PDA

View Full Version : Аутсайдер



Аутсаидер
08-02-2007, 22:54
ъКак ще постъпите ако сте пълен аутсаидер ,нещастник без приятели,без компания и се влиубите в красиво момиче?Ето я и моята изтория.Аз съм 1 16 годишно момче пълен загуубеняк...До 14-тата си годишнина бях най-щастливото хлапе,което можете да познавате.Но всичко се обърна попаднах на гадни хора,може би и аз се затворих.Както и да е това не е важно.В момента нямам никакви приятели,но ми се случи нещо прекрасно миналото лято срешнах 1 момиче красиво,жизнерадостно,прек расно.Срещах я доста пъти и така постепенно хлътнах здраво по нея.Доста често я търсех защото е наистина уникално момиче.Е мина лятото и така не я бях виждал цяла година до това лято.Когато сам до нея направо се побърквам,кръвта ми кипи,не мога да мисля за нищо друго освен за нея.Но какъв шанс имам аз.Метаморфозата,която претърпях за тези 2 години е ужасяваща.Преживях нещо,което не го пожелавам на никого.От русокосо здраво момче се превърнах в жалко подобие на човек...Това се далжи на дългата изолация,изолация запо4нала с нещо,за което не изкам да пиша.Сега съм слаб,нсигурен,боязлив.Прия ели нямам.Всички избягаха от мен след като се промених.Но това момиче ми взе ума,не само,4е не се отдръпна от мен,но се опита да се сприятели с мен.Та питам аз как мога да се върна,да заживея отново?Как мога да я спе4еля?Просто не знам от къде да започна.От няколко седмици ходя на психохолог мъча се да излизам,но всеки път като излезна се оглеждам в всяко огледало,което видя(нещо като свръх комплекс).Та това е моята изтория ако можете да ми помогнете да я спечеля и да повярвам отново в себе си пишете.След това което преживях преди 2 години просто не знам какво да правя,но все от някъде трябва да се почне.

1
08-02-2007, 23:04
нямаш шанс, face it suckerrrr, и си намери нещо друго да правиш

08-02-2007, 23:12
edna 4ikiq vinagi pomaga

bloodranger
08-02-2007, 23:19
нямаш шанс, face it suckerrrr, и си намери нещо друго да правиш
Prostak


>>>>po temata>>>>vij sia mnoo hora sa taka ,imai predvid 4e e po dobre da si sam otkolkoto zle pridrujen (uto4nqvam nqma faida ot 6ibani kele6i det te izpolzvat predavat i naranqvat) otnosno terapiqta tva nz dali 6e helpne ama ako ne stane idi na hipnoza si4ko 6ti opraqt.4el sam mnoo statii pomaga....
pak za mackata kvo da ti kaja qvno e haresala ne6to u tebe vidi sa i ti q haresva6 pak tva 4e ne si kontakten ko tolkoz to i az ne sam mnoo ob6titelen ama nemam oplakvaniq :-D
ae gud luk :-D

Phenomenon
08-02-2007, 23:19
Ммне,и аз бях така точно преди година и нещо ,луузъра на класа,всички ме отбягваха...и тогава намерих едно момиче което ме накара да се променя(в резултата на кото успях да тръгна с въпросното момиче(в началото просто шанса ми беше нулев,беше ми МНОГО над класата )...излезнах от черупката си,почнах да се поддържам,промених се изцяло и никога не съм бил толкова щастлив както в момента(въпреки че историята с въпросното момиче се разви странно но нвм.. ) ...пооправи си външния вид че да не ти е кофти като се оглеждаш във всяко огледало а да си доволен,почни да общуваш с хора,постоянно и със всички което можеш...дори и да не искаш..просто го направи...в началото е трудно..но почнеш ли ще ти дойде отвъртре...а това че не знаеш откъде да започнеш не значи че не трябва да се пробваш,нали ? ;)

ПП: Изглеждаш ми пич така че ще се радвам да ти помогна с някой съвет,ако искаш ми прати скайпа си на ЛС...
Това което ти казах са просто малки стъпки които да ти помогнат,всичко ще ти дойде отвъртре постепенно...

08-03-2007, 04:18
1. ako prekarva6 mnogo vreme na komputara zaradi igri gi iztrii i pove4e ne gi pipai, edna igra ne e po vagna ot lyubovta.

2. po4ni da trenira6, ne trqbva mnogo, samo licevi upori i koremni presi sa dostatu4ni da te stegnat i da te nakarat da se 4ustva6 dobre(tova znam 4e e istina ot li4en opit).

3. kupi si hubavi drehi, vse pak trqbva da si hubav.

4. ne obru6tai vnimanie na tova dali te gledat horata ili ne ili kak ti e kosata. neka da si gledat, nikak ne promenq givota ti. ne gi znae6, sigurno nikoga pove4e nqma da gi vidi6 a puk i bez tva 5 minuti sled tva te ve4e 6e sa zabravili.

hforce
08-03-2007, 06:08
dam, gosta e prav, osobenno za koremnite presi i licevite opori, su6tnost za si4ko e prav
btw, az ne sum imal problem kato tvoq, no do predi 8 meseca imah drug problem, nikoga prez jivota si ne bqh ispitval kakvato i da e emociq :| bqh plakal samo kato bebe i t.n. awe se edno surceto mi be6e ot kamuk, samo 4e tva momi4e s koeto sum v momenta me promeni korenno sled kato trugnahme i za 8 meseca ispitah emociite koito trqbva6e da ispitam prez si4kite tezi godini, plakal sum zaradi neq ne vednuj, kade ot tuga, kade ot 6tastie, po4ustvah liubovta i t.n.
misulta mi be6e 4e sled kato se suberete s momi4eto 6te se promeni6 korenno... ili pone az taka misla... i samo4ustvieto ti 6te se digne, 6te stane6 po-ob6titelen i 6te po4ne6 da se podurja6 pove4e
za da trugne6 s momi4eto ili trqbva da i obqsni6 tova koeto obqsni na nas i tova koeto ti kazah 4e 6te se promeni6 ili da se promeni6 i posle da i obqsni6 za6to si se promenil
6tom ti se misli6 za pulen loser togava zna4i si takuv, 4ovek e takuv za kakuvto se misli, promeni si tova mnenie za sebe si
6tom si pulen loser i nikoi ne iska da ob6tuva s tebe togava za6to tq se e spriqtelila s tebe, qvno za6toto ne6to e haresala v tebe, puk moje i da ne e samo 1 ne6to, moje da te e haresala kato cqlo, i ima za6to, ne te znam kak izglejda6, no ne mi i trqbva, spored mene si pe4en i tova pravi vpe4atlenie na jenite, svesnite momi4eta podbirat ne samo na vun6en vid, a i po harakter, daje za pove4eto (svesni) 2roto e po-vajno
taka 4e budi uveren ako i kazva6 tova koeto kaza na nas

zabravih da ti kaja, ako ima6 nqkvi vuprosi moje6 kum mene da se oburne6 da me pita6, skype i icq sa mi v profila, moje6 i na ls da me tursi6, aide uspeh puk ako stane rabotata da kaje6 4e e stanala i 6te izmislime ne6to da se vidime po 2ki da pieme po bira (ili tam kvoto pie6), az 6e vi 4erpa ako stane :) ako ste ot sofiq de

Th3MaN
08-03-2007, 06:53
Трябва да си наложиш воля. Да започнеш да спазваш някакъв режим. Да се възстановиш като човек. Да си върнеш приятелите и тогава ще имаш шанс да я спечелиш.

Quasar
08-03-2007, 07:11
И аз имах проблемите които имате и вие..бях луузър бая време...а за каменното сърце...почти съм излекуван...просто ми се налагаше да порастна и да се стегна...
Но благодарение на момичето, с което съм в момента, се промених..geek-а вече почти го няма а сърцето се размекна...само ме е страх че ако ме зареже пак ще се върна към старите си навици....
Иначе пич вкарай самочувствие...да не ти пука и аз съм грозен ама не ме ебе хич...а за момичето...щом те е харесала такъв...не се променяй драстично ;)

hforce
08-03-2007, 07:33
Quasar, ako me zareje pak 6te sum kakto predi i nqma da 4ustvam bolkata.
ina4e Quasar e prav, ne trqbva da se promenq6 drasti4no, su6tnost tq trqbva da ti kaje dali iska da se promenq6 ili ne
uspeh
btw, Quasar, navitak li si na po bira teq dni, ako si ot sf de, i ako si nqkade blizo do parka zaimov (govora da doide6 s priqtelkata si, ili 6te is4akame avtora da se zabie s negovata)

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 07:43
нямаш шанс, face it suckerrrr, и си намери нещо друго да правиш
Още от началото не си ми симпатичен.Разкарай се ...

:arrow: Тръгни на Фитнес,там ще се запознаеш с връстниците си,които го посещават./трябва да ходиш малко продължително де/ С тях може да излезете... И така ... започни да контактуваш повечко и ще се оправиш.Не съм плейбой ... аз не свалям момичета /те ме свалят ... като ми видят сексапилната брада и ... / ,ама ще ти дам съвет: "Контактувай възможно най-много с нея,БЕЗ ДА Й ДОСАЖДАШ!Така ще види какъв човек си и може да те хареса. ;)

едит: Девиза ми е "Не съм красив,но съм чаровен!" ;)

pavkata91
08-03-2007, 07:58
пич чети много внимателно...това съм го писал на много хора с твоя или друг проблем

Отиваш и си зимаш 1-2 бири (2-литровките) Понякога помага...
Ако не стане отиваш да се напушиш с нещо...(не съм наркоман или дилър)но познавам хора които са се опитвали да ме зарибят по тая дрога...Познавам приятели които са дилъри и кажи и ще ти уредя трева (ама не безплатно не съм им толкова близък приятел :-D

За друго не се сещам тези са двата начина...напиваш се като бъчва или се напушваш като изрод...

П.П. Другото е да си харесаш друг квартал... :D и почваш на чисто...имах и аз този проблем с изметта на софия ама добре че беше брат ми че ме измъкна...Ако си някаде супер забутано..мноо ясно че ще си такъф...отивай някаде в центъра..примерно хиподрума или къде...хаджи димитър е също хубав и приятен квартал..абе има мноо квартали в софия просто си харесай някой който не е толкова в покрайнините на софия...аийде късмет :) :) :) :) :)

НИКОГА НЕ ГЛЕДАЙ НАЗАД!!!ГЛЕДАЙ ВИНАГИ НАПРЕД!! НИКАКФА :cry: САМО :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Seducti0n
08-03-2007, 08:06
Здравей.Наистина историята ти е много тъжна,пропита с твърде много болка,мъчение и т.н.Само мога да предполагам как се чувстваш,след рязката промяна в своя живот само за 2 години.Като цяло,ти казвам Браво-за това,че си потърсил помоща на психолог.Това е първата крачка към решаването на проблема. :wink: Относно момичето,като чета какво си писал за нея и просто ти се възхищавам.Радвам се,че има момчета като теб,които да ценят истински обекта на своиите жалания.Казваш,че тя се опитала да завърже приятелство с теб-това е чудесно,защото така,ще имаш много възможности да се докажеш пред нея и тя евентуално да те обикне.Не знам на какво се дължи,тази тежка психологическа травма и каква е била причината за този внезапен обрат в живота ти,но не аз бих те посъветвала напук на всичко,да положиш усилия за да си възвърнеш предишния начин на живот. :wink: Като начало,можеш да спреш да се наричаш аутсайдер,защото за момента може да си се изулирал от света,но по-важното е знапред да се промениш за добро. :wink: Направи всичко възможно,отново да си спечелиш приятели,дори и малко на брой да са,по-важното е да са истински.Желая ти всичко добро и дано скоро,отново да бъдеш щастлив.ти го заслужаваш. :wink:

50cent
08-03-2007, 08:51
v interes na istinata az nikoga ne sum bil autsaider i do predi edna godina vsqko momi4e po koridora idva da mi kaje kak drugo momi4e me haresvalo i takiva ne6ta taq godina zapo4nah da treniram da se stqgam o6te pove4e i o6te pove4e vseki put si davam pove4e za du6ata novi stilove i stanah #1 na daskaloto nai zdravite kuponi sa unas i naivajnoto e da vidi6 koi ti e priqtel pove4eto hora si imat priqteli ama te ne sa im verni i vsu6tnost ti go znae6 tva ama ne predpriema6 ni6to i tiq priqteli nakraq te razbivat dokrai zatva az si podbiram priqtelite i gledam da sum na po visoko nivo ot tqh i taka

хахахах12213
08-04-2007, 00:00
Грамни сууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Jaden
08-04-2007, 00:21
Има много хора като теб ,страшно много.Вие всички имате един основен пролем ,НЕ ВЯРВАТЕ В СЕБЕ СИ!!!Винаги мислите за поражението и то ви застига.Винаги предпочитате да си запълвате мозъка с ПОРАЖЕНЧЕСКИ мисли и ето ,че вече жънете неуспехи.
Разковничето е в това да мените начина си на мислене.Започнете да мислите ПОЗИТИВНО и постоянно в главите ви да има положителни мисли ,защото АКО виждаш себе си като ПОБЕДИТЕЛ ,СТАВАШ ПОБЕДИТЕЛ.
Просто трябва да погледнете на света с други очи.С две думи "БЪДИ ОПТИМИСТ"

Втората част от плана е да имаш една максима и да сиу я повтаряш денонощно ,поне 20- пъти на ден.Например
"мога всичко"
"аз съм красив"
"вярвам ,вярвам,вярвам""
"вярвам,че мога ,вярвам ,че мога"

аз например съм си избрал за ръководен принцип максимата "Всико мога ,чрез Иисуса Христа ,който ме укрепчвеа" ,защото съм донякъде религиозен.
Ако и ти си религиозен можеш да си повтаряш фрази като:
"Всичко мога чрез Бог"
или
"Ако Бог е с мен кой ,лще е противмен?"
С времето ще придобиеш положително мислене и ще станеш ОПТИМИСТ
След като станеш оптимист автоматично ще придобиеш смелост и ще спечелиш и приятели ,и момичето.
Успех!!!

50cent
08-04-2007, 00:33
prav si ama vse pak 4oveka e spodelil s nas i trqq da mu pomognem s kvoto mojem

08-04-2007, 11:12
Най-важния въпрос е как да се отърва от това ужасно чувство за малоценност.И как да се спрявя с положението като сам си сам нямам прители?

08-04-2007, 11:30
И аз имам същия проблем. Даже по-лошо - сдухвам се от хората в превозните средства. Моля ми, кажете какво да права?

find_m3
08-04-2007, 11:53
нямаш шанс, face it suckerrrr, и си намери нещо друго да правиш
Prostak


>>>>po temata>>>>vij sia mnoo hora sa taka ,imai predvid 4e e po dobre da si sam otkolkoto zle pridrujen (uto4nqvam nqma faida ot 6ibani kele6i det te izpolzvat predavat i naranqvat) otnosno terapiqta tva nz dali 6e helpne ama ako ne stane idi na hipnoza si4ko 6ti opraqt.4el sam mnoo statii pomaga....
pak za mackata kvo da ti kaja qvno e haresala ne6to u tebe vidi sa i ti q haresva6 pak tva 4e ne si kontakten ko tolkoz to i az ne sam mnoo ob6titelen ama nemam oplakvaniq :-D
ae gud luk :-D

Колко пъти тря да ти кажат ,че си прост бе 1???

Jonnybg
08-06-2007, 18:01
Е този,който пусна темата бях аз ако имате идеи пишете и благодаря на Phenomenon за отеделеното време. :)

jus7_a_boy
08-06-2007, 20:45
Бъди пич, бъди готин, бъди различен и необичаен..кажи си, че никой не е повече от теб..особено боклуците, които само праят некви пози и се държат тип "вижте ме колко голям мъж съм", даже са супер смешни. Сигурен съм, че ще спечелиш това момиче, просто се отпусни малко и не си изпускай шанса! И сега не си мисли, че аз съм някъв супер уверен в себе си, че да ти пиша тези неща, и аз съм като теб едно обикновено неуверено в себе си момче, но просто се опитай да направиш нещо от нещата които ти написах..един ден ще ми благодариш :)

Успех братле

08-06-2007, 22:04
Heeey,ama ti mnogo pechen mi se struvash ;]

1.Zashto ne se usmihvash po-chesto? :D

2.Zashto ne pochnesh nqkakva rabota,koqto iziskva komunikativnost,da sviknesh da govorish svobodno s poznati i nepoznati?Da se opitvash da si mil i liubezen s tqh? :smt006
Tova vtoroto pomaga mnogo,otkakto rabotq se chuvstvam ujasno pozitiven i harmonichen chovek :D

malko ostanaha zemnite hora,ti mi se struvash edin ot tqh,taka che USPEH,vqrvam v teb;]

bloodranger
08-06-2007, 22:53
аз например съм си избрал за ръководен принцип максимата "Всико мога ,чрез Иисуса Христа ,който ме укрепчвеа" ,защото съм донякъде религиозен.
Ако и ти си религиозен можеш да си повтаряш фрази като:
"Всичко мога чрез Бог"
или
"Ако Бог е с мен кой ,лще е противмен?"
ne go podtikvai natam,religita e mnoo kraen hod na ot4aqnieto(li4no mnenie) i tva ne e re6enie nai malkoto 4e takviz ne6ta nqma (li4no provereno mnenie)

neverand
08-06-2007, 23:43
Ами пич промени се,защото света около тебе секи ден се променя :) Ти щеш нещеш трябва да направиш промяна,акос е постараеш сичко върви гладко :) ако ли не,съдбата прави така че ти да се промениш,тогава е гадно :) Не оставай решението на проблемите на времето,кажи си просто : Стига толквоа :) малко воля и всичко се постига ;) Успех,дано да бъдеш щастлив :)

Yumily
08-08-2007, 18:56
ei priqtel nqma problem moq savet e da se d1rji6 estestveno ako e tolkova sladka kolkoto kazva6 nqma problemi p1k ako iska6 ddz hodi na fitnes podd1rjai se znam 4e 6te uspee6 k1smet ti jelaq

happy_cute
08-08-2007, 19:53
Боже влюбих се в теб!Обичам аутсайдерите,защото те са искрени и печени.Но тях ги е страх да говорят с мен,защото на пръв поглед изглеждам като курва :-D Но тази година класната ме наказа и ме сложи да стоя до най-големия аутсайдер на класа.Но той отвори сърцето си за мен и го опознах =) Сега сме си best friends :)

LO6IQ
08-08-2007, 19:55
Запазена марка на анубайт :
Цитат : " Отрежи си ръката " :-D

08-08-2007, 20:17
Пич, послушай ме и ще успееш!

Трябва ти някакво занимание, което ще ти доставя удоволствие и от което ще трупаш полезен опит!
Започни работа, започни тренировки - ама не такива лицеви, коремни и бла бла.. глупости. Започни сериозни тренировки - някакъв боен спорт, който да ти харесва? Това ще ти помогне в преудоляването на доста психологически проблеми и изграждането на характер.

И ПОМНИ - НЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАЙ!!! НИКОГА!!!
Никой не харесва путювци!
Бъди мъж!

DevilFighter
08-08-2007, 22:50
Като повторя от всичи по малко.Наложи си воля.СПРИ ТАПИТЕ КОМПЮТЪРНИ ИГРИ.Стегни се и се дръж естествено.Ще отнеме някакво време но ще се справиш.

Dead`Paladin
08-08-2007, 23:13
Пич, послушай ме и ще успееш!

Трябва ти някакво занимание, което ще ти доставя удоволствие и от което ще трупаш полезен опит!
Започни работа, започни тренировки - ама не такива лицеви, коремни и бла бла.. глупости. Започни сериозни тренировки - някакъв боен спорт, който да ти харесва? Това ще ти помогне в преудоляването на доста психологически проблеми и изграждането на характер.

И ПОМНИ - НЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАЙ!!! НИКОГА!!!
Никой не харесва путювци!
Бъди мъж!
nqkoi boen sport naistina pomaga da si izgradish harakter....polezno...

mimitoooooooooo
08-08-2007, 23:56
takova milo i iskrenno mom4e kato teb, ne vqrvam 4e ako se otvori malko nqkoi 6te go otbluskva i prenebregva... mnogo to4en mi se struva6.

a kakvo stava sega, po-dobre li se 4uvstva6? kakvo stana s momi4eto? :P :P :P

minava6t 4i4ko :)
08-09-2007, 00:52
Много от предшните мнения споделям като вси4ко според мен опира до това как ти се приема6 и доколко вярваш на тази си преценка!Имай вяра в себе си и знай 4е енергията която влагаш в това ще ти се върне, аз също подхождам негативно и самокрити4но, но след като про4етох наскоро една книга да ти призная мирогледа,възприятието и отношението към самия мен и хората ми се промени корено.Книгата е "Гласът на знанието" - толтекска книга на мъдростта/практическо ръководство за вътрешен мир/ от Дон Мигел Руис.
Горе главата и никога не посягай към наркотици, до нищо добро не ще те доведат. :smt006

VeSinCe
08-09-2007, 15:07
Искам да ти кажа 4е си супер готин , вярвай ми :P (и си доста умен със сигурност)
Просто трябва да си намериш занимание както казаха другите ..ммм...например запиши се да тренираш нещо, някакъв спорт ...незнам все имаш някакви интереси ...така ще срещнеш връстници, с които ще имате мн общи неща и т.н. :wink: Успехчета ти желая! :P

П.С. : Аз вярвам в теб, само трябва и ти да имаш малко вяра в себе си и малко пове4е самочувствие и ще успееш да си свалиш моми4ето казвам ти :wink:

Jonnybg
08-10-2007, 20:39
Спрете с милото момче.Не знам дали съм добър и не мога да преценя в момента.Това,че съм в лошо положение и предвит целта ми,и начина по-който съм я описъл ме правят мил в вашите очи.Не знам дали съм мил,дали съм гаден.Това не мога да преценя в момента трябва да излезна от ситуацията и тогава ще мога да прецяня какъв съм.Единственото,което търся от тази теме е мнението на други хора относно това как да излезна от това положение.Не ме познавате,за да кажете какъв съм,а в тази ситуация аз самия не мога да преценя.Благодаря за мненията и продължаваите с идеите.Тук просто изкам да чуя мнение на други хора относно проблемите ми. :)

feli7o_
08-10-2007, 20:43
:smt006 mn sam trognata ot istoriqta ti i mn mi xaresa :!: ako iska6 mi pi6i na moq skype : feli7o :!: ako moga 6te ti pompgna s ne6to :wink:

08-10-2007, 23:19
Спрете с милото момче.Не знам дали съм добър и не мога да преценя в момента.Това,че съм в лошо положение и предвит целта ми,и начина по-който съм я описъл ме правят мил в вашите очи.Не знам дали съм мил,дали съм гаден.Това не мога да преценя в момента трябва да излезна от ситуацията и тогава ще мога да прецяня какъв съм.Единственото,което търся от тази теме е мнението на други хора относно това как да излезна от това положение.Не ме познавате,за да кажете какъв съм,а в тази ситуация аз самия не мога да преценя.Благодаря за мненията и продължаваите с идеите.Тук просто изкам да чуя мнение на други хора относно проблемите ми. :)
Прекалено много излишни(празни) приказки.
Написах ти на предната страница...
Или се хващай в ръце, или само ще си чешеш езика(пръстите)...

08-25-2007, 20:16
Все едно слушам себеси преди няколко години...

DivoTo_KoTe
08-25-2007, 22:38
нямаш шанс, face it suckerrrr, и си намери нещо друго да правиш

apf...kolko si interesen....grymni se

Naistina ima mnogo myka v tova koeto si napisal,no s otchaqnie nqma da stane.za vseki vlak si ima pytnici,shte si namerish priqteli stiga ti samiq da go pojelaesh da dopusnesh nqkoi do syrceto si,da izlizash i da se zapoznavash s novi hora..ne se samoizolirai . Uspeh

Deskata_90
08-25-2007, 22:48
ъКак ще постъпите ако сте пълен аутсаидер ,нещастник без приятели,без компания и се влиубите в красиво момиче?

Ще си тегля коршума или ще си срежа вените :-k

Иначе по въпроса щом се е намерило поне 1 момиче което те харесва има и дуги и щом си русичък може би не си толкова зле :P Мисли полужително за всеки влак си има пътници каквото и да ти се е случило трябва да гледаш напреде с високо вдигната глава :smt023

malakalmavt
08-25-2007, 23:40
взимай депресанти и не обръщай форума на кошче за душевни отпадъци.
това е природният закон - оцелят най-силните. или се променяш или загиваш. естествен подбор - всеки се стреми към най-доброто.

DivoTo_KoTe
08-25-2007, 23:48
взимай депресанти и не обръщай форума на кошче за душевни отпадъци.
това е природният закон - оцелят най-силните. или се променяш или загиваш. естествен подбор - всеки се стреми към най-доброто.

абе хора нали за това е тоя форум....Виж,че момчето няма с кой да сподели пък и споделената мъка е половин мъка...
аз лично много се разчувствах и м/у другото оставям си скайп името ако искаш ми пиши ще ти помогна със каквото мога ( смъсъл съвети)

DivoTo_KoTe
08-25-2007, 23:49
хуу ку се беше и регнал ае здраве да е - Vesincety__

08-26-2007, 08:29
mi taka 6te e kato nqma6 samo4uvstvie i ne vqrva6 v sebe si,i az bqh taka,misleh si 4e ni6to ne moga da postigna,vinagi misleh samo za nai-lo6oto,i se 4uvstvah prazna i bezpolezna,no v edin moment si kazah stiga!Sega vqrvam v sebe si,sega si znam cenata i znam kvo moga,i to ne za6toto nqkoe mom4e me e nakaralo da mislq taka,a za6toto samo go osaznah i ti trqbva da napravi6 sa6toto!
Predi i az se sduhvah ot nai-malkoto ne6to i trudno ob6tuvah s hora,no sega e savsem razli4no,izob6to ne mi puka,koi kvo misli ili govori za men,az ne jiveq za horata,taka 4e neka da si prikazvat kolkoto iskat zad garba mi,radvam se 4e mi otdelqt vnimanie 8)
pridobii samo4uvstvie,ottarvi se ot tezi kompleksi,stani po-uveren i 6te moje6 da postigne6 vsi4ko,koeto pojelae6! Uspeh \:D/

yowmaan_niki
10-06-2007, 19:58
Пич, и аз съм в подобно полужение-в последно време изгубих доста приятели :( сам суещам,че съм се променил, но не знам и аз как точно. Много ми се ще да вода нормален живот и да не стоя по цял ден затворен в нас :roll: и да не вися нон-стоп пред тоя шибан комп и мн ми се да сам си като преди, но просто не се шплучава.
А за мацката ще ти кажа, че наистина щом жеднъж ти е обърнала внимание, ще го повтори ;)
а бтв какво става с нея?
П.С. Ще ми бъде много интересно да се запозная с теб и да си поговорим малко. Скайпа ми е skorpidos17 ако искаш ме намери ;)

suantito
10-06-2007, 21:10
ъКак ще постъпите ако сте пълен аутсаидер ,нещастник без приятели,без компания и се влиубите в красиво момиче?Ето я и моята изтория.Аз съм 1 16 годишно момче пълен загуубеняк...До 14-тата си годишнина бях най-щастливото хлапе,което можете да познавате.Но всичко се обърна попаднах на гадни хора,може би и аз се затворих.Както и да е това не е важно.В момента нямам никакви приятели,но ми се случи нещо прекрасно миналото лято срешнах 1 момиче красиво,жизнерадостно,прек расно.Срещах я доста пъти и така постепенно хлътнах здраво по нея.Доста често я търсех защото е наистина уникално момиче.Е мина лятото и така не я бях виждал цяла година до това лято.Когато сам до нея направо се побърквам,кръвта ми кипи,не мога да мисля за нищо друго освен за нея.Но какъв шанс имам аз.Метаморфозата,която претърпях за тези 2 години е ужасяваща.Преживях нещо,което не го пожелавам на никого.От русокосо здраво момче се превърнах в жалко подобие на човек...Това се далжи на дългата изолация,изолация запо4нала с нещо,за което не изкам да пиша.Сега съм слаб,нсигурен,боязлив.Прия ели нямам.Всички избягаха от мен след като се промених.Но това момиче ми взе ума,не само,4е не се отдръпна от мен,но се опита да се сприятели с мен.Та питам аз как мога да се върна,да заживея отново?Как мога да я спе4еля?Просто не знам от къде да започна.От няколко седмици ходя на психохолог мъча се да излизам,но всеки път като излезна се оглеждам в всяко огледало,което видя(нещо като свръх комплекс).Та това е моята изтория ако можете да ми помогнете да я спечеля и да повярвам отново в себе си пишете.След това което преживях преди 2 години просто не знам какво да правя,но все от някъде трябва да се почне.
Много кофтио човек щом психаря не може да ти помогне едвали тук някой ще може. Ако си от търново мога да ти помогна защото в наща група винаги има място за един като теб...

gLoRiOuS_aNGeL
10-06-2007, 21:23
За тези,които все още не са разбрали,темата е от август тази година! Момчето вече не отговаря,значи може би не чете отговорите.

kroasandvi4
10-07-2007, 21:20
:shock: Ти си влюбен?? На вас емотата на тая възраст вече ви е време за самоубийство! :shock:

Има коренна разлика между аутсайдер и emo-kid.Първият има някакъв собствен стил и чувство за себесъхранение.И обикновено е умен.

Макар че мразя стереотипите , както и emo kids.

DaRk-mOOn
10-07-2007, 22:03
poma4i se da se promeni6 vseki uspqva stiga da iska i da proqvi volq! DA ne ti puka kakvo si mislqt drugite -da mrat ako iskat! NE e vajno da vsi4ko za vsi4ki a da si ne6to za nqkogo, a tozi nqkoi moje da bade imenno tvoeto momi4e pomisli si :wink: !Uspeh ti jelaq sig sam 4e 6te uspee6 :wink:

LiveFlower
10-07-2007, 22:26
ama kakvo e tva autsaimer

yowmaan_niki
10-08-2007, 12:56
:shock: Ти си влюбен?? На вас емотата на тая възраст вече ви е време за самоубийство! :shock:

Има коренна разлика между аутсайдер и emo-kid.Първият има някакъв собствен стил и чувство за себесъхранение.И обикновено е умен.

Макар че мразя стереотипите , както и emo kids.

Nqkolko pati zadavam toq vapros i vse ne polu4avam otgovor-kakvo e emo kid? kakvo predtavlqva toq emo stil?

bloodranger
10-09-2007, 00:00
:shock: Ти си влюбен?? На вас емотата на тая възраст вече ви е време за самоубийство! :shock:

Има коренна разлика между аутсайдер и emo-kid.Първият има някакъв собствен стил и чувство за себесъхранение.И обикновено е умен.

Макар че мразя стереотипите , както и emo kids.

Nqkolko pati zadavam toq vapros i vse ne polu4avam otgovor-kakvo e emo kid? kakvo predtavlqva toq emo stil?
педали с коси4ка до носа,грим, зна4ки и татуиран плакат на Токио Хотел :-D

yowmaan_niki
10-09-2007, 08:43
:shock: Ти си влюбен?? На вас емотата на тая възраст вече ви е време за самоубийство! :shock:

Има коренна разлика между аутсайдер и emo-kid.Първият има някакъв собствен стил и чувство за себесъхранение.И обикновено е умен.

Макар че мразя стереотипите , както и emo kids.

Nqkolko pati zadavam toq vapros i vse ne polu4avam otgovor-kakvo e emo kid? kakvo predtavlqva toq emo stil?
педали с коси4ка до носа,грим, зна4ки и татуиран плакат на Токио Хотел :-D

Мерси много ;)