много голяма заблуда си..ама МНОГО...а събери малко опит и тогава говори,ако при тебе(понеже си момче) външния вид е 80% от цялата оценка то при другия пол не е така...мъжете се влюбват с очите,жените с ушите...наистина и външния вид е важен но ако седиш срещу нея и я гледаш в предължение на 30 мин знаеш ли кога ще ти пусне ?
Онова за инстинктите е вярно но не е задължително да си по висок за да създадеш такова усещане...височината не е чак толкова важна,ако имаш желанието всичко се постига ;)

mechtaq_za_teb
08-03-2007, 07:00
Az predpo4itam momcheto da e visoko.Nqmam predvid da e nqkakav marku4,no vse pak predpo4itam visokite mom4eta.Neznam zashto.

rakiQ
08-03-2007, 07:06
Защото по-високите момчета са с малки пишлета? 4e ti kolko si visok 10 metra?
пич не се мисля за ниска 166 съм на 14

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 07:17
momi4eta imate li nqkakva stranna mani mom4eto da e nqkvo visoko i zasto?

Не,нямам "някаква странна мания".Тая,която те е отрязала,е много тъпа(ако те е отрязала само за това,защото може да има и други причини,но да е изтъкнала само тази,защото примерно не е знаела как да ти го каже).

inn4eto
08-03-2007, 09:26
e pa izvinqqi am mom4eto trqq 100%da e visoko 6oto mn sorry am ne e mn qko da kara6 mom4eto da ska4a za celufka ili da trqq klekne6 da mu kae6 zdrasti ! are sq pone da e po visoko ot momi4eto a 6to se otnasq do mene az sym 170 sm i mom4eto trea si e naprao visoko ! 8)

inn4eto
08-03-2007, 09:41
a 6to se otnasq do tfa 4e momi4etata spyt s bogati sao za tfa 4e sa bogati e izvinqqi am mene tfa kfo ma interesuva !? toi ako e bogat 6a sa ima za nekyf nai- nai am az 6a spy s nego nqq sa jena za nego a toi nqq mi pla6ta za tfa 4e sym spala s nego taka 4e dali e bogat v toq slu4ai ne ma int ! am ako naistina e nekfo maneken4e s biceps polvin metyr i 10000000000000000000000000000000000000 lea v joba i o6te tolkoa v kreditnata karta i otdelno e 2 metra em izvinqqi am pak nea sa sao parite nito sao viso4inata taka4e ..... :!:

Peshito
08-03-2007, 09:43
Пич да не ти пука аз като бях 10-ти клас бях висок 160 а в 11-ти станах 173 не мога да си обясня как толкова много пораснах :) имаш шанс ако си още малък

summer_night_lady
08-03-2007, 10:04
Vij sia tuka si v gre6ka ne sa 90 a 100%.Vednaga sa obuslavqm sas slednoto mi izkazvane:nito edno ama absolutno nito edno momi4e nqma da otkaje da spi ili kvoto i da e na gotin visok muskulest paraliqkoito 6e q 4uka qko na 2 viagri i 6e i kupuva si4ko .Tai 4e tva e jivota pak tva 4e si nisi4ak hi4 da ne ta ibe(ima vreme 6e raste6 :wink: ) az kat sam 185 redovno si razbivam glavata po avtobusite tai 4e si4ko si ima plusove i minusi :-D

Виж кво ще ти кажа знаеш ли на колко с такова описание: "gotin visok muskulest paraliq" ама на колко мн съм отказвала само заради тва че просто не знаят кво да кажат на момичето за да го предразположат за такива неща. Аз лично мн се нервя точно на тиква гледаш ги красиви ала бала готини и кво накрая ти изтърсват "аре да те чукам" ми на такъв пикльо естествено че няма да му пусна ама ти се пак си мисли квото иска6 :wink:

`Death`Whore``
08-03-2007, 10:17
защото ако имаха толкова коса колкото трябва щеха да гледат в нея
ЯЯЯ, наистина дай да я видим таз коса. :)

fdream
08-03-2007, 10:18
Moje akal na visoko da ne viree ama pak na nisko gnie :lol: :lol: :lol:

Bamfi
08-03-2007, 10:28
Наистина, друго си е, както си вървите, да скокнеш да целунеш момчето по бузата и да не нацелиш изобщо и да се пребиеш. Или пък да нямаш нужда от упражнения за прасци от постоянното надигане на пръсти всеки път, когато искаш да го гушнеш.

GaNgStAz
08-03-2007, 10:46
az visochinata izobshto ne q gledam.. stiga da mi haresa momcheto, shto da ne trygna s nego ? kfo kato e po nisyk ot men ? hodila sym i s niski i s visoki :) ne visochinata e vajna.. pone za men :P

sasha_90
08-03-2007, 10:50
...Защото ми харесва момчето, с което ходя да е колкото мен висок или малко по-висок.

theEXPLOITED
08-03-2007, 10:54
мен ме кефят по ниските момчета
маркучи не ми требат
мене също

08-03-2007, 11:00
az da si priznaq ne sam mnoo visok .imah slu4ai v koito edno momi4e koeto e edna glava pod men vika 4e sam bil nisak.to si e taka ama zvu4i stranno ot 4ovek kat neq.v slu4aq viso4inata mi v sravneniq s neinata si e normalna.
momi4eta imate li nqkakva stranna mani mom4eto da e nqkvo visoko i zasto?

за мен е все едно дали е по-нисък или по-висок от мен. проблемът обикновено идваот момчето, защото аз самата не съм ниска (173см), но почти винаги ходя на високи токчета или платформи. Ей сега ги гледах, най-ниските ми обувки са 6 см. всъщност нося такива и защото са ми по-удобни, а и защото ме кефят :-D но някои ги притеснява мацката да е над тях :lol: така, че - гледаме височината заради вас, да ви спестим комплекси :wink:

vvs_go
08-03-2007, 11:12
Защото по-високите момчета са с малки пишлета? 4e ti kolko si visok 10 metra?
пич не се мисля за ниска 166 съм на 14
citirala si mi gre6niq post
po request mi ti moje da ne se misli6 ama ako ne porasne6 6te si na dr mnenie

08-03-2007, 11:35
Aадски си падам по високи момчетаа :smt007 :smt007 сааа квото и да говорите едно е да те гушне некъф дребосък и да имаш чувството че ти трябва да го паэиш нeкой нещо да не му направи :-s .... друго си еee някой висок и силен да те прегърнееее :D :D :D (то и аэ не съм ниска 1.77 :) )

08-03-2007, 11:39
Акъл на високо не вирее :)
А на ниско мухлясва. :)

VerryBerry
08-03-2007, 11:45
za6toto da si s po-nisko mom4e e kofti

xSaShEtOx
08-03-2007, 11:57
Аз изобщо не гледам височината.Ходила съм и с високи и с ниски, стига да ми хареса момчето няма значение височината... :wink: Hah, da be vsichki taka kazvat. Purvoto prechatlenie e naj-vajno.

Slave4You
08-03-2007, 12:28
Еми предполагам че едно момиче се чувства по-сигурно ако е с някое момче което е по-високо от нея. Някак си по-сериозно изглежда. Иначе това не е най-важното нещо. Височината е само общо впечатление за човека, ако сае държиш готино никой няма да ти гледа височината :P

Мухамстер
08-03-2007, 12:58
На високо нищо не вирее.

Най-отвратителното нещо е момиче да ти каже "прекалено си нисък за мен" и да не те иска заради това.

`Death`Whore``
08-03-2007, 14:50
Защото мъжът е силното начало...и трябва да е мъжествен. А ако мъжът е колкото жената, когато го погледне тя, дали ще изглежда мъжествен в нейните очи? Поне за мен е така.

08-03-2007, 15:07
az sam 2.30 i sam palen pi4, da mi qdete kureca :smt011

08-03-2007, 15:12
Death_Whore е много права - мъжът трябва да е мъжествен! НО мъжественността далеч не се определя от височината и мускулатурата... :)

`Death`Whore``
08-03-2007, 15:14
Никой не е споменал мускулатура...аз даже се заглеждам все по кльощави... :smt017

И аз знам за какво говоря...мъничко същество съм и е доста приятно да погледна нагоре и да се почувствам защитена...в преносен смисъл, разбира се...това е просто някакъв женски инстинкт. Но разбира се...е малоумно изказване като от началото на темата, че мъж 1 глава по-висок от момичето не бил достатъчно висок...

08-03-2007, 15:48
аз гледам лично :D не ми трябва нисък :twisted:

08-03-2007, 18:42
На високо нищо не вирее.

Най-отвратителното нещо е момиче да ти каже "прекалено си нисък за мен" и да не те иска заради това.
Значи за другите казвам - хубаво е да си висок. Обаче аз се харесвах повече като бях нисък (5-6 клас) и светът ми изглеждаше по-красив някак си. Като си висок и е гадно в превозните средства като вървиш да виждаш всички, а като си нисък няма да забелязваш всеки. И да си висок си има предимства, но предпочитам да не бях пораствал, защото се прегърбих. Искам да съм нисък пак!

teenage_drama_queen
08-03-2007, 18:44
ми аз предпочитам момчето да е по високо от мен но не с повече от 2 глави.. аз съм 163 и ми стага много готино като ме гушне някой по голям ... (на ръст де) .. чувствам се сигурна ... :-D O:)

djuki
08-03-2007, 18:48
Наистина би било по смешно по ниско момче . За мен не че не бих тръгнала с такова но бих се замислила много преди това . не мога да дам някакво точно обяснение просто ....

LaDy_DaQnA
08-03-2007, 19:11
mi ne e zadyljitelno da e mnogo visoko tfa mom4e ama mi e mnogo kofti da izleza s mom4e koeto e po nisko ot men....rrr......sq edno takova ima 4ustva kum men i prosto neznam kfo da praq s nego.....

MusicIsTheKey
08-03-2007, 23:11
Защото мъжът е силното начало...и трябва да е мъжествен. А ако мъжът е колкото жената, когато го погледне тя, дали ще изглежда мъжествен в нейните очи? Поне за мен е така.

На същото мнение съм.

*~!-TIESTO-!~*
08-04-2007, 00:21
Никой не е споменал мускулатура...аз даже се заглеждам все по кльощави... :smt017

И аз знам за какво говоря...мъничко същество съм и е доста приятно да погледна нагоре и да се почувствам защитена...в преносен смисъл, разбира се...това е просто някакъв женски инстинкт. Но разбира се...е малоумно изказване като от началото на темата, че мъж 1 глава по-висок от момичето не бил достатъчно висок...Добре ами например виж тази снимка долу и си представи, че ти си висока до червената линия. Въпросът ми към теб е: Кой би те защитил по-добре? Високия кльощав "пич" с цайсите или ниския здравеняк? :D :smt017

http://i.data.bg/07/08/04/492126_orig.jpg

`Death`Whore``
08-04-2007, 05:06
[color=green][b]Добре ами например виж тази снимка долу и си представи, че ти си висока до червената линия. Въпросът ми към теб е: Кой би те защитил по-добре? Високия кльощав "пич" с цайсите или ниския здравеняк?
Написах, че говоря в преносен смисъл. Ниските и набити мъже въобще не ми харесват. Да не говорим...ако са високи колкото мен /1.55 :smt005 /

Sam90
08-04-2007, 05:28
Мъжът трябва да е едър и мъжествен - не случайно повечето модели са високи и мускулести. Естествено, това не трябва да е кой знае колко важно за момичето, но в много случаи е.
Аз съм към 1.75 и до сега не съм имал проблем с момичета (особено не заради ръста... )

08-04-2007, 06:56
искам да го видя тва момче дето ще се сьгласи мацката му да е по висока с 10 сьм :shock: :shock: :shock:

Mitizaro
08-04-2007, 07:00
Както повечето казаха - смешно е момчето да изглежда мижаво и ниско пред момичето.Затова и именно мацките харесват по-високички...
Аз нямам проблеми - 192см на 14 години ::: (волейболист 8) )

Мухамстер
08-04-2007, 09:25
искам да го видя тва момче дето ще се сьгласи мацката му да е по висока с 10 сьм :shock: :shock: :shock:

Аз с това нямам проблем , работата е ,че повечето момичета изглежда имат.

`Death`Whore``
08-04-2007, 09:26
...а всъщност момичетата над 1.70 са рядкост...както и момчетата под 1.70...природата е измислила нещата - да са съвместими.

find_m3
08-04-2007, 09:26
Не я гледам кой го казва пък и мн високи [-X

mid_get
08-04-2007, 09:32
И аз не я гледам, не преценявам дали да тръгна с някой според височината. Но все пак всеки си има някакъв установен тертип за това какво харесва. А и не ми допада усещането, че се движа с по-малкия ми брат едва ли не :-s (който всъщност не съществува :-D)

Reed
08-04-2007, 10:14
Защото аз съм 1.68 и ще е смешно да ходя с някой с две глави по-нисък от мен. :lol:

find_m3
08-04-2007, 10:16
И аз не я гледам, не преценявам дали да тръгна с някой според височината. Но все пак всеки си има някакъв установен тертип за това какво харесва. А и не ми допада усещането, че се движа с по-малкия ми брат едва ли не :-s (който всъщност не съществува :-D)

:smt116 :smt023

eXuSe My FrEnCh
08-04-2007, 13:08
И аз не я гледам, не преценявам дали да тръгна с някой според височината. Но все пак всеки си има някакъв установен тертип за това какво харесва. А и не ми допада усещането, че се движа с по-малкия ми брат едва ли не :-s (който всъщност не съществува :-D)

:smt116 :smt023

:-D \:D/

08-04-2007, 13:10
Искам да съм по-нисък, не искам да съм 183 см. Искам да съм толкова, колкото се чувствах добре - 170-175. Не искам повече, а и се прегърбих.

gPa3HuTeJl
08-04-2007, 13:10
Ми Ш'ото на по-високите са им по големи пишките, пич....

XhaXHaXha
Еба'ам се...
Аз п1к не с1м срещал момиче, което да гледа височината... ти си сигурно няка'ф к1р1к?

Soldier_OF_Fortune
08-04-2007, 13:42
Супер смешно изглежда да ходят по улицата момче и момиче гушнати и момчето да изостава с 10см ](*,) . Някои нямаме текива проблеми ама също е грозно и някой като мен 195см 19г. да е с момиче под 175см [-X

Manic_Panic
08-04-2007, 14:29
Акъл на високо не вирее :)
Що не каза нещо, което е истина и в което си убедена... например:
На високото кацат гарги, ама на ниското серат! :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 14:35
задължително тр да е по висок от мен!!... а ако то е много... само би ми харесало още повече.. :) нз защо просто се кефя на по високи момченца.. (аа сиг защото обикновено високите са баскетболистчета :smt007 )

08-04-2007, 15:08
Аз много се чудя що некви тапи си падат по некви по 2 метра... Са... Ако момичето е високо - разбирамо е да си търси по-високо момче... Ама иначе ми е супер смешно няква 1,60 примерно да ходи с някъв,който е 1,85... :-D
не е смешно

Mitizaro
08-04-2007, 16:12
Супер смешно изглежда да ходят по улицата момче и момиче гушнати и момчето да изостава с 10см ](*,) . Някои нямаме текива проблеми ама също е грозно и някой като мен 195см 19г. да е с момиче под 175см [-X

Копеле ти сега си 195 ама аз като стана на 19 ше съм мн повече.Аз сега съм 192 и тренирам волей.
:twisted: :smt019

Soldier_OF_Fortune
08-04-2007, 18:09
Супер смешно изглежда да ходят по улицата момче и момиче гушнати и момчето да изостава с 10см ](*,) . Някои нямаме текива проблеми ама също е грозно и някой като мен 195см 19г. да е с момиче под 175см [-X

Копеле ти сега си 195 ама аз като стана на 19 ше съм мн повече.Аз сега съм 192 и тренирам волей.
:twisted: :smt019

Аз не се състезавам за рекорд най-високия в БГ, а просто толкова съм пораснал и толкова. Пък и ще си като един приятел висок около 215см и си избира гаджета с плоски глави за да може докато му правят свирки ( прави ) и да му държат бирата. И 500см да станеш =D> твои са си но тогава ще разбереш колко е лошо да си толкова висок. Ех защо ли не съм 185см ( перфектната височина за момче )

П.С. аз не съм спрял да раста и съм баскетболист :twisted:

`Death`Whore``
08-04-2007, 18:11
А аз спрях да раста преди години и съм 1.55 или 1.56. :P

Paradise_Lost
08-04-2007, 18:24
ne nqma zna4enie viso4inata prosto neiskam da e po nisko ot mene 6ot nqma da mi priqtno :-s a dali 6te e 1 ili 2 sm po visoko ili pak 10 sm nqma da mi puka

mm
08-06-2007, 16:30
Аз съм 1.65 на 18г. и какво ли не бих дал да порастна поне още малко...
Колкото и да си говорим истината е, че много голяма част от момичетата искат момчетата да са високи поне с една глава над тях... е аз какво, да се гръмна ли?

JuS7^YourS
08-06-2007, 16:34
az q gledam 6toto sum 1,77 i mom4eto prosto ne mi haresva da e po-nisko. A i mi suzdava edno takova 4uvstvo na sigurnost i zakrila, koeto mnogo obi4am

miloto_girl_4e
08-06-2007, 17:31
Аз лично не съм особено ниска - 1.70см съм..
И обичам гаджето ми да е по-високо(над 1.80см минимум), защото ми е по-приятно като ме гушка, чувствам се по закриляна и т.н
Просто не си падам по ниски момчета... :? Всеки с вкуса си...

08-06-2007, 17:46
Ако не сте готови да оби4ате някого само защото не седи добре до вас защото е по-нисък,зна4и не сте готови за лиобовта!

Благоев
08-06-2007, 18:38
az da si priznaq ne sam mnoo visok .imah slu4ai v koito edno momi4e koeto e edna glava pod men vika 4e sam bil nisak.to si e taka ama zvu4i stranno ot 4ovek kat neq.v slu4aq viso4inata mi v sravneniq s neinata si e normalna.
momi4eta imate li nqkakva stranna mani mom4eto da e nqkvo visoko i zasto?

Защото искат да въртят свирките прави...

sandrichkaa
08-06-2007, 19:06
abe i az ne darja da e nekav ogrooomen ama KATEGORICHNO da ne e po nisak ot mene. hodila sam s mom4eta maalko po visoki ot mene ama drugo si e da si e nekvo dosta viso4ko mom4eto...kato te gushneee i se 4uvstvash nekvo tolko sigurno...aaa super e :D

Dead`Paladin
08-06-2007, 19:09
ima li znachenie kuf choveka pred vas....c c c i kaprizni pak.. pff...

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-06-2007, 19:26
боже кви са тея глупости за височината....тц тц тц,или цвета на очите не виждам кво общо има това със самия човек :shock:

Jonnybg
08-06-2007, 20:44
Аз като сам 176см нисък ли съм? :shock: Ясно не харесвате ниски,но защо задължително треа да са некви дългучи по 180см+?

EternalSilence
08-06-2007, 21:19
къв е смисъла от тая тема изобщо.... имам приятел дето няма 180 а гаджето му е май 190+ и са заедно от няколко години....

Мухамстер
08-07-2007, 11:05
Колкото и да си говорим истината е, че много голяма част от момичетата искат момчетата да са високи поне с една глава над

Доста вярно , за жалост.

Witch NOT Bitch
08-07-2007, 11:50
Аз съм 164-5cm и предпочитам момчета, които не са МНОГО по-високи от мен, щото се чувствам няква дребна, слаба и немощна... :roll:

bobka
08-07-2007, 14:05
emi ne stava momi4eto da e po visoko ot mom4eto 6toto stava sme6no.ina4e ako momi4eto puk e po nisi4ko e po dobre da e s p nisko mom4e .az sum ot visoki4kite(177) i predstavete si me mene s mom4e koeto e mn po nisko ot men.ne vurvi prosto.ina4e taq ne e postupila pravilno

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:12
@_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e

Оправи си аватара...

mademoiselle_de_Soleil
08-07-2007, 16:33
za6toto visokite mom4eta , bideiki glava, ako moje 2 nad teb izlu4vat sigurnost => sila, smelost (kolkoto i sme6no da zvu4i....)
i za6toto sa po-sexy ... li4no mnenie ;)

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:36
ааа значи сила и смелост, а? аххахаха и ако тр1гнеш се трепаш с некой по висок мислиш, че няма да го сг1на? какво значение има п1к р1ста с силата и смелостта... смелостта ти идва отв1тре... силата... може да си здрав ама.. к'во.. някак1в смешник... точно това твойто е детско разс1ждение..

Dead`Paladin
08-07-2007, 16:52
geeee......taz tema nqma li krai be :smt005 visoki/niski are be sichko vurvi...za vseki vlak si ima putnik...ko tolkoa...

08-07-2007, 18:59
hahah ako niakoi poznat pro4ete tozi post 6te me zbarka ot smiah
ami az niamam ni6to protiv niskite mom4eta
rabotata e tam 4e ot mn vreme haresvam edno mom4e koeto e 12 klas a e po- nisko ot men (az sam 9klas)
i goliam buzik pada6e ama az vse si traeh i go za6titavah
ve4e niamam jelanie da go za6titavam no vse o6te niamam ni6to protiv tva 4e e nisuk makar 4e cciala zima hodih s maratonki 6toto botu4ite mi imat ogromna platforma :-D
hahhaha abe da se obi4at horata tva e nai-vajnoto beee :P

ZaHaRcHe
08-07-2007, 19:48
Ми защото не може едно високо момиче да е с някой нисък туи е смешно...някой харесват ниски др високи въпрос на вкус :::

VeSinCe
08-08-2007, 12:50
Задължително трябва да е по- висок от мен пък с колко то4но няма зна4ение :wink:

08-08-2007, 13:27
аз съм излизал с момиче което е с 20 санта по високо от мен и беше супер, а и тя много ми се радваше, освен това всички ми завиждаха за високата кака (за всеки влак си има пътници), понеже не съм от най-високите (173) но понеже съм широкоплещест, което компенсира до някаде, но предпочитам момичето да е по-ниско от мен, и аз се чувствам по комфортно и за тях е същото предполагам

happy_cute
08-08-2007, 17:28
Сори,ама обичам едни силни ръце и като ме гушне да се чувствам много яко и сигурно.Но момчето,което в момента си харесвам е около 1.75,но никога не бих тръгнала с по-нисък от мен [-X

Мухамстер
08-08-2007, 19:20
Казано кратко:
1.Ако си момче , колкото по-нисък си , толкова по-прецакан си.
2.Ако си момиче , колкото по-дебела си , толкова по-прецакана си.

Дискриминация винаги си има.

Gothique&amp;#9835;
08-08-2007, 19:22
Ем аз гледам височината поне глава глава и половина най-малко да е по-висок от мен за да може да му се яхкам на конче :smt005

oziato
08-08-2007, 19:49
to i da e po nisak pak moe da te nosi na kon4e stiga da e qk

Soldier_OF_Fortune
08-08-2007, 21:26
Просто колкото по-висок толкова повече респект вадиш. Примерно заяждам се с по-големи и по-здрави от мене но само като ме погледнат ( 195см ) и не смеят да ми отвърнат. Просто колкото по-висок толкова по-добре. \:D/ \:D/ \:D/

Нисък
08-13-2007, 13:52
Просто колкото по-висок толкова повече респект вадиш. Примерно заяждам се с по-големи и по-здрави от мене но само като ме погледнат ( 195см ) и не смеят да ми отвърнат. Просто колкото по-висок толкова по-добре. \:D/ \:D/ \:D/

АХАХАХАХАХХАХАХААХАХАХХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХААХАХАХА ХАХАХАХ!!!! Тренирам кик-бокс - още ли си толкова сигурен? Бате, какви грозни сцени съм виждал с такива, мислещи като тееб...

08-13-2007, 19:25
emi za seki slu4ai e dobre da e po-visok ot mene,6toto ina4e e kofti...no po-princip po-visokite mom4eta sa malko po-privlekatelni????

08-14-2007, 07:19
ne na men i malko mom4e mi vur6i rabota :D :D :D

..:sUnRiSe:..
08-14-2007, 08:10
щото е неприятно гаджето ти да е по ниско от теб поне на мен ми е мн странно имам приятелка която ходи с момче по ниско от нея и тва не им е проблем ама на мен ми е странно :-$

bulgarche
08-14-2007, 09:46
Сестра ми е ходила повече от две години с момче, което беше по-ниско от нея. Само защото тя е по-висока, с една глава, това означава че не трябва и не може да са заедно ли?
На мен не ми се е случвало да бъда с по-високо момиче, а и малко трудно...по обясними причини.

MayKyTy
08-14-2007, 09:53
Абе да се обичат хората без значение колко са високи, е аз лично предпочитам по високи момчета не знам защо може би защото се чувствам по сигурна с такъв или не знам, но определено харесвам по-високи от мен момчета ... (може да се дължи на тва че съм 160 и избивам комплекси :D :D :D ) \:D/ \:D/ \:D/

love_actually
08-14-2007, 09:54
Абе да се обичат хората без значение колко са високи, е аз лично предпочитам по високи момчета не знам защо може би защото се чувствам по сигурна с такъв или не знам, но определено харесвам по-високи от мен момчета ... (може да се дължи на тва че съм 160 и избивам комплекси :D :D :D ) \:D/ \:D/ \:D/
и при мене е същото :(

инна
08-22-2007, 15:04
бати хората сте сериозно ! вече мн яко почвам ви са нерва ! дооре ся ви описвам едни ситуациики а секи да си направи сметка кое би избрал :
1.едно момиче - 175 , ходи с момче 165 - голям сладур , струва й се готин новсички я ебават че е по нисък

2.едно момиче - 165 , ходи с момче 175 - голям сладур , като те гушне и се изгубваш в силните му ръце и се чувстваш защитена и спокойна .

3.едно момче - 175 , ходи с момиче 165 - голяма сладурана , струва ти се готина , никой не те ебава , чувстваш че толерираш - ти си шефа и ако някой ти пипне мацето ше му строшиш мутрата

4.едно момче - 165 , ходи с момиче 175 - голяма сладурана , сички се чудат как е забил такова маце , но той се чувства като "малкия" в двойката и му е некомфортно


кое бихте избрали ? :-k :-k :-k аз съм 170 на 13 години и мисля че момчето трябва да е по-високо от мен затова със сигурност избирам ситуация 2 :::

mir4ovski
08-22-2007, 15:11
shtoto ne sa mi priqtni pogledite na horata kato vidqt 4e nosi sas sebe si stalbi4ka na koqto se ka4va za da me celyne.za tova ina4e nqmam nishto protiv niskite mom4eta........

Arr0gAnT
08-22-2007, 15:15
височината не ме интересува мн - се ше е по-висок от мен, (аз съм 158), за мене сички са високи :D

OnFire
08-22-2007, 15:22
Акъл на високо не вирее :)

Аз съм висок 18* (не съм се мерил скоро) и мога да ти кажа, че айкю-то сигурно ми е по-високо от това на ваще.

08-22-2007, 15:38
Според мен хора,за които ръста е от голямо значение са супер комплексирани и глупави :wink:


Общо взето обобщено.Но повечето момичета спадат към това множество(с извинение).

mir4ovski
08-22-2007, 15:40
Според мен хора,за които ръста е от голямо значение са супер комплексирани и глупави :wink:


Общо взето обобщено.Но повечето момичета спадат към това множество(с извинение).
Eiii!!tva be6e grubo.sha zeme6 da ranish dy6icata mi!!1

Conrad
08-22-2007, 15:46
Просто колкото по-висок толкова повече респект вадиш. Примерно заяждам се с по-големи и по-здрави от мене но само като ме погледнат ( 195см ) и не смеят да ми отвърнат. Просто колкото по-висок толкова по-добре. \:D/ \:D/ \:D/


Пфахахаха оххх смях ,много бой ще има да ядеш .И все от ниски ще е да знаеш :lol: :lol:

MoHuTo
08-22-2007, 16:19
Досега съм имала само едно гаже, което беше по-ниско от мен и ми беше страшно неудобно с него..чувствах се като гигант :smt012 Затова предпочитам момчетата да са по-височки от мене :wink:

polq_m
08-22-2007, 16:25
Досега съм имала само едно гаже, което беше по-ниско от мен и ми беше страшно неудобно с него..чувствах се като гигант :smt012 Затова предпочитам момчетата да са по-височки от мене :wink:

мони браво аз ся щи разкажа

Досега съм имала само едно гаже, което беше по-високо от мен и ми беше страшно неудобно с него..чувствах се като гигант :smt012 Затова предпочитам момчетата да са по-нисички от мене

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 16:31
Ми то и аз съм ниска.. :-D
Така, че не бих предпочела.. някъв супер висок.. но ако ме кефи пък.. бих направила компромис разбира се :wink:

NerazreshenSimvol
08-22-2007, 16:43
Аз съм 164-5 см. До по-ниски от мен имам гадното чувство, че стърча (кофти), а до доста по-високи се чувствам дребна, вредна и неподребна (пак кофти). :? Най-комфортно ми е с човек, който е горе-долу колкото мен, или мъничко по-висок.

Абе, има ли любов, неодобствата от разликата във височините се преодоляват!!! 8-[

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 16:48
Аз съм 164-5 см. До по-ниски от мен имам гадното чувство, че стърча (кофти), а до доста по-високи се чувствам дребна, вредна и неподребна (пак кофти). :? Най-комфортно ми е с човек, който е горе-долу колкото мен, или мъничко по-висок.

Абе, има ли любов, неодобствата от разликата във височините се преодоляват!!! 8-[

Мхм.. такива дребни работи.. даже почти не се забелязват.. иначе и аз се чувствам като теб.. ама само до по високи.. при по ниски ми е яко.. щото обикновено.. аз съм потъналата в земята :-D

malakalmavt
08-22-2007, 20:12
предполагам, че обичат да гледат небето. момичетата са си романтички... и като надигнат глава нагоре към главата на своето гадже, виждат небето, облачетата, птичките, пчеличките и т.н. това е причината :)

08-22-2007, 20:33
Ем на мен не ми изглежда добре момичето да е по-високо от момчето.Ако стане нещо няма момичето да защитава момчето :-D .

~BoRn^InLoVe~
08-22-2007, 20:39
ся са сетих за едни с разлика 40 см :smt005 :smt005 :smt005 по темата>>>>решавам ня място дали ма кефи и изобщо не ми дреме дали е 160 или 190

PINK_FLoyD
08-22-2007, 20:39
аз съм висок и си падам по ниски.......сигурно има няква такава зависимост в тея работи.Е разбира се не много ниски смисъл аз съм 1,80 така че 1,63-65 пак си е екстра.

MeTal_HeArT
08-22-2007, 21:32
Аз съм супер ниска 1.57 тъй 4е обожавам нуски мом4ета 1.60 1.65 :smt007

Deskata_90
08-22-2007, 21:36
Ами то няма кой знае какво значение колко ще е висок, но с по нисък не можеш да обуеш високи обувки ако се наложи да излезете някъде.Иначе е нормално да е колкото мене или маалко по-височък :smt019

oziato
11-15-2007, 16:45
basi na men li4no mi pisnba da gledam nqkvi po 2 metra da hodqt s macki po 1.50,i tva se sresta se po 4esto,mi za nas det sme po 165-170 ko da praim kat ostava samo madami po 170 ?
sa verno 4e principno mom4eto trebva da e po visoko ama sto trqbva vmesto s 5 sm razlika da e s 35-40
to i momi4etata malko se omazvat s tva,za tqh visok e samo nqkoi nad 180 vmesto si4ko det sa nad neq

girl_in_black
11-15-2007, 18:12
Стига да не е по-нисък от мен, не ме интересува чак толкова колко е висок

merik16
11-15-2007, 18:14
:) :) :) oooo nqmate predstava az sum na 13 i sum 1metur i 50 i kvo kat sum nai niskiq v klasa stigam na momichetata samo do gurdite ma na skoro malko porasnah maaaaaaaaaaaalko s 1, 2, 3 cm
:lol: :lol: :lol:

kroasandvi4
11-15-2007, 19:18
Интересното е,че повечето момичета режат просто ,без да се замислят за гледната точка на ниско момче.Досега съм чул/прочел адски малко съвети за такива като мен и повечето биват "трай си , докато намериш".
Ами съжалявам , но ако това не е гнусна дискриминация , ще сготвя тухла с вино и доматен сос.

EvilBrunette
11-15-2007, 20:23
Определено си попаднал на някоя тъпачка. Аз съм доста височко момиче и нямаш представа колко пъти съм хлътвала по по-ниски момчета. Винаги ми е било суупер ужасно, че съм висока поради тази причина. Така че искам да кажа, че едно момче може и да е добродушно, умно, забавно и чаровно независимо дали е високо или ниско. Това въобще не е критерий за това как оценявам момчетата - последното нещо, което ме интересува. Просто хората с техните предрасъдъци... не можело момчето да е по-ниско. Ами ако точно пък той е твоята сродна душа??? Какво, ще се откажеш заради височината? Според мен само един повърхностен човек би се отказал от щастието си заради хорското мнение.
Виж например Кейти Холмс и Том Круз. Той е с 5 сантиметра под нея, но са щастливи и не им пука въпреки папараците.

PoisoNGirL
11-15-2007, 20:30
Еми и аз съм на принципа,че едно момче е хубаво да е високо..Поне 180 да е ако може и повече.Но това какви предпочитам не означава,че другите няма и да ги погледна.В кръга на шегата с една приятелка преди 1 седмица си спомнихме за старите гаджета...нейните с всяко следващо стават по-високи :-D , а моите се редуват... Не нарочно,ама все така се получава...Има го и моментът,че ако гаджето ти е по-ниско е кофти да ходиш на токчета...Ама аз си го правя и не ме бърка,нали като сляза на маратонки е по-висок :smt001 :smt003

iveto_love
11-15-2007, 21:31
mi na men mi haresvat visoki4ki (180 sm np) nz 6to ama...mi mno0o 6te e sme6no 172sm momi4e kato men da tr1gne s nqk1v 165sm :shock:

Valento
11-15-2007, 21:43
Високите момчета са наивни :-|

Valento
11-15-2007, 21:44
mi na men mi haresvat visoki4ki (180 sm np) nz 6to ama...mi mno0o 6te e sme6no 172sm momi4e kato men da tr1gne s nqk1v 165sm :shock:Аве ти по размер/височина ли тръгваш с някое момче ми земи си Слави Трифонов той поне е висок и много тъп,той не може и убувките да си завурже правилно :lol: :razz:

s7ar_girl_13
11-15-2007, 22:09
обичам високите защото съм висока и рядко се намира момче колкото мен или по-високо :D :D :D :D :D :D :D

lLady_MooN_RaiN
11-16-2007, 03:22
Признавам си. За мен е мания. Нещо напълно подсъзнтелно, защото не държа на външност, а повече на душа. Но...явно имам нужда да се чувствам закриляна и пазена. А за да се постигне това човекът трябва да е висок.

DisciplineAndOrder
11-16-2007, 06:06
Аз не държа момчето да е високо :neutral:
Аз съм ниска и рядко се среща по-ниско от мен момче.

Josefinne
11-16-2007, 08:48
Ехм, аз лично искам момчето да е около една глава по-високо от мен. Не съм много висока - около 1.60м. Затова момчетата около 1.80 - 1.85 са ми идеални. Високите мъже са по-търсени, защото изглеждат по-стройни, по мъжествени.
Всъщност какво се оплакват момчетата, които вече се зазяпват само по някакви манекенести dolliz? А? Нас миниончетата за нищо ни нямате :x

MartyParty
11-16-2007, 09:00
е извинявай ама той гадже ли ше ти е или по-малко братче??Трябва да си признаеш че като видиш някое ниско момче с момиче по високо от него си е смешно.Ниското момче някак не ме кара да се чувствам сигурна...180 поне.

kroasandvi4
11-16-2007, 09:03
Нас миниончетата за нищо ни нямате ....именно защото не обръщате внимание на по-ниските момчета под лозунга 'не са били мъжествени", които пък ви наблюдават вас.Притрябвала ми е на мен кифла-манекенка -_-...пък и едно е момичето да е ниско , друго е момчето.Все едно да сравняваш гологлаво момче с гологлаво момиче.На единия му е просто лек недостатък , а другият ще се чувства адски неадекватно(тези , които се чудят кое за кой се отнася , очевидно не са разбрали нищо).


Трябва да си признаеш че като видиш някое ниско момче с момиче по високо от него си е смешно.
Ами по-скоро ги уважавам ,защото не им пука и на двамата.

Dorianchety
11-16-2007, 10:27
Em ... moia priatel e visok kolkot men ... ne e mn visok , no tochno tam mu e chara ... po-nisichkite sa po-sladichki :P

hahavteen
11-16-2007, 11:20
Haresvam visoooki muje za6toto az sum 1.73 a pove4eto momi4eta(i osobeno tyka kudeto sum) sa okolo 1.60 i vinagi se 4ystvam kato niakva mytantka i iskam pone gadjeto mi da mi dava 4ystvoto 4e sum malko,krehko suzdaniice :-|

miShle
11-16-2007, 11:59
Що за въпрос..ти представяш ли си да тръгна с някой по-нисък от мене.Веднъж видях една такава двойка.Момичето по-високо, момчето една глава по-ниско спуках се от смях.За мене няма значение колко по-високо е...просто да е по-висок от мен.. дори с 1см :D
Пък и както казва slun4ice искам когато съм с него да се чувствам като малко,крехко създание ..всяко момиче би искало да се чувства така :oops: :-|

xXxScreamxXx
11-16-2007, 13:06
I az nzzZ za6to no vse si padam po takiiva koito sa edna glava nad men - smqtan go za po romanti4no :P V smis1l tak1v 4e kato me gy6ne i e edna glava nad men .... awe i az ne moga da si go obqsnq :shock: Ama mn me radvat visokite :grin: :-)

iveto_love
11-16-2007, 14:00
mi na men mi haresvat visoki4ki (180 sm np) nz 6to ama...mi mno0o 6te e sme6no 172sm momi4e kato men da tr1gne s nqk1v 165sm :shock:Аве ти по размер/височина ли тръгваш с някое момче ми земи си Слави Трифонов той поне е висок и много тъп,той не може и убувките да си завурже правилно :lol: :razz:
ne mi trqbva slavi trifonov.prosto ne 6ta niski mom4eta-znam go ot li4en opit 6tot hodih s nis1k i vsi4ki mi se smeeha.be6e mi kofti a i toi zabelqza 4e vsi4ki ni se smeqt i kaza po dobre da se razdelim 6tot i dvamata ne bqhme mno0o 6tastlivi :-k

x-PeRiMenT
11-16-2007, 14:47
Защото по-високите момчета са с малки пишлета?

Dream on...

Harum_Scarum
11-16-2007, 14:58
да бе маина мен ше ме е срам да излена с някои една глава под мени :razz:

Burzumul
11-16-2007, 16:45
Пикливи, загорели за секс недорасли курви, недорасли за живот и любов.

Съжалявам за липсата на цензура, но не се сдържах ](*,)

Bubeto_f
11-16-2007, 16:55
о тфа си е до човек вече...аз съм ходила с високи ниски момчета...но предпочитам високите...чувствам се някак си защитена и мъничка хихихихи :-)

sladku_bebzi
11-16-2007, 18:48
За мен височината няма значение, стига да не е по-нисък от мен (160см :wink: )

BWald0rf
11-16-2007, 19:03
Всеки с вкуса си ;) Не всички момичета си падат по високи момчета .. Мен лично не ме кефят някфи дет ги гледам кат бебе - лампа ..

Ch0c0la73
11-16-2007, 20:18
emi az sum pulna mania4ka na tema visoki mom4eta moje da zvu4i dosta povurhonstno no prosto po drebnite gi izklui4vam izob6to daje ne gi zabelqzvam trqbva da sa s nqkva super vun6nost smisal viziq dre6ki lice izlu4vane i t.n oba4e idva golqmoto oba4e haha i si kazvam em sladur ama e nisak .. a pak i sum 1.73 super 6e sum kompleksirana ako trugna s po nisko mom4e..obi4am da izglejdam mili4ka muni4ka i t.n kogato sum do mom4e a osobeno gadje...obi4am kogato me gu6ne da se izgubq v pregrudkata mu...da se nadigam na prusti kogato go cunkam..a we izob6to sum dosta :smt007 na taq tema .. spiram se nqma pove4e da pi6a :D :oops:

Burzumul
11-17-2007, 07:52
Не си маниячка, тъпа си

MartyParty
11-17-2007, 15:06
Не си маниячка, тъпа си


Къв ти е проблема бе?Нервен ли си?Я се успокой.Всеки си има мнение-малко уважение моля :roll:

`Death`Whore``
11-17-2007, 15:10
Бурзумул, не разбирам простотиите ти. И аз ли съм недорасла за живот и любов? Че съм недоебана е ясно, но мъжът си е налице, така че не се брои. Напълно, ама напълно логично е жената да харесва високи мъже, защото мъжът трябва да излъчва сила. Някой 1.55 /колкото мен/ няма да ми хареса никога, както няма и да ми хареса някой в женски дрехи - мъжът трябва да е мъж и точка.

kroasandvi4
11-17-2007, 18:30
Pardon za kirilicata.
Kato nastoqvate da ste vyzprieti kato bezzashtitni , malki syshtestva, dryjte se kato takiva.Kato za nachalo se postavete na mqstoto na tozi , kogoto ste razkarali zaradi rysta mu -_-.
Veroqtno edinstveno momicheta , koito im se bie shut zaradi kilogrami mogat da razberat kakvo imam v predvid kato gnysna diskriminaciq , a te pone mogat da napravqt neshto po vyprosa...
Veroqtno syshto sigurno sym prekalil s postovete v taq tema, na men mi e specialno dosta bolna.A tezi , koito gi e "sram" , ot kakvo tochno?Neshto ne mi se vryzva...sigurno sym si s povreden nachin na mislene , shtom ne razbiram ;]
Koito razbral kakvo pisha (osobeno kakto si e na latinsko) , razbral.Koito ne , da ne mi se argumentira sus zaucheni raboti , che me boli glava kato gi cheta ...

ХрС
11-17-2007, 19:40
Ами да кажем, че много ми харесват високи момчета. Не знам и аз какво точно ми харесва в тях, но просто излъчват повече мъжественост ли, не знам и аз, но много ми харесват =)

mumiikataa
11-17-2007, 19:59
хм...аз се кефя на нормално високите...смисъл да не са под 170...някфо тъпо е...поне на мен не ми допада момчето да е 2-3 санта над мен,камо ли аз да съм по-висока...има и някфи сладури дребнички,на които им отива да са мънички...

paula papi
11-17-2007, 20:21
оо.. аз квато съм висока .. нито мога яки високи обувки да сложа .. нито нищо .. пък и ся с ниско гадже ше се излагам ... ама мама е виновна за всичко .. :cry: :cry:

led_i_ogyn
11-17-2007, 20:21
Аз съм високичко... и като се покача на високи обувки...с какво момче да тръгна с ниско ли??

Ch0c0la73
11-17-2007, 20:21
of boje zakvo da sum typa ?! temata e tupa zakvoto rqdko momi4e bi trugnalo s mom4e po nisko ot neq ! moje da zvu4i kofti no e taka kakto i vii rejite zatva 4e ne sme prekaleno hubavi ili ne sme prekaleno slabi! :x offf ko da prikazvam pove4e... ](*,) =;

Burzumul
11-18-2007, 13:31
Не се оправдавайте "вие тва", "вие онова". Аз никога няа гледам колко са ви циците, ама вие гледате САМО това. Има 1 процент, по-пораснали. Толкова се изказаха в темата реално де. Другите са некви пикли дет само с х*й мое да им затвориш устата :-x

kroasandvi4
11-18-2007, 13:39
Не се оправдавайте "вие тва", "вие онова". Аз никога няа гледам колко са ви циците, ама вие гледате САМО това. Има 1 процент, по-пораснали. Толкова се изказаха в темата реално де. Другите са некви пикли дет само с х*й мое да им затвориш устата :-x
QFT

Kolkoto do onezi , koito mi obqsnqvat "ami vie ne go li praite syshtoto".Ami prochetete mi posledniq post i ne govorete naizust.Kato za nachalo , debeloto momiche moje da otslabne , etc.
Razbiram da e problem ,koito moga da resha.No v sluchaq nai-dobroto reshenie za takiva kato men e tova da byde problem , koito da ignoriram.A vie si natqkvate glupostite (pone povecheto...takiva kato deathwhore naprimer pone si obqsnqvat normalno, makar che pak s nqkoi neshta ne sym syglasen) , s koito trudno moje da ne mu se obrushta vnimanie...
Pak pardon za latinicata.

KAKASHI SENSEI
11-18-2007, 13:43
мойте гаджета се ме зарязват и после аззз правя тка ](*,) ](*,) ](*,) а като си намера ново правя така :mrgreen: :mrgreen: и така :smt008

hotChocolate
11-18-2007, 19:52
Ако момчето не е прекалено слабо ,добре. Високите момчета излгеждат по-огромни и това мен ме впечатлява ,не е важно само да е висок ,но и да е як,иначе излгежда като върлина :smt003

hotChocolate
11-18-2007, 19:55
Ако момчето не е прекалено слабо ,добре. Високите момчета излгеждат по-огромни и това мен ме впечатлява ,не е важно само да е висок ,но и да е як,иначе излгежда като върлина :smt003

love_sdv
11-18-2007, 20:23
оо.. аз квато съм висока .. нито мога яки високи обувки да сложа .. нито нищо .. пък и ся с ниско гадже ше се излагам ... ама мама е виновна за всичко .. :cry: :cry:

`Death`Whore``
11-18-2007, 21:39
Не се оправдавайте "вие тва", "вие онова". Аз никога няа гледам колко са ви циците, ама вие гледате САМО това. Има 1 процент, по-пораснали. Толкова се изказаха в темата реално де. Другите са некви пикли дет само с х*й мое да им затвориш устата :-x
QFT

Kolkoto do onezi , koito mi obqsnqvat "ami vie ne go li praite syshtoto".Ami prochetete mi posledniq post i ne govorete naizust.Kato za nachalo , debeloto momiche moje da otslabne , etc.
Razbiram da e problem ,koito moga da resha.No v sluchaq nai-dobroto reshenie za takiva kato men e tova da byde problem , koito da ignoriram.A vie si natqkvate glupostite (pone povecheto...takiva kato deathwhore naprimer pone si obqsnqvat normalno, makar che pak s nqkoi neshta ne sym syglasen) , s koito trudno moje da ne mu se obrushta vnimanie...
Pak pardon za latinicata.
Първо ще кажа на Бурзумул да говори на мен, защото написах пост, предназначен за него. А на теб ще кажа, че не - не всяко момиче може да отслабне, а дори да отслабне, няма да промени чертите на лицето си например.

Пак казвам - личностни предпочитания. Вие харесвате такива и такива жени, жените харесват такива и такива мъже. 'Бааааааааааааааааааааааа ааааси, издребнявате. Искате всички да кажат, че не гледат въшността? Не е така, научете го. На първо време се гледат някакви въшностни белези и после вече идва характерът.


vii rejite zatva 4e ne sme prekaleno hubavi ili ne sme prekaleno slabi!
А ти не гледаш ли момчетата да са хубави? Или е важно да казват, че ти с хубава и слаба?

kroasandvi4
11-18-2007, 21:54
'Бааааааааааааааааааааааа ааааси, издребнявате

Честно казано , съм на това мнение като цяло от доста време.
Колкото до сравнението ми , може да не е бетонно вярно , да.Но като концепция мисля,че се схвана.Нисък мъж си остава нисък мъж , няма да ходи на токчета ,я.Да го отрежете заради това ,че е нисък , е гадно.Бих казал даже бая.По-добре си му го кажете в лицето , защото така е най-чисто , отколкото да лъжете и същевременно да ви сочат като пръст , като ходите двамата,щом толкова ви пука за "репутацийката",горките.Аз си оставам повреден и не ми е пукало ,нито ще ми пука особено.
Абе с две думи , майната му.Май "трай си докато намериш" звучи по-добре отколкото "набивай им акъл в главата".За жалост.

sadface
11-18-2007, 21:54
mii az sam wisok 1.60 ,a dosega sam imal samo edna priqtelka kolkoto mene. wsi4ki ostanali sa po wisoki.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore``
11-18-2007, 22:01
Виж сега...аз съм много ниска и няма мъж, по-нисък от мен...така че няма да е смешно. И лично на мен въобще не ми пука за репутацията ми, иначе нямаше да съм ходила повече от година с мъж, висок 2 метра /бяхме смешнички един до друг, честно казано/...за пиклите, на които им пука за хорското мнение...съжалявам ги.

И да, гадно е, но ти и да си страхотен отвсякъде за почти всички, все ще се намери някой, който да не те харесва...моят познат с високата мацка казва, че не се кефи на мънички и сладички същества като мен - добре, че не го харесвам, щеше да ме отебе доста неприятно, дори да си нямаше жена :D Такъв е животът.

kroasandvi4
11-18-2007, 22:11
И да, гадно е, но ти и да си страхотен отвсякъде за почти всички, все ще се намери някой, който да не те харесва.
Включително и затова,че си страхотен отвсякъде.

То това за животът съм го научил от доста време.Ама не мога да кажа ,че на моменти с едно "майната му" се оправя всичко , особено в някои от гореописаните ситуации.Например тази пролет имах доста интересен феномен като връзка.Всичко вървеше добре , докато ми бе стоварено ,че "не искала да излезе с мен , защото изглеждала като до Наполеон".Поне си го каза директно.А и 80% от народа не знае ,че е бил мерен ръста му във френски инчове....
Честно казано между другото , мен ми е по-трагикомично да гледам именно такъв тип като гореспоменатите двойки (ниско момиче и високо момче,нямам нищо в предвид ,сигурно даже и от завист го правя подсъзнателно).
Айде ,че ще си разбазикам съня с тая тема.Лека.

sadface
11-18-2007, 22:11
lichno az si padam po minionchetata obache..sqkash napuk kusmet s tqh neam ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore``
11-18-2007, 22:15
Определено трябва да си завишиш критериите за жените...и то доста...как така ще ходи с теб и изведнъж ще те зареже заради външния вид? :-s ](*,)

А за ниските момичета и високите момчета...смешничко си е, но е и сладко 8-) Всъщност колко си висок?

sadface
11-18-2007, 22:19
1.60 sym az :!:

kroasandvi4
11-18-2007, 22:20
Тя не тръгна първоначално заради това,но няма значение.

1.65 сутрин , 1.60 вечер (нек'ви там истории с гръбнака и спането) сигурно вече от две години , имайки в предвид ,че съм на 16.Какво да кажа , шанс.
///AFK

`Death`Whore``
11-18-2007, 22:21
Мъжките израстват изведнъж, може за 1 година да станеш 1.90 :) Аз не съм се променяла от 10 години сигурно, само понапълнявам, ти на 16 се оплакваш :P

sadface
11-18-2007, 22:21
az pyk ne :|

kifla
11-19-2007, 08:46
Момчето определено трябва или да е високо колкото момичето или по-високо иначе е смещно ! :smt001 :-({|=

kroasandvi4
11-20-2007, 07:01
смещно
.

bungle
11-20-2007, 07:31
Аз препочитам високи, защото съм 1.73 и е много смешно мъжът ми да е по-нисък от мен. :lol:

slun4evo
11-20-2007, 07:45
Ами не зная и аз предпочитам по високи момчета (от мен) .Някак си така се получава, че всички около мен винаги са високи и то много.Просо въпрос на избор, както виждаш не всички предпочитат високите.

Wrathchild
11-20-2007, 08:36
Vij sia tuka si v gre6ka ne sa 90 a 100%.Vednaga sa obuslavqm sas slednoto mi izkazvane:nito edno ama absolutno nito edno momi4e nqma da otkaje da spi ili kvoto i da e na gotin visok muskulest paraliqkoito 6e q 4uka qko na 2 viagri i 6e i kupuva si4ko .Tai 4e tva e jivota pak tva 4e si nisi4ak hi4 da ne ta ibe(ima vreme 6e raste6 :wink: ) az kat sam 185 redovno si razbivam glavata po avtobusite tai 4e si4ko si ima plusove i minusi :-DХм я да видим... мразя мускулести мъже. Мразя и връзкарчетата, дето си мислят, че като имат пари имат всичко. И сега кво, ще ми кажеш, че не съм момиче? :razz:
А иначе едно време все ходех със някакви по 2 метра... не знам защо, просто все така се получаваше. Сегашният ми приятел обаче е с една глава по-висок от мен и честно казано ми е по-добре.
Пък и има нещо вярно в това за сигурността. Още повече, че изглежда някак неестествено и честно казано леко смешно момчето да е по-ниско от момичето.
Ако наистина обичам някои това, че е висок, колкото мен примерно няма да ми пречи... но все пак изглежда абсурдно примерно на някое място, на което трябва да сме официални и аз с токчета... и стърча над него...

mgxpower
11-20-2007, 08:42
Обилен и пищен смях пада като видя висок с ниска или висока с нисък или дебел и слаба и слаба и дебел....в такива моменти аз просто им викам или "крачун и малчо" или "тимон и пумба" като ще си търсите гаджета както търсите сходство в характерите откривайте поне и една прилика в размерите и големините моля ви :-D :-D :-D

KAKASHI SENSEI
11-20-2007, 08:45
хубаво аз не съм 2 метра и не съм мусколест

mgxpower
11-20-2007, 08:55
хубаво аз не съм 2 метра и не съм мусколестДа не ти пука хората са казали ,че за всеки влак си има пътници! =;

AngelGirl
11-24-2007, 21:08
Плосто ми е странно момчето да е по-ниско. Просто не ми е особено комфортно, особено ако се целуваме прави :?

dreams_inactive
11-24-2007, 21:13
Аз съм 186 ,а приятелката ми е 170!Това ли е перфектно според вас?

yuyuto
11-24-2007, 22:14
Ами височината ушким няма значение, ама гледам все пак да не е по-нисък от мен (което значи над 170)... :-|

Sun_Shine`f
11-26-2007, 16:44
Еми понякога искам да нося токчета (особено лятото) и момчето за мен трябва да е поне 180 и нещо :)

Abigoria
11-26-2007, 17:36
Еми аз съм особено ниска... :-D тъй че няма особено голямо значение :smt001

HATEBOYZ
11-26-2007, 18:44
Момчето трябва да е на една глава поне по-високо от момичето,щото примерно момичето ако поиска да си сложи по - високи обувки и кво става?????аууу гадну става...... :evil:

:-P

ra4ence
11-26-2007, 21:33
Първо,че съм мн висока и ми трябва висок мъж
Второ,че високите мъже изглеждат много по-добре от някой тапешник
Трето,че представата ми за мъж /не само за гадже/ е висок и едър,а не дребен кльощав
=;

DisciplineAndOrder
11-26-2007, 22:22
Квомяко е 8-)
Аз много се кефя като видя някой пич 1.80-1.90 с някоя нисичка...Много е сладко :)

kroasandvi4
11-27-2007, 07:21
Да ме пита човек ,защо се меся пак в тая тема.


тапешник
"Тапа" ми беше достатъчно.Това вече звучи подигравателно.

Колкото до това за "едър" и "кльощав" това е съвсем друга тема.Повечето щангисти ,например (като изключим разните химии и подобия) са под 1.70.Нищо не пречи на някакъв дребосък да тежи повече от някакъв маркуч , а и освен това много го правят и без това от лабилно самочувствие(вярвайте ми , идва моментът , когато просто ти става гадно и се чудиш накъде да си го избиваш).

Доколкото разбрах от тази тема:
75% от ниските момичета не искат ниско момче, за да не изглеждат смешно(което е тъпото , защото именно те пък по принцип би трябвало да търсят по-ниските)
90% от високите момичета не искат по-нисък от тях ,за да не изглеждат смешно(което ми е някакси по-обяснимо)
Около 5% и от двата типа предпочитат по-високи заради други предпочитания.
Ем мога да обобщя : "егати якото".

jim_beam
11-27-2007, 08:02
Ами аз съм си височка-173-4,и ако тръгна с некъв дето е 160-165 ще е просто смешно,пък и майната му кво говорят хората,на самата мен ще ми е неудобно.Не знам какво ще правя ако хлътна по някой по-нисък от мен,но засега не ми се е случвало :wink: Пък и все пак е важен човека,момчетата с които съм била не са минали през кастинг за височина :-D

+1 \:D/

`Death`Whore``
11-28-2007, 03:19
Това за ниските къде го видя? :shock:

Vampirella
11-28-2007, 10:41
За мен лично височината не е от значение. 150 см. съм и не съм ходила с момче по-ниско от мен. (То е така и заради моя ръст де...) Ама честно казано малко си смешно да видиш момче и до него момиче дето е с една глава по-високо. Все пак от това момче се очаква да закриля момичето... Но все пак за всеки влак си има пътници... и по-ниските момчета няма да останат без приятелки. Какво сега едно момче като е ниско да семплексира и да се юрне да яде "Нескуик", че да порасне ли? :-D

kroasandvi4
11-29-2007, 08:31
Това за ниските къде го видя? :shock:
Ем разглеждам темата и си правя груба сметка.Вярно ,че този форум не е безкрайно достоверен по принцип ,ама карай.

vodka_f
11-29-2007, 09:21
дам аз като съм ниска и хич не ме бърка не си слагам такива маловажни неща на главата :-s

Weels
11-30-2007, 22:01
За всички които казаха, че приятелят им трябва да е по-висок защото мъжът трябвало да закриля, да е силен и т.н.Че как 10 сантиметра определят дали той може да те закриля или не.Няколко пъти съм пребивал пикльовци 10-15 сантиметра по-високи от мен, къде е тогава тяхната "мъжественост" като биват пребити от нисък и уж немъжествен мъж?Че как височината може да определя мъжествеността, имам толкова по високи приятели, които са меко казано пyтки които биха се напикали ако някой ги заплаши докато са с гаджето.

Exoras
11-30-2007, 22:37
Браво пич, ти си страхотен :) Направо ти се възхищавам как си могъл да пребиеш някой с 10 сантиметра по-висок от тебе :D То ако така се мереше силата, то категориите щяха да са по височина, а не по телесно тегло 8-)


А иначе аз съм си 196 с атлетично телце и не се оплаквам от липса на интерес откъм женската част :-P

Weels
11-30-2007, 22:48
И килограмите пак не определят силата, ако си обратна кофа с голям задник...Просто казах това, че силата, закрилата и мъжествеността не идваt от едната височина, както се изразиха много от женската част от форума.

Exoras
11-30-2007, 22:50
Съгласен съм с теб ;) .

8)

choco dick
12-01-2007, 05:45
Високите направо падат като талпи :-s 8-)

Phantom_91
12-01-2007, 07:21
Ше ви е*а и представите за мъж.Къде изчезна доброто старо време,когато жените искаха мъжете до тях не само да са високи и едри,ами мили,верни,отговорни,гриже и се за семейството си(нали си говорим за представа за мъж като цяло,не само гадже).Аз може още да съм на пътя към мъжеството и наблюдавайки възрастни мъже,някой са високи и едри-пияници,нехранимайковци,тъ пи до мозъка на костите си,разведени,безработни(ил пък бачкат като майстори зидари,циклят паркет,хамали,ВиК,поправят покриви...).Да от циклене на паркет добри пари се изкарват,но не искам да съм на мястото на детето,чийто баща държи в килера си машина за циклене на паркет,ако ме разбирате...Други мъже,не дотам едри и високи,но доценти по философия,проферори по история,рекламни агенти...умни,образовани и възпитани.Ако съм попреовеличил малко извинете ме.

vikipf
12-01-2007, 07:40
Ами аз не гледам височината... Аз съм си 160 санта , така че ми е все тая дали ще съм с някой 170 или 180... Ако го обичам и не ме е срам ад излизам с него по улиците... Е момчето за мен.. 8-)

Abigoria
12-01-2007, 07:48
Ами аз не гледам височината... Аз съм си 160 санта , така че ми е все тая дали ще съм с някой 170 или 180... Ако го обичам и не ме е срам ад излизам с него по улиците... Е момчето за мен.. 8-)

+1... ама аз съм 155 :oops:

`Death`Whore``
12-01-2007, 08:53
Ше ви е*а и представите за мъж.Къде изчезна доброто старо време,когато жените искаха мъжете до тях не само да са високи и едри,ами мили,верни,отговорни,гриже и се за семейството си(нали си говорим за представа за мъж като цяло,не само гадже).Аз може още да съм на пътя към мъжеството и наблюдавайки възрастни мъже,някой са високи и едри-пияници,нехранимайковци,тъ пи до мозъка на костите си,разведени,безработни(ил пък бачкат като майстори зидари,циклят паркет,хамали,ВиК,поправят покриви...).Да от циклене на паркет добри пари се изкарват,но не искам да съм на мястото на детето,чийто баща държи в килера си машина за циклене на паркет,ако ме разбирате...Други мъже,не дотам едри и високи,но доценти по философия,проферори по история,рекламни агенти...умни,образовани и възпитани.Ако съм попреовеличил малко извинете ме.
Ти ще си вземеш ли 200 килограмова жена? Колкото и да са важни другите неща, все пак трябва да има някакъв външен вид. Оттам нататък се гледа акълът. А твоите разсъждения са глупави, защото не височината определя акъла. Бившият ми е 2 метра висок и е доста интелигентен.

Phantom_91
12-01-2007, 09:01
Ше ви е*а и представите за мъж.Къде изчезна доброто старо време,когато жените искаха мъжете до тях не само да са високи и едри,ами мили,верни,отговорни,гриже и се за семейството си(нали си говорим за представа за мъж като цяло,не само гадже).Аз може още да съм на пътя към мъжеството и наблюдавайки възрастни мъже,някой са високи и едри-пияници,нехранимайковци,тъ пи до мозъка на костите си,разведени,безработни(ил пък бачкат като майстори зидари,циклят паркет,хамали,ВиК,поправят покриви...).Да от циклене на паркет добри пари се изкарват,но не искам да съм на мястото на детето,чийто баща държи в килера си машина за циклене на паркет,ако ме разбирате...Други мъже,не дотам едри и високи,но доценти по философия,проферори по история,рекламни агенти...умни,образовани и възпитани.Ако съм попреовеличил малко извинете ме.
Ти ще си вземеш ли 200 килограмова жена? Колкото и да са важни другите неща, все пак трябва да има някакъв външен вид. Оттам нататък се гледа акълът. А твоите разсъждения са глупави, защото не височината определя акъла. Бившият ми е 2 метра висок и е доста интелигентен.
Казах че съм се нагледал на по-горе посочените случаи,не вярвам в поговорката "Ум на високо не вирее".Наистина няма да си взема 200 кила жена,но предполагам и ти няма да си вземеш някоя планина от мускули,ако не може да ти каже две мили думи на кръст.

justteen
12-01-2007, 10:01
...

`Death`Whore``
12-01-2007, 11:51
Грешиш. Някои хора са като структура по-якички /и за жени става въпрос/. ДАДОХ ПРИМЕР. И не разбирам всички протестирате.

Мамка му, омръзна ми вече. Ако някой ми покаже снимка на приятелката си, която е грозничка, ще има право да казва, че хората, гледащи външността, са отвратителни.

ra4ence
12-01-2007, 12:05
Хммм...

Била съм и с по-високи от мен,била съм и с по-нисък. Отказвам категорично да приема,че една жена би се чувствала еднакво добре с мъж,който е по-нисичък от нея и с такъв,който е по-висок. Да речем,че и двамата са с еднакви характери. /което е невъзможно,но все пак../ Единия по-висок от нея,другия по-нисък. Кой ще избере тя ?? :idea:
Просто чувството е по-различно.
Относно грозатата..тя за всеки си е индивидуална и всеки си я разбира по свой си начин. Аз примерно никога не съм харесвала типичните сладури и красавци,по които всички се прехласват. Брад Пит,Бербатов,Бекъм...блякс. ДОкато на мн други момичета им допадат доста:)Като видя готин мъж не отричам,че е готин,но просто на мен не ми харесва. Признавам и че моя мъж не е първа красота,но на мен ми хартесва изключително много. Така че от "готин" за една жена до "готин" за друга жена има светлинни години разстояние.
За Някое нисичко,слабичко момиче може да няма значение толкова ръста на мъжа,има мн по-голям избор. Докато на по-висока жена избоът й за мъж е доста стеснен. Аз съм висока доста. Може да е мил,добър,грижовен,готин,ро мантичен,перфектен, но ако е под 180см.. сорри,ама не става. Самата аз няма да се чувствам добре. Тва е.
От тази гледна точка има значение ръста :)

Weels
12-01-2007, 13:53
Ако е лично предпочитание - разбирам...Ама някоя да се изцепва, че като е с по-висок, се чувства сигурна и защитена - смех смех.

BuBi008
12-01-2007, 14:09
Abe nqma pochti nikakvo znachenie e pone za men de. Bila sym i s niski i s visoki i ss sredni :D Sega az ne moga da kaja mnogo tui kato sym niska i poprincip ne pravi mnogo vpe4atlenie ako momcheto e po visochko no vse pak vajnoto e da se obichat horata a drugoto sa samo glupavi detaili.

DevilWish
12-01-2007, 14:11
Ako e po-nisyk ot men ne go 6ta ,no ako e pone kolkoto men nqma problem. ;-)
Ps- kato kazvash momi4eta nali znaesh ,4e nie vsi4ki sme razli4ni ;-)

kroasandvi4
12-01-2007, 16:27
Някои хора са като структура по-якички /и за жени става въпрос/. ДАДОХ ПРИМЕР. И не разбирам всички протестирате.


По същият начин някои хора по структура са си по-нисички.Само дето момичетата много много не им влияе ръстта , докато при момчетата е различно.А е възможно момиче да отслабне (да , няма да си промени костите и ще има по-висока долна граница, но поне няма да е 200 килограма.) , докато начините , по които момче може да порасне волево,е чрез хормонални инжекции(които са по доста пари парчето и предизвикват отвратителен хормонален дисбаланс) , едногодишна сложна операция за удължаване на бедрените кости (което е мазохизъм от всяка гледна точка и не е за непълнолетни лица) и носене на токчета (ха-ха.).
Аз лично протестирам ,защото съм усетил колко е гадно да те отрежат заради ръстта ти върху гърба си.

Онея мъдрости за мъжествеността и ръстта също не са безкрайно верни (не говоря за вкусови предпочитания , говоря за масовия стереотип).

BeBsItO
12-01-2007, 16:32
4esno kazano imam predpo4itaniq kam po visoki mom4eta za6toto sam 175 i nqma na4in.... no ako bqh primerno 160.... ne mi dreme kav e ;)

tItEufFf
12-01-2007, 16:33
Аз съм си високичка и е естествено да гледам височината на момчето. Е...бих се примирала с няколко сантиметра (говоря ако е по-нисък), но ако е колкото мен или по-висок взимам го веднага :grin:

MartyParty
12-01-2007, 16:36
Ако е лично предпочитание - разбирам...Ама някоя да се изцепва, че като е с по-висок, се чувства сигурна и защитена - смех смех.
:roll: и къде тоя смех

kroasandvi4
12-01-2007, 17:13
Ако е лично предпочитание - разбирам...Ама някоя да се изцепва, че като е с по-висок, се чувства сигурна и защитена - смех смех.
:roll: и къде тоя смех

Представям си колко ще може да защитава някой мършляк-65 килограма и 1.90 в сравнение с някой 1.60 със същата маса.

Имаше в предвид ,че повечето изобщо не поглеждат човека , ако е по-нисък ,защото "нямало да блах блах блах" , т.е. са кифли.Ако е лично предпочитание (тоест да можеш да пренебрегнеш това , а не от него да ти зависи златната репутацийка) е друго.

`Death`Whore``
12-01-2007, 18:42
По същият начин някои хора по структура са си по-нисички.Само дето момичетата много много не им влияе ръстта , докато при момчетата е различно.А е възможно момиче да отслабне (да , няма да си промени костите и ще има по-висока долна граница, но поне няма да е 200 килограма.) , докато начините , по които момче може да порасне волево,е чрез хормонални инжекции(които са по доста пари парчето и предизвикват отвратителен хормонален дисбаланс) , едногодишна сложна операция за удължаване на бедрените кости (което е мазохизъм от всяка гледна точка и не е за непълнолетни лица) и носене на токчета (ха-ха.).
Аз лично протестирам ,защото съм усетил колко е гадно да те отрежат заради ръстта ти върху гърба си.

Онея мъдрости за мъжествеността и ръстта също не са безкрайно верни (не говоря за вкусови предпочитания , говоря за масовия стереотип).
Става въпрос за това, че ако една жена е предразположена към напълняване и е с по-широка структура, голяма част от мъжете няма дори да я погледнат. Давам го като пример, защото това е манията на жените и това е така заради мъжете. Умирате си да се подиравате на пълните момичета /а съвсем недораслите се подиграват и когато са на 40 - на 40 годишни жени/.

А за твоята бивша ти казах и говоря напълно сериозно - вдигни си критериите. И още нещо - занапред колкото и да ти казват, че късат с теб заради външния ти вид, просто не вярвай. За да тръгне с теб някой, е нужно д ахаресва външността ти поне малко, а щом е останал с теб известно време, значи изпитва чувства и не му пука, дори да не му завиждат всички. Даже въобще не трябва да му пука.

А за мъжествеността - говоря за външен изглед. Не съм умствено изостанала, та да твърдя, че само високите мъже притежават мъжки качества. И да, гадно е да казвам, че високите мъже са по-мъжествени, но си е така. На мен колко пъти са ми обяснявали, че съм джудже и така нататък - нямам проблеми с ръста си.

И аз лично ще погледна човека, дори да не е мой тип - просто няма да искам да бъда с него..никой не е длъжен винаги да търси някого, с когото да спи.




И 'баси, всеки е такъв, какъвто се е родил. Някой казва, че си грозен и дебел, друг казва, че си секси и красив. Първият го оставяш и си хващаш втория. Друг е въпросът, че в пубертета нещата стоят по по-различен начин - гледат се батковците, гледат се яките пичове и пички...но съм забелязала, че всеки си намира някого някой ден...

Skullbreaker
12-01-2007, 18:45
Аз съм 194 см и съм 86 кила , по тая логика Chr!sSie , трябва ме земаш веднага.


Опааа.Ма мое се окажа някой ненормалник?Тогава кво прайме...Недей толлко директно да се изказваш.

LitTlE_BeBsIiI
12-02-2007, 07:34
Аз пък изобщо не съм забелязала момичетата да гледаме мн мн височината на момчето. [-X [-X [-X Лично аз харесвам нормално високи момчета... над 1.73-74 :) ама това е последното нещо което гледам...

kifla
12-02-2007, 08:41
За високите момичета високи момчета! :-({|=

Jus7m3
12-02-2007, 23:17
Аз съм 176.. представям си ако тръгна с някоя 190 хаха тя да се навежда да ме целуне.. няма ли да е смешно???? :D

November
12-03-2007, 10:17
Ръста наистина е последното нещо,което забелязвам в едно момче.Харесвала съм момчета,които са 190,харесвала съм и такива,които са колкото мен(171).Не е въпросът във височината,а в това как се държи дадения човек,какъв е отвътре и въобще заслужава ли си.
100% съм съгласна с `Death`Whore``за това,което каза.Много е права и я подкрепям напълно,защото все пак за един някой е "грозен",но за друг - най-красивото момче или момиче.
За мен мен лично по-привлекателни са момчетата с ръст около 180 - 185,но пак казвам - това не е най-важното!

iMmOrAl`GiRl
12-03-2007, 11:25
аз съм 174 и бих казала,че харесвам по-високи,Но ако е висок и някъв гаден по характер-височината не се гледа :)

Sashkov
12-03-2007, 11:27
:shock: :shock: :shock: Аз ли съм най ниския тук :shock: :shock: :shock: 169см :shock:

kroasandvi4
12-03-2007, 18:03
:shock: :shock: :shock: Аз ли съм най ниския тук :shock: :shock: :shock: 169см :shock:

Ако не бях 1.63 , вероятно нямаше да изпиша 90% от нещата си в тази тема.

Weels
12-03-2007, 20:34
:shock: :shock: :shock: Аз ли съм най ниския тук :shock: :shock: :shock: 169см :shock:

Ако не бях 1.63 , вероятно нямаше да изпиша 90% от нещата си в тази тема.На колко години си?

kroasandvi4
12-03-2007, 20:35
:shock: :shock: :shock: Аз ли съм най ниския тук :shock: :shock: :shock: 169см :shock:

Ако не бях 1.63 , вероятно нямаше да изпиша 90% от нещата си в тази тема.На колко години си?
Май правя 17.

Weels
12-03-2007, 20:38
Лошо, много си нисък...Аз бях толкова на 13 и тогава дори си бях нисък като за 13 годишен.Май вече на 17 няма какво да се направи, ако беше започнал отрано с баскетбол може би имаше някаква надежда за малко подобрение...Съчувствам ти, защото наистина огромна част от момичетата биха те отрязали заради височината.

NaNa_SladuRana
12-04-2007, 10:03
Аз не глидам,когато трагнах с гаджето си беше по-нисък от мен (сега и колкото мен), а ето този приятел http://game.pop-bg.net/vote.php?id=576 е нисичък,но голям сладур :P

n1ght_shadow
12-04-2007, 11:14
аз не съм момиче ама е смешно когато видиш момче и момиче прегърнали се да варвят по улицата и момичето да е глава , глава и половина по висока примерно...

Oriqna
12-04-2007, 17:20
Много ясно че харесвам момчета по-високи от мен аз съм 170 и искам момчето да е поне 178!Първото нещо което гледам в едно момче е ръстът ако е по-нисък от мен ако ще и мистър свят да е няма да му обърна внимание как може момичето да стърчи с 4 пръста та и повече над приятеля си та това е смешно никога не бих трагнала с някакво ниско минионче да ми подбива самочувствието в краина сметка тои ли е мъжът или аз... #-o

pavo_rapar4e
12-04-2007, 17:46
az sam viskok 160 a sam na 17godini i ima momi4eta koito si padat po niski mom4eta taka4e spored men viso4inata ne e vajna vajnoto odvatre kakav si!

soulfly
12-04-2007, 22:33
как теиии сичкии почнаха да ги кефят ниските незнам :grin:

kroasandvi4
12-04-2007, 23:03
как теиии сичкии почнаха да ги кефят ниските незнам :grin:
Я преброй мненията за ниските и против тях в тази тема и го кажи това пак.



az sam viskok 160 a sam na 17godini i ima momi4eta koito si padat po niski mom4eta taka4e spored men viso4inata ne e vajna vajnoto odvatre kakav si!

Това е донякъде вярно по принцип. Но досега не съм срещнал момиче , което да се кефи точно на ниски момчета.

По-скоро съм срещал такива , които биха го толерирали и такива , които не.

moni4ka
12-06-2007, 06:25
Аз по принцип не си падам по ниски момчета,а по едно време нямах дълго време гадже и идваха да ме занимават точно такива момчета :lol: :lol: :lol: Друго си е да е по висок да мога да си сложа високи обувки когато поискам и да не се притеснявам че остава някаде там долу :lol:

SpOrTs_GiRl
12-06-2007, 08:31
Защото по-високите момчета са с малки пишлета? 4e ti kolko si visok 10 metra?
:D :D :D