PDA

View Full Version : Какво е за вас красотата ?



barbie__girl
08-03-2007, 07:10
:) :) :)

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 07:11
Искаш да кажеш "Какво е за вас красотата" ли ?
Ако е така - красотата за различните хора означава различни неща.За едни красота е 90/60/90 , а пък за други просто една чаровна усмивка.

barbie__girl
08-03-2007, 07:27
Taka spored men ne e zadaljitelno da si 90/60/90 za da si krasiv :) az namiram 4ar navsqkade az msilq 4e vseki 4ovek ima 4ar :) :smt008

iLoveChocolate
08-03-2007, 09:01
krasotata se deli na dva vida: vutre6na & vun6na.
edni hora sa povurhnostni i haresvat samo vun6nata.
drugi hora opoznavat 4oveka do sebe si i se vliubvat v nego zaradi vutre6nata mu krasota/dobrota.

rakiQ
08-03-2007, 09:19
външната красота не е по-важна от вътрешната!

`Death`Whore``
08-03-2007, 09:25
външната красота не е по-важна от вътрешната!
Различни са. :)

Красотата е усещане. Някои хора имат перфектни черти и пак въобще не са красиви /поне за мен/. Някои пейзажи са перфектни, но не са красиви...красотата е единствено вътрешно усещане и е различна за различните хора.

Th3WildAng3l
08-03-2007, 09:49
Красотата е усещане. Някои хора имат перфектни черти и пак въобще не са красиви /поне за мен/. Някои пейзажи са перфектни, но не са красиви...красотата е единствено вътрешно усещане и е различна за различните хора.

Съгласна съм. Само искам да добавя по повод вътрешната и външна красота. В миналото се е смятало, че ако си красив от вътре, това си личи и отвън и съответно грозните хора са смятани за лоши. Е днес не е така, но определено красивите хора имат повече самочувствие, по-харесвани са, будят повече любопитство. Една много голяма част от жените (все по често и мъжете) се стремят към външната красота - такава, каквато те я разбират - защо ли, след като се твърди, че по-важна е вътрешната красота.
Лично за мен чарът е по-важен от красотата. Също така поддръжката - има много хубави момичета, които просто не се поддържат и изглеждат много мърляви.

find_m3
08-03-2007, 10:03
външната красота не е по-важна от вътрешната!

Да обаче това се е превърнало в едно голямо клише и никой не обръщавнимание и не си прави труда да те опознае ако си грозен

tuka6na
08-03-2007, 10:03
Красотата е усещане. Някои хора имат перфектни черти и пак въобще не са красиви /поне за мен/. Някои пейзажи са перфектни, но не са красиви...красотата е единствено вътрешно усещане и е различна за различните хора.
:!:


външната красота не е по-важна от вътрешната!
...но не е и по-маловажна.

Allthatshewant
08-03-2007, 13:16
Аз деля крастотата на две - вътрешна и външна.. След като човек притежава вътрешна красота външната е като допълнение,което го кара да се чувства добре :wink:

08-03-2007, 13:30
красота: състояние на духа

и най-перфектното момиче, което постоянно се взира в себе си и си търси недостатъци, не мога да го приема за красиво, защото постоянно си натрапва комплексите на другите.

Cherlotte
08-03-2007, 13:32
Красотата е усещане. Някои хора имат перфектни черти и пак въобще не са красиви /поне за мен/. Някои пейзажи са перфектни, но не са красиви...красотата е единствено вътрешно усещане и е различна за различните хора.
Напълно съм съгласна. Красотата не е нещо строго определено, по-скоро наистина е как ще възприемеш дадено нещо и как то ще ти въздейства. И е много точно казано, че едно нещо уж перфектно може да не ти направи никакво впечатление, докато друго уж с недостатъци да ти се стори много по-хубаво. И аз мисля, че чарът е по-важен - има много красиви хора, които не са никак интересни, нямат чар, но има и такива, които не са красавци, но са много по-приятни, именно защото са чаровни. А не на последно място - това, че всеки е уникален създава красотата по света (както казва даскалката ми по биология). Така че вместо всеки да се старае да се вмъкне в някакви стереотипи, нека разбере, че втори като него няма и се хареса такъв какъвто е. :wink: