PDA

View Full Version : Какво постигнахте до сега?



machoka
08-03-2007, 11:52
.. в живота си, с какво се гордеете..но лични резултати, а не да се гордеете 'с това, че сте българи'..

/споменавайте и поне ориентировъчна възраст, ако не желаете точната/

08-03-2007, 12:28
Mi..dnes nau4ih 4e vzimam FCE na Cambridge i v momenta tova e nai-golqmata mi gordost ,tai kato da si zaek v nemska ezikova i da s epodgotvq6 za izpit po angl ne e mn lesno!

Swinkenhoffer
08-03-2007, 12:55
няма с какво да се гордея. пък дори и да има... все ще се намери някой, който се справя по-добре, така че...
скоро правя 19.

ScionOfStorm
08-03-2007, 12:59
^^ Взимах го успоредно с изпита за Sprachdiplom в същата гимназия, брато ;) ;p Не е трудно, особено FCE ;>

Днес зацепих, че съм взел CAE (Certificate advanced english). Завързал съм приятелства, с които мога само да се похваля, и да съм радостен, че познавам такива хора. И съм зацепил какво искам да правя в тоя живот...

^Кво правим днес бря?

08-03-2007, 13:08
^^ Взимах го успоредно с изпита за Sprachdiplom в същата гимназия, брато ;) ;p Не е трудно, особено FCE ;>

Днес зацепих, че съм взел CAE (Certificate advanced english). Завързал съм приятелства, с които мога само да се похваля, и да съм радостен, че познавам такива хора. И съм зацепил какво искам да правя в тоя живот...

^Кво правим днес бря?

Eee..brao,priznah te otsqkade!!!Dano i az vzema CAE!!!

Kianna
08-03-2007, 13:11
Гордея се,че съм приета Iво класиране,Iво желание в университета. :wink:

ScionOfStorm
08-03-2007, 13:11
Абе кво да ме признаеш, много хора го взимат ;> CAE също не е трудно, само малко трябва да си седнеш на гъза, което аз не направих, и затова го взех с "B". Нищо особено хяхя

pathetic
08-03-2007, 13:19
Не се гордея.

Не съм постигнала нищо повече
от по малко щастие на ден.

Което вероятно ми е достатъчно.

Днес си купих лъки бой за момиче.
Баси якото беше.
Паднаха ми се китайски ластичета :)
зелени.

Ето това съм постигнала с парите на нашите.

DjBaloon
08-03-2007, 13:22
S nqkolko nagradi v otdelni oblasti za firmi(vkluchutelno edna-firma na godinata) i nai-dobur turgovec :smt112
Inache se gordeq sus sebe si kato cqlo i tova koeto moga :smt112

xSaShEtOx
08-03-2007, 13:23
...и че си българин... :wink:

OtherDimension
08-03-2007, 13:33
гордея се със себе си
гордея си, че въпреки ставащото около мен продължавам да бъда честен, искрен и добронамерен
гордея се, че завърших една от най-старите гимназии, в която са учили хора като Гоце Делчев, с грамота за особен принос
гордея се, че месеци преди да почине, един от най-великите скулптури в Югозапада ми дари лично собственоръчна скулптура, заради есето, което написах и го трогна
гордея се, че въпреки сложната ситуация, в която живея продължавам да бъда такъв, какъвто съм и не губя човешкото в себе си
гордея се, че не съм като 90% от младежите, без цел в живота, живеейки единствено за мига

WwanAdoO
08-03-2007, 13:56
Постигнала съм собственото си щастие. Иначе не се гордея с нищо. Има неща, за които се радвам повече или по-малко. Бих се гордяла, ако открадна едно уиски за 600лева... ха-ха, бихте казали, че не е особен повод за гордост, но едва ли много хора биха имали смелостта и ума да направят такова нещо... може би и аз ги нямам :smt006

Skullbreaker
08-03-2007, 13:58
Гордея се , че влязох в музикалното.
Гордея се , че една...няма да обяснявам :-D .
И така...

Presley
08-03-2007, 14:05
Сега като се эамисля,почти нищо не съм постигнала..
Всъщност до момента всичко дължа на родителите си и беэ тях най-вероятно нямаше да съм ,това което съм.Е да-от време на време съм эаработвала някой лев,но в никакъв случай от необходимост.Но определено има с какво да се гордея..например гордея се ,че съм постоянен човек.Гордея се и с някои други свой качества,например добротата :-D (колкото и нескромно да эвучи).Гордея се ,че преди година дарих всичките си дрехи,които ми бяха в иэлищък на дом эа сираци.В никакъв клучаи не съм го направила эа публичност и хвалба,колкото да привлека на някого вниманието и да се направя на много добра..каэвам го ,эа да не иэляэа голословна.

machoka
08-03-2007, 14:09
Гордея се , че влязох в музикалното.
Гордея се , че една...няма да обяснявам :-D .
И така...

Къде си влязал, я дай повече инфо )

Presley
08-03-2007, 14:11
[quote="Skullbreaker"]Гордея се , че влязох в музикалното.
[quote]
Пф моята несбъдната мечта :? Все пак честито =D>

Backfire
08-03-2007, 14:17
:smt091

find_m3
08-03-2007, 14:29
Ми не се гордея с нищо ,което е зависело от мен ( за труд говорим) не съм направила кой знае какво.Има мнооого хора,които са постигнали повече,но се гордея с това ,че вече 2 години се справям перфектно в нов град и училище.Сега като погледна назад и видя каква съм в сравнение със старите приятели и познати добивам някакво самочувствие.Най-много се гордея с това ,че...не съм откачила от средата и семейството ,в което живея и по-точно баща ми!НО ЩЕ СЪМ НАЙ-ГОРДА КАТО ПРЕМАХНА ОТ МИСЛИТЕ СИ ТОВА,КОЕТО МЕ ТРЕВОЖИ!!!!

Octofunk
08-03-2007, 14:42
^^ Взимах го успоредно с изпита за Sprachdiplom в същата гимназия, брато ;) ;p Не е трудно, особено FCE ;>

Днес зацепих, че съм взел CAE (Certificate advanced english). Завързал съм приятелства, с които мога само да се похваля, и да съм радостен, че познавам такива хора. И съм зацепил какво искам да правя в тоя живот...

^Кво правим днес бря?

/Spam

Аватара ти ми разсмива всеки път ! :lol: :lol: :lol: :lol:

/Spam

Spork
08-03-2007, 14:59
Гордея се с....това че влясох в НУМСИ със специалност Актьорско майсторство :-D ......коетооо тооооооооооолкова много исках и дадах щури пари за уроци.....е ,след някой друга година и "на тИливизУра" (Дай Боже) ...ше ме видите....зависи как се развият нещата за нататък O:) ...но преди това....ще "мина" през НАТФИЗ ....и тогавааа ще видим какво ще става...Друго нещо с което се гордея...са МОИТЕ ФОТОГРАФИИ :-D ...мдам...скоро ходих до София и спечелих един мини конкурс за млади фотографи ала бала... 1 мястоо :-D и така.....ам...то друго май няма...ем...да...тфа е засега....Едва ли някой ще има въпроси към мен...но ако все пак се намери такъв индивид нека да пита :) :-D

Shadow_Walker
08-03-2007, 15:03
Какво съм постигнал...ми влязох в ПМГ :)
Ии...засега всяка година съм завършвал с отличен...
И...ходя по състезания по математика и физика :-D

Баси постигнал съм някакви сравнително скучни работи, свързани с даскало :roll:

ShapkaNevidimka
08-03-2007, 15:16
изгубих си колелото

Briseis
08-03-2007, 15:16
Ъм аз съм на 16 и днес разбрах, че съм взела FCE с А. Но от друга страна, знам, че има хора взели този сертификат на много по-малко години. Но все пак съм горда, защото вложих много труд и усилия.
Гордея се с малкия си брат. Гордея се, че го уча на различни думи и трикчета.
Гордея се с това, че се оценявам като младо и амбициозно момиче.
Гордея се с това, че мечтая и че имам въображение.
Гордея се с начина, по който изглеждам. Намирам се за много хубава.
:-D

ShapkaNevidimka
08-03-2007, 15:19
няма емотикона който ми трябва...

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2007, 15:27
Мога да се сетя поне 15 неща, с които НЕ се гордея, и нито едно, с което да СЕ гордея :|
Шанс...
явно има още вода да изтече, докато постигна нещо значимо :roll:

`Death`Whore``
08-03-2007, 15:35
Гордея се отчасти със самата себе си. Иначе не съм постигнала нищо, признавам...макар че в университета колкото и да ми е тъпо, изкласявам :)

ScionOfStorm
08-03-2007, 17:41
Octofunk, ти да знаеш като го видях за пръв път ахахах :lol:

Other, какво есе, я поясни, че ми стана интересно. На каква тема?

RoyTheReaper
08-03-2007, 18:08
Зависейки от това как го погледнеш съм постигнал разни успехи, но понякога ми се струва, че не е достатъчно.

Завърших едно от двете най-елитни средни училища в града ми и по мое мнение, по-доброто (с доста ниска диплома - 5.71, ама не всички ги интересува литература и философия).
Имам разни изяви по ингилизки език... в 6 клас сертификат Питман, на 1 конкурс и 1 олимпиада стигнах до 2ри кръг (е не звучи впечатляващо, но пак е нещо).
Имам високи точки на САТ (йее, браво на мен, само дето не ме приеха никъде :lol: ).
Миналата година влязох в най-престижната специалност в ТУ (въпреки, че се борех за ФМИ-то (ама не съжалявам, че стана така, така че това си е значителен повод за гордост)). Засега се представям добре като студент, различавам се значително от средностатистическия студент-алкохолик, който ходи на поправки всеки месец и пак остава с 5 изпита за ликвидация.
Родителите ми винаги са ме сравнявали с по-големия ми брат и наистина се гордея, че съм постигнал повече неща от него, когато беше на моята възраст (тоест, беше най-обикновен безделник).
Имам амбицията това да се запази като тенденция.

гордея се, че не съм като 90% от младежите, без цел в живота, живеейки единствено за мига
Това мисля, че ме описва добре. Също така имам и доста сериозни хобита (компютри, наука, музика) а не популярните "шляене по улиците", "гледане безцелно в небето", "ходене по магазини/кафенца/дискотеки/купони". Социалния живот е необходим за разтоварване, но не и цялото ежедневие да е центрирано около него.

Mo6no3
08-03-2007, 18:17
Не се гордея с нищо. Не съм направил нищо значимо в живота си. Много малко хора са постигнали нещо значимо на тази възраст. Обикновено или са вундеркиндчета, или са направили някоя уникална постъпка като например да спасят човешки живот.


Според мен, повечето неща, с които се гордеете не са значителни. За да се гордее с нещо човек трябва да е найстина добър и уникален с това, което се гордее.

Каква му е гордостта да си влязъл в елитно училище след като още 600-700 в града ти (говоря за Варна, а в София сигурно са хиляди) са влязли в елитни училища?

koalka
08-03-2007, 19:14
За сега с не мога да кажа, че се ГОРДЕЯ с нещо, мисля, че има време.

Disrespect
08-03-2007, 19:17
имам три взети нива на Питман тест по английски, който се проверява в Лондон и на трите съм с 6.00
8)

HopeLesss
08-04-2007, 07:12
Имам 30 различни грамоти и сертификати. 3 от тях са международни, 2 са за особен принос на училището, 1 за първо място на национално състезание и много различни - рисуване, есета, английски език. Гордея се с тях. Първите датират от 1999, а последните са от тази година. Но това не е нещото, което смятам за най-голямо постижение в живота ми.

Преди 2 години аз и 3 мои съученички организирахме благотворителен концерт в памет на наша починала приятелка и събрахме 6000 лв. Заради този концерт получихме наградата на 24 часа "Достоен българин на годината", а по-късно и "Достоен търновец на годината". Гордея се със себе си, че дори на 16 години, аз успях да докажа на всички "възрастни", че е нужно много много малко, за да бъдеш добър и да помагаш. Нужно е само да вярваш в себе си и в хората... А аз вярвам, че хората са добри по природа, но им е нужно малко помощ, за да го осъзнаят!!!

sherry
08-04-2007, 07:24
Гордея се с това, че успях да постигна донякъде душевен мир, вече знам какво искам, гледам на живота от различен ягъл, вече съм малко по - уверена в себе си и оценявам всеки миг!

Mimka_sweet
08-04-2007, 11:14
Гордея се ,че ме пиеха в най-добрата гимназия в града,че завърших с пълно 6 (както всяка година 8) ) Гордея се,че почти съм такава,каквато искам да бъда :-D

find_m3
08-04-2007, 12:02
Ъм аз съм на 16 и днес разбрах, че съм взела FCE с А. Но от друга страна, знам, че има хора взели този сертификат на много по-малко години. Но все пак съм горда, защото вложих много труд и усилия.
Гордея се с малкия си брат. Гордея се, че го уча на различни думи и трикчета.
Гордея се с това, че се оценявам като младо и амбициозно момиче.
Гордея се с това, че мечтая и че имам въображение.
Гордея се с начина, по който изглеждам. Намирам се за много хубава.
:-D

Браво за 6цата.Иначе намирам ,че си леко в небесата

Blacklisted
08-04-2007, 12:19
Exploitedteen го каза...

_donna_
08-04-2007, 21:14
гордостта е смъртен грях. (:

08-04-2007, 22:20
Най-вече и преди всичко се радвам и гордея, че съм се родила българка.
Гордея се, че успях да се махна от тинята в едно от най-мизерните училища в града ми и да отида в едно от най-елитните и то в най-хубавия клас.

Гордея се, че имам около 15 грамоти, дипломи и сертификати от различни литературни конкурси.

Гордея се, че 13 години пея в един прекрасен хор и съм имала честта да се срещам с невероятни хора и да посещавам места, недостъпни за средностатистическите тийнейджъри.

Гордея се че имам отличия и в спорта.

Гордея се, че всяка реална и постижима цел, която съм си поставяла до момента е постигната, с изключение на това да стана студентка, но то все още предстои.

Гордея се с невероятно многото приятели, които имам и ме обичат и вярвам, че няма да ме забравят.

Гордея се, че на миналата Коледа сама организирах благодарително мероприятие в дом за деца, лишени от родителски грижи и най-вече с факта, че дори за няколко часа с моите приятели накарахме усмивките по личицата им да грейнат.

Гордея се, че на 25 май бях наградена сред заслужилите ученици на моето училище.

Гордея се с невероятните си и безценни родители, които са ме направили човека който съм, с всички качества, с които се гордея и с всички недостатъци, които ме карат да се развивам и премахвам.

Гордея се и с още много неща и най-вече с факта, че вярвам в себе си и в това, което мога и ще продължавам да вървя към върха и дори да не го стигна, пътят нагоре дава смисъл на живота на всеки човек.

молец
08-05-2007, 06:49
В седми клас на олимпиадата по химия имах 100 точки на последния кръг.
Уау,с това и един елементарен изпит по математика ме приеха в НПМГ,и аз, понеже съм глупава,не се записах там.
16 години
Нищо още не съм постигнала.

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 07:01
Mii, as se gordeq samo s tova che sam nqkolko pyti epublikanska i 1 pyt mejdunarodna shampionka po sinhronno pluvane..ama sled tova go zarqzah.. Ama inache..mai ne sam pravila neshto koeto da se otklonqva ot edin normalen jivot..

_donna_
08-05-2007, 11:33
Гост,ходи се прегледай.

на мен ми прилоша само като видях "гордея се" написано толкова пъти.
теб не те знам как се справяш.. :?

b0Nb0n
08-05-2007, 12:52
tctctct si4kite ste nooo gordelivi :) ama nqma lo6o az ne s gordeq s ni6to koeto sym postignal do sq 6tot to e bilo nezna4itelno no ima vreme nqkoi den i az 6te se gordeq s ne6to :)

OtherDimension
08-05-2007, 13:14
А какво сте учили,учите и сте завършили и т.н. не мисля,че са поводи за гордост...


а кое е повод за гордост?
колко пъти си ударил някой, след като си бил на мач?
или колко пъти си напсувал някой чорбар?

tuka6na
08-05-2007, 13:22
може би ,че успях да заживея сама.Не че е кой знае какво,но пък бях само на 17;/а и до сега се справям,което ме кара до някаква степен да се гордея.Успявам да уча и работя,което също не е лесно. :roll: ...още няма с какво повече да се гордея...ама има време...знам ли...; )

Sam90
08-05-2007, 13:23
А какво сте учили,учите и сте завършили и т.н. не мисля,че са поводи за гордост...


а кое е повод за гордост?
колко пъти си ударил някой, след като си бил на мач?
или колко пъти си напсувал някой чорбар?
Съгласен съм.
Важно е къде учиш и какво.

Аз се гордея с това, в което съм се превърнал без ничия помощ. Радвам се, че съм превъзмогнал глупостта на семейството си и съм се развил като личност. Мисля, че имам достатъчно качества, с които мога да се похваля и в много отношения превъзхождам много хора :) Сигурно звучи надуто... може би съм надут - лошо ли е? :lol:

FelisDirus
08-05-2007, 13:41
Хм, интересен въпрос. С какво се гордея ли?
Гордея се с това, че говоря 2 езика и на абсолютен ташак взех съответните сертификати с доста добър резултат - почти без да сядам да уча (просто попивам всичко в училище).
Гордея се с това, че миналото лято живях сама, издържах се и се грижех за себе си. Не съм се дънила.
Гордея се с това, че не разчитам на другите и каквото и да стане се оправям самичка.
Гордея се с това, че имам много интереси, че се развивам и съм отворена към всичко ново, непознато. И тук нямам предвид наркотици, купони и т.н., а книги, театър, музика.

И най-вече се гордея с това, че не съм глупачка. За мен това е най-страшното нещо на света и най-лошата участ за един човек - посредствеността и глупостта.

Mooo6no
08-05-2007, 13:50
Преди 2 години аз и 3 мои съученички организирахме благотворителен концерт в памет на наша починала приятелка и събрахме 6000 лв. Заради този концерт получихме наградата на 24 часа "Достоен българин на годината", а по-късно и "Достоен търновец на годината". Гордея се със себе си, че дори на 16 години, аз успях да докажа на всички "възрастни", че е нужно много много малко, за да бъдеш добър и да помагаш. Нужно е само да вярваш в себе си и в хората... А аз вярвам, че хората са добри по природа, но им е нужно малко помощ, за да го осъзнаят!!!
Ето това е голяма постъпка! Единственото нещо, от тези които прочетох и смятам достойно за гордост.

LedenaStrast
08-05-2007, 13:54
Vse o6te nqma s kakvo tolkova da se gordeq!
Jivota e edno prehodno systoqnie.. dokato postigne6 ne6to, obry6ta6 se i nego moje ve4e da go nqma...

08-05-2007, 15:05
Цензура!

.: machoka :.

Ice
08-05-2007, 15:06
Мога да се сетя поне 15 неща, с които НЕ се гордея, и нито едно, с което да СЕ гордея :|
Шанс...
явно има още вода да изтече, докато постигна нещо значимо :roll:
Същата история :smt011

InitialD
08-05-2007, 15:30
Може да прозвучи ламерско..но и аз се гордея че преди години взех FCE & CAE все пак нашите толкова години даваха пари...и мисля че донякъде инвестицията им се върна.
Гордея се че съм примерен шофьор и че в деня на изпита ми бях първия когото даяджията пусна (въпреки че се опитваше да ме шашка за да ме скъса)...гордея се и със семейството си въпреки че понякога съжалявам че нашите не са крали от държавата когато е трябвало...
Гордея се и че .... съм такъв какъвто съм! O:)

miminia
08-05-2007, 16:15
Още съм малка ,за да говоря за големи постижения.
Гордея се ,че се впускам във всяко едно изпитание или състезание с голям хъс макар да знам,че не винаги имам големи шансове.Мога да кажа,че се гордея и със себе си.Никога не изневерявам на принципите си - винаги съм такава каквато съм - директна,истинка,решителна и бързо ядосваща се (хъх 8-[ )Участвала съм в мн състезания и конкурси било то свързани със спорт,рисуване или нещо др ,може да не съм винаги побеждавала ,но се гордея с това,че поне съм опитала!

cherinka
08-05-2007, 16:40
Ами, успях да подредя приятелите си.
Смисъл - най-важните хора за мен в момента са до мен и мога да си разчитам на тях. Заебах всичко що не му пука за мен, и аз нз как :mrgreen:
оф, абе мачок, много сложен въпрос, тцтц. И без това съм си лиготийка и много рядко успявам да кажа нещо сериозно, иначе за сега всичко си ми е наред, дано и за напред, живот и здраве, да е така....

OtherDimension
08-05-2007, 22:02
А какво сте учили,учите и сте завършили и т.н. не мисля,че са поводи за гордост...


а кое е повод за гордост?
колко пъти си ударил някой, след като си бил на мач?
или колко пъти си напсувал някой чорбар?

Да съм написал такова нещо,дебил?

И ше те помоля да не влизаш в секция Спорт,пишеш само глупости и си личи,че нищо не разбираш. Абсолютно на всички си смешен :wink:

хаха.. с кое право ме наричаш дебил, а с кое ми забраняваш да влизам в Спорт ?
какво трябва да разбирам?
как да удрям хората, или как да пея песни на телешки отбор?
не ме разсмивай ;)
на кой съм смешен - на тебе и още 2ма известни побойника - емо ултрас и латинеца.. това ли са "всички" ?
ооо, как ме интересува, че съм неприятен на 2 телета и един имащ се за по-интелигентен от 95% от хората, а сложил в подписа си животни, дето се млатят..
извинявай, интелектуалецо, изобщо не ме бърка какво ти и другите заблудени сини фенчета мислят за мене
И все пак, ако това са правилата за влизане в Спорт, нека някой модератор ми забрани

Blacklisted
08-05-2007, 22:11
Vanity... definitely my favorite sin. :smt029

OtherDimension
08-05-2007, 22:26
знам, знам
много съм ти смешен.. явно речника не ти е толкова богат, колкото твърдиш..
кааакто и да е - хой си гледай как се бият чужди агитки и не се занимавай с глупости, "батенце"

08-06-2007, 00:09
Не се занимавай с тоя боклук бе братле, много под нивото ти е! [-X

HopeLesss
08-06-2007, 07:57
Не се занимавай с тоя боклук бе братле, много под нивото ти е! [-X

Ти пък кво се обаждаш бе?!? :smt013 Върви хващай речника, за да може да се похвалиш, че поне можеш да пишеш на български език!!! #-o

08-06-2007, 22:12
Знам английски, немски, на които съм се научил сам, имам добри спортни постижения, грамотен съм, за разлика от повечето хора, уча интересна специалност.

Guderian
08-06-2007, 22:27
гордостта е смъртен грях. (:Аз не вярвам 8) в твоя "смъртен грях" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guderian
08-06-2007, 22:31
Нека да чуем автора какво има да каже за своите постижения :wink:

Violenza
08-07-2007, 20:25
Ами... гордея се с това, че скоро снимките ми ще са по билборди. :)

OtherDimension
08-07-2007, 20:34
Не се занимавай с тоя боклук бе братле, много под нивото ти е! [-X

ти ли говориш за ниво, хиено
бягай да си играеш и не влизай в сериозни теми недорасляк
на тебе ти дай да целуваш момите по интернет и да говориш за аватари
мърша с поведение на п*тка

АТАКБГ, филм е хубава дума, но опитай да използваш и друга..
а и ти си се "филмирал" по кежуъл простотиите.. не забравяй ;)

By_MaSTeR_
08-09-2007, 11:29
ni6to

mir4ovski
08-10-2007, 15:55
gordeq se 4e vlqzoh v nemskata gimnaziq v pld prieha me v amerikanskiq kolej v sf ma se otkazah,bqh parva na evropeisko sastezanie po angliiski i nz li4ni pobedi sreshty roditelite mi kato po-kasno pribirane po-malko obqsnenie gordeq se 4e imam istinski priqteli i 4e sam namerila 4ovek koito me obi4a istinski.za kratkiq mi mi 15-godi6en jivot sam dovolna ot sebe si

Disrespect
08-10-2007, 15:58
ni6to

евала :D

Impressive
08-10-2007, 16:09
И аз нищо...
засега :twisted:

RAWRRR
08-10-2007, 16:12
гордостта е смъртен грях.

гордостта не е никакъв грях.
горделивостта е грях.

опази,Боже,ако греша.

Blacklisted
08-10-2007, 20:15
гордостта е смъртен грях.

гордостта не е никакъв грях.
горделивостта е грях.

опази,Боже,ако греша.

Права си, за съжаление хоратя рядко правят разлика :roll:

the_o.c_girl
08-10-2007, 20:58
На 15...мм хм
1-влязох в Ег и и зкарах една доста интерсена година.
2-горедея се с взетите решения.
3-много неща съм направила за любими хора.
4-дала съм съвети, които са обърнали живота на хората.
5-не пуша.
6-не съм поредната хлапачка на 15...
7 АМБИЦИОНЗНА СЪМ!

KiLLeR_InSTiNkT
08-12-2007, 11:02
Това с което най-много се гордея в момента е, че ме приеха в университета специалността, която исках. Поне положените усилия си струваха...

love_enrique
08-12-2007, 18:16
Конкурси,концерти,продукци и,приеха ме там където исках,но в общи линий нищо особено...като се замисля има много още какво да се желае!!!

speedbreaker
08-13-2007, 17:58
нищо не съм постигнал... :(

remix 1912
08-31-2007, 13:16
MOZE BI NE ZNAM S KAKVO TO4NO SE GORDEQ O6TE NE SAM NAPRAVIL KOI ZNAE KAKVO V ZIVOTA SI NA 14 GODA SAM VSE PAK NO PREDI BQH MUZIKANT SVIRIH NA GADULKA IZNASQHME DOSTA KONCERTI NO SEGA IZGUBIH INTERES I RE6IH DA STAVAM KOMPUTAREN SPEC MOZE BI GORDEQ SE 4E ME PRIEHA OT PARVO KLASIRANE V TARGOVSKATA GIMNAZIQ V PLD S IKONOMIST-INFORMATIK IMAM DOSTA DIPLOMI ZA ZASLUGI KAM U4ELI6TETO ZA IZQVQVANE ZA OTLI4EN USPEH ZA PROSLAVQNE NA DASKALOTO I T.N. SEGA SAM V NOVO DASKALO I SE NADQVAM I TAM DA SE IZQVA PONE SRED U4ENICITE I NE ISKAM AZ DA SE GORDEQ SAS SEBE SI ISKAM DR. DA SE GORDEQT S MEN TOVA E ISTINSKOTO PRIZNANIE GORDEQ SE 4E O6TE NE SAM SE SAMOUBIL AMA KARAI SRY :D :D =; #-o =D>

Neo-Communist Power
08-31-2007, 13:35
Научих немският език, който не е чак толкова лесен и приятен за учене. Мисля че е достатъчно за тинейджър на 17 години.А аз научих, че си един мръсен фашист :x

sweet_f4e88
08-31-2007, 15:07
Това с което най-много се гордея в момента е, че ме приеха в университета специалността, която исках. Поне положените усилия си струваха...
+1 :D

sinful`girl
08-31-2007, 15:12
Гордея се с това,че успях да се измъкна от тинята,в която бях попаднала и то напълно сама,гордея се с това,че отново спечелих доверието на родителите си, с това,че въпреки вси1ките проблеми не се хвърлих от последният етаж на някоя панелка,гордея се че успях да се стегна в училище за отрицателно и да завърша с отличие,гордея се,че имам амбиция да продължа образованието си и тази години да насо1а всички усилия,за да влеза в желаният от мен Университет с желаната от мен специалност. Може тези неща да ви се сторят маловажни,но за мене не са такива и наистина съм горда с тях :)

machoka
08-31-2007, 16:53
Конкурси,концерти,продукци и,приеха ме там където исках,но в общи линий нищо особено...като се замисля има много още какво да се желае!!!

С какво точно се занимаваш, в кой град? ;)

hasaiko
09-07-2007, 22:30
може би ,че успях да заживея сама.Не че е кой знае какво,но пък бях само на 17;/а и до сега се справям,което ме кара до някаква степен да се гордея.Успявам да уча и работя,което също не е лесно. :roll: ...още няма с какво повече да се гордея...ама има време...знам ли...; )

:smt007 \:D/ \:D/ \:D/

09-08-2007, 06:30
Научих немският език, който не е чак толкова лесен и приятен за учене. Мисля че е достатъчно за тинейджър на 17 години.А аз научих, че си един мръсен фашист :x Тихо бе :lol: :lol: :lol:

09-08-2007, 06:33
Научих немският език, който не е чак толкова лесен и приятен за учене. Мисля че е достатъчно за тинейджър на 17 години.А аз научих, че си един мръсен фашист :x
тихо бе немския е прекрасен език по- хубав от руския :!:
браво _Becko_ =D>

demons_of_my_soul
09-08-2007, 06:36
Сега съм такъв какъвто исках да бъда като малък - вървя по пътя към успеха! 8)

09-08-2007, 06:54
Научих немският език, който не е чак толкова лесен и приятен за учене. Мисля че е достатъчно за тинейджър на 17 години.А аз научих, че си един мръсен фашист :x
тихо бе немския е прекрасен език по- хубав от руския :!:
браво _Becko_ =D>Естествено, руския е взет от нас българите! На всичкото отгоре през комунизма са карали хората да знаят руски, а е трябвало всички комунистически държави да учат български!!!

fake
09-08-2007, 08:58
хахаа немския да е по-хубав от руския :smt005
хахааа немския да е по-хубав от някой език изобщо :smt005


пък аз кво постигнах...ми...цяло лято работих и се издържах сама. и беше доста яко :)

Decu
09-08-2007, 09:30
Била съм в Германия, Австрия, Унгария, Чехия, Турция, Сърбия...имам изгледи за още турнета :-)

teenkopele
09-08-2007, 23:47
Много в някои отношения, нищо в други. :|

lady di
10-30-2007, 10:25
gordeq se s tova,che sam samata sebe si.vinagi sam bila vqrna na prinicipite si i vinagi shte bada.gordeq se sashto i s tova che imam celi v jivota,za koito davam vsichko ot sebe si za da gi postigna.tazi godina si bqh postavila za cel da vzema FCE i uspqh.makar i tova da e minimalno postijenie na tozi etap , az se radvam zashtoto uspqh da postigna celta si i tozi rezultat beshe plot na moeto postoqnstvo i usiliq.

prettyIdeath
10-30-2007, 12:26
Гордея се че без помоща на наще (само финансовата) съм станала човека който съм!
Гордея се с баща си ,който е идеален!
Гордея се че имам страхотен човек до мен,който винаги ме подкрепя..

Само на 16.. [-(