PDA

View Full Version : За българите и национализма



Jaden
08-03-2007, 15:00
Ас живея в Грциа от три години и уча там.Значи много се ядосвам щото грците са големи националисти и се гордеят с родината си и обичат своя народ ,а българите (които живеят в България) изобщо нямат патриотизъм ,сякаш не българска кръв тече във вените им.:пуке:

techCandy
08-03-2007, 15:20
То и ти си голям националист, с тая твоя неграмотност. Като пускаш такава
тема, гледай да я напишеш грамотно, или най- малкото, научи се как се пише "аЗ". По темата ще ти кажа, че гърците са по- скоро шовинисти, отколкото националисти, прави разликата. А шовинизма искам да ти кажа не е много хубаво нещо, и обикновено не води до нищо добро. А пък и с колко много българ си общувал, за да твърдиш, че българите не са националисти? Всичко е много относително....

Jaden
08-03-2007, 16:57
Ами извинявай ,че не съмнаписам аз със "з" обаче защо не хвърлиш един поглед на съфорумците и те как пишат??
Ами с много българи съм общувал за да знам ,че не слагат на първо място народността или на второ или на трето ,а на последно.
Второ.Когато вие смотаняци видите някой който обича народа си и се гордее с него го наричате шовинист.Ама знайте ,че ви май нещо не сте добре отколкото грците.

quench
08-03-2007, 18:04
И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия? :D
лузър

Jaden
08-03-2007, 19:41
"лузър"-какво е това?Може ли да ме "светнеш"???
Много ви е сбъркано мисленето мили "тийнейджъри"!

malakalmavt
08-03-2007, 20:58
прав си. гърците не само, че са националисти ами са радикални националисти. там няма джамии и турци със забрадки и говорещи турски по улиците - събират се да се молят по мазета и хамбари. циганите им от зор емигрираха в толерантна България. полицията там, как е бие не е истина. един познат преди няколко години го екстрадираха от там, защото го чули да приказва на български от телефонна кабина. гърците са единни и са на принципа един за всички и всички за един. евала им казвам! ние сме отрепки. всеки голям тарикат и много знае, а помолиш ли за помощ - никой не се обажда! това е българина, сегашния "българин"

Jaden
08-03-2007, 21:37
прав си. гърците не само, че са националисти ами са радикални националисти. там няма джамии и турци със забрадки и говорещи турски по улиците - събират се да се молят по мазета и хамбари. циганите им от зор емигрираха в толерантна България. полицията там, как е бие не е истина. един познат преди няколко години го екстрадираха от там, защото го чули да приказва на български от телефонна кабина. гърците са единни и са на принципа един за всички и всички за един. евала им казвам! ние сме отрепки. всеки голям тарикат и много знае, а помолиш ли за помощ - никой не се обажда! това е българина, сегашния "българин"

Много ми хареса мнението ти.Точно и ясно формулирано и изразява голата истина.Много точно описваш и грците и българите!!!

quench
08-03-2007, 21:49
аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри :roll:

или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена ;)

чувствам се млад сега :D

Jaden
08-04-2007, 03:07
аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри :roll:

или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена ;)

чувствам се млад сега :D

Ама ти си бил с много сбъркано мнение пич.

08-04-2007, 05:58
И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия? :D
лузър

На английски се пише loser а се произнася лузер или лузъ'.

quench
08-04-2007, 07:25
И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия? :D
лузър

На английски се пише loser а се произнася лузер или лузъ'.

да, в първия случай, ако си шотландец, а във втория, ако си черен негър

има разика между това да не произнасяш съгласни и да ги произнасяш глухо
лузър

quench
08-04-2007, 07:26
аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри :roll:

или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена ;)

чувствам се млад сега :D

Ама ти си бил с много сбъркано мнение пич.

тоест, не съм прав, защото флъдя темата, вместо да изразявам патетично недоволство от малодушието на българите и да громя не-родолюбците със заучени фрази? :D

Blacklisted
08-04-2007, 08:44
ГолемияТ патриот от Грция 8)

Jaden
08-04-2007, 09:16
ГолемияТ патриот от Грция 8)

хахаха.Разсмяма.Да ,по-голям патриот съм то вас дето си седите на топличко е панелките и пускате вота за БСП или царя или пък изобщо не гласувате.Големи сте родолюбци ,няма що!!!

Blacklisted
08-04-2007, 09:22
Ти си моят Бог, разгада ме от едно мое изречение :!:

Jaden
08-04-2007, 10:30
Ти си моят Бог, разгада ме от едно мое изречение :!:

Ама ти си бил много поетичен бе ,Юнако!!!Що не си прилагаш турските мурафети на някой деуг щот пред мен НЕ минават!!!

RoyTheReaper
08-04-2007, 15:03
Знаете ли кое е най-лошото на управлението на царя и после на станишев и тяхната курва доган? Че карат идиотите-националисти да се множат. :evil:

Много добре познавам всеки аргумент, който сега ще хвърлиш по мен и нито един от тях не мога да взема достатъчно насериозно, така че да стана един от вас и да робувам на неактуални идеологии от 19 век и да бъда обсебен от миналото.

malakalmavt
08-04-2007, 15:48
правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист! :idea:

_donna_
08-04-2007, 15:49
пак ли..
не разбрахте ли,че българите сме единствените хора дето си имат
проблеми.хаха..

RoyTheReaper
08-04-2007, 15:56
правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист! :idea:

Усещам как ме лъха националистичната ти ярост през монитора... :smt005

quench
08-04-2007, 20:47
правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист! :idea:

кое, кое? #-o

моля те, разясни ни, става интересно :D

Disrespect
08-04-2007, 20:52
той е хайдутин...да бяга да трепе цигани
ба ли го

08-05-2007, 01:19
правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист! :idea:


Супер-точно формулирано и съдържа 100% истина.

Jaden
08-05-2007, 01:28
Знаете ли кое е най-лошото на управлението на царя и после на станишев и тяхната курва доган? Че карат идиотите-националисти да се множат. :evil:

Много добре познавам всеки аргумент, който сега ще хвърлиш по мен и нито един от тях не мога да взема достатъчно насериозно, така че да стана един от вас и да робувам на неактуални идеологии от 19 век и да бъда обсебен от миналото.

Значи според тебе обичтта към родината и народа е неактуална и отживяла идеология ,така ли?

Я по-добре всички да се увличаме по псевдо-идеи като метъла ,пънка ,емото и тъй-нататък и да забравим за Татковината.
Брей ,че мислене ,заради вас педераси такива (емотата и металите имат педерастични наклонности) сме на това дередже и скоро няма да мръднем!!!

Нека ни умравляват турците и чифутите ,с масоните да дърпат конците ,на нас нали само китарката ни трябва!!!

08-05-2007, 01:30
Ас живея в Грциа от три години и уча там.Значи много се ядосвам щото грците са големи националисти и се гордеят с родината си и обичат своя народ ,а българите (които живеят в България) изобщо нямат патриотизъм ,сякаш не българска кръв тече във вените им.:пуке:
Ми глей кво става, ква е беднотия уе, къв патриотизъм
КАТ ФАНЕМ ЕДИН КАЛАШНИК ЩИ ДАМ АЗ ПАТРИОТИЗЪМ :evil: :smt013

Ziezi
08-05-2007, 01:31
Jaden,така е...От нас,като народ нищо не става,така или иначе!Достатъчно ти е да погледнеш хората,които са писали в тая тема за да ти стане ясно!Куенч - някакъв прототип анархо-комунист,СЛ - имам щастието да не го познавам толкова добре(като пиленцето ми,бате куенчи),но си личи,че той е от 'трутата'(въобще нямам понятие в какъв смисъл се използва тая дума,но той явно спада към хората,които се определят като трута) - новоизаканите варненски пънкарчета(прав ли съм СЛ) или е от създанията,които кръжат в орбита около тях.Дона - вечната опозиция,не знам кой и е казал,че по тоя начин може да покаже каква е непукистка.Леке-ботъм - пример за човешко падение(нищо лично).Мислещ се за интелигентен,като върха на неговата интелигентност е изказването,че честването на Великден е глупост..А да не пропуснем и файър оф сатан...Забелязъл съм,че от време на време цепи монитора с култови съждения,като това,че шовинизмът не било хубаво нещо.Бих я попитал с какво този лош шовинизъм е навредил на Гърция до момента,но знам,че няма да ми отговори...

И така,като се има предвид,че доста голяма част от българите спадат към горепосочените типове сган,може да ти стане ясно защо е такова аположението в България.

За гърците - да определено ги мразя,но пък трябва да им се признае,че наистина си държат на държавата,историята,култур ата,езика и тн.

ПП:просто питам,случайно да си от Македония?

Jaden
08-05-2007, 02:38
Jaden,така е...От нас,като народ нищо не става,така или иначе!Достатъчно ти е да погледнеш хората,които са писали в тая тема за да ти стане ясно!Куенч - някакъв прототип анархо-комунист,СЛ - имам щастието да не го познавам толкова добре(като пиленцето ми,бате куенчи),но си личи,че той е от 'трутата'(въобще нямам понятие в какъв смисъл се използва тая дума,но той явно спада към хората,които се определят като трута) - новоизаканите варненски пънкарчета(прав ли съм СЛ) или е от създанията,които кръжат в орбита около тях.Дона - вечната опозиция,не знам кой и е казал,че по тоя начин може да покаже каква е непукистка.Леке-ботъм - пример за човешко падение(нищо лично).Мислещ се за интелигентен,като върха на неговата интелигентност е изказването,че честването на Великден е глупост..А да не пропуснем и файър оф сатан...Забелязъл съм,че от време на време цепи монитора с култови съждения,като това,че шовинизмът не било хубаво нещо.Бих я попитал с какво този лош шовинизъм е навредил на Гърция до момента,но знам,че няма да ми отговори...

И така,като се има предвид,че доста голяма част от българите спадат към горепосочените типове сган,може да ти стане ясно защо е такова аположението в България.

За гърците - да определено ги мразя,но пък трябва да им се признае,че наистина си държат на държавата,историята,култур ата,езика и тн.

ПП:просто питам,случайно да си от Македония?

И ти не си по-хубав псевдонационалисте.Знам те аз що за стока си.Нали знам какво пишеш във форума на АТАКА и във сайта за националисти на МИШОКА!!

Ziezi
08-05-2007, 02:50
И ти не си по-хубав псевдонационалисте.Знам те аз що за стока си.Нали знам какво пишеш във форума на АТАКА и във сайта за националисти на МИШОКА!!
Хаха,не съм влизал във форум на АТАКА откакто влезнаха в парламента,а тоя мишок си нямам никакво понятие кой е..
Явно ме бъркаш с Емил Костадинов - създателят на този сайт www.ziezi.net
Аз нямам нищо общо с него,но както и да е...Здраве да е..

08-05-2007, 05:35
Сам се оплете в лъжите си!Атакистите нямаха форум преди да влязат в парламента ,а го направиха дъъъъъъъълго след това.Знам кой си-боклук!!!

Елементарно Уотсън!!! :idea: :D

Аз съм Жаден!!!

RoyTheReaper
08-05-2007, 08:53
Значи според тебе обичтта към родината и народа е неактуална и отживяла идеология ,така ли?

Не. По-скоро това:


Евала на момчетата.Крайно време е негрите и мангалите да разберат ,че няма място в прекрастната ни родина и ако не искат да се махат от тук-ние ще ги накараме.

И, ако не сте разбрали още, метълите са войните на еврейската конспирация, а китарата е известна още като "Меча на Цион". :smt005 :smt042 :smt043 :smt044 :smt046

Mo6no3
08-05-2007, 10:43
Факт е, че всички са върха на човешкото падение когато имат различно мнение от това на Зиези. :lol:

InitialD
08-06-2007, 13:32
Да бе да му се невиди как така всички дето бягат в чужбина стават такива националисти изведнъж?!?!?!!?
А според мен тоя тип е некъв сърбоман...вижте го как е написал Gcija...точно по сръбски.

Ziezi
08-06-2007, 23:17
Сам се оплете в лъжите си!Атакистите нямаха форум преди да влязат в парламента ,а го направиха дъъъъъъъълго след това.Знам кой си-боклук!!!

Елементарно Уотсън!!! :idea: :D

Аз съм Жаден!!!
Георги(Жаден),знам,че се чувстваш добре като се правиш на разбиращ,но не си уцелил човека,пич.Самият факт,че смяташ,че форумът на вестника е единствения ме навява на тая мисъл...Форуми на и за АТАКА имаше години преди да се създаде партията :wink:

Initial_D,защото хората като отидат в чужбина разбират,че в България си е най-добре :wink:

ПП:Не е сърбоман,македонец е...

Шишарка
08-08-2007, 17:26
Българите не зачитат собствената си култура,а националисти ще са ХА ХА ХА Оня ден ми се присмиваха , защото на мп3-ката си съм качила И народна музика(най-тъжното беше ,че ми се присмиваха мои приятели- българи,а присъстващият негър - не). Изглежда за българската младеж родното е нещо срамно,противно и смешно. Е има изключения разбира се.

Disrespect
08-08-2007, 19:55
^...слушаш го щото е българско?
](*,)

quench
08-08-2007, 21:01
Българите не зачитат собствената си култура,а националисти ще са ХА ХА ХА Оня ден ми се присмиваха , защото на мп3-ката си съм качила И народна музика(най-тъжното беше ,че ми се присмиваха мои приятели- българи,а присъстващият негър - не). Изглежда за българската младеж родното е нещо срамно,противно и смешно. Е има изключения разбира се.

хм, по отношение на музиката съвременните малдежи не могат да са критерии - тъжните, бавни български песни са много добри, но равнинните са в по-голямата си част прекалено всели за моя вкус
това, което СЛ-чо иксаше да каже, е, че не бива да даваш "6" на песен, само защото е българска - макар аз да не мисля, че ти харесваш абсолютно всичко в еднаква степен

Националист
08-08-2007, 21:33
Lake Bodom каза:
Много добре познавам всеки аргумент, който сега ще хвърлиш по мен и нито един от тях не мога да взема достатъчно насериозно, така че да стана един от вас и да робувам на неактуални идеологии от 19 век и да бъда обсебен от миналото. Ей мухлю мръсен национализма винаги е бил жив и винаги ще бъде и кое не е актуално българските традиций-ако няма български традиций ще се обезличиме като народ .Но нека да се уповаваме на актуалното и всички да почнеме да се друсаме ипочитаме сатаната или да подражаваме на негрите от американските гетата ,или да се отдадеме на извращения като хомосексуализъм и педофилия .И национализма е възникнал много преди 19 век ,защото ако нямаше национализъм дали щяхме да се съхраним като народ. Ако ти не искаш да бъдеш българин си обирай крушите и се махай от България ,но не плюй национализма бе лайно скапано!!!

Шишарка
08-09-2007, 13:25
Слушам ги, защото са ми най-близки до сърцето.Чак прди година и нещо почнах да търся корените си.Когато не познаваш собствените си корени си точно едно дърво безкорени.За това България загива - защото за българина днес българското е нещо смешно,демоде.

А иначе харесвам и фолклора на Каказките народи,имам и любима персийска песен.

Jaden
08-11-2007, 23:03
Българите не зачитат собствената си култура,а националисти ще са ХА ХА ХА Оня ден ми се присмиваха , защото на мп3-ката си съм качила И народна музика(най-тъжното беше ,че ми се присмиваха мои приятели- българи,а присъстващият негър - не). Изглежда за българската младеж родното е нещо срамно,противно и смешно. Е има изключения разбира се.

Това е тъжната истина.За съжеление.
Така е братя ,така.О ,неразумний учуде.Поради що се срамиш да слушаш народни песни(перифразирано от мен)?
Защо е този срам ,а що се отнася до другото!

:shock: Първо ме изкарахте србин ,а после македонец.Аз разбирасе не съм нито едно от двете ,но ако искайте ме наричайте македонец ,защото македонците са българи и
МАКЕДОНИЯ Е БЪЛГАРСКА!!!!