PDA

View Full Version : УНСС



08-03-2007, 09:42
Странно как толкова е висок балът за момчетата, нали по принцип са по-лоши ученици и с по-лоши оценки. Не вярвам оценките да са истински на момчетата - кой преписал, кой - платил. Но не е възможно просто.

08-03-2007, 09:48
nai6 4e ma boli huia 4e za mom4etata e viiskok bala , da sa u4ili da vlezat !!! are na selo kat ne vi se u4i ! az sam finansi v unss

08-03-2007, 09:55
Утре Носете Съответната Сума

08-03-2007, 12:28
Малее... А странно ли ви е що балът за момчетата в единствения истински университет (СУ) с математика е мнооого по-висок от тоя на момичетата?! Не ви ли е странно.
Еми тогава ще ви кажа как става тоя номер. 90% от момичетата са зомбирани зубърки, курвички, глупачки... Бе тъпа сган като цяло... Като се явят на състезателен изпит сдават багажа, защото са ботове и очакват да се падне нещо дето знаят. Ама цък, то се оказва че някой е сменил една цифра или буква и оп момиченцето сдава багажа... А момченцето дето се е готвило посредствено примерно, понеже има малко мозък може да помисли и оп успява да изкара по-високата оценка. Само защото не е бот и може да се оправи с новата цифричка или буквичка... Е има е малоумни момченца, ама това са едно 50-60% не 90% като при момиченцата... Следователно теорията показва, че момчетата ще имат по-висок бал, а "незнайно" що се оказва, че и на практика е така...
Виж вече за ботските науки... Истории, географии, езици... Е там момиченцатата избиват рибата, защото там сичко е зубрене. А всяко момиче бот - това си му е в природата... Зубрене до побърквация.

Kianna
08-03-2007, 13:15
Малее... А странно ли ви е що балът за момчетата в единствения истински университет (СУ) с математика е мнооого по-висок от тоя на момичетата?! Не ви ли е странно.
Еми тогава ще ви кажа как става тоя номер. 90% от момичетата са зомбирани зубърки, курвички, глупачки... Бе тъпа сган като цяло... Като се явят на състезателен изпит сдават багажа, защото са ботове и очакват да се падне нещо дето знаят. Ама цък, то се оказва че някой е сменил една цифра или буква и оп момиченцето сдава багажа... А момченцето дето се е готвило посредствено примерно, понеже има малко мозък може да помисли и оп успява да изкара по-високата оценка. Само защото не е бот и може да се оправи с новата цифричка или буквичка... Е има е малоумни момченца, ама това са едно 50-60% не 90% като при момиченцата... Следователно теорията показва, че момчетата ще имат по-висок бал, а "незнайно" що се оказва, че и на практика е така...
Виж вече за ботските науки... Истории, географии, езици... Е там момиченцатата избиват рибата, защото там сичко е зубрене. А всяко момиче бот - това си му е в природата... Зубрене до побърквация.


И такъв малоумник като тебе ако е студент ще си скъсам дипломата :!:

08-03-2007, 13:25
Късай, късай! :twisted:

08-03-2007, 15:45
Хайде така и така е отворена тема за УНСС да питам някой има ли представа защо днес, след като успях най-после да отворя сайта на университета, класирането вече го няма :shock: ... Някакъв слух чух, че нещо било объркано и трябвало да го оправят ... И вчера доста хора се изкефиха, че са приети в желаната специалност и сега какво се оказва ,,, че всъщност не е сигурно ? :smt017 Та ако някой знае нещо по въпроса да пише ..

Иначе по темата : високия бал за момчетата не е никаква изненада ( аз да отбележа само, че съм момиче ) ... Статистиката показва колко много отлични оценки има, било то постигнати с лично усилие или с преписване ... все едно пък по изпитите не е имало момичета , които разчитат изцяло да препишат от някой ... Така че, този спор е глупав . А и това, че тази година знанията се проверяват чрез тестове е много важен фактор . Щото на момичетата много по-лесно ни се отдава да заучаваме наизуст, а според мен темите са си точно това - зубрене ( и аз кандидатствах с тема, така че съм наясно ) , а и оценяването там е доста субективно ... Всъщност мисъла ми беше , че като цяло след въвеждането на тестовете и най вече след излизането на резултатите се очакваха много високи балове и при момичетата и при момчетата ...

08-03-2007, 18:14
Теста също е зубрене наизуст. Повечето хора така учат и момчета и момичета. А повечето момчета са преписали или са си платили (аз съм момче).

08-03-2007, 18:31
Само не разбрах защо един мъж пусна едно момиче да велзе в зала 2007 на изпита по География като беше закъсняла твърде много с думите: "Това момиче е дъщеря на еди-кой си". Те си мислят, че никой няма да ги чуе! Как пък не! И дали теста по английски е по-труден от TOEFL и CAE?

08-03-2007, 18:37
Явно изпитът е затруднил доста иначе знаещи хора:

СПРАВКА
за резултатите от редовен състезателен изпит

Английски език


Общо кандидати 1942
Нeявили се 31
Общ брой явили се 1911
Оценка Брой Процент
6.00 1 0.05 %
5.50-5.99 49 2.56 %
4.50-5.49 325 17.00 %
3.50-4.49 496 25.95 %
3.00-3.49 417 21.82 %
2.00 621 32.49 %
Анулирани 2 0.10 %

Много ясно, като дадоха онзи шибан превод. Текстът беше без грам смисъл и имаше думи, които не се използват често.

mid_get
08-04-2007, 09:12
Възможна техническа причина - посочилите дадена специалност като втора/трета...пета да са изкарали по-високи резултати от тези, посочили я като първа и системата да е изпращала невярно съдържание, така максималният бал се сформира въз основа на най-високия резултат от тези посочили я като първо желание, т.е. напълно вероятно причината да е в лошо програмиран алгоритъм за изчисление на резултатите. Но пак си е грешка =; И това ми било организация :x ...ама то в нашата мила България всичко май е така ](*,)

find_m3
08-04-2007, 10:22
nai6 4e ma boli huia 4e za mom4etata e viiskok bala , da sa u4ili da vlezat !!! are na selo kat ne vi se u4i ! az sam finansi v unss

Абе тапак знаеш ли колко по-лесно пишат оценки на село бе кретен