PDA

View Full Version : Как да кажа на мама и тате



08-02-2007, 21:30
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

08-02-2007, 21:31
Аз съм момче (да не се объркате нещо).

Lestat357
08-02-2007, 21:46
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

За момента, най-добре никак. Това си мисля аз. Не съм сигурен въпреки всичко доколко си наясно със собствената си сексуалност към този момент. Това не го казвам с цел да те засегна по какъвто и да било начин. Все пак - пробвал ли си с момиче? Питам, защото от момента в който споделиш нещо такова с майка си или баща си ще бъде "малко" трудно после да ги убедиш, че си бисексуален, например или че е било моментна грешка. Говоря в общия случай, не познавам нито теб нито тях. Това че се обичате е хубаво и нещата явно са сериозни. Само изречението свързано със секса нещо ме кара да се съмнявам не е ли ебавка темата. Ако е така - нека майка ти, леля ти, сестра ти, и т.н. роднини по майчина и по бащина линия се чувстват лично поздравени от мен!;] Нищо лично. Така - съветът ми е да не бързаш да споделяш, прецени си сам най-напред кой повече би те разбрал - майка ти или баща ти. Кого чувстваш по-близък и кой е по-широко скроеният от тях двамата. Ако не е един и същ, все пак на твое място щях да избера този с когото съм по-близък. Опипай почвата леко предварително, ако искаш. Кажи например, че си разбрал как някой твой приятел е гей или нещо подобно - виж реакцията и изводите си ги направи сам. Каквито и да са те, знай че няма как да го приемат лесно. Ще се повторя - поне не и в общия случай. Така че не се изненадвай, ако последват много и тъпи въпроси, а също и ако доста след това отношенията Ви са особени. Но те все някога трябва да разберат, нали? По-добре да бъде от теб. Преди това, обаче наистина и ти самият трябва да бъдеш наясно, защото споделиш ли нещо такова обикновено е леко ъмм.. необратимо. Така си мисля. Не бързай и не го прави, ако нещата са наистина сериозни. Не се панирай, ако не срещнеш веднага разбиране. Ако няма такова и дълго след това - да не ти пука! Ти си такъв какъвто си и това, че някой, който и да било отказва да го приеме не е твой проблем. Успех и питай още, ако е необходимо. Надявам се, макар и повтаряйки общоизвестни истини съм ти бил макар и малко полезен.

vvs_go
08-02-2007, 21:49
zaklu4!

f-4e
08-02-2007, 22:19
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

За момента, най-добре никак. Това си мисля аз. Не съм сигурен въпреки всичко доколко си наясно със собствената си сексуалност към този момент. Това не го казвам с цел да те засегна по какъвто и да било начин. Все пак - пробвал ли си с момиче? Питам, защото от момента в който споделиш нещо такова с майка си или баща си ще бъде "малко" трудно после да ги убедиш, че си бисексуален, например или че е било моментна грешка. Говоря в общия случай, не познавам нито теб нито тях. Това че се обичате е хубаво и нещата явно са сериозни. Само изречението свързано със секса нещо ме кара да се съмнявам не е ли ебавка темата. Ако е така - нека майка ти, леля ти, сестра ти, и т.н. роднини по майчина и по бащина линия се чувстват лично поздравени от мен!;] Нищо лично. Така - съветът ми е да не бързаш да споделяш, прецени си сам най-напред кой повече би те разбрал - майка ти или баща ти. Кого чувстваш по-близък и кой е по-широко скроеният от тях двамата. Ако не е един и същ, все пак на твое място щях да избера този с когото съм по-близък. Опипай почвата леко предварително, ако искаш. Кажи например, че си разбрал как някой твой приятел е гей или нещо подобно - виж реакцията и изводите си ги направи сам. Каквито и да са те, знай че няма как да го приемат лесно. Ще се повторя - поне не и в общия случай. Така че не се изненадвай, ако последват много и тъпи въпроси, а също и ако доста след това отношенията Ви са особени. Но те все някога трябва да разберат, нали? По-добре да бъде от теб. Преди това, обаче наистина и ти самият трябва да бъдеш наясно, защото споделиш ли нещо такова обикновено е леко ъмм.. необратимо. Така си мисля. Не бързай и не го прави, ако нещата са наистина сериозни. Не се панирай, ако не срещнеш веднага разбиране. Ако няма такова и дълго след това - да не ти пука! Ти си такъв какъвто си и това, че някой, който и да било отказва да го приеме не е твой проблем. Успех и питай още, ако е необходимо. Надявам се, макар и повтаряйки общоизвестни истини съм ти бил макар и малко полезен.

Podkrepqm !!! A drugite koito pi6at 6ibani raoti da ne si izbivat kompleksite tuka.

P.S. Vseki ima pravo da e takav kakyvto iska!!!

FikSi91
08-02-2007, 22:26
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

За момента, най-добре никак. Това си мисля аз. Не съм сигурен въпреки всичко доколко си наясно със собствената си сексуалност към този момент. Това не го казвам с цел да те засегна по какъвто и да било начин. Все пак - пробвал ли си с момиче? Питам, защото от момента в който споделиш нещо такова с майка си или баща си ще бъде "малко" трудно после да ги убедиш, че си бисексуален, например или че е било моментна грешка. Говоря в общия случай, не познавам нито теб нито тях. Това че се обичате е хубаво и нещата явно са сериозни. Само изречението свързано със секса нещо ме кара да се съмнявам не е ли ебавка темата. Ако е така - нека майка ти, леля ти, сестра ти, и т.н. роднини по майчина и по бащина линия се чувстват лично поздравени от мен!;] Нищо лично. Така - съветът ми е да не бързаш да споделяш, прецени си сам най-напред кой повече би те разбрал - майка ти или баща ти. Кого чувстваш по-близък и кой е по-широко скроеният от тях двамата. Ако не е един и същ, все пак на твое място щях да избера този с когото съм по-близък. Опипай почвата леко предварително, ако искаш. Кажи например, че си разбрал как някой твой приятел е гей или нещо подобно - виж реакцията и изводите си ги направи сам. Каквито и да са те, знай че няма как да го приемат лесно. Ще се повторя - поне не и в общия случай. Така че не се изненадвай, ако последват много и тъпи въпроси, а също и ако доста след това отношенията Ви са особени. Но те все някога трябва да разберат, нали? По-добре да бъде от теб. Преди това, обаче наистина и ти самият трябва да бъдеш наясно, защото споделиш ли нещо такова обикновено е леко ъмм.. необратимо. Така си мисля. Не бързай и не го прави, ако нещата са наистина сериозни. Не се панирай, ако не срещнеш веднага разбиране. Ако няма такова и дълго след това - да не ти пука! Ти си такъв какъвто си и това, че някой, който и да било отказва да го приеме не е твой проблем. Успех и питай още, ако е необходимо. Надявам се, макар и повтаряйки общоизвестни истини съм ти бил макар и малко полезен.

Podkrepqm !!! A drugite koito pi6at 6ibani raoti da ne si izbivat kompleksite tuka.

P.S. Vseki ima pravo da e takav kakyvto iska!!!




I az sum za !!!!! i s Kazanoto ot pi4a i tva ot mackata ne mu e tuk mqstoto da si izbivate kompleksite !!!!!!!

08-02-2007, 23:40
Abe ostavete pedalite na mira, se pak nqma da zimat momi4eta i 6te ima pove4e za nas svestnite :::

Guderian
08-02-2007, 23:47
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.Приятел, ти си за Аушвиц :wink:

RisingSun__
08-02-2007, 23:57
Abe ostavete pedalite na mira, se pak nqma da zimat momi4eta i 6te ima pove4e za nas svestnite :::
pravilnu :P

bloodranger
08-03-2007, 00:30
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.Приятел, ти си за Аушвиц :wink:
ne e za tam ve4e mu pazqt mqsto v Osviencim

1
08-03-2007, 00:34
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

За момента, най-добре никак. Това си мисля аз. Не съм сигурен въпреки всичко доколко си наясно със собствената си сексуалност към този момент. Това не го казвам с цел да те засегна по какъвто и да било начин. Все пак - пробвал ли си с момиче? Питам, защото от момента в който споделиш нещо такова с майка си или баща си ще бъде "малко" трудно после да ги убедиш, че си бисексуален, например или че е било моментна грешка. Говоря в общия случай, не познавам нито теб нито тях. Това че се обичате е хубаво и нещата явно са сериозни. Само изречението свързано със секса нещо ме кара да се съмнявам не е ли ебавка темата. Ако е така - нека майка ти, леля ти, сестра ти, и т.н. роднини по майчина и по бащина линия се чувстват лично поздравени от мен!;] Нищо лично. Така - съветът ми е да не бързаш да споделяш, прецени си сам най-напред кой повече би те разбрал - майка ти или баща ти. Кого чувстваш по-близък и кой е по-широко скроеният от тях двамата. Ако не е един и същ, все пак на твое място щях да избера този с когото съм по-близък. Опипай почвата леко предварително, ако искаш. Кажи например, че си разбрал как някой твой приятел е гей или нещо подобно - виж реакцията и изводите си ги направи сам. Каквито и да са те, знай че няма как да го приемат лесно. Ще се повторя - поне не и в общия случай. Така че не се изненадвай, ако последват много и тъпи въпроси, а също и ако доста след това отношенията Ви са особени. Но те все някога трябва да разберат, нали? По-добре да бъде от теб. Преди това, обаче наистина и ти самият трябва да бъдеш наясно, защото споделиш ли нещо такова обикновено е леко ъмм.. необратимо. Така си мисля. Не бързай и не го прави, ако нещата са наистина сериозни. Не се панирай, ако не срещнеш веднага разбиране. Ако няма такова и дълго след това - да не ти пука! Ти си такъв какъвто си и това, че някой, който и да било отказва да го приеме не е твой проблем. Успех и питай още, ако е необходимо. Надявам се, макар и повтаряйки общоизвестни истини съм ти бил макар и малко полезен.

ма ти сериозно ли го написа това, оня се ебаваше много ясно
са гадно ли ти е, хвана се на ебавката му

alkobalko
08-03-2007, 05:16
Не знам дали темата е бъзик или не, но ще отговоря.
Ти най-добре познаваш родителите си и знаеш как ще реагират. Може и да те разберат и да приемат избора ти. Но ако се решиш да им кажеш го направи, само ако си сигурен, че това не е нещо временно, което скоро ще отмине.

50cent
08-03-2007, 06:40
mrete we 6ibanqci ebani mrusni pedali fakani dano da vi istrepat v 3tata svetovna mamicata vi mrusna vsi4ki ste bolni be ei hora a otnosno temata purvo pitai maika si dali e lezbiika koeto e hubavo lezbiikite sa hubavi i togava i kazvai be pedallllllll mrusen fakan

pavkata91
08-03-2007, 06:50
ъъъ батка не съм такъв расист (да псувам гейове,би-сексуални..)всеки си има свойте сексуални наклонности...не може някой да ти каже ти отивай да си сатнеш гадже или да правите любов е с оня/оная от еди коя си махала :)
Казваш го спокойно на вашите или си стой покрит..Ако решиш да казваш на вашите казваш: Мамо,Тате аз съм гей не ме интересува вашето мнение аз ъъъ (мамка му каде се забърках да ги пиша тия работи) обичам партноьра си и....ъъъъ друго не се сещам :D :D :D абе измисли нещо и го кажи на вашите :D когато се криеш от вашите че си гей...баща/майка ти ще вземе да дигне някоя тема за хомосексуалните и ако искаш да кажеш мнението (ти сега може да си мислиш че няма да се изръсиш ама...никога не казвай никога щото винаги се случва) ще се изръсиш че гаджето ти е момче и....не знам :smt005 :smt005 по добре е да си го кажеш тфа е мойто лично мнение :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D :) :) :-) :-) :-) :-)

pavkata91
08-03-2007, 06:57
mrete we 6ibanqci ebani mrusni pedali fakani dano da vi istrepat v 3tata svetovna mamicata vi mrusna vsi4ki ste bolni be ei hora a otnosno temata purvo pitai maika si dali e lezbiika koeto e hubavo lezbiikite sa hubavi i togava i kazvai be pedallllllll mrusen fakan Един въпрос...не съм педал и т.н. но законите по света са решили че всеки човек има ПРАВО ДА ИЗБИРА СВОИТЕ СЕКСУАЛНИ НАКЛОННОСТИкакво ще рече това.. Имаш право да избираш дали ще си хетеросексуален (мъж+жена),хомосексуален(мъ +мъж),бисексуален(жена+жена ),транссексуален(мъж който се държи като жена или жена която се държи като мъж) няма смисъл да ги псувате...гледаш и се хилиш на монитора или се дразниш на ум... И НЕ ПОДКРЕПЯМ ГЕЙОВЕТЕ!!!

hforce
08-03-2007, 07:03
mrazq geiovete vupreki 4e kolkoto pove4e pedali tolkova po-malko konkurenciq i po-golqm izbor za nas, ne 4e me kasae ne6to 6tot si imam seriozna priqtelka, ama se pak e taka
a po temata - ne znam opraai se, nikoga ne sum mislil po toq vupros, nqma i da mi se naloji, no ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da im kaja

btw nqmam ni6to protiv pederasite da umrat, se pak dali 6te sa pederasi i nqma da zaka4at momi4etata ili 6te sa na 2 metra pod zemqta nqma golqma razlika, samo deto kato gi nqma pederasite nqma da ima koi da me otvru6tava

Lestat357
08-03-2007, 07:16
ма ти сериозно ли го написа това, оня се ебаваше много ясно
са гадно ли ти е, хвана се на ебавката му

Обикновено на тъпи въпроси не отговарям и точно тук и 10 души да ме цитират пак се замислям дали да пиша отново по дадена тема, но за теб ще направя изключение. Не, не ме е яд. Дори и да е ебавка ти как мисилиш дали само заради авторът на конкретната тема си направих целия този труд? Иначе то е ясно - най-лесно е да напишеш някаква глупост, тук за спам май никого не са баннали още.

Крайните пуберски мнения ще се въздържа да ги коментирам. Те представят авторите си достатъчно добре, а и нямам време за глупости. При все, че и аз пиша от време на време тук.



Един въпрос...не съм педал и т.н. но законите по света са решили че всеки човек има ПРАВО ДА ИЗБИРА СВОИТЕ СЕКСУАЛНИ НАКЛОННОСТИкакво ще рече това.. Имаш право да избираш дали ще си хетеросексуален (мъж+жена),хомосексуален(мъ +мъж),бисексуален(жена+жена ),транссексуален(мъж който се държи като жена или жена която се държи като мъж) няма смисъл да ги псувате...гледаш и се хилиш на монитора или се дразниш на ум... И НЕ ПОДКРЕПЯМ ГЕЙОВЕТЕ!!!

И аз имам един въпрос към теб - а, ти откъде знаеш, че е въпрос на избор? Нима теб някога са те привличали момчета (примерно), но просто си направил по-разумният избор след това? Да, всеки има право да притежава какви да е сексуални наклонности, а дали ще ги споделя или крие от всички - изборът си е лично негов. До момента, в който не се опитва да ги натрапва по някакъв начин за мен няма никакъв проблем. Дразни се колкото искаш. Това, че се хилиш пред монитора е донякъде нормално, ако последните две цифри от ника ти съвпадат с първите две от ЕГН-то ти. Ще разбереш постепенно, че съм бил прав, това вероятно важи и за другите "anti-gay активисти" тук. Нямате ли си по-важна работа от това да псувате тук и няма ли някой да Ви поизтрие мненийцата? Подчертавам - да ги изтрие, а не да заключва темата без обяснение.

За протокола - хетеросексуален съм.;]

pavkata91
08-03-2007, 07:33
същия съм аз :!: :!: ама не съм анти-гей активист както съм написъл по-горе всеки има право да избира своите сексуални наклонности...


П.П. и забрави ама просто забрави да ме привличат момчета...само момичета нищо друго!

П.П.2 Мангалите може да ме гледат на розово защото съм русокос (естествена е)ама гледам като видя некой мангал да ме гледа на розово да запаля с 300...да не ми се случи нещо като с един пич в един парк...вж. една от темите в категория Секс

50cent
08-03-2007, 07:41
mrete we 6ibanqci ebani mrusni pedali fakani dano da vi istrepat v 3tata svetovna mamicata vi mrusna vsi4ki ste bolni be ei hora a otnosno temata purvo pitai maika si dali e lezbiika koeto e hubavo lezbiikite sa hubavi i togava i kazvai be pedallllllll mrusen fakan Един въпрос...не съм педал и т.н. но законите по света са решили че всеки човек има ПРАВО ДА ИЗБИРА СВОИТЕ СЕКСУАЛНИ НАКЛОННОСТИкакво ще рече това.. Имаш право да избираш дали ще си хетеросексуален (мъж+жена),хомосексуален(мъ +мъж),бисексуален(жена+жена ),транссексуален(мъж който се държи като жена или жена която се държи като мъж) няма смисъл да ги псувате...гледаш и се хилиш на монитора или се дразниш на ум... И НЕ ПОДКРЕПЯМ ГЕЙОВЕТЕ!!!

emi kakto kazva6 ti vseki si re6ava kvo da pravi prav si dori si mnogo prav i az re6avam da mrazq pedalite

pavkata91
08-03-2007, 08:25
говоря че можеш да си избираш дали ще си педал дали ще си лезбийка дали ще си ТРАВЕСТИТ!! :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

50cent
08-03-2007, 08:34
da znam no i az si izbiram da sum si heteroseksualen koito neobi4e geiove nqmam ni6to protiv da gi ima ama ne sa mi priqtni

X-taZ
08-03-2007, 09:05
Според мене ... всеки е такъв какъвто е ..... те ще те разберат... сигурна съм че те обичат ! таКА че.. не се притеснявай

Peshito
08-03-2007, 09:11
Директно го казваш!

08-03-2007, 09:46
Абе ша ва еба у педерасите !!!!!!!!! ЕБЕТЕ СА ТАМ И СИ ТРАИТЕ НЕСПОДЕЛЯЙТЕ ВЕ !!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

08-03-2007, 17:52
mrete we 6ibanqci ebani mrusni pedali fakani dano da vi istrepat v 3tata svetovna mamicata vi mrusna vsi4ki ste bolni be ei hora a otnosno temata purvo pitai maika si dali e lezbiika koeto e hubavo lezbiikite sa hubavi i togava i kazvai be pedallllllll mrusen fakan Един въпрос...не съм педал и т.н. но законите по света са решили че всеки човек има ПРАВО ДА ИЗБИРА СВОИТЕ СЕКСУАЛНИ НАКЛОННОСТИкакво ще рече това.. Имаш право да избираш дали ще си хетеросексуален (мъж+жена),хомосексуален(мъ +мъж),бисексуален(жена+жена ),транссексуален(мъж който се държи като жена или жена която се държи като мъж) няма смисъл да ги псувате...гледаш и се хилиш на монитора или се дразниш на ум... И НЕ ПОДКРЕПЯМ ГЕЙОВЕТЕ!!! Xммм ... пича реши че биесексуалните са лезийките :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

pavkata91
08-03-2007, 18:25
ми не е ли така бе кретен ц-ц-ц-ц #-o #-o #-o #-o #-o #-o

aragornslove
08-03-2007, 20:08
Stani na 18.. Podsiguri jivota si.. Sled tova im kaji..
6te gi 6okira6 na 100%
6te im triabva vreme da go priemat,triabva dane im se miarka6 dosta vreme.
Ina4e liubi se s tvoia priatel,pravete kakvoto namrite za dobre,no gotov li zaradi nego da si precaka6 celiat dosega6en jivot s maika ti i ba6ta ti..
Edin suvet ne im kazvai....luji gi 4e haresva6 jensko....
No ti si re6ava6 :? Kusmet... :wink:


A za teia deto pliuat ,da im kaja 4e sa konservativni idioti...Niama ni6to lo6o v tova niakoi put edno mom4e da ti napravi svirka,kogato momi4etata se praviat na nedostupni :P

aragornslove
08-03-2007, 20:10
taka taka :P
Homoseksualisti- <muj i muj;Jena i jena;
Biseksualen ozna4ava da go pravi6 i s dvata pola..
Hetero e samo s protivopolonia koeto si je skuka :::

08-04-2007, 22:19
pedali mrazite ama lizbiiki obi4ate a kvo se praite i te sa xora kato vsi4i samo4e s razki4ni rezbi

08-04-2007, 22:24
da vi E B A maika ta
pedalska

aragornslove
08-04-2007, 22:39
da vi E B A maika ta
pedalska
Въздържай се от глупави коментари... :evil: Иъзб6то не си оригинален...

08-04-2007, 22:54
odi u kurec we
6e si komentriam kak si iskam

Paradise_Lost
08-05-2007, 11:56
pedali mrazite ama lizbiiki obi4ate a kvo se praite i te sa xora kato vsi4i samo4e s razki4ni rezbi

na tqh prosto sa im nepriqtni geiovete za6toto znaqt 4e nqkoi ot sa6tiq pol gi haresva oba4e kogato momi4e haresva momi4e razbira se super qko izglejda nali tva vazbujda mom4etata :?: :!: #-o

08-05-2007, 12:01
deba pedala smeshen ragat li ta qko u dapkata kavaljiq smotan :lol: q hoi se ebi v gaza ve izkriven :lol: :lol: , *Grin Ocean RESPECT BATE !
PEDALI , CIGANI , TURCI - SMYRT ZA VAS ! 8)

saninka91
08-05-2007, 12:58
Хахахха избираш си един слънчев ден , сега им е сезона и " Казваш мамо гей съм не чакай внуче от мен" и така :D

malka_sladka i brutalna
08-05-2007, 14:27
vinagi sam iskala da si imam priatel gei.
po dobre si trai-ima vreme ne gi 6a6kai :smt017

Stopman
08-05-2007, 14:32
Не бързай да им казваш все пак де.Има време много.Пък може и да забравиш да им кажеш - после ще те мислят само ще си като под лупа :smt011

iLoveChocolate
08-05-2007, 14:43
zaklu4!
why? очевидно темата не е ебавка :| :|

ХИТЛЕР
08-05-2007, 15:08
ЦИГАНИТЕ НА САПУН ГЕИОЖЕТЕ НА ОЦЕТ УУУУУУ МАМА ЖИ ДЕИБА ПЕДАЛИ

aragornslove
08-24-2007, 15:23
ЦИГАНИТЕ НА САПУН ГЕИОЖЕТЕ НА ОЦЕТ УУУУУУ МАМА ЖИ ДЕИБА ПЕДАЛИ :-({|=
Хитлер е гей ако не знае6 :-D

08-24-2007, 16:50
Здравейте.Аз съм момче на 16 от София ,а приятеля ми е на 17.И двамата много се обичаме и ни е много хубаво.Обожавам го.И в съкса също така се справяме добре.Имам обаче един проблем.С него съм нпт 3 месеца обаче още не съм казал на родителите ми.Как да го направя.

Бате ти си гей!!!
Тва първо им обясни та да те пречукат!!!
След тва им кажи че си имаш и гадже гей та да те утрепат !!!

Leksi23
08-24-2007, 17:24
Ем, не им казваш и тва е (дано темата не е ебавка, а ако е ти пожелавам да се флюбиш в един едър як мъжага :smt005 )

ChRiSTiaNo_07
08-24-2007, 17:44
:shock: ти ме уби,разбирам да беше момиче-ок ама тиииии...... :shock: :shock: :shock: