PDA

View Full Version : Вредно ? Полезно ?



barbie__girl
08-03-2007, 07:31
iskam da vi popitam dali e vredno da izpozlva6 fon dio ten :? ili ne kakvo e vredno za kojata ? kakvo e polezno
blagodarq vi
pozdravi[/img]

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 07:36
Фон - дьо тенът е вреден за кожата,както и пудрата и коректорите.Нещо,което е полезно ли - ами кремовете :-)

08-03-2007, 08:09
fon dio tenut e vreden za6toto v nego se sudurjat sustavki, koito zastarqvat kojata. Za dobur vid na kojata na liceto izpolzvai losioni,toaletni mleka i t.n., ama ne kakvi da e ami ot po-dokazani marki

Simona1220
08-03-2007, 08:11
Фон - дьо тенът както и пудрата запушват порите определено са вредни :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-03-2007, 08:24
да вреден е!запушва ти порите...!ии ти излизат допълнително пъпки :lol:

Th3WildAng3l
08-03-2007, 09:44
Както и в други теми съм казвала, фон дьо тенът е вреден тогава, когато не се грижиш и не почистваш редовно кожата си. Гримьорите препоръчват преди фон дьо тен да се слага крем - така се намалява фон дьо тенът, който постъпва в порите на кожата и освен това се нанася по-добре.
Като се замислите колко фактори влияят върху кожата фон дьо тенът е едно от най-безобидните: цигари - вредни; алкохол - вреден; недоспиване - веднага си личи; ултравиолетови лъчи - рак на кожата...
Какво е ползено - под 20 годишна възраст само кремове, които са първо за съответната възраст, второ - за съответния тип кожа; почистващи, ексфолиращи, овлажняващи маски (най-вече с натурални съставки); розова вода - доста простичко, но и много полезно средство; малко момичета имат време за тях - домашни маски. След активна тренировка ( и след секс) кожата засиява :P

<YoUr_AnGeL>
08-03-2007, 10:03
ami ako se izpolzva pravilno,t.e predi nego trqbva da si sloji6 krem,da iz4aka6 malko i togava da si sloji6 fon dio tena.Edna kozmeti4ka mi be6e kazvala 4e FDT'a obrazuva predpazen sloi varhu kojata i go za6titava ot vun6ni vazdeistviq (prah,viatur i t.n.)
Abe i az nz to4no,az polzvam mn rqdko :D
P.S.a ne6to drugo,FDT'a bi bil vreden ako go polzvat o6te na 13/14 godi6na vuzrast.Ne si susipvaite kojata,ta tq togava e o6te nejna,razbiram da ste na 20 primerno.....tova si e moe mnenie de [-(

barbie__girl
08-03-2007, 10:21
zdraveite otnovo :) ami blagodarq za savetite msilq 4e ste previ ot tova 4e sam malka za fon dio ten :(
iskam da kaja za6to po4nah da polzva takiva ne6ta makar 4e e malko izvan temata :)
zna4i da zapo4na taka v 8 klas ne sam izpozlvala ni6ty slagah si glanc i tova si be6e i ponakoga 4eren moliv mn mn mn mn mn rqdko oba4e se sblijih mn s edni momi4eta koito samo tova im be6e v glavata (kozmetika) ne kazvam 4e ima lo6o :)
no nali te se grimiraha adski mnogo i mi kazvaha 4e sam mnogo zadrastena 6toto ne slagam fon dio ten,kremove(vinagI),spirali glancove senki mn losioni nqkfi dr ne6ta
az naistina ne sikah v smisal ne vijdah za6to da si razvalqm kojata posle puk mi kazaha 4e sam zadrastena 6toto ne pu6a( az i sega ne pu6a :) ) ne izdarjah razplakah savet`4e i za tova obi4am vi blagodarq \:D/ \:D/

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 10:24
"Приятелките" ти са задръстени !
А ти си постъпила много глупаво като си започнала да се държиш като тях !

barbie__girl
08-03-2007, 10:43
da prava si ta az se ysetih i sprqh na vreme :)
no za6to izob6to bqh s tqh =D> \:D/ O:)

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 10:44
На всеки може да му се случи да попадне в лоша компания.Хубавото е, че ти си се осъзнала на време и си престанала. =D>

barbie__girl
08-03-2007, 10:47
hey ti mn mi dopadna :) dai si skypeto ako moje :)

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 10:53
Хехе
Ми радвам се. girlie_mimi ми е ника :wink: