PDA

View Full Version : Oмаловажава труда ми



Sad One...
08-03-2007, 13:19
Майка ми абсолютно никога не е доволна от мен, ама никога.
Все не съм изчистила както трябва, все не съм изкарала достатъчно висока оценка, все от мен нищо няма да излезе.
Накрая като си взех дипломата с оценка 5:50 в нея не ми каза: "Браво момичето ми!", а: "Можеше много повече!"
Постоянно ме критикува за всичко. Но най-много ме заболя когато преди няколко дни ме приеха студенка и тя каза: "Всеки на твое място щеше да се справи. Не си мисли, че си направила нещо голямо."
Баща ми побесня като го чу това и вдигна голям скандал. Каза, че няма право да се подиграва така с всичко което правя, защото съм положила доста труд, за да постигна всичко това. Накрая майка ми каза, че трябвало да ме приемат в друг университет, за да видела какво съм можела, само дето аз не искам да уча в друг университет. Тук искам да уча, а не да ходя там дето нея на времето са я скъсали и не са я приели. Омръзна ми да се мъчи да си изжвивява пропуснатите шансове от младините си, чрез мен. Това, че аз не искам да се занимавам с това, с което тя е искала не ме прави глупачка да му се невиди.

08-03-2007, 13:53
Майка ми абсолютно никога не е доволна от мен, ама никога.
Все не съм изчистила както трябва, все не съм изкарала достатъчно висока оценка, все от мен нищо няма да излезе.
Накрая като си взех дипломата с оценка 5:50 в нея не ми каза: "Браво момичето ми!", а: "Можеше много повече!"
Постоянно ме критикува за всичко. Но най-много ме заболя когато преди няколко дни ме приеха студенка и тя каза: "Всеки на твое място щеше да се справи. Не си мисли, че си направила нещо голямо."
Баща ми побесня като го чу това и вдигна голям скандал. Каза, че няма право да се подиграва така с всичко което правя, защото съм положила доста труд, за да постигна всичко това. Накрая майка ми каза, че трябвало да ме приемат в друг университет, за да видела какво съм можела, само дето аз не искам да уча в друг университет. Тук искам да уча, а не да ходя там дето нея на времето са я скъсали и не са я приели. Омръзна ми да се мъчи да си изжвивява пропуснатите шансове от младините си, чрез мен. Това, че аз не искам да се занимавам с това, с което тя е искала не ме прави глупачка да му се невиди.
mi kaji i go

Slave4You
08-03-2007, 13:57
Ами кажи и това което чувстваш.Или помоли баща си да поговори с нея. Или и двамата най-добре. Тя няма да се промени от самосебе си. Щом вече си студентка значи си достатъчно голяма за да се вслуша в думите ти.

08-03-2007, 14:52
v koi vuz sa te prieli ????????

BrokenInnocence
08-03-2007, 15:46
Имала съм същия проблем. След време всичко се оправя... след като вече спре да ти пука.

Jaden
08-04-2007, 08:25
Еби я у гъза тъпата патка и да не ти пука.Ако си от по смелите и го кажи в лицето на козата ,а акоте е шубе бъди непукистка.Това са изходите!!!

DjBaloon
08-04-2007, 09:34
Майка ми абсолютно никога не е доволна от мен, ама никога.
Все не съм изчистила както трябва, все не съм изкарала достатъчно висока оценка, все от мен нищо няма да излезе.
Накрая като си взех дипломата с оценка 5:50 в нея не ми каза: "Браво момичето ми!", а: "Можеше много повече!"
Постоянно ме критикува за всичко. Но най-много ме заболя когато преди няколко дни ме приеха студенка и тя каза: "Всеки на твое място щеше да се справи. Не си мисли, че си направила нещо голямо."
Баща ми побесня като го чу това и вдигна голям скандал. Каза, че няма право да се подиграва така с всичко което правя, защото съм положила доста труд, за да постигна всичко това. Накрая майка ми каза, че трябвало да ме приемат в друг университет, за да видела какво съм можела, само дето аз не искам да уча в друг университет. Тук искам да уча, а не да ходя там дето нея на времето са я скъсали и не са я приели. Омръзна ми да се мъчи да си изжвивява пропуснатите шансове от младините си, чрез мен. Това, че аз не искам да се занимавам с това, с което тя е искала не ме прави глупачка да му се невиди.
I pri mene ,taka no za drugi neshta,vse pak sum momche.. no sum razbral,che tq si edno golqmo mrunkalo :wink:
Veche pone ot 2 godini az pravq neshtata taka,che da sum dovolen az ot sebe si.. ne tq da e dovolna ot mene... dostatachno golqm sum,za da precenqvam neshtata 8)

free_cool_GirL
08-05-2007, 17:20
em ve4e si golqma...st1pi si na krakata...ba4kai...u4i si ...kefi se s pritelite si....prosto tq da e izli6na patka v kartinata na tvoq jivot...da verno maika ti e ama tq sama si go pravi :? prosto q ignorirai...ne q pitai za ni6ty...mahai se dokato tq govori...kogato ti poiska ne6ty se pravi 4e ne q 4uva6....i ako slu4aino ti kaje "za6to se dr1ji6 taka" ti i kaji "az nali s1m kr1gla nula za tebe,nali s1m edno ni6ty,kvo ti puka....az prosto pove4e ne iskam da te zanimavam s moq si jivot" nqma smis1l da q psuva6...ne se prevr16tai v ne6to koeto ne si...s obikinoveni dumi q zaebi!!!uspeh.... :wink:

08-05-2007, 21:26
ne i obru6tai vnimanie no ako zapo4ne da te navikva i na tva 4e q ignorizira6 prosto i kaji aaa nqma smisal nali ne trqbva da te zanimavam s po glupavite ot teb hora

love_enrique
08-09-2007, 19:18
Да знам...много е гадно :? И майка ми понякога прави този номер,винаги омаловажава трудът ми и никога не и се струва достатъчен трудът който полагам(и то при положение,че резултатите са очевидни)!Аз не бих те посъветвала да говориш с нея,защото мисля,че няма смисъл...опитвала съм се ,но само стават скандали.По-добре просто не и се връзвай!