PDA

View Full Version : Проблем с WiMood за skype плс хелп ;/



pffferter
08-03-2007, 06:26
abe nz kvo stana ama venduj natisnax 4e ne iskam pove4e da me pita kato otvorq skype za taq programa i ot togava mn pati q instaliram ama ne deistva :smt009 ne mi se izpisva na skype pesenta nz zashto molq vi pomognete plssssssss kakvo da pravq :smt009

cvetityy
08-03-2007, 08:26
Ми нищо чудно да си натиснала забарана за използване на тази програма в скайп ... влез в настройите поверителност и там виж как седят нещата ... а относно тази програма ще ти кажа че много бъгва скайп

08-03-2007, 09:47
v poveritelnost ima samo za saobshteniata :smt009

08-03-2007, 09:49
ax da anmerix go mersi mn =D> =D> =D>

MauMyHkaTa
08-04-2007, 12:15
Здравейте! Видях тази тема за Скайп и за да не отварям цяла нова тема, си позволих да задам тук един въпроса, който е следният: възможно ли е и как на един компютър да бъдат ползвани два Скайп акаунта едновременно? Благодаря за отговорите ви предварително!

XaMcTePKa
08-04-2007, 12:19
http://zazz.bg/play:2c367d52 заповядай

MauMyHkaTa
08-04-2007, 13:32
Много ви благодаря! Малко се самозабравих и разглеждайки теми наляво и дясно попаднах на тази и тя ме подсети да питам този въпрос. Грешката ми обаче беше, че действах инстинктивно и забравих, че има търсачка, за което наистина моля да бъда извинена! Иначе се дразнех, когато хората не търсят преди да питат във форума з апореден път, но ето на, че и аз направих така! :oops: Excuse me! :roll: Btw, песничката от клипа е много добра. С един удар - два заека! :D Мерси!
П.П.: Предпочитам сякаш да изтегля тази програма мулти Скайп от data.bg, за която е писано в един от коментарите на клипа. Не ми вазрешава обаче да "запазя" файла на компа си. При вас има ли подобен проблем?