PDA

View Full Version : Не ми се живее вече :~( :~(



mNoGo TyJn0 MoMiChE
08-03-2007, 11:26
Dneska bashtata i maikata na bashta mi sa katostrofirali i sa murtvi :( :smt010 :smt009 bashta mi e mnoogo zle ne spira da plache...
i sega trqbva za nqkolko dena 5-6 da zamina za veliko turnovo ...za da opravim kushtata..nali pogrebenieto..vsi4k0 :(
:arrow: kazah na priqtelq mi ..i negovite dumi bqha 'hyy ai chao az izlizam'
:( sega izleze i kato se vurne me e strah da ne se skarame za tova che zaminavam :( :smt010 MNOGO GO obicham molq vi daite mi savet..kak da mu obesnq kak se chuvstvam i che ne moga da ostavq bashta mi sam tezi nqkolko dena :(( :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 MNOGO MI E ZLE ZARADI VSI4KO... :smt010 :smt010

08-03-2007, 11:31
kak 6ti kaje taka we bati idiota vyobshte nikwi obqsneniq ne mu dawai ako iska da te potyrsi

Bog da prosti baba ti i dqdo ti moite saboleznovaniq! :smt010

XaMcTePKa
08-03-2007, 11:34
Ако имаш нужда да ти ударя едно приятелско рамо няма проблем от В.Търново съм ..ако искаш само пусни един пост

mechtaq_za_teb
08-03-2007, 11:37
Mnogo sajalqvam za dqdo ti i baba ti. :smt010

Nqma nujda ot obqsneniq.Dostaty4no e tova,che se e slu4ilo neshto ujasno.Ako priqtelq ti skysa s teb,zashtoto zaminavash za nqkolko dni,znachi ne te zaslujava.
Sega ne e momenta da se pritesnqvash za nego.Bydi do bashta si i go podkrepqi,zashtoto mu e mnogo trudno!
Uspeh i dano vsichko se naredi !!!Iskrenno ti go pojelavam!

sasha_90
08-03-2007, 11:40
Не се тревожи за приятелят ти.Баща ти е на 1 място,защото ти е родител!А гаджетата идват и си отиват.Дори и гаджето да те остави-да не ти пука.Значи не те е обичал истински.

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 11:40
Моите съболезвания ! Това,което се е случило е наистина ужасно.Особено това,което приятелят ти ти е казал.Какво е това държание от него ? Явно не държи толкова много на теб.Погрижи се първо за баща си и за погребението на баба ти и дядо ти,и после като се върнеш си поговори хубаво с приятелят ти.

VerryBerry
08-03-2007, 11:41
priqtelqt ti ne razbira li kakvo se e slu4ilo?qvno ne,za6toto ako be6e rarbral nqma6e da se darji taka..pogovori s nego,a ako prodalji da se darji gadno zna4i sl pat pak nqma da uvaji tvoi problem

GaNgStAz
08-03-2007, 11:43
...Погрижи се първо за баща си и за погребението на баба ти и дядо ти,и после като се върнеш си поговори хубаво с приятелят ти.

k1chka
08-03-2007, 11:50
ei mila toi ako te obichashe i dyrjeshe na teb nqmashe da ti kaje taka..da ne ti pyka za toq..vse pak bashta ti e po vajen sht toi vinagi shte te podkrepq :wink: i nqma smi da si hvyrlqsh nervite za glyposti..she si namerish nqkoi po gotin i koito she te yvajava :P yspeh :)

ТраЛаЛа`f
08-03-2007, 12:34
"Хуу, ай, чао ,излизам?!" :shock: Той ти отговаря по тоя начин, а тебе те е страх да не се скарате, че заминаваш?Извинявай, ама приятелят ти е безчувствен!Казваш му, че заминаваш, а пък ако те обича достатъчно ще те разбере...

ПП: Съжалявам за баба ти и дядо ти! :(

xSaShEtOx
08-03-2007, 12:40
Sujalqvam za baba ti i dqdo ti. A toq, gadjeto ti ne e za teb. Mnogo e bilo gadno, toj izobshto ne te podkrepq. Sega ne mu e vremeto da se zanimavash s nego. Pomogni na bashta si, toj ima golqma nujda ot teb. Ama gadjeto ti trqbva da e mn zle. Ne te zaslujava. [-X

GoLdy
08-03-2007, 12:47
ne se pritesnqvai kaji mu samo : trqbva da zamina , za da sum do ba6ta mi v tozi truden za men i za nego moment, nadqvam se 4e 6te me razbere6 .
moite saboleznovaniq razbiram kak se 4uvstva6 prijivqla sum podobna drama

H8_mE
08-03-2007, 12:55
Purvo moite suboleznovaniq za dqdo i baba ti!

Na gadjeto ili mu e stanalo su6to gadno i ne e mojel da preceni kak da se durji v tozi moment ili vuob6te ne se interesuva kak se 4uvstva6 ti i mu e vse edno za teb!Ne mu obqsnqvai,sled kato se e durjal taka,sega toi trqbva da se po4uvstva zle i da te tursi,za da ti se izvini!Ako ne go napravi zna4i naistina nqma smisul da se zanimava6 s nego!Podkrepi ba6ta si i dori kogato se vurne6 ne tursi gadjeto si!

08-03-2007, 13:50
хей и аз съм от Велико Търново. Можем да се срещнем някой път.
Живота е много несправедлив, аз също ти поднасям съболезнованията си и ти желая всичко да се оправи. В живота винаги има и лоши и добри моменти. За момчето н се ядосвай ,момчета ,колкото искаш .... дори и по добри от това,което ти обичкаш ...

FirsT_LadY
08-03-2007, 13:54
хей и аз съм от Велико Търново. Можем да се срещнем някой път.
Живота е много несправедлив, аз също ти поднасям съболезнованията си и ти желая всичко да се оправи. В живота винаги има и лоши и добри моменти. За момчето н се ядосвай ,момчета ,колкото искаш .... дори и по добри от това,което ти обичкаш

Това съм аз , не бях видяла,че не съм влезнала в регистрацията си .

BaD_GiRl_mL2
08-03-2007, 14:22
Moite saboleznovaniq za sluchiloto se..
Qvno priqtelq ti ne moje da preceni..i vmesto da ti kaje ,,Iskash li da se vidim za malko da pogovorim", ti kazva Ai chao az izlizam..Kakvo ti puka dali shte ti se razsardi?? na parvo mqsto e semeistvoto..a s nego..po dobre sega ne si gubi vremeto [-(

1
08-03-2007, 14:24
и тва кво праи в тема секс

просто искаш внимание иначе не е истина, а ако е, значи не ти дреме защото нямаще да оскверняваш паметта им като разказваш насам натам как са пукнали

BrokenInnocence
08-03-2007, 14:30
... и след всичко, което се случва в семейството ти, това което смяташ за най- голям проблем е бъдещия скандал с гаджето... при това се притесняваш ТОЙ да не се разсърди? Айде да не казвам разни работи от уважение към починалите хора.