PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да си намеря компания?!



08-03-2007, 14:08
така въпросът ми е следния.Отивам да уча в ново у4илище и няма да познавам никои..та дали ще мога да си намеря компания.Знам че всичко зависи от мен но възможно ли е ?!?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Reed
08-03-2007, 14:18
Разбира се,че е възможно.Кое му е ненормалното,че си сложил/а толкова удивителни и въпросителни? :-D Ако се държиш с тях добре,не ми се вярва да не ти отвръщат със същото :smt016

08-03-2007, 17:01
Ако се задаваш толкова тъпи въпроси и в новото у-ще... едва ли

white_chik
08-03-2007, 17:59
Естествено,че е възможно,но много зависи как ще действаш.Аз в началото на 8 клас бях в некво много кофти състояние,защото чаках всички да ми падне от небето,но да ти кажа честно,не стана,взех се в ръце и сега си имам компания.

Jaden
08-04-2007, 02:14
Естествено,че е възможно,но много зависи как ще действаш.Аз в началото на 8 клас бях в некво много кофти състояние,защото чаках всички да ми падне от небето,но да ти кажа честно,не стана,взех се в ръце и сега си имам компания.

Точно така.Трябва дасе вземеш в ръце и да не си задаваш тъпи въпроси.
Успех!!!!!!

mid_get
08-04-2007, 08:12
Възможно ли е?! :shock: Разбира се :wink: Нали имаш два крака, две ръце, две очи и т.н. да не изброявам цялата ти анатомия, а най-важното имаш език, с помощта на който извършваш речева дейност. :mrgreen: И най-вече трябва желание, иначе нищо няма да постигнеш и ще останеш в кофти положението на задръстеняк.

ПП: Сори, за малко грубия език, но така стоят нещата. Никой няма да те подбутва... Трябва сам/а да се вземеш в ръце :smt006

Jaden
08-04-2007, 08:21
Възможно ли е?! :shock: Разбира се :wink: Нали имаш два крака, две ръце, две очи и т.н. да не изброявам цялата ти анатомия, а най-важното имаш език, с помощта на който извършваш речева дейност. :mrgreen: И най-вече трябва желание, иначе нищо няма да постигнеш и ще останеш в кофти положението на задръстеняк.

ПП: Сори, за малко грубия език, но така стоят нещата. Никой няма да те подбутва... Трябва сам/а да се вземеш в ръце :smt006

Бъркаш ,с езика не се извършва само речева дейност ,а и много други дейности....... :twisted:

mid_get
08-04-2007, 08:50
Ок, ок... Ама нали за да извършва тия други дейности, трябва първо да се запознае с хората :-D Иначе и дейностите, за които с теб говорим (другите дейности ;-) ), са си много важен елемент в общуването :smt016

Jaden
08-04-2007, 09:32
Ок, ок... Ама нали за да извършва тия други дейности, трябва първо да се запознае с хората :-D Иначе и дейностите, за които с теб говорим (другите дейности ;-) ), са си много важен елемент в общуването :smt016

Въпроса е ,че момата май е срамежлива ,а срамежливите не се харчат много!!!Сега е модерно да си курва и амортизирана от всякъде.

alkobalko
08-04-2007, 12:36
Разбира се, че е възможно. Просто бъди себе си и ще видиш, че ще намериш твоята компания. :wink:

Pepon
08-04-2007, 14:16
В интерес на истината така ще ти бъде най-лесно...просто защото всички ще имат интерес към теб....

08-04-2007, 17:45
e ok 6 otida s feshan fritura(pri4eska) s 6areni dre6ki i ko ?! kvi vaprosi da zadavam 4i dan izlejdam typo ... ?

Shadow_Walker
08-04-2007, 17:47
Пф.. дръж се естесвено и ще си намериш компания!

DjBaloon
08-04-2007, 17:52
Abe ti sam si znaesh kuf cheshit si :-D ,taka che ne prekalqvai mnogo s estestvenoto... vkarai i malko izkustveno 8)