PDA

View Full Version : Искам или..?



pitan4icata
08-03-2007, 16:19
imam nujda ot savet... 6tot naposledak sam malko obarkana ili po to4no se dvoumq.. ta.. zna4i ot 2 meseca i polovina hoda s edno prekrasno mom4e koeto naistina mn me obi4a(i mi go dokazva seki den) i na dvamata super mn ni se iska da go napraim. i na dvamata 6a ni e za parvi pat i ne 4e me e starh ot samiq 1-vi pat a tokova dali posle nqma da sajalqvam... 6toto ne sam 100% sigurna 4e i az go obi4am tokova kolkoto toi men,mai e po malko :| no darja mn na nego,a i znam 4e toi super mn darji na men i mu imam doverie.. toi kazva 4e 6a me 4aka ako 6te i godina oba4e az ne moga se darja sqka6 kato se natiskame i napravo ne moi se udarjim , za sq mi 6trakva i go spiram oba4e imam edno takova 4ustvo sqka6 toi mi dava si4ko ot koeto imam nujda a az ne moga da mu dam tva koeto iska.. :(

I edno vapros4e (za po opitnite)... kak vi e bilo po dobre..da spite s 4ovek koito vi obi4a, a vie ne 4ak tokova ili koito vie obi4ate pove4e otkolkoto toi vas..?
6te se radvam da spodelite va6 opit i da 4uq va6ite saveti
mersi :)

08-03-2007, 16:26
ЦЪКНИ ТУКА БЕ КАЛЪФ... (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=21856)

36
08-03-2007, 16:43
байтфайт ис фор люзърс.

skate_girl93
08-03-2007, 19:11
vij ako i dvamata mn iskate i edvam se sdarjate go napravete.tova 6te ukrepi vraskata vi.a otnosno vtoriq vapros ot moq gledna to4ka e po-dobre toi da te obi4a pove4e za6toto dne6nite mom4eta ako te obi4at po-malko moje sled kato spqt s teb da te jarejat USPEH :-D

08-03-2007, 19:14
imam nujda ot savet... 6tot naposledak sam malko obarkana ili po to4no se dvoumq.. ta.. zna4i ot 2 meseca i polovina hoda s edno prekrasno mom4e koeto naistina mn me obi4a(i mi go dokazva seki den) i na dvamata super mn ni se iska da go napraim. i na dvamata 6a ni e za parvi pat i ne 4e me e starh ot samiq 1-vi pat a tokova dali posle nqma da sajalqvam... 6toto ne sam 100% sigurna 4e i az go obi4am tokova kolkoto toi men,mai e po malko :| no darja mn na nego,a i znam 4e toi super mn darji na men i mu imam doverie.. toi kazva 4e 6a me 4aka ako 6te i godina oba4e az ne moga se darja sqka6 kato se natiskame i napravo ne moi se udarjim , za sq mi 6trakva i go spiram oba4e imam edno takova 4ustvo sqka6 toi mi dava si4ko ot koeto imam nujda a az ne moga da mu dam tva koeto iska.. :(

I edno vapros4e (za po opitnite)... kak vi e bilo po dobre..da spite s 4ovek koito vi obi4a, a vie ne 4ak tokova ili koito vie obi4ate pove4e otkolkoto toi vas..?
6te se radvam da spodelite va6 opit i da 4uq va6ite saveti
mersi :)бях почти като теб,само че знаех че ще го направя,но ти си реши,можеш да го обикнеш повече ,така стават понякога нещата

DIVINE_TIME
08-03-2007, 19:50
Ако се колебаеш,по-добре недей! Ако наистина го искаше,щеше вече да си го направила! :wink:

Sam90
08-03-2007, 19:56
Виж, сексът трябва да е олицетворение на любовта между двама души. Чрез секс доказваш, че не само духом, но и тялом принадлежиш на половинката си. Въпреки, че ние (нашето поколение) сме превърнали скеса в поредно забавление, то е много повече.
Ако се съмняваш, не го прави.