PDA

View Full Version : Болки в бъбреците



EnimEn
08-02-2007, 22:51
Добър вечер. От скоро (разбирайте около 1 седмица) ме наболяват и двата бъбрека (така си мисля, бъбреците са), но не знам дали е необходимо да се притеснявам до такава степен, защото имам приятели, които са с по 1 бъбрек и ... не знам
тъ ... възможно ли е да е нещо безубидно :) ?
Приятна вечер.

08-03-2007, 06:54
Ta da razbere6 dali e ne6to bezobidni /babrecite ne sa bezobidni/po-dobre idi na lekar!ako e ne6to po-seriozno i ti si sedi6 vav vas bez da se pritesnqva6,moje i da stane mn po zle !

Ghost_Runner
08-03-2007, 07:23
Ако искаш не ходи на лекар и мен ме боляха шото пиех само безалкохолни напитки и сокове и грам вода не бех пил почнах да пия само вода и ми се опраиха \:D/ 8) :smt040

rakiQ
08-03-2007, 07:46
здрасти душке ..мойта майка също страдаше така....със ужасни бокли.......... пи някаф КИДНИ чай с литри пишка много и сичко е наред вече! :-)

LedenaStrast
08-03-2007, 16:23
Sigurno si nastinal... nqma mqsto za pritesnenie shtom bolkite sa syvsem leki! Topli si krysta i pii mnogo mineralna voda i chaicheta... pone 2 litra na den.
Vse pak moje da otide6 na ehograf moje da ima6 nqkoe kamy4e

EnimEn
08-03-2007, 21:24
Мда, пия доста кола (по 2+ литра на ден, почти без вода или с много малко)
също така леко ме наболяваше гърлото :)
Дано да не е нещо сериозно, а и болките не са постоянни, понякога само (вечер) ме наболяват, ама се търпи (за сега)
Дано ми мене по-скоро.

.............
08-05-2007, 12:20
i az mai imam su6tiq problem. ne sum sigurna dali sa bubrecite no g/d tam sa bolkite. te sa suvsem leki i to samo ve4erno vreme daje ne e i vsqka ve4er ami ot vreme na vreme. tova kakvo moje da e?

ne sum hodila na lekar za6toto nesa vseki den a ot vreme na vreme.....

EnimEn
08-05-2007, 17:43
i az mai imam su6tiq problem. ne sum sigurna dali sa bubrecite no g/d tam sa bolkite. te sa suvsem leki i to samo ve4erno vreme daje ne e i vsqka ve4er ami ot vreme na vreme. tova kakvo moje da e?

ne sum hodila na lekar za6toto nesa vseki den a ot vreme na vreme.....
колежке, ти все едно описа моя проблем, и мене така предимно вечер ме наболява, не съ някви остри болки, ама идват от тая облас - към бъбреците. Пъряво бе болеше само от едната страна, ама и отпред и отзад, ама после започна и от двете - само отзад предимно вечер

DjBaloon
08-05-2007, 17:52
Abe i mene neshto me boli pri bubrecite.. smisul kato neshto se raztqgam seedno neshto me turpa tam... ama neznam mislq che e neshto ot studenoto che seda polu gol puk tuka e mnogo techenie i neshto ot tva.. 8)

EnimEn
08-10-2007, 01:09
в крайна сметка отидох на лекар, казаха ми, без да ми правят някакви тестове, че имам някакви невропаралитични или нещо такова, не ожах да разбера много добре, болки, междуребрени такива и ми изписа някакви витамини (б комплекс) и още нещо :)
благодаря на всички, взели участие в темата!

ProstoAz
08-10-2007, 12:36
в крайна сметка отидох на лекар, казаха ми, без да ми правят някакви тестове, че имам някакви невропаралитични или нещо такова, не ожах да разбера много добре, болки, междуребрени такива и ми изписа някакви витамини (б комплекс) и още нещо :)
благодаря на всички, взели участие в темата!

С това считам темата за приключена! :wink: